טלה
21.3-20.4

השבוע אתם מתמודדים מול התעוררות מוקדי קונפליקט בתחום הרומנטי, לאחר שגיליתם שקשה לכם לתקן את מה שצריך לתקנו. ההזדמנות לזוגות נשואים לשפר את הזוגיות עולה לדרגה נוספת וחיובית, רק זכרו שאסור ללחוץ את בן/ת הזוג, אלא לחשוב על דרכים לגשר על פער רגשי ועל עמדות מנוגדות. זה הזמן לשים גבולות לאנשים שהתרגלו מזמן שתעשו בשבילם כמעט הכול. כספים יתעכבו אבל תקבלו רמזים לגבי הגעתם. תקבלו צלצול המודיע על צורך בנוכחותכם בתחום הקשור לעיסוקכם. סימנים של תחייה מחודשת של נושא התעסוקה מתעכבים מלהגיע. טיפ: עסקו בעשייה בדיוק במקומות בהם אתם לא אוהבים להתעסק ופחות להתעסק בחלומות התלויים באוויר. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאים הרגשיים והכלכליים.

שור
21.4-20.5

אתם עדיין מתגעגעים לאהבה ולא יודעים להביע אותה במילים הנכונות. הלב שלכם אומר שאתם לא עושים הרבה על מנת לחזור למי שבאמת אהבתם, אבל מסיבות כאלה ואחרות השכל שלכם מעכב את יצירת הקשר, ייתכן וזה ייעשה בסביבות הפסח הקרוב. היו אמיצים ותגלו אפיקים חדשים שיעניינו אתכם. אתם בתקופת אירועים אינטנסיבית. הנכם עסוקים מאוד בעבודה ובסידורים, מתח רב מלווה את העשייה שלכם. לפנויים: הזדמנות להכיר לקוח חדש או דמות כלשהי חדשה. קשיים בתחום הקריירה. התסבוכת הרגשית סביב אחים עולה לדרגה קשה יותר. יש בכם את תחושת הבודדים במערכה לשיפור תנאי הבריאות והמחייה של אדם קרוב. אתם רוטנים אבל אין אחד שיקשיב לסבלכם.

תאומים
21.5-21.6

בניגוד לשבועות האחרונים, השבוע אתם חושבים חיובי וזה מתבטא בעשייה. אתם מושכים אליכם אנרגיות - מזל, חיבה, יופי ובריאות. הסירו חרדות מפני הבדידות בלעדי בן/ת הזוג. זה הזמן לנצל הזדמנות כוכבית ולפגוש אנשים מעניינים. התחברו אל האני האמתי. נצלו את יכולת ההבעה, החן והקסם האישי. באהבה: אתם חשים כמאוכזבים וקצת מרומים, נדמה לכם שעשיתם מקח טעות מול בן/ת הזוג. חייתם באשליה שהעניינים יסתדרו מעצמם. עמוק בפנים אתם שוב מבינים שזו טעות להאשים רק את עצמכם ושבזוגיות חייבים שני הצדדים להשקיע הדדית, ולא רק צד אחד. אתם מוצאים עזרה זמנית שתחלץ אתכם מהתקיעות הרגשית. תקבלו המון מסרים דרך אמצעי תקשורת. כדאי שתתייחסו אליהם.

סרטן
22.6-22.7

השבוע תפגינו רגישות יתר. השתדלו שלא לקחת ללב ושלא להגיב שלא כטבעכם באגרסיביות מילולית כלפי הרוצים בטובתכם. ראשון, שני ורביעי הבאים יהיו טובים מבחינת: הזוגיות, חידוש קשרים מן העבר, הקריירה, הלימודים והנסיעות. קרוב משפחה שלו אתם דואגים ירגיש טוב יותר. מישהו קרוב יעשה השוואות בינכם ולבין אחרים וזה יעלה לכם על העצבים. המשפחה תפתיע ברצונה לעזור. ירושה, דיון, חוב וזכויות כלשהן עדיין מעיבים על מצב הרוח הכללי. קנאה כלפיכם בעבודה עדיין מעיקה. התמקדו באלה שחושבים כמוכם. הרקיע מבשר על מזל והצלחה בתחומים רוחניים. התקועים בין כיסאות הרגש והגורל חייבים לחפש ייעוץ אישי כדי ללמוד איך מקצרים את הדרך להצלחה בכל תחום.

אריה
23.7-22.8

חיפושים עצמיים שלאחר הפרישה נתקלים בהפתעות לא נעימות שמקורם בחברים שלכאורה שכחו אתכם מאחור. שמחת החיים חוזרת וזה נוגע לבן/ת הזוג שפתאום אתם זוכרים מן העבר הקרוב-רחוק. אתם מנסים לשפר את הצד הכלכלי וזה מתחיל להצליח לכם. תחושת המחנק שחשתם בעבר נמוגה. כעת נפתחת אפשרות להכניס אנשים נוספים לחיים שלכם. אתם זקוקים נואשות להתנסויות חדשות, להתרעננות, לחופש ולהרחבת אופקים. מישהו מהעבר יכיר לכם את הצד היפה של החיים - חפשו אותו. זה הזמן להוריד מעל כתפיכם את התחשבות היתר באחרים. אתם עוזרים לבן/ת משפחה ומרגישים שאתם לא מקבלים עזרה מאחרים. פנו לייעוץ אישי בכל שטחי החיים, וזה כולל בעיקר בתחום הזוגיות הכלכלה וגם בנוגע לילדים.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם חוגגים למישהו חשוב וגורמים לשמחה ולשיפור במצב רוחו. רמת הסיפוק מעבודה יורדת אמנם, אבל בסוף השבוע תרגישו שהשמיים הם לא הגבול. הלחץ שחוויתם לאחרונה נותן בכם את אותותיו, לפחות מבחינה פיזית. אם יש לכם אפשרות, צאו לחופשה בהזדמנות הראשונה. אתם אמנם עסוקים, מעניקים ומתפקדים נהדר, אך גם מרגישים בעייפות החומר. יש מי שתופס/ים טרמפ על טוב לבכם וינסו בכל דרך אפשרית לנצלכם. קשה לכם להסיר את הנקודה המגבילה אתכם בלב ופוחדים משינויים. השתדלו לפתוח את סגור ליבכם בפני בעלי הניסיון בחיים. הצד הרוחני קורא לכם ומעיק על 'הצד השני'. זה הזמן לפנות לייעוץ בנוגע לזוגיות ולפרנסה.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע מתעוררת ביקורת כלפיכם. אל תתייאשו מרכילות מעצבנת שמקורה בקנאה לא מובנת, ולא מוסברת כלפיכם. אתם מנסים להסביר עמדתכם ומיד נתקלים בקיר מגננה, אפילו אולי גם בהתקפה ומרגישים שאין עם מי לדבר. 'אזהרת מסע קרייריסטי קבועה'': ייתכן שבדרך למימוש הקריירה תיתקלו בשנתיים הקרובות באנשים שינסו לטרפד את עלייתכם במעלה הסולם. הטיפ השבועי: שוחחו גם על מה שמפריע. הפנויים מסתבכים ברגשנות יתר ולא יודעים לתרגם הזדמנות רומנטיות לזיקוקים פוריים ומשמעותיים. הנשואים ירגישו שאין עם מי לדבר, או שרצונם יהיה לפרוץ גבולות ולהתלונן קשות. תחושה שהזוגיות תקועה בין קפלי דפי השנים והבית. יש לכם מה לספר ולשאול. אתם חייבים לפנות לייעוץ מקצועי אישי.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם תורמים מעזרתכם וזוכים לתודה ולסיפוק. החרדות מפני גורלכם הכלכלי מעיבים על מצב הרוח הכללי. בדרך כלל אתם שותקים וממררים בשקט על מר גורלכם, הגיע הזמן לצאת מעצמכם החוצה להפגין את החוכמה שיש לכם מול טיפוסים מגוחכים החושבים שאתם שותקים מתוך חולשה. קיימת התפתחות לשביעות רצונכם, כמו סימני התקרבות ראשוניים מכיוון בן/ת הזוג. פנו לייעוץ על מנת לפתור את בעיות חוסר האנרגיות, העצבנות הסחרחורות ואולי גם כאבי הראש החוזרים, המשפיעים גם על התחום המקצועי וגם בתחום הזוגי. אתם חשים שהמערכת האינטימית בתהליך מתמיד של שיפורים. סימן מכוון, של מוסדות בקשר לזכויות במגיעות לכם או לנוגעים בחייכם, יגיע בקרוב.

קשת
22.11-21.12

השבוע תמוזלו בהזדמנות שמיים מפתיעה בשטח הקריירה והזוגיות. קשרים ישנים יזיזו משהו הקשור לדיון, משפט, כספים, בנקים או רשויות. מישהי תעזור לכם למצוא קצה חוט בנוגע לעבר. ירושה השנויה במחלוקת תמשיך להעסיק אתכם. מישהו מבני הבית יבקש את קרבתכם, אך שוב תתאכזבו מהגישה המלחיצה והאטומה. קריירה: בימים אלה הפופולאריות שלכם בעלייה ויהיה לכם קל לבסס את מעמדכם החברתי. שחררו את הכבלים מהפשוט ומהקונבנציונאלי ותנו לדמיון שלכם לנסוק, כך תוכלו לחדש ולהתחדש בעבודה ולהתקדם. זה הזמן לחפש את תחום הלימוד או את המקצוע הראוי. אל תתביישו להבליט את הכישרונות הטבעיים שלכם. בקיצור: השבוע אתם קצת מבולבלים אז חלק מזה יעבור עד בוא האביב.

גדי
22.12-20.1

השבוע, ובניגוד לחודשיים האחרונים, יש לכם כוח ותחושה שאפשר לקום מן ההריסות. מקוריות ויצירתיות ישלפו את העוקץ מהמצבים הקשים איתם אתם מתמודדים כבר הרבה זמן. שמחה ההולכת וקרבה תעסיק אתכם עד למעל הראש, זה כולל גם: הריון, דירה, הצעה רומנטית מפתיעה או הפתעה אחרת בתוך המשפחה. זה הזמן לחפש את הגורמים לתקיעות במישורים הרגשיים. שיחה אקראית תוביל לחברות איתנה ומועילה. הכינו רשימת סידורים ותתחילו לבצע את כול מה שדחיתם בעבר. האמינו שאפשר לתקן את טעויות העבר. תנו לאנשים חכמים להדריך אתכם בדרך להצלחה. בעבודה אתם פתאום לא יודעים איך להתנהל מול המעבידים והלחץ הכללי. זה הזמן לייעוץ אישי בנושאים רגשיים וכלכליים.

דלי
21.1-18.2

אתם שמחים בשמחתם של אחרים, אבל האם עצרתם ושאלתם עצמכם היכן השמחה שלכם-עצמכם?! אתם מתחברים לצד הרוחני, יותר מאשר לצד החומרי. בעוד 7 ימים תרגישו הרבה יותר טוב, הביטחון העצמי יתחזק אט אט. רגשות בן/ת הזוג מתעוררים מחדש, הגיע הזמן למצוא את הדרך להביע נושאים שחיכו המון זמן בבטן, ובכך להסיר חסימות. זה הזמן לחפש את שמשרת אתכם בחיים ולא רק את מה שמשרת אנשים אחרים. אל תעצרו. סיימו את מה שהתחלתם ללמוד. סיכום השבוע שלפניכם: אתם עובדים במלוא המרץ כדי להדביק את קצב החיים התובעני. הזדמנות לאלה שעדיין לא מצאו תעסוקה. בעיות של חוסר זמן גורמות לכם תסכול ומעכבות את דרככם אל האושר הפנימי.

דגים
19.2-20.3

השבוע תמצאו את הכוח והדרך למציאת עבודה החדשה. חפשו באינטרנט סימני דרך לזיווג, לעבודה ולכיוון מקצועי חדש. עשו זאת ומובטח לכם שתכינו עצמכם להפתעה חיובית ביחס לקידום או לעבודה חדשה ומעניינת. בחיק המשפחה: קחו אחריות אך תנו גם לאחרים לעשות חלק מהעבודה. תפקיד 'הקורבן' כבר מזמן לא מתאים לכם. מצב רוח רענן מכיוון השטח התעסוקתי ימלא אתכם באופטימיות זהירה. אתם ביחד וקשורים זה לזו, אבל ניתן לומר שקיימת שגרה בלתי נסבלת בזוגיות שלכם ושהיא מסכנת כל רגש שנותר. לנשואים: היעזרו בגורמים מקצועיים אשר יכולים לפתור לכם את הבעיות, שנצברו במשך שנים ארוכות. שינויי מזג האוויר גורמים לכם להתקררות, לבשו חם גם אם חם לכם.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay