אוהל אבלים בבית שמש הוא התקן נדרש לא פעם. חצרות בתי העיר משמשים בדרך כלל כמקום ייעודי לישיבת שבעה, אבל בחורף כשהתנאים נעשים קשים יותר, מומלץ לדאוג שיהיה משהו מעל הראש ומסביבכם. הקור הקשה שפוקד את ישראל בשנים האחרונות לא יכול לאפשר לכם, גם ברגעים הקשים ביותר, לסבול ממנו. לכן, כשאתם עומדים לשבת שבעה בחצר הבית, מומלץ לפנות לשירות השכרת אוהל אבלים בבית שמש. השירות אינו כולל רק את האוהל עצמו אלא את כל הסעיפים הנדרשים בשביל שתוכלו גם לארח בו את יקיריכם.

אספקת אוהל אבלים – כך זה נעשה

אספקת האוהל נעשית על פי צרכי הלקוח, בהתאם לכמות המשוערכת של אנשים שיבואו לנחם, בתוספת האנשים הקבועים שישהו במתחם האבל. שגיתם, ושכרתם אוהל קטן מדי? לא קרה כלום. צרו קשר עם החברה והיא תספק לכם יריעת ענק נמתחת שתשלים את קו הגג של האוהל ותאפשר לכם להגדיל את שטח האירוח שלכם. החברה תספק אוהל אבלים להשכרה בבית שמש בתוספת יריעת גג נלווית, וכל התקן אחר שיאפשר לכם לארח את מי שכבר נמצא לצדכם. עם חברה כזו לא תישארו לעולם ללא מענה אירוח הולם.

 התקנת האוהל – במועד האבל שנקבע

חברת השכרת אוהלי אבלים בבית שמש לא רק תספק לכם את אוהל האבלים אלא תכסה אתכם גם בנושא ההתקנה. היא תספק התקנה מלאה עבור האוהל, ועבור היריעה הנלווית אם החלטתם לשכור גם אותה, ובכך תיצור לכם מתחם ישיבת שבעה מן המוכן. החברה תעבוד ברגישות ובנחישות ותעמיד בשטח שקבעתם מקום בו תוכלו להתאבל על יקיריכם בכבוד, וללא הרגשת מכאוב זולת מכאוב האבל.

אספקה והתקנת אביזרים נלווים לאוהל

כאמור, אוהל אינו אוהל אם אין בו מזגן חימום בחורף, תנור, פטריות חימום, ובקיץ – מצנן ומאוורר פלטינה, בתוספת התקני הצללה נקודתיים כמו שמשיות. אוהל צריך להכיל גם כלי שימור מזון כולל מקרר שטח, וכל זה בתוספת תאורה חיצונית לזיהוי מיקום האבל ותאורת פנים ללילה. את כל אלו מספקת חברת השכרת אוהל אבלים בבית שמש, כולל התקנה. החברה תחבר את האוהל שלכם לכל התשתיות הנדרשות בהתאם לגודלו ולכמות המזון שברשותכם על מנת שתשכילו להתחיל לקלוט אנשים שיבואו לנחם אתכם ללא כל כשל.

אוהלי נועם – להבטיח אוהלי אבלים איכותיים בזמן אמת

חברת אוהלי נועם מספקת אוהלים לאבלים להשכרה בבית שמש בתעריפים נוחים ותחת תנאי שירות חסרי פשרות הכוללים אספקת אביזרים נלווים והתקנתם. החברה עובדת על פי צרכי הלקוח ומספקת לו את האוהל ואת האביזרים המתאימים ביותר עבורו. החברה דואגת לכך שכל לקוח יקבל אוהל אבלים להשכרה בבית שמש עמו הוא יוכל להתנהל בקלות ולארח בתוכו את מי שיבוא לנחם אותו בכבוד הראוי. בואו להבטיח לעצמכם אוהלי אבלים שלא יאכזבו ויספקו את המענה הנדרש עבורכם. אוהלים להשכרה בבית שמש יבטיחו מענה מלא לימי האבל אשר לפניכם.