לילה ועוד יום בשתי רחבות שיפעלו במקביל עם אורחים מיוחדים מהניכר וכל הדברים הקטנים והגדולים שגורמים לנו לחוש את עצמנו נכונים…כל זה קורה בכפר הנוקדים!

MOVE D ~ YOUNG MARCO ~ CARISTA

POWDER ~ DJ MASDA ~ JANA WOODSTOCK

MALKA TUTI SHOWCASE with VLADIMIR IVKOVIC & KHIDJA

ORON K ~ OFRI GOFFER ~ TV.OUT ~ ASAF SAMUEL & KATZELE

AMIR EGOZY ~ URIAH KLAPTER ~ AMICHAY MATYAS ~ ANNA HALETA

שימו לב! כרטיס כולל אך ורק כניסה למתחם המסיבה והקאמפינג, ללא אלכוהול חופשי וללא לינה במאהלים. סבב ראשון –220  שקלים – עד גמר המלאי. מחיר מלא –400 שקלים. שימו לב! הכרטיס הוא שמי ולא ניתן להעברה או מכירה.

כניסה אך ורק בהצגת תעודת זהות.

לינה: לרכישת חדרים ושאר אפשרויות לינה. במקום יהיה אזור קמפינג מסודר ומוצל – הכניסה אליו כלולה במחיר הכרטיס. ניתן לרכוש חדרים, סוכות, חניית קרוואנים ואוהלים לקבוצות בגדלים שונים. כמו כן ניתן לשכור מזרן במאהלים המשותפים.

שתייה: ניתן להכניס שתייה קלה ואלכוהול למתחמי הלינה אך לא לשטח המסיבה (תהיה הפרדה בין השניים). במקום קיימות ברזיות רבות עם מים קרים לשתייה.

אוכל: במקום יפעל דוכן אוכל מרכזי שיציע מנות לטבעונים, צמחונים ואוכלי בשר. ניתן להכניס אוכל מהבית למתחמי הלינה.

שעות האירוע: ניתן להגיע להתמקמות במתחמי הלינה ביום רביעי מ־16:00 ואילך. כניסה למתחם המסיבה תיפתח ביום רביעי ב־20:00. סיום האירוע ביום חמישי ב־18:00.

מקלחות ושירותים: בכפר קיימות מקלחות ציבוריות נקיות ומתוחזקות היטב וכמובן תאי שירותים רבים. קיימת הפרדה בין נשים לגברים גם במקלחות וגם בשירותים.

הסעות: יציאה מתל אביב ביום רביעי ב־14:00. חזרה מהנוקדים ביום חמישי ב־18:00.

חוקים, הוראות, המלצות וברכות: אנחנו מגלים אפס סובלנות להטרדות! אנא כבדו את המרחב האישי של הסובבים אתכם וגלו ערנות ואחריות – אם חוויתם בעצמכם או הייתם עדים להתנהגות מטרידה או לא נאותה אנא פנו אל אחד מאנשי הצוות, המאבטחים או הברמנים ונעשה את המיטב כדי להבטיח את ביטחונכם האישי ונוחיותכם

נא לשמור על הניקיון: הכפר מוקף בטבע ושמורות טבע, וכל דבר שמושלך לרצפה – סופו להתגלגל עם הרוח אל השטח הפתוח. יש אינספור פחים במתחם וכמו כן נחלק לכם שקיות זבל אישיות לאזורי הקמפינג והלינה. הבה נעשה מאמץ לשמור על הסביבה!

במקום תהיה ניידת טיפול נמרץ ועזרה ראשונה – אנא פנו אלינו בכל מקרה או חשש לשלומכם הפיזי והנפשי.

אסור להדליק אש במתחם הלינה והקמפינג.

ברכות למרימות! נתראה במדבר...