טלה
21.3-20.4

השבוע הזה נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים ובכל תחום בו תבחרו. בכל תחום כדאי שתפעלו ביוזמה ובחריצות ותראו נחת מכך. הכוכבים יסייעו גם הם לכם. אתם בעלי מצב רוח טוב במיוחד. השיפור הכוכבי מביא אתכם להתעניינות לגבי מקום עבודה חדש או בלנסות ולבצע צעד עסקי חכם. לאחרונה אתם פועלים ''על אוטומט'',  די כבר, נגמרו החגים, האטו את קצב תקתוק העבודה היומית שלכם כדי שתולו לעצור לרגע או שניים של נחת ולהבין לעומק איזו מתנת חיים קיבלתם מהיושב במרומים. המקבלים מסרים רומנטיים מבלבלים חייבים לדעת היכן הם עומדים בקשר ואיזו אחריות יש להם במחדל או בתקיעות המרגיזה הזו. המרגישים כתקועים בכל המישורים, חייבים לפנות לייעוץ אישי.

שור
21.4-20.5

יוזמה מקרית של אחרים תוביל אתכם למחשבה אודות עתידכם הכלכלי או הזוגי. מישהו עורך השוואות בינו וביניכם ומתמלא ברחשי קנאה. הגיע הזמן שתבדקו אם מישהו או אתם עצמכם חוסמים אתכם מנטלית וגם אולי מיסטית מלהתקדם. חיכוכים ומוקדי קונפליקט מתעוררים מול בני הבית וכן שיש לכם פחות סבלנות אליהם, נדמה לכם שהרמתם ידיים כי אין לכם לפעמים כוחות לשנות ולתרום להם ושוב. אתם חוזרים להשקיע כי אתם כאלה 'משקיענים'. בעבודה יחמיאו ותהיה לכם ההרגשה שמישהו מתכנן לכם את הקידום הבא. לא מצאתם עבודה או קידום?! חכו ותופתעו לשמוע על מציאת קצה חוט בנושא חשוב זה. מצבה הבריאותי של דמות יקרה ישתפר ללא הכר.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם משקיעים באהבה וקוצרים הצלחה למרות שאתם אומרים לעצמכם ''יאללה למה זה לא קורה לי עם בן/ת הזוג שאני באמת רוצה?!" לגבי הסביבה הקרובה כאמור, כל שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. הדלתות נפתחות בפניכם בכל הנוגע לקידום ולתעסוקה. חגיגה לכבוד מישהו היקר ללבכם. בריאותכם במצב הכי טוב שאפשר. זהירות: מריבות קטנות במקומות עבודה מתלקחות בקלות רבה. שימו את הדרישות הישנות בצד, אלה שבעבר לא ידעתם לנצור, יריתם אותם מן המותן והזקתם לאהבתכם. פנו לייעוץ אישי לגבי אהבתכם החמקמקה, המייסרת והמתעתעת. הסירו את החששות מלהיפתח בפני זרים.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תצליחו ליצור קשר עם חברים  או בני משפחה שמזמן לא ראיתם ולא שמעתם מהם דבר. מידת תשומת הלב תופנה לזמן עבר, למשל על מה שהמשפחה עברה ביחד, על האובדן ועל השמחות שהיו ושיהיו בדרך. אתם מחפשים משהו חשוב ולא מוצאים. פתאום תמצאו שותפים טובים שישתפו פעולה כדי לעזור לכם בכך. הכוכבים מצביעים על מזל משופר וזה אומר שאם תצאו למסיבה אזי היא תהיה מוצלחת מאוד, וייתכן שזאת תהיה התחלה ליצירת קשרים חברתיים טובים. לאחר הרבה זמן אתם יוצאים לחפש מקור נוסף של פרנסה, כי זהו, כבר אין לכם ברירה אחרת. במישור הכספים תופתעו לגלות שהמינוס מצטמק והולך. תמיכה מכיוונים בלתי צפויים בתחום העבודה.

אריה
23.7-22.8

השבוע התקשורת שלכם תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה או שתמצאו משהו שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. שותפות כלשהי תיחתם השבוע וכתוצאה מכך תוכלו לצפות לרווחים נאים בהמשך הדרך. מישהו עומד בדרככם עד כדי שאתם מבינים לעומק את המחסום שהוא מציב לכם במישורים כלכליים וחברתיים. בא לכם פשוט לגשת אליו ולומר לו ישר בפרצוף. מה אתם חושבים עליו. החודש: צפו למחמאות מכיוון הבוס. הפתעה ביחס לכספים שתקבלו והקשורים לגורם ששכחתם כמעט לגבי קיומו. סימנים או טלפון או אימייל, המבטאים מסרים סותרים ולא מובנים לכם, יצוץ בימים אלה וזה יעסיק אתכם כמו מכשול שאתם חייבים לעבור אותו ושהוא לא יוצא לכם מהראש.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם חוגגים ופשוט מרגישים נפלא. תוזמנו למפגש חברתי שנראה שהוא תלוש מהמציאות אבל בסוף הוא ייצא אל הפועל ויתגשם. זיכרונות צצים ועולים לגבי דמות יקרה שנאלצתם להיפרד ממנה טרם הספקתם ואמרתם את מה שרציתם באמת להגיד. בני המין השני ייתנו לכם הרבה רגש ואהבה, אבל בן /ת הזוג 'המקורי/ת לא /ת/ייצא לכם מהראש. בני המשפחה יפרגנו אף הם והקשר עמם יחודש או ירוענן. בימים אלה ייפתחו בפניכם כל מיני אפשרויות תעסוקה חדשות. מרבית הזמן יוקדש למשפחה ולילדים. ייתכן והם יקבלו את בן/ת הזוג ויאותתו על הסכמתם ותמיכתם. תקבלו ידיעה דרך אמצעי תקשורת כלשהו המבשרת על קבלתכם לעבודה.

מאזניים
23.9-23.10

בסך הכול שבוע אופטימי בהחלט עומד לנחות עליכם. פעלתם לאחרונה להעמיד את בן/ת הזוג על כוונתכם לחיות חיים בהם הכול פתוח בלי כבלים והאשמות, לכן ובהתאם לזאת, תזכו לימים מלאי הצלחה בתחום הרומנטי שמחכים לכם מעבר לפינה. תרגישו צביטה בלב כשתראו את בן/ת הזוג ככה ממש מול העיניים. אתם נחושים לבצע את כל המוטל עליכם במקום העבודה ועושים זאת על הצד הטוב ביותר. כולם יחמיאו לכם, חוץ מהקנאים והצבועים. הפעם תצאו מהמצבים כמו גדולים ואף תקבלו סימנים מן הממונים עליכם בדבר העלאה או בדבר קידום קרוב. אם ניסיתם להעביר מסרים רומנטיים פשרניים לבן/ת הזוג ולא הצלחתם בכך, זהו הזמן לייעוץ לגבי אהבתכם החמקמקה, המייסרת והמתעתעת.

עקרב
24.10-21.11

זה הזמן הכי טוב להחליט לגבי תחום לימודים או בלבצע אקט חשוב בתחום הקריירה שלגביו היו לכם לבטים בעבר ולא עשיתם דבר כדי לקדמו. הפתעה רומנטית מקרית לגבי בן/ת זוג או סתם גורם/ת שיופיעו לך עם חיוך בעדינות וברכות. אתם מקדמים רכישה של משהו החשוב לכם או לילדים מאוד. אתם מפגינים את היכולת שלכם בלארגן את האסטרטגיה לשם השגת הכסף הדרוש לנושא חשוב זה. מישהו ינסה להתקרב אליכם ולחפש את קרבתכם הרגשית. ייתכן שתמצאו מקום עבודה נוסף או שתזכו לקידום. אתם רוכשים דברים על מנת להתכונן לאירוח חשוב. שמועות על חבר/ה קרוב/ה מגיעות לאוזנכם ואתם לא יודעים איך לאכול את זה בדיוק. 

קשת
22.11-21.12

השבוע מעולה לביקור אצל המשפחה או בלהעמיד מישהו על טעותו ארוכת השנים. הנוסטלגיה תסחף אתכם אליה בחבלי קסם ויעלו לכם כול מיני רעיונות משוגעים בנושא. מישהו/י המתקשר/ת לעברכם תנסה/ינסה לחזור לחייכם בכדי לנהל אתכם שיחה סביב זיכרונות ישנים וטובים. היכונו: צלצול/ים, מייל או וואצאפ יבשר/ו על מפגש חברים הקרוב להתממש. בשורה משמחת הקשורה לאחיינים ולמשפחה תגיע לאוזנכם, אך תגלו משום מה שאתם תהיו האחרונים שלהם טרחו בכלל להודיע. מרבית ימי השבוע יוקדשו ללימודים או לנבירה סקרנית באמצעי התקשורת השונים. אירוע מוסיקלי או חברתי אחר מתקרב למימוש ואתם משגעים את כולם לגביו.

גדי
22.12-20.1

באקראי או בתיווכם של חברים, תכירו השבוע דמות שתנדנד לכם ושלא תראה לכם כ'אפויה מספיק', אבל עם הזמן תגלו שהיא תשפיע חזק על מהלך חייכם. בקרוב תוזמנו לפגישות כאלה ואחרות. בפגישה - אם זו רומנטית או כזו שתקבע אם תתקבלו לעבודה - השתדלו למלא אחר הציפיות והפגינו ביטחון בעצמכם. למרות שתתרגשו במעמד זה, עשו זאת וזה ישתלם לכם בהמשך. השכנים ילחיצו אתכם בנקודות רגישות בקצות העצבים. הגבירו את הקשר עם עצמכם בכך שתצאו – אפילו לבדכם - מבלי להתבייש, אל מקומות שקטים, כמו: להרצאות, תיאטרון ולסרטים איכותיים, שם תכירו 'על הדרך' אנשים מעניינים וחייכניים. זה הזמן לספורט מבוקר למען הבריאות והערכה העצמית שיש לכם ליופי. צלצלו למשפחה הקרובה.

דלי
21.1-18.2

אתם מחליטים על שינויים בתחומי הבית, אבל שוב נתקלים בהתנגדות מצד בן/ת הזוג בטענות של דחייה ושל ''לא מתאים לי!" זה לא עוצר אתכם ותיקון של משהו קניות קטנות ואפילו מתנה למישהו קרוב יהוו כחלק ממה שתעשו. כוח הרצון הטוב מאפיין אתכם ואתם גם מוכנים לוותר בכדי לנסות ולשפר את מערכת היחסים שלכם עם בני הבית. הקשר שהכרתם לא מזמן בנסיבות מוזרות עוד ילווה אתכם לאורך זמן ממושך ואף יסייע לכם להתקדם בחיים. צפו לנס ביחס לתחום התעסוקה. כספים יגיעו במקום הנכון ובזמן הנכון. זה הזמן לראות את הצגות התיאטרון, או הסרטים וגם לצאת לערבי שירה או להרצאות שיסדרו מחדש את התאים האפורים שנלחצו קצת בראש.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מתעניינים ביצירה הרבה יותר מאשר בלעסוק בכספים או בכל ענייני החומר האחרים. יילך לכם טוב בתחום זה ואף תקבלו הכרה בפועלכם. בעבודה מחכה לכם הפתעה ומכיוון חיובי - אך גם בלתי צפוי. זה הזמן לחשוב על כיוון עצמאי בכל הנוגע ליוזמות רומנטיות, מבלי להתחשב במה שאחרים אומרים. השקיעו במערכות הרגשיות, בבית ובמישור הבין אישי. אקט זה גם ישתלם לכם במידה ותדעו שלא לתת יותר מידי ולחכות שקודם כל תקבלו אתם את הרגש והאכפתיות מהצד השני. אתם מצליחים להגיע למקומות בהם רציתם להשתבץ. זה הזמן לבדיקות כלליות המקרות לכם בראש, כדי לוודא ולגלות שוב שאין לכם משהו ממנו אתם חוששים בתת ההכרה.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay