מועדון הבלוק גאה להציג, אפריל קלאב מרתון,

חמישי, ה-18 באפריל 2019 בדרום הפרוע,

מתחילים ב-20:00 בערב חמישי, מסיימים בשישי בצהרייים/

קלאב מרתון בשלוש רחבות + חצר אורבנית בניצוחו של המפיק והתקליטן הישראלי הגדול ביותר בעולם נכון לרגע כתיבת שורות אלו, גיא גרבר אול נייט לונג החל מ-22:00 בלילה ועד הבוקר של שישי ברחבה הראשית, נבחרת רומנית מרגשת בהנהגת קוזו, סאבלי והדואו הבוער ויניל ספיד אדג'סט במחנה המינימל שבחצר האורבנית וגיבורי המחתרת המקומיים, טל כהן, ג'ונס חסן, נתי, אוסקה וסוזאנה בחצר ובלאונג'.

פתיחת דלתות: 20:00.

שימו לב: גיא גרבר יעלה בבלוק ב-22:00, סאבלי יעלה בחצר ב-23:00.


תזכורת – סלומון בישראל

בעידן של הצפת גירויים אינטנסיבית, יש כמה כישרונות שעדיין מתעלים מעל כולם, מצליחים להגדיר מחדש את המושג 'אמן'.

אנחנו גאים להחזיר אליכם את הסופרסטאר די.ג'יי. במלוא מובן המילה, הבעלים של לייבל העל דיינאמיק, המפיק והתקליטן הבוסני-גרמני האגדי - סולומון!

הוא הגדיר מחדש את ההאוס האירופאי והחדיר לתוכו לב פועם, שמסתנכרן באופן מושלם עם קצב הפעימות ברחבה. בנוסף להתמזגות הבלתי אמצעית הזאת עם הקהל, סוד הקסם העיקרי הוא, כמובן, הסאונד שלו: עמוק ומהפנט אך גם חם ומדבק, חללי ומסתורי אך גם מלא רגש ושמחה, מבוצע מול קהלי ענק משולהבים אך גם אינטימי בצורה בלתי רגילה.

מאז תחילת דרכו הוא הספיק לשחרר רשימה מעוררת השתאות של ריליסים וטראקים להיטיים, לצד רמיקסים לקשת רחבה ומפורסמת של אמנים, ליזום ולהוביל כמות ענקית ומצליחה של הפקות ושיתופי פעולה - ביניהן כמובן הרזידנסי שלו באיביזה, ולקבץ סביבו את חבורת דיינאמיק שיחד איתו אחראית למהפכה הנוכחית של ההאוס באירופה. ההיסטריה כמובן לא אחרה לבוא - גם בעולם האמתי - עם הגיגים הנחשקים ביותר בפלנטה וקבלות פנים ברחבי העולם מהסוג השמור לכוכבי רוק, וגם בעולם הווירטואלי - עם מיליוני עוקבים, צפיות ומעריצים שרק מחכים ממנו לעוד. וההיסטריה נמשכת.

למרות מעמדו כאחד הדיג'ייז הגדולים בעולם ולמרות התארים הרבים מספור שקטף, שהציבו אותו פעם אחר פעם בראש הרשימות ובמרכז טקסי הפרסים, סולומון לא נח ולא עוצר. הוא לא מפסיק לגדול ולהתפתח, לחפש את הפסגה המוזיקלית והחווייתית הבאה. ומעבר לכל זה - גם במעמדו כיום, סולומון נותר די.ג'יי. של הקהל, אמן טקסטורות ואווירה שמקדיש את עצמו עד תום לרחבה. היופי הוא בכך שאת אותה ההתמסרות שהוא מעניק - הוא מקבל בחזרה מההמוני הקלאברים והבליינים שנכנעים אל הקצב ורוקדים את עצמם אל תוך הכוח המרפא, המלטף, האופורי - של המוזיקה שלו.

או כמו שאמר המלך בעצמו: "לאנשים גם ככה יש רגשות, אז למה שלא יחוו אותם על הרחבה?".