טלה
21.3-20.4

בהשפעה הקשה והשלילית של נסיגת כוכב מרקורי השבוע, תחושו בבדידות שמקורה בעבר. אתם מתרגשים ממשחקי הזיכרונות הנמהלים בלילות הקיץ הקרים טרם שחר. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. טוב יהיה אם תנסו להתחבר לכך למרות שאתם חושדים וחוששים. בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן החיובי, או משמועה ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר. הנשואים ירצו להתאחד שוב באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. זה הזמן לחפש את ההכשרה במקצוע שמזמן רציתם לרכוש, או להמשיך לשווק את כשרונכם לעולם המשתהה והרחב. הפתעות קטנות חיוביות, שבינתיים חבויות מאחורי הסליחה שתבקשו מאדם יקר. חפשו בדחיפות ייעוץ אישי מקצועי ומעשיר ידע.

שור
21.4-20.5

נסיגת מרקורי שלילית מערבבת את הדבש עם המרור שאתם מאכילים את סביבתכם הנאמנה והאוהבת. במקביל, אתם מלאים באנרגיות חיוביות ומתפלאים שאתם נתקלים בחומה של אי הבנה סביבכם. השבוע כל שור יסתובב כמו סולטן וישכח שאין לו בכלל ממלכה. זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים להעז ולהיות פחות מנוצלים. בבית אתם מקבלים מנת אהבה אך בלבכם החשד שהכול זמני ושהבעיות עדיין לא פתורות וסגורות. בשורה חיובית בתחום הבין-זוגי מחכה לכם מעבר לקו, אם אכן תנסו לצלצל. הנשואים ירגישו שהם רוצים לעמוד על שלהם, אך עמוק בתוכם ירצו להתאחד כבראשונה. תחום הכספים מאוזן וישתפר יותר בסוף החודש הקרוב. התקועים בקשר רומנטי חייבים לקבל בדחיפות ייעוץ מקצועי.

תאומים
21.5-21.6

בהשפעתו השלילית של כוכב מרקורי השבוע, תחושו בבדידות שמקורה בעבר שמרט את נוצות ציפור אהבתכם לארבע רוחות השמיים. לחלקכם יתחשק להוציא נקמה אל הפועל ולהביא חשבונות לא סגורים אל פירעונם המוקדם. בסופו של דבר, אתם מחליטים לאמץ את חכמת השתיקה ולא מגיבים לעלבונות. לפנויים: בוודאי תשמחו לדעת שקשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי למרות שאתם חושדים וחוששים. בסוף השבוע הקרוב תמצאו את הסימן החיובי ביחס לבן/ת הזוג, אך אתם רוצים הוכחות ברורות יותר. הנשואים ירצו להתאחד שוב באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. הילדים והמשפחה לא יישכחו מלבכם ואליהם תושיטו ידכם תמיד. בשישי שבת ראשון ושני תמצאו את עצמכם בתוך קלחת סוערת מסקרנת ומחודשת.

סרטן
22.6-22.7

היזהרו ממצב נסיגת מרקורי שלא לאבד שליטה בכול המישורים. בעיקר היזהרו שלא לאבד חפצים, לא לאבד את מידת הריכוז וגם לא לעלות על העצבים של אחרים. הניחו השבוע לעקרונות השמרניים הישנים. הזמן להתנהג בדיפלומטיה ולזכור שמילים מתוקות פותחות גם דלתות פלדה. הבנתם כנראה שכדי לעלות ככוכבים בשמיים צריך קודם ללמוד לשרוד תחילה את חושך החיים. אתם מלאים בהומור סוחף. מכתב או מסר טלפוני יבשר לכם על קידום בעבודה או על משרה חדשה ומעניינת. היכונו לשינוי ולתחושה של מזל משופר. הקשרים הישנים והטובים, יסבו לכם נחת. לפנויים: התחום הרומנטי לא ברור. מישהו יציע עזרתו בנושא הכלכלי והרגשי, מומלץ שלא לדחות את עזרתו.

אריה
23.7-22.8

בקרוב תקבלו רמז חיובי בדבר הבעיה הכלכלית. יתברר כי הגעתם לסופה של תקופת חרדות. הביטחון יחזור אליכם אם תקשיבו רק לעצמכם. בתחום התעסוקתי או העסקי תחושו שהגיע הזמן לגבש הכרעה אם להישאר או אם לעזוב לתמיד. אתם המבוגרים: שאלת המיליון דולר שלכם קשורה לצפייה לתשומת לב והאם היא תופיע מהכיוון הרצוי לכם. בעקבות זאת אתם שוקלים להתנדב למען העזרה לאחרים. הפנויים וגם הנשואים: תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל. אתם לא סובלים אנשים טיפשים ואטומי רגשות. אתם עושים חשבון נפש נוקב לגבי החיים. שימו לב לאנרגיות הנשלחות אליכם מרדאר הלב, כי בן/ת זוג מהעבר חושב/ת עליכם 'חזק'.

בתולה
23.8-22.9

זהו שבוע של נסיגת כוכבכם האישי מרקורי היוצרת מעט 'קצרים' בתקשורת אבל בגדול, ימים יותר שמחים לפניכם. תפגשו מישהו שהבטיח עזרה כספית או שיפעיל את כשרונו למענכם. לפנויים: תחושו בבלבול מה וכדי לפתור זאת כדאי יהיה לכם לצאת לבילויים בעיר הגדולה. למתאמצים: ביתר ימי השבוע יהיו טובים להתחלות חדשות בכל המישורים. לנשואים: אתם כועסים על התנהלות בן/ת הזוג בתחום הרגשי והכספי. לפנויים ולנשואים: אתם עלולים להיכנס לחרדות נטישה מול מי שאתם אוהבים ושוב לטעות במשחק החיזור הארוך והמייגע. זה הזמן לחפש את ההכשרה המתאימה לכם ושמזמן רציתם בה. כספים יגיעו בסוף, אל חשש, כי אתם בדרך הנכונה בנוגע לארגון הכספים והשקעתם במקום בטוח.

מאזניים
23.9-23.10

לצעירים ברוחם מחכה שבוע אקט ספונטאני של אהבה מהסרטים בלי תרגום והסברים בגוף הסרט. התחלה חדשה ומחודשת בתחום הרומנטי. שחררו את חוסר האמון, פטרו אותו או העיפו אותו מעל שובר הגלים של זיכרונותיכם המרים והסבל שנגרם לכם מבני המין השני יבוא אל קיצו. לכם הנשואים - תיהנו מיחס מתחשב והוגן אם לא תעמדו על כך שאתם תמיד צודקים. תזוזה חיובית במישור הכלכלי תעורר בכם את התקווה, אך הדרך עוד ארוכה לחזור אל מה שהייתם פעם בעבר. שמחת החיים אוחזת באלה שוויתרו על האגו השלילי לטובת עוצמת ההידברות והסליחה. לאחרונה אתם חושבים לדאוג לחיצוני ולבריאותכם והכיוון הוא ספורט קבוע ואיכותי.

עקרב
24.10-21.11

החרדות מפני המחר נעלמות זמנית אל עמקי תת ההכרה הידוע והעמוק של העקרבים. אלו שנהגו פעם להחמיא ישובו ללחוש לכם מחמאות אך זה לא יספיק לכם. לחרוצים: הבוסים יפרגנו לפועלכם ויבשרו על קידומכם הקרוב. העצמאים יזכו להכרת התודה לגבי השרות שהם מעניקים. המישור הרומנטי יוצא מתקיעות זמנית. תזוזה במישור משפטי תמתן את אי הוודאות בה אתם שרויים. לרוב אתם לבד למרות שאף אחד לא יאמין שאכן זה המצב, כי אתם נראים צעירים מכפי גילכם. לא הכי הולך לכם בחיים לאחרונה ואתם חייבים להסתגל לעובדה שגם אתם עשויים לטעות מבלי לדעת איך מדליקים את האור בעולמכם העצוב. חפשו באומץ ייעוץ אישי בנוגע לדרך שינוי גורלכם.

קשת
22.11-21.12

הגעגוע לעבר נמשך ולכל מה שהיה לכם בעבר- כלכלית ורגשית. אתם שואפים להתחלק עם כל הלב עם בן/ת הזוג וגם עם כל אלה שעזרו לכם לאורך כל הדרך למעלה. היה לכם את הכוח והאומץ לקום מההריסות אבל לא את הכוח לשכוח את מי שדחף/ה אתכם לכיוון ההצלחה. ידידות חדשה תירקם בעבודה או במסגרת חברתית כלשהי. אתם מנסים להוציא לפועל את מה שלמדתם בחיים מתוך ניסיונכם העשיר והמר. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום. המחויבים והנשואים: אתם ממשיכים להיות מבולבלים במישור הרומנטי והמשפחתי. התחום הרומנטי לא ברור בגלל הגעגוע לעבר. טיפ: הפגינו ביטחון בעצמכם ובערככם ומובטח כי בסופו של דבר תנחלו הצלחה.

גדי
22.12-20.1

נסיגת כוכב מרקורי גורמת לכם לגעגועים למה שהיה בעבר ולבצע חשבון נפש הנוגע לעתיד. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים בולטים. תקבלו הצעה במקביל למה שאתם עוסקים בו כיום. ההחלטות חשובות לכם בתחומים שונים אך חסרים לכם כמה שאלות בפאזל הכלכלי והרומנטי. אתם מנסים למצוא את הקוד למצוא ולברוא מחדש את אהבת החיים כדי לחזור אל מסלול האושר, אך כל פעם מחליקים ונהדפים לאחור. העוסקים בנדל''ן ימצאו קידום ביחס לעסקאות עליהם עמלו רבות. מישהו קרוב יבוא לעזרה בתחום הפרוצדוראלי, העסקי או המינהלי. מי שנותר לבד, למרות מצב הכוכבי הטוב, חייב לפנות לייעוץ אישי לשם התייעלות ולהסרת המחסומים של עצמו או של הצד שכנגד.

דלי
21.1-18.2

למרות נסיגת כוכב מרקורי, כושר הריכוז במיטבו. למתאמצים מאוד: הלימודים יחזרו למסלולם או שתמצאו מסלול הכשרה מתאים בתנאי שתתאמצו 'לדגור' על החומר. במישורי תעסוקה דווקא הדברים מתנהלים די יפה. פנו לייעוץ אישי ביחס לצד הרגשי. היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר. נושא הכספים תקוע אבל יהיה בסדר אם רק תחזיקו מעמד בעבודה כלשהי על מנת לחכות לקידומכם האמתי. ענייני ירושה, משפט וכל עניין מול מוסדות עדיין יישארו כתקועים. הפנויים יחושו שהזמן להתחייב ולסגור על תאריכים, בהקשר זה, אך ייתקלו בסחבת מצד בן/ת הזוג בגלל סיבות שונות ומשונות. חפשו ייעוץ אישי בתחום הרומנטי והכלכלי כי מה שאתם לא עושים אתם חוזרים אל החסימה הישנה ומרגיזה.

דגים
19.2-20.3

אתם שואפים לאתגרים ומלאים באנרגיה חדשה, אך במישור העסקי-ניהולי אינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי, זאת בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי המשפיע על כך לרעה. טיפ: פשוט אל תבצעו אקט רומנטי בכוח, מפני שבמידה ותנהגו על פי עצה זו הכול יסתדר עם הזמן. בעבודה: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד מול מתנגדים ולהכין תכנית היחלצות אלטרנטיבית. אתם עומדים לפני החלטות קשות בנושא בן/ת הזוג מפני שזה קשור לילדים ולרכוש המשותף. היזהרו מגילויי רכושנות כלפי חברים לעבודה וכלפי בני משפחה וחברים. סימנים ראשונים לחיזור הדדי מכיוון בן/ת הזוג כלפיכם. חיוכים מעורפלים מן העבר הרומנטי עולים בזיכרונכם הטרי אך אתם עדיין כועסים וכאובים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay