טלה
21.3-20.4

אתם טרודים בענייני היום והשעה ומבינים פתאום שגבינות חינם מקבלים אך ורק במלכודות עכברים שבניתם בעצמכם ושנכנסתם לתוכן שלא בטעות אלה במו רגליכם. מומלץ לכם לשטוף את הפנים התמימים שלכם ולצאת או עם משפחה או עם חברים. אם תעשו כן, תוכלו לזכות בעצות שיוציאו אתכם מהמשבר התדמיתי והערכי המתמשך. בעקרון אל לכם לחשוש שתישארו עניים וחסרי כל. המזל ישתפר ממש בעוד חודש וחצי. אל תפחדו מאתגרים בעבודה או בקריירה רבת הסיכונים שלכם. זיכרונות מן העבר עדיין מהדהדים בתוך הלב המתגעגע. תרימו כבר טלפון אל בן/ת הזוג והפעם תפטרו את האגו שלכם, הזמינו על חשבונכם קפוצ'ינו רענן, דברו ותנו צ'אנס גם להשמיע לכם דברים בחזרה!

שור
21.4-20.5

שבוע לחיצות בתחומי: כספים, חובות, בנוגע לקידום בעבודה או בשל החלטות הקשורות לתחום האישי. היו טובים קודם כל כלפי עצמכם, ישרים עם המצפון שלכם ואז תגלו את האמת לגבי הסרט הקשה אותו אתם עוברים, סרט שכולו דרמה תורכית-ארגנטינאית, אשר סופו לא נראה כל כך טוב. אתם נותנים את הנשמה לכולם, אבל אין לכם חברי אמת. זה הזמן לחשוב על חזון ולא רק על הזדמנויות בכל הקשור ליוזמות בתחום הקריירה. אל תפחדו מאתגרים בעבודה או בקריירה רבת הסיכונים שלכם. בעלי עסק או מועסקים: עבדו היום כעבדים כדי שמחר תחיו כמלכים. אל תרמו אחרים רק כדי לשמור על פרנסה טובה, כי זה יחזור אליכם כבומרנג.

תאומים
21.5-21.6

בהשפעת כוכב התקשרות מרקורי הנסוג, מצב רוחכם יקרין עצבות הקשורה לעבר וידגיש אותו בהדגש כפול ומכופל. עוצמת הבדידות וחשבון הנפש יתערבבו באי הבנה מספקת של הסביבה הקרובה לצרכים ולרצונות שלכם. זה הזמן לגלות עצמאות רגשית. המחשבות נעות בין עבודה, אהבה נכזבת ולבין תכנונים לחופשה. טיפ השבוע: הזמן שלא לחשוב כמה זמן ייקח לכם להגיע להגשמה עצמית מלאה, זכרו ששווה לחכות ושהזמן הוא החייל, הרופא והרץ המהיר ביותר בעולם. אתם מחכים לתשובה טלפונית חשובה או לאימייל בנוגע לקידום או השדרוג של תפקידכם הנוכחי. אתם משקרים לעצמכם אודות זה שכאילו אתם לא מחכים לאהבה. טיפ השבוע: צאו אל הטבע, אל מתקני הספורט ורעננו תחביבים ישנים.

סרטן
22.6-22.7

תסכולים בגלל העצירה הזמנית במקום בגלל עצירת כוכב התקשורת מרקורי. לא נורא, כי בקרוב תמצאו פתרון למגורים בקנייה/מכירה, השכרה או בשיפוץ כללי ותעשו שינוי שימלא את חייכם בסיפוק רב. כספים יגיעו בזמן ובכך תוכלו להגשים את תחילת פרויקט העצמאות האישית שלכם. אתם קצת מאוכזבים וחוששים שיום ההולדת שלכם יישכח מלב הסביבה הקרובה אך אל דאגה האדם המרכזי והחשוב יראה לכם שאכפת לו. החזיקו מעמד עד שכאמור יגיע גם זמנכם להפוך לעצמאיים. נשואים: כיום אתם מקבלים אהבה הבנויה על אינטרסים ועל נוחיות לכן אתם חושבים על אהבת העבר הגדולה שפעם הייתה לכם ואבדה. טפלו בבעיות האישיות שלכם על מנת להיחלץ מהתקיעות הארוכה והמתישה.

אריה
23.7-22.8

זיכרונות האהבה שבלב שוב יגרמו לכם לתסכולים. אתם חייבים להמשיך הלאה ולזכור שהעבר הוא הגנב הגדול ביותר של העתיד. צפויים לכם בעיות בתחום התעסוקה או לשעמום בגלל הגוון המונוטוני של מה שאתם עושים. קריירה וחברה: אל תכנסו לעימותים, הבליגו ותגלו יותר מאוחר שזה היה שווה את זה. זכרו: משמעת עצמית ושליטה נפשית היא הדרך המחברת בין מטרות סתמיות ולמטרות נשגבות. באופייכם אתם עשויים מאש ולהבה, לכן השאלה היא אם תשמרו על שליטה זו לאורך זמן. לצעירים ברוחם ובגופם: אתם שואפים לעצמאות ולניהול, לא נורא, בינתיים למדו שלא נורא לקבל משכורת כאשר אתם עובדים בשביל אחרים. צלצלו באומץ לייעוץ אישי ברוב תחומי החיים.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם מתקשים להציב גבולות לאחרים ולפעמים קשה לכם לרסן כעסים. בדרך כלל, ובמיוחד לאחרונה, אתם טובים מדי ואמתיים מדי, לכן יש המנצלים את הפרצה. קשרים ישנים מבוססים על חוסר איזון. הסביבה הקרובה מצפה מכם להוביל ומסוקרנת באשר ליכולת המנהיגות שלכם. רטרו כוכבכם האישי מרקורי מקפיא, מחבל ועוצר אתכם בעיקר בתחום הקריירה ומהבחינה החברתית. כבני מזל בתולה אתם חכמים, אבל בחודש הנוכחי אתם עלולים שלא להקשיב לאחרים עד כדי כך שתעלו את רמת הכעסים כלפיכם. קריירה וחברה: אל תכנסו לעימותים, הבליגו ותגלו יותר מאוחר שזה היה שווה את זה. טיפ השבוע: אל תקפידו על אחרים ותרגישו נפשית הרבה יותר טוב.

מאזניים
23.9-23.10

הרומנטיקה בורחת לכם כבושם האביב הקצרצר והמתעתע, זאת לאחר תקופה בה היה נדמה שעומד לקרות בחייכם ההיפך. את האשמה ניתן לתלות בנסיבות וכן בווכחנות יתר. זה הזמן לחשוב לעומק ולהתייחד עם הבורא ולתפילה אישית אחת טובה, שהרי המזיל דמעות אמת זוכה למטבעות משמיים. הרגשה כבדה בתחום העבודה ובתחום הרומנטי. מצד שני, זה הזמן לחיות המציאות את ההיגיון העולה ממנה - את החיים האמתיים ולקחת אותם ברצינות מאשר לחפש אהבה מכל הבא ללב. צפו לעצירה זמנית בהצלחה בנוגע לקריירה, תשובות להן אתם מחכים, דיונים ומשפטים ומהבנות הקשורות לסביבה הקרובה והאישית כאחד. תקבלו תשובה חיובית שמאחוריה הבטחה לקידום, סיוע בעמדתכם או עזרה כספית כלשהי.

עקרב
24.10-21.11

שבוע מלנכולי ועצוב עובר עליכם ברוב שטחי החיים. אתם מחכים לתשובה המתעכבת: בתחום כספים ועסקאות שלא זזות כבר המון זמן. ימים של געגוע לימי אהבת החיים בהם האור היה בהיר יותר, וכשהשמיים היו כחולים יותר. בני הזוג מרגישים כמקופחים, בגלל חוסר תשומת לב. אתם עסוקים בעניינים שלכם ושוכחים שכדי לבנות מערכת יציבה צריך להשקיע ולעמוד על המשמר כל הזמן. למאמינים וללא מאמינים: זה הזמן למצוות, לתהילים לבקשות מבורא עולם או לכוחות ולאנרגיות המנהלות 'את הדברים מלמעלה. אתם כעקרבים רציניים ביותר, תמיד סביב הניהול והדרך העצמאית והרחק מבוסים ומטיפשים הגורמים לכם לאלרגיות'. כמו תמיד, אתם מושכים אליכם אש סקס ואהבה, שמסתבר שהיא עולה מהר מדי במעלית התשוקה.

קשת
22.11-21.12

תסכולים בגלל העצירה הזמנית במקום בגלל עצירת כוכב התקשורת מרקורי. הרומנטיקה בורחת לכם מהחיים, זאת ולאחר תקופה בה היה נדמה שעומד לקרות ההיפך. את האשמה ניתן לתלות בנסיבות גורל, במתנגדים וכן בגלל וכחנות יתר. זה הזמן לחשוב לעומק ולהתייחד עם הבורא ולתפילה אישית אחת טובה, שהרי המזיל דמעות אמת זוכה למטבעות משמיים. מצד שני זה הזמן לחיות המציאות את ההיגיון העולה ממנה, את החיים האמיתיים ולקחת אותם ברצינות מאשר לחפש אהבה מכל הבא ללב. צפו לעצירה זמנית בהצלחה בנוגע לקריירה, תשובות להן אתם מחכים, דיונים ומשפטים ומהבנות הקשורות לסביבה הקרובה והאישית כאחד. טיפ השבוע: צאו אל הטבע, אל מתקני הספורט ורעננו תחביבים ישנים.

גדי
22.12-20.1

שבוע בסימני כוכבים 'מעכבי מזל'. רטרו כוכב מרקורי גורם לכם למצבי רוח משתנים. אתם תותחים בניהול ובעסקים אבל בימים אלה אתם לא מצליחים להיות ממוקדי מטרה אלא רק כמתמרנים וכעיוורים באפלה. אתם מרגישים כמרומים וכמנוצלים על ידי מי שחשבתם לאהוב/ה שלכם. מומלץ להיות מכווני מטרה כדי שלא לאבד את שהשקעתם. אתם יושבים ומסתכלים על החיים ולא יודעים במה להתחיל ואיך סיים. זכרו שאף אחד לא יפתור את הבעיות שלכם במקומכם. אתם מוזמנים לסביבה משפחתית חברית אינטימית שתגלו שכדאי לאמצה באופן קבוע. הכניסו הומור לחיים, קחו הכול בקלות. בקרוב תורגש הקלה מהמצב הדביק ובעיקר לאחר שתפנו לייעוץ אישי מקצועי ממוקד מטרה ועניין.

דלי
21.1-18.2

מצב כוכבי גרוע מגביל את יכולת החשיבה והתקשורת שלכם עם הסביבה הקרובה. הזמן לעזור למזל, על מנת שיהיה לו כיף להתדפק על דלתכם ולהתחיל עם חיוכים על הבוקר ולפני השינה. הרגשה כבדה בתחום העבודה ובתחום הרומנטי. אל דאגה, החיים יחזרו למסלולם היותר תקין, החל מן החודש הקרוב. זה הזמן לקלילות ולהרפתקנות ולגלות שאפשרי להשיג דרך כך מטרות חשובות. אתם מתלבטים בין שני אנשים הרוצים בכם. השבוע תגלו את הדרך להגיע אל ההימור הנכון. כסף לא יבוא משום מקור משמעותי. לפנויים בתחום הרומנטי: הרגשה שרימו אתכם. לא להתייאש יתר על המידה, זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה. זה הזמן לקצת ספורט למען הבריאות והיופי.

דגים
19.2-20.3

השבוע תגדילו את כוח השפעתכם לגישור בין אנשים הזקוקים לכך. יוזמתכם תניב פירות בתחום התעסוקה או בעזרה לבן/ת הזוג- רק באם תהיו נחושים. טיפ השבוע: אל תחששו להתבלט, העזו וזה יפעל לטובתכם. מצד שני, היזהרו מפליטות פה. הצד הרומנטי תקוע, וחלק מכם ירצו לדעת היכן הם עומדים. רטרו כוכב מרקורי יפגע השבוע ביכולת העמידה שלכם במישורי הרגש והאהבה. הנשואים הוותיקים: אתם זקוקים להרבה סבלנות ועצות טובות מקצועיות על מנת לאחות את שברי הלב והזמן. כספים המגיעים לכם יגיעו בקרוב. זה הזמן לתבוע פיצויים על נזקים או על דברים המגיעים לכם בתוקף מצבכם/ או בתוקף 'זכות אבות'. בדיקה רפואית עומדת להיערך בקרוב.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay