להקת הנוער הייצוגית 'בין השמשות' מהמרכז הקהילתי פסגות השבע, ברשת המרכזים הקהילתיים, תופיע ביום הזיכרון ויום העצמאות בדרום אפריקה, ותייצג את מדינת ישראל והעיר בית שמש בגאווה גדולה.
הקשר הנפלא נרקם עוד בשנה שעברה ע"י שותפות ביחד בית שמש - מטה יהודה -דרא"פ,  בזמן שמקהלת הרצליה מקייפטאון ביקרה בישראל ונפגשה עם להקת 'בין השמשות' לסמינר מקצועי וחווייתי, שלאחריו הוזמנה להקת בין השמשות ע"י הפדרציה היהודית בקייפטאון, להופיע ביום הזיכרון והעצמאות בחגיגות המרכזיות שם.  במהלך השבוע ייפגשו חברי הלהקה עם חברי להקת בית הספר הרצליה, והלהקות יופיעו יחד בשיר 'הללויה' במסגרת יום העצמאות, וייפגשו גם עם בני נוער, ילדים ומבוגרים מהקהילה, ויופיעו במסגרת האירועים השונים. 
את הלהקה מלווים - מיימון בן חמו מנהל המרכז הקהילתי, שלום סוטו המנהל המוסיקלי, ויובל לוי מנהלת הלהקה. אל הלהקה הצטרפה גם רכזת המשלחות משותפות ביחד - תמי מרמור. הסוכנות היהודית תומכת במשלחת מבחינת תכנים וגם במימונה יחד עם רשת המרכזים הקהילתיים ויחידת קשרי החוץ של העירייה בראשות חבר מועצת העיר צבי וויליצקי. זה המקום להודות לשותפות ביחד, למירב שני מנהלת השותפות להנהלת השותפות וליושבי הראש - אביבה חלבי וציון גבאי. הקהילה היהודית בקייפטאון קיבלה את חברי הלהקה בחום ובטוב לב, הודות לארגון והאירוח של הפדרציה ושל השליחה המקומית מטעם הסוכנות היהודית מיכל אילן. תודה להנהלת רשת המרכזים הקהילתיים על התמיכה, לסגן ראש העיר משה שטרית ולמנכ״ל הרשת עמית קדמון.
תודה לבני הנוער המדהימים מהלהקה שהם שליחים של טוב ושל הרמוניה משותפת.