קופת חולים 'מאוחדת' ממשיכה להתחדש במחוז ירושלים. במסגרת סבב מינויים ב'מאוחדת', מונה יהודה לוי למנהל השיווק המחוזי של הקופה בירושלים והסביבה. לוי, 34,  תושב ירושלים, בעל תואר ראשון במדיניות ציבורית, שימש בשנים האחרונות בקופת חולים 'מאוחדת' כמנהל מרחב צפון ירושלים. במסגרת תפקיד זה ניהל לוי את כל מרפאות הקופה בשכונות שבצפון העיר כדוגמת פסגת זאב, נווה יעקב, רמת שלמה וכדומה וכן את המרפאות במעלה אדומים, תל ציון וגבעת זאב, אותן הוביל להצלחה רבה . בעבר, כיהן לוי גם כאחראי על תחום הרפואה דחופה במחוז. במקביל לתפקידו משמש לוי כחבר הנהלת המחוז. בשנה החולפת נבחר לוי למנהל המחלקה המצטיין של הקופה במחוז ירושלים.

קופת חולים 'מאוחדת' בראשותו של מנהל המחוז ד"ר יובל וייס, הינה הקופה המובילה במחוז ירושלים עם למעלה מחצי מיליון לקוחות ועם 300 נקודות שירות בירושלים והסביבה.

יהודה לוי, מנהל השיווק הנכנס של 'מאוחדת' במחוז ירושלים: "אני שמח ונרגש על הזכות הגדולה שנפלה בחלקי להיות מנהל השיווק של 'מאוחדת' במחוז ירושלים. אני רואה בתפקיד זה שליחות גדולה ואתגר גדול להיות אחראי על שיווק הקופה בירושלים והסביבה. המוטו שלנו הוא מתן שירות רפואי מקצועי לכל אחד ואחת ממבוטחי 'מאוחדת' במחוז תוך הקשבה, אנושיות וקשר אישי וזמינות תורים גבוהה. המטופלים שלנו מהווים עבורנו את לב העשייה היומיומית ואנו נעשה כל שביכולתנו להעניק שירות אופטימאלי ללקוחותינו ונפעל במלוא המרץ למתן פתרונות אופטימליים עבורם. אני רוצה להודות באופן אישי למנהל המחוז, ד"ר יובל וייס, מ"מ מנהל המחוז עופר שם טוב, לקודמי בתפקיד משה ברים ולכל חברי הנהלת המחוז על האמון הגדול שנתנו בי. מצפה לנו עבודה רבה ומאתגרת ואני בהחלט מוכן לכך".