טלה
21.3-20.4

שבוע של פעילות יתר שמתודלקת כתוצאה מגעגוע לרומנטיקה ולמה שהיה לכם בעבר. הניחו לעקרונות השמרניים הישנים שמקבעים אתכם במלכודת 'האסור והמותר', אלא שימו את קלפי האהבה על שולחן הדיונים אודות 'לכאן או לכאן'. פתאום אתם תופסים את הראש כי הבנתם כנראה שכדי לעלות ככוכבים בשמיים צריך לראות קודם את חשכת החיים, לשרוד אותה בכבוד ושרק אחר כך תיפתח דלת ההצלחה. עצמאיים: אתם במקביל ובהדרגתיות מפתחים קריירה אבל עדיין קצת חוששים מזעזועים שעומדים להתרחש במקום העבודה הנוכחי. מכתב או מסר טלפוני יבשר לכם על קידום. הקשרים הישנים יסבו לכם נחת. הפנויים: התחום הרומנטי מעורפל. צלצלו באומץ לייעוץ בכל המישורים.

שור
21.4-20.5

אתם מתגעגעים השבוע למזלות: טלה אריה ועקרב. המחפשים פרק ב' עושים שטויות המרחיקות אותם מהשפע האמתי. אתם מתעוררים למציאות בה אתם רוצים לשוט על נהר האהבה, אך פתאום מתברר שהסתבכתם ושאתם נגררתם ללא מעצורים אל מורד מפל האשליות המאוד קר, מפחיד ואכזר. בתחום הקריירה: אתם מלאים באנרגיות חיוביות אך נתקלים בחומה של אי הבנה סביבכם. זה הזמן להיות פחות מנוצלים ומקופחים ולדעת מהו הטפל לעומת העיקר בהתנהגותכם. בבית אתם מקבלים מנת אהבה אך בלבכם החשד שהכול זמני ושהבעיות עדיין לא פתורות וסגורות. הפנויים: בשורה חיובית בתחום הבין זוגי מחכה לכם מעבר לקו. הנשואים יעמדו על שלהם כמו שור המגן על כבודו המדמם והמחולל.

תאומים
21.5-21.6

ימים טובים שכדאי לנצל טרם תחילת השפעת רטרו מרקורי השלילי הבא והקרוב. אתם שואפים לאתגרים חדשים לאחר שחוויתם מצבים מביכים ולא קלים במישור שבינו לבינה. מצבים טובים בכל הנוגע ליחסים מיניים וליכולת להיות ערניים לצרכי הזולת. במישור העסקי-ניהולי אינכם מסוגלים לסיים דברים כראוי. בעבודה: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד מול מתנגדים ולהכין תכנית היחלצות אלטרנטיבית. אל תמהרו להתייאש, כי ייתכנו מהלכים לקידום או להתקדמות במקביל לעבר עבודה נוספת או אחרת טובה יותר. אתם עומדים לפני החלטות קשות בנושא בן/ת הזוג מפני שזה קשור לילדים ולרכוש המשותף. אתם פגועים ומפנים מבט הצידה בסירוב נוכח חיוכים מעורפלים מן העבר הרומנטי.

סרטן
22.6-22.7

יש לכם השבוע צ'אנס בלחוות את סופה של תקופת חרדות. זה הזמן שתבינו שהביטחון יחזור אליכם אך ורק אם תלכו על הפי הקו המנחה הישן, ההגיוני והטוב. לפני כמה ימים ביצעתם טעות, תיקנתם אותה ברגע האחרון וניצלתם. בתחום התעסוקתי טעיתם בלחשוב שהגיע הזמן הגיע לגבש הכרעה אם להישאר או לעזוב לתמיד. הפנויים וגם הנשואים: תיהנו מאהבה יתרה מכיוון הגיל הרך, עובדה שתפצה על התחום הרומנטי המעורפל, הקשה והמרוחק. יציאה לבילוי תקנה לכם ביטחון ואת החזרה לעצמכם. הדברים הטובים יקרו בתחום הכספים ויחסי הרעות בעבודה. כמו כן הרגשות נפתחים ובין ידידים וחברים. אתם רוצים לדעת על עתידכם. זה הזמן לצלצל לייעוץ במישורים אישיים וכלכליים.

אריה
23.7-22.8

שיגרת החולין מופרת ובמקומה אתם מופתעים לגלות שאתם עדיין מהווים מוקד למשיכה ואהבה. החרדות מפני המחר נעלמים זמנית, שכן מגלים לכם שיש לכם נכסים ונכונות לעזור לכם במישורים כלכליים, רק שהתנאים לקבלתם קצת מסבכים אתכם רגשית. פתאום אתם מבינים שהשאיפה התמידית שלכם הייתה בלמצוא את המקום הנכון להניח בו את להבת התהילה והנתינה ולא לשרת את בן/ת הזוג תוך שאתם בעיוורון מוחלט. לחרוצים: הבוסים יפרגנו לפועלכם ויבשרו על קידומכם הקרוב. המישור הרומנטי יוצא מתקיעות שנגרמה בעיקר בגלל הגעגוע לעבר. תזוזות במישור משפטי ימתנו את תחושת אי הוודאות בה אתם שרויים. מישהו יתנצל באיחור על שפגע בכם. זה הזמן לעסוק בספורט אך בעקביות.

בתולה
23.8-22.9

לצעירים: שבוע ספונטאני שיתבטא בימים טובים שכדאי לנצל טרם תחילת השפעת רטרו מרקורי השלילי הבא והקרוב. תנו קרדיט ופרגנו. שחררו את חוסר האמון בבני המין השני. תזוזה חיובית במישור הכלכלי תעורר בכם את התקווה אך הדרך עוד ארוכה לחזור אל מה שהייתם פעם בעבר. אתם מחכים עדיין לתשובה שמבחינתכם היא גורלית. הצעירים מרגישים בלחץ מהמשפחה לשנות את תפיסת עולמם, מנסים לתמרן בין המכשולים שצצים מכל עבר, אבל המשימה ליישר קו עם המשפחה לא ממש עולה בקנה מידה עם ההגדרה שלהם להצלחה. שמחת החיים תמלא את ליבם של אלה שוויתרו על האגו השלילי לטובת עוצמת ההידברות והסליחה והם ייהנו מיחס מתחשב והוגן.

מאזניים
23.9-23.10

שבוע סוער מחכה לכם ממוצ''ש. געגועים למה שהיה בעבר הופכים לקוקטייל הנאה במציאות הנוכחית כשפעם היוו מבחינתכם כחלום הרחוק מלהתגשם. פתאום אתם פוחדים שכל זה יסתיים וייעלם כמקסם שווא. המכשולים הרגשיים והאנרגטיים נעלמים כמעט בבת אחת. אתם מקבלים החלטות חשובות בתחומים שונים אך חסרים לכם כמה שאלות בפאזל הכלכלי והרומנטי. מישהו קרוב יבוא לעזרה בתחום הפרוצדוראלי. לאלה שנולדו בעשרת הימים האחרונים של מזל מאזניים: אתם נאלצים להתמודד עם מחסומים רומנטיים הבאים מ'הצד שכנגד'. התקועים בפרק ב' ביחסים סובלים מיחסים עולים ויורדים, לוקים בפחד נטישה וקשה להם להיפרד למרות הסלט בקשר שבלב. התקועים בקשר רומנטי מוזמנים להתקשר לייעוץ מקצועי שיוביל לפתרונות מעשיים וטובים.

עקרב
24.10-21.11

הגעגוע לעבר נמשך השבוע, כולל גם לכל מה שהיה לכם פעם - כלכלית ורגשית. הפנויים יחושו שהזמן הנוכחי הוא לא הזמן להתחייב ולסגור על תאריכים ומועדים רומנטיים או 'אחרים וייתקלו בסחבת או בלחצים מצד בן/ת הזוג בגלל סיבות אישיות שונות ומשונות. המחויבים רגשית והנשואים: גשו לייעוץ אישי ואז תגלו סיכוי לשיפור היחסים עם בן/ת הזוג. במקביל ידידות חדשה תירקם במסגרת כלשהי שתעודד את נפשכם הפגועה. צאו לחפש הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום בתחום הקריירה. המחויבים והנשואים: אתם ממשיכים להיות מבולבלים במישור הרומנטי והמשפחתי. טיפ: הפגינו ביטחון בעצמכם ובערככם ומובטח כי בסופו של דבר תנחלו הצלחה. הרימו טלפון לבן/ת זוג שעדיין יקר/ה לכם.

קשת
22.11-21.12

השבוע תפגשו מישהו שהבטיח עזרה כספית או שיפעיל בעצמו את כשרונו למענכם. הכוכבים מראים שהגיע הזמן שתסמכו רק על עצמכם. אל תחכו שיעשו בשבילכם וגם אל תסתכלו על כספים ואושר בתוך הצלחת של אחרים. הפנויים: בסוף השבוע תחושו בבלבול מה לגבי רגשות בן/ת הזוג כלפיכם טיפ: לא ללחוץ אלה כדאי להתרחק זמנית, לצאת לבילוי מבלי לחשוש מנטישה. הנשואים שבכם: אתם כועסים על התנהלות בן/ת הזוג בתחום הרגשי והכספי, מעירים ונתקלים באדישות ובאטימות מרגיזה ופוגעת. הפנויים: אתם במצב של בלבול בהחלטות ביחס לבן/ת הזוג שאתם אוהבים ומכבדים, תוך שאתם בכלל לא יודעים במאת האחוזים על מהות הקשר ותכליתו. הודעה מפתיעה תגיע במוצ''ש.

גדי
22.12-20.1

השבוע בסימן של התנהלות נכונה בנושא הכספים, מין ורכוש הזולת. יקרו לכם דברים מוזרים ומפתיעים, כמו למשל שתחשבו על מישהו והוא פתאום יתקשר, או שיספרו לכם על דברים דומים שקרו לאנשים שנמצאים אצלכם בלב. למתאמצים השבוע במלוא הכוח והריכוז: הלימודים יחזרו למסלולם, או שתמצאו מסלול הכשרה מתאים. עליכם להתאמץ לדגור על החומר. נושא הכספים תקוע אבל יציב. החזיקו בעבודה כלשהי על מנת לחכות לקידומכם האמתי שיגיע בשלושת החודשים האחרונים של השנה. ענייני ירושה, משפט וכל עניין מוסדי יישאר עדיין כתקוע. גם השבוע אתם עושים בשביל אחרים ומקללים את טוב ליבכם שגורם לכם להקריב ולהישאר בסוף באפיסת כוחות. צאו לחפש ייעוץ אישי בתחום הרומנטי והכלכלי.

דלי
21.1-18.2

השבוע הבחירה היא בידכם, בעיקר בתחום הרגשי. ייתכן שבשל מאמצי תיווך של אחרים ינקטו מהלכים של הרגע האחרון לעזור לכם לשפר את מה שלא יכולתם לשפר בעבר. דמות מן העבר תאותת לכם על רצונה לחדש קשרים, אבל זה יבלבל אתכם ולא תדעו איך לאכול את זה, כי בלית ברירה החלטתם כבר מה אתם רוצים בחיים. לנשואים: לבטים בתחום הרגשי יוצרים תסבוכת הקשורה לילדים ולרכוש. כספים המגיעים לכם יגיעו לפירעון מהיר ומוקדם. העייפות הנפשית משפיעה על התפקוד השבועי. מריבות במשפחה בענייני חובות, כסף וכבוד ואתם עדיין כועסים על החלק הצעיר והמנצל במשפחה. זה הזמן לייעוץ אישי דחוף בנושאים רגשיים.

דגים
19.2-20.3

השבוע תחושו בבדידות שמקורה בעבר, כי מישהו יזכיר לכם במקרה מה עברתם ומה איבדתם בחיים. לפנויים: קשרים חדשים וישנים יאותתו באופן החיובי. תנסו להתחבר לכך למרות שנפגעתם מאוד בעבר וכתוצאה מכך אתם חושדים וחוששים לנסות שוב בלפתוח את הלב. הנשואים: סימן חיובי ביחס לבן/ת הזוג, חוסר האמון העמיק לאחרונה ואתם רוצים הוכחות ברורות. זה הזמן לחפש את ההכשרה במקצוע שמזמן רציתם לרכוש. כספים יגיעו ברגע האחרון. תקבלו הודעה משמחת אודות: הילד/ים, הכספים והעבודה. סקרנותכם מתעוררת למשמע ידיעה שנשמעת כ'לא אפויה' מספיק. במישורים רגשיים אתם חייבים לפנות לייעוץ אישי. בריאותכם הכללית איתנה אבל אתם לא ממש חזרתם לעצמכם בגלל הצד הרגשי הפגוע.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay