יום האישה שחל היום, "יום הפועלות" מוקדש לנשים בפרט! מעצימות בעלות השראה, ישנן המון כאלה בעירנו אומנם היא קטנה אבל מלאת נשים מכובדות ומעצימות. השנה נבחרה ד"ר עליזה בלוך לראשות העיר עוד נקודת זכות ענקית לנשים, והוכחה שאין הבדל במינים ולכולם יש מקום נשים וגברים כאחד! החלטנו להפתיע אתכן נשים יקרות בברכה מרגשת מהבעלים שנרתמו..למרות הבישולים בשישי.. פייר התרגשנו משיתוף הפעולה.

שלומי ובת אור אלבז נשואים והורים לשלוש בנות מקסימות.
שלומי:
"יום האישה מסמל עבורי יום של ניצחון! בעבר גברים היו הסימן להצלחתו של הבית בהבאת פרנסה והאישה בגידול הילדים. אני מעריך את אישתי היקרה על גידול הבנות בנחת ואהבה, על הטיפול המסור בבית, ועל ההגשמה העצמית שלה בכל דבר שהיא מכוונת לעצמה כמטרה. תודה לך אישתי היקרה, ולכן נשים יקרות אל תוותרו על החלומות שלכן".

תומר כהן, יועץ מס' נשוי למיטל, עורכת דין
תומר:
"אני מברך את אישתי היקרה על העשייה המבורכת שלה בכל תחום בחיים, מגידול הילדים ועד העבודה האישית שלה, זו הזדמנות לומר תודה על הכל זה לא ברור מאליו לנהל בית עבודה זוגיות וחיי חברה, והיא עושה זאת על הצד הטוב ביותר... אוהב אותך תודה על הכל.

ישראל דרעי נשוי לשירן, הורים לשלושה
ישראל
: "יש לי אישה מהממת שהחליטה להגשים את החלום שלה וללמוד חינוך, אני מאחל לך שתמשיכי להיות אישה חזקה ומלאת אהבה והבנה לנו ולילדינו תודה לך על הכל".

יעל וחן אטיאס הורים לשניים.
חן:
"יום האישה הוא יום הכרחי! במרוצת הזמן אנחנו לא מספיקים להודות על הקיים, זו הזדמנו להודות לך אישה יקרה על הכל! גאה בך על מי שאת למעננו ועל האישה שאת! אוהב, חן".

קובי ואתי ארז
קובי:
"אישתי היקרה אתי אשת חייל! במלוא מובן המילה! אני מעריך ומוכיר אותך כל יום על גידול הילדים העבודה והנחת שאופיינית רק לך מאחל לך שתגשימי את עצמך  תמיד לצידך. זו הדמנות להגיד לך תודה שבחרת בי".

אבי ואופירה אמסלם

אבי: "לאופירה אישתי המושלמת מאחל לך יום האישה שמח , תמיד אומר ואומר שאת מקור השראה בשבילי לאדם מושלם, מכל הבחינות את אחת לדור יש בך קסם שמראה לנו שאלוהים לא רק נגע בך אלה חיבק אותך חזק , טוב שאני לא אשמע דביקי מידי, אז אשמור את השאר לאישי, אוהב אותך חיים שלי".

אסי ורחלי קסוס
אסי:
"יום האישה מסמל עבורי את הכוח המיוחד של נשים בעולמנו.. רחלי אישתי היקרה גאה בך על מי שאת! שמח שיש הזדמנות להגיד לך כמה אני מעריך אותך! תודה לך על הכל, מאחל לך שתמשיכי לעשות רק מה שאת אוהבת. אוהב אותך".

אסי ונטלי פדידה
אסי
: "יום האישה יום כל כך ערכי עבורי! אישה היא המשענת שלי, בפרט אישתי האהובה נטלי, תודה לך אישה יקרה על מה שאת, גאה בך על ההגשמה העצמית המטרות שאת מעמידה לעצמך ולרגע לא מוותרת, ומודה לך על הטיפול המסור בכל מה שקשור במשפחה זו הזדמנות להגיש תודה על הכל. אוהב אותך, אסי".

אביחי ויעל סיסו

אביחי סיסו: לאהובה המיוחדת שלי!. האחת והיחידה מאחל לך את כל הטוב הקיים בעולם ..שתמיד תשאפי גבוה ..שתמשיכי כמו שאת עם הלב הענק שלך .שנמשיך לגדל את ילדנו באהבה ענקית ושהשמחה תמיד תהיה בביתנו...!.אוהב מאוד מאוד..יפה שלי".