טלה
21.3-20.4

השבוע אתם מחליפים דעות, משתפים פעולה ומשקיעים בעבודה. אתם מאמינים במעסיקים שלכם וזה גרום לכם לסיפוק כמו ''הגענו למקום הנכון''. מבחינה חברתית אתם מרשימים כאילו אין כוח שיוכל לכם. אתם קצת ביקורתיים. זה טוב מצד אחד אך שימו לב שלא לחצות את גבול הטעם הטוב. אווירת האביב מושכת אתכם לבצע חשבון נפש לגבי החיים ובעיקר לסיבות לחסימות שגרמו לכם להיעצר. אי השקט הזמני הנקשר בתחום קריירה ובתחום הבין אישי-רומנטי גורם לכם לבלבול כמו שאינכם יודעים לבחור בדלת הייעוד המתאימה והנכונה. בריאותכם צריכה להיות על הפרק. זה הזמן היותר מתאים לספורט קבוע שיעזור לכם לשפר את הגזרה ואת מצב בריאותכם הכללי.

שור
21.4-20.5

השבוע במישור התעסוקה: ההצגה חייבת להימשך, דחו את מועד פתרון בעיית הקידום וייתכן שבהמשך הדרך היא תבוא אל פתרונה בעצמה. במישור הרגשי: אל תתנו לקנאים ולמנופחים בגאווה להוריד לכם את מצב הרוח. השבוע אתם פועלים למען מישהו שממש זקוק לעזרתכם. דבר זה עשוי להסב לכם אושר. הנתינה תאפיין את השבוע הזה. השאירו מעט לעצמכם וצאו לבלות שעל מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. בנוסף חלק מבני המזל עדיין מרגישים לבד ללא עזרה חיצונית וגם לא מכיוון בן/ת זוג. בימים שני-שלישי: צעדים ראשוניים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים. הדביקות בשטח הרומנטי תמשיך לתסכל. מישהו שרוצה לעזור לכם ייצור קשר .

תאומים
21.5-21.6

יש לכם לא מעט הזדמנויות להתבלט השבוע ואתם לא מפספסים אף אחת מהן. אתם יכולים להפיק הרבה תועלת מהמצב בימים אלה. הידע המעשי שלכם והקסם האישי פועלים גם הם במלוא העוצמה. אל תקריבו את השנים היפות ביותר למען אחרים, גם אם הם מאוד חשובים לכם. אפשרי לעשות הכול ביחד, כלומר: גם להגשים וגם להקדיש ליקרים. שינויים של הרגע האחרון מאוד מרגיזים אתכם. תחושת הקביעות חשובה לכם. כל דבר ירתיח אתכם. לכן, קחו פסק זמן וחישבו על השבוע הבא שבו תצאו לבלוי מהנה ואפילו גם לנופש מהמם אחר. היזהרו מכל צורה של רוגז במקומות עבודה. מצבכם הכללי יקבל תנופה חיובית.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מצליחים להעז ולהוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי הזה יקרב ביניכם ולבין דמות חשובה מאוד. התסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. החגים גרמו לכם לחשוב על הדרך לשם פריצה כלכלית וערכית. למרות שהחגיגות נגמרו, אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע. חבר/ה ובני משפחה יעזרו לכם לעבור משבר אישי שיתברר עד מהרה ככאב מיותר. אתם מודאגים ממשהו הקשור לרישיון, חוזה, מכירה, קנייה, השכרה או שיפוץ מבנה קיים. אתם מרגישים שאתם צריכים להשקיע כפליים בתחום הקריירה על מנת להגיע לתוצאה כלשהי. לפני שאתם נוקטים צעד דרסטי במישור הבין זוגי כדאי לשקול את המצב ביסודיות. זה הזמן לקצת ספורט למען הגוף והנפש.

אריה
23.7-22.8

השבוע ובעקבות חשבון נפש נוקב אתם מגלים שהתסכול הגדול שלכם נובע מהקשר הרומנטי אותו אתם סוחבים בלב זמן רב. בגדול תבינו שקשה לכם לחתוך קשרים רגשיים. בנוסף, אתם ממשיכים לתת יותר מאשר אתם מקבלים. רגעי נוסטלגיה מחויכים מחכים לכם בין קפלי מערכות יחסים. זה הזמן לנקוט באמצעים ולהשקיע אנרגיה על מנת להשתבץ בנופש שלו אתם זקוקים. יילך לכם מאוד טוב בעבודה. תהיו מאוד מרוצים וזה הזמן לחשוב על לימודים או על הסבת מקצוע. הדבר ישפר את מעמדכם במקום עבודתכם ובעתיד גם עשוי להגביר את ביטחונכם האישי. התחום הרומנטי תקוע מזה הרבה זמן - פנו לעזרה מחברים או מיועצים מקצועיים.

בתולה
23.8-22.9

אתם משועממים ואינכם יודעים לשנות זאת. השבוע נופלת בידכם ההזדמנות להתאוורר ואתם יוצאים עם חברים לבילוי מהנה. בעקבות זאת תתגעגעו לאהבה ולימים רומנטיים שחוויתם בעבר וזה מהווה מבחינתכם 'כ'תיאבון שהחל עם האכילה'. יסתבר לכם שהמקום שמעבר לקשת בענן עדיין מחכה לכם, רק שאתם חייבים לרענן מחדש את האמונה שהוא מזמין וקורץ לכם, ממש כמו פעם בנערותכם הרחוקה. בתחילת השבוע תתמלאו בהמון אנרגיה ותבקשו להוציא לפועל תכניות חדשות. היזהרו רק שלא לקפוץ מעל ההיגיון, שכן אתם עדיין מושפעים ממצב כוכבי מעורפל, כך שעדיף שתפעלו בזהירות רבה פן תיכשלו במעשיכם. שמרו על כושר הריכוז בנוגע למכשירים חשמליים ובעת נסיעה בדרכים. בריאותכם מתחזקת.

מאזניים
23.9-23.10

אתם לא אוהבים המוניות ולהתערבב. למרות זאת, החגים משכו אתכם להשתתף בכל ההמולה ואתם נושמים לרווחה שזה נגמר. כעת אתם חשובים על הבעיות האישיות שלכם. אתם מביעים רגשות אבל בעיקר כועסים ונסגרים. העניקו קצת יותר תשומת לב לנפש העדינה המחלקת איתכם את החיים, למרות הכעסים הקטנים. טיפ: מנעו מצבים של לדרוש נאמנות או אהבה בכוח. תיתקלו בדברים מן העבר, יוצרים קשרים עם אנשים ששנים לא יצרתם איתם מגע. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא כשהיו. אתם הנשואים או המחויבים רגשית: זה לא הזמן להיפרד. אפשרי לשנות ולהמתיק גורל. רק צריכים לדעת איך עושים זאת היטב. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי ממוקד מטרה ובעיה.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם בעלי מצב רוח לא יציב במיוחד וזה כתוצאה מדאגת היתר לאדם קרוב או לאחד מבני המשפחה. בעבודה שום דבר לא מביא אתכם לכלל סיפוק ופחות מעניינות אתכם המלחמות סביבה. טיפ השבוע: תחסכו לעצמכם ריב גדול אם תצאו לבלות או אפילו סתם סביב השכונה. השעות היותר מתאימות לכם הן שעות הערב המוקדמות. הגיע הזמן שלא תתעצבנו, תשפטו אחרים מבלי לבדוק את מקור הבעיה. הצעות הפשרה שוב נופלות על אוזניים אטומות. המצב הכוכבי מעיב על כל דבר בו אתם נוגעים. אזהרה: בעבודה אתם עלולים לעמוד על שלכם יתר על המידה, ותגלו מאוחר מידי שהדבר מזיק. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם נתקלים במשהו לא נעים המתקשר למריבה בעבודה או למשבר בבית. עליכם לדעת כי זה שבוע קשה כמו טלנובלה טורקית, בו אתם עלולים להרוס את מה שבניתם בעמל רב - אז לשיקולכם. הימנעו השבוע מלעשות שטויות רומנטיות משום שהם תפורים על אופייכם התקשורתי וההרפתקני. במקום לקוות שמישהו ינחש מה שאתם מרגישים, התחילו לדבר ואפילו שימו על הכתב תיאום ציפיות במיוחד כשמדובר בעבודה, אהבה או במסגרת המשפחה. בעוד ארבעה ימים שיגרת החולין מופרת ובמקומה אתם מופתעים לגלות שאתם מושכים אליכם משיכה ואהבה. אתם מתקשים למצוא את העיסוק המתאים לכם. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לרוב תחומי החיים, בעיקר בתחום העבודה והזוגיות.

גדי
22.12-20.1

קנייה או מכירה של כלי רכב או דבר יקר אחר קשור אליכם או אל הקרובים אליכם. הנכס שהם רוצים לקנות במקביל יהיה דבר שחשוב להם ועזרתכם כאן תהיה מאוד חשובה. מחלוקת מסוימת תיעלם בקשר לשלום בית והתיווך המשפחתי יהיה מבורך ומוצלח. אתם סוחבים לא מעט זמן את פחד הנטישה. הורידו חשדנות כלפי בני זוג ותנו צ'אנס לאהבה. השבוע עד יום רביעי: אל תפנו את הגב לארבע המשוכות שיעמדו בדרכך והן: האהבה, הקנאה, השנאה והידידות. טפלו בעצמכם ובאהבתכם הטוטאלית. זאת אומרת בהתמכרות הרגשית שלכם לכל דבר. אתם מתחילים להבין שרגיעה שכלית לצד עזרה דרך ייעוץ אישי תחלץ אתכם מנוסחת התקיעות הארוכה, המעגלית והמייגעת.

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם מקבלים החלטה בתחום הפיננסי ולטעמכם בצורה הכי נכונה. העסק או העבודה ילחיצו  אך אל דאגה, הכול לטובה. אתם ניגשים למישהו ואומרים את מה שיש לכם ישר בפרצוף. ברוח נועזות זו ובעבודה אני ממליץ להעז להראות כמה אתם שווים והמעסיקים החדשים יציעו לכם להמשיך ולנהל את כל מה שרק אפשר. שבוע של אי הבנה בנושאים שבינו לבינה. לצעירים: אתם נתקפים בכמעט אגרסיביות מול אנשים שמרמים ומתעלמים מכם בנוגע לחוזים או לעסקים. עדיף לפתור בעיות בדרכי שלום או לחלופין בלמצוא הגנות משפטיות מתאימות. בתחום הרומנטי, אתם מתקשים להבין את הכמעט התעלמות אותה אתם חווים מזה הרבה זמן, כמו גם את היחס המתנדנד והלא עקבי.

דגים
19.2-20.3

השבוע התייחסותכם למערכת היחסים שלכם בעבודה תהיה בוגרת יותר ואחראית. יש לברר מה הגורם לגישה הקנאית או העוינת כלפיכם מצד אחד העובדים. הקשרים החדשים שלכם ימלאו אתכם בסיפוק. הרווקים או הפנויים שביניכם מצליחים להתבטא נכונה. אתם מעניקים עזרה לחבר/ה קרוב/ה. יש בכם מחשבות על הסבה מקצועית, או ללמוד, וגם אולי לשנות את מקום העבודה הנוכחי מתי שהוא. אגב, אסור לכם לעשות צעד כזה ללא תיאום איתי. בנוגע אליכם או למי מבני המשפחה, ענייני הכספים תקועים להם היכן שהוא אבל אין לי ספק כלל שבקרוב תצאו מן הבוץ התובעני הזה. עניינים משפטיים יתקדמו לטובה, אבל הדרך לפתרון הבעיות והדרישות עדיין לא קצרה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay