טלה
21.3-20.4

פיתויים רומנטיים אחרים ימשכו אתכם שוב לחשוב לנסות את מזלכם במקום אחר, אבל בן/ת הזוג לא יוצא/ת לכם מהראש. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו. אתם שוב מנקים את האבק מעל האהבה הישנה. אתם מגלים שאתם פחות פוחדים מלתת ולקבל, ושתחליפים סינתטיים אחרים לא עוזרים. חפשו בריאות ורוגע. הרחיבו את מעגל החברים ואל תתביישו לייזום קשרים מחדש. המשיכו להתחפר בקריירה. אתם לוקחים החלטה נכונה, בתחום הפיננסי. בעסק/עבודה ילחצו אתכם בגלל מכשול אנושי המאיים עליכם. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות. זכרו שכדי להצליח כדאי יהיה להיצמד לרצון האני הפנימי ושהרגליים שלכם צריכות להיות יציבות על האדמה.

שור
21.4-20.5

תנו השבוע תשומת לב מחודשת לדמות שאותה קידשתם וכבשתם בעמל רב. הרווקים או הפנויים שביניכם מצליחים להתבטא נכונה עד כדי להפוך לקסם מהלך על שתיים. ביום שני אתם נחלצים מהמצב הלחוץ בו אתם שרויים, ברוב התחומים. שמרו על מערכת העצבים, נוכח החשדות שלכם כלפי בן/ת הזוג. רגיעה שכלית, לצד עזרה דרך ייעוץ אישי, תחלץ אתכם מנוסחת התקיעות הארוכה והמייגעת. זה הזמן להתמודד עם החרדות שהועברו אליכם בירושה מההורים. חפשו עזרה דרך האינטרנט. זה הזמן לאמץ את דמיונכם על מנת לשפר את מצבכם הפיננסי והאישי. האמינו שגם לכם יש את הזכות לחיים עשירים ומאושרים ושזה לא חטא לחלום עליהם

תאומים
21.5-21.6

המזל מחייך אליכם השבוע קצת יותר וזה במישורים רומנטיים וכלכליים, רק משהו מטריד אתכם, במיוחד בנוגע לסליחה, אבל נכון שיש עוד הרבה להתקדם ולבחון נוכח נטיית בן/ת הזוג להשתדלות. המחשבות והדאגות מחלישים אתכם. זה הזמן לייעוץ אישי. בעוד חמישה ימים: סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים. תעסוקה: גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם, השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. תבחרו באמת ובכנות. זה הזמן לעשות דברים טובים לאחרים, ודרך זו תפתח לכם דרכי צדק ותגיעו ליעדים ולאופקים רחבים. געגועים לאחד ההורים לא מרפים מהלב המיוסר מתלאות החיים והזמן. לבעלי הלב השבור: שקמו את האמונה שלכם בבני אדם ובאהבה ובאמונה שנטשו אתכם מזמן.

סרטן
22.6-22.7

הטיפול בילד/ים או באחיינים השבוע גוזר לכם נתחים משמעותיים משעות הפנאי. לפנויים: אתם מתמודדים עם עיקשות בן/ת הזוג ביחס להתחייבות בהן אינכם רוצים לקחת חלק. זהירות: אתם עלולים להסתבך בעיתוי הלא נכון במריבות שאתם לא הייתם אלה שהתחלתם בהן. טיפ: הקפידו במיוחד שלא לריב עם המשפחה הקרובה והרחוקה יותר. בסוף השבוע טוב יהיה להישאר בבית, שאר הימים יוקדשו לתקן יחסים עם הסביבה הקרובה. בימים ראשון עד שלישי: בעבודה תגלו שמגלים התחשבות קצת יותר בנוגע לצרכים שלכם והזמן לדרוש את שמגיע לכם, ביתר אסרטיביות. לנשואים: ניסיון מוצלח יותר לגישור על פערי עמדות רגשיים. הבמה תינתן לילדים שימלאו אתכם בשמחה, אך גם בדאגה להצלחתם.

אריה
23.7-22.8

בניגוד לשבועות קודמים, השבוע שלכם משוחרר כמעט לחלוטין מפחדים כלכליים ואישיים. הסביבה הקרובה תתחיל קצת להבין את הראש שלכם. אתם מתחילים לעשות סדר כללי. הבודדים יחפשו להתרגש. אתם עומדים בתשלומים לאחר שהצלחתם להסתדר. נושא המגורים שוב יעלה על הפרק. האירועים יושפעו השבוע מניחוח רגשי בולט. היכולת להביא רגשות תעלה על כל דמיון. רומנטית: התקדמות איטית הדרגתית ברומן חדש, תצית תקווה חדשה בקרב הצעירים והפנויים. הנשואים יחושו שהם רוצים להתרגש בחברת הפרטנר הישן אבל סובלים מהשפעות שליליות חיצוניות על בן/ת הזוג. מבחינת הקריירה: השבוע אתם מרגישים כחסומים וכתקועים קרוב למטרה אבל כחסרי מזל להתקרב ולהשיג אותה. חפשו ייעוץ אישי ברוב התחומים האישיים - זה הזמן.

בתולה
23.8-22.9

הנושא הכלכלי השבוע יעלה שוב על הפרק ויחייב אתכם להשתדל להוציא מעצמכם את המקסימום. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב מעסיקה את הסביבה הקרובה שלכם ועולה לשיא חדש. בריאותכם הכללית חוזרת אט-אט למיטבה. החשדות כלפי האהוב/ה צפים מחדש בגלל חוסר הפרגון והתמיכה שנעלמה, גם המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים אינה משפרת את מצב הרוח. אתם מבטיחים לעצמכם שהיום אתם עומדים להיפטר מגורמי הסבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות לבצע זאת. הורידו מהלך וגז בנוגע לכעסים ישנים מהשקעות או מהוצאות חפוזות, הימורים ומההרגל לספר לרכלנים על הצרות הרומנטיות שלכם. אתם משקיעים בעבודה ויודעים את מי אתם אוהבים ואת מי לא. פחד הנטישה שוב משתלט על שיקולים הגיוניים.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע בתחום התעסוקה: לאלה שממש לא יודעים לאן לפנות אני מזכיר שקיים פתגם סיני האומר: "אל תסמוך על השמיים שיאכילו אותך אלא על כפות ידיך הנושאות את המשא", ואני אומר: שזה בסדר כי אלוקים מזמן רוצה שתעשו זאת בזיעת אפכם. זה הזמן לשיפור מעמדכם במקום העבודה. אתם יוצרים קשרים עם אנשים, ששנים לא יצרתם איתם מגע. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ולא נותרו כשהיו. לפנויים: אל תשבו ותרחמו על עצמכם, זה הזמן לחפש דרכים על מנת לשנות את התמונה הרומנטית בכללותה. תכירו בכך שאתם בקשר בו בן/ת הזוג תחילה החזיר/ה לכם את הביטחון, אבל בהמשך לקח/ה לכם את הלב. קושי בלהחזיר דו-שיח כלשהו לקדמותו.

עקרב
24.10-21.11

השבוע בעבודה או בעסק: העניינים מסתבכים סביב כספים המגיעים לכם. החששות לא נרגעים גם לאחר שפניתם להנהלה. אתם פוחדים לאבד את אהבת הילדים ושלא תהיה לכם היכולת לדאוג לעתידם. בנוסף, חלק מבני המזל עדיין מרגישים לבד ללא עזרה חיצונית וגם לא מכיוון בן/ת זוג. בימים שני-שלישי: צעדים ראשוניים לטובה בכל הנוגע ליחסים קרובים ואינטימיים. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם. למאמינים לא יזיק לקרוא כמה פרקים בתהילים, וגם לקום ולשנות את החיים ולהתחיל בכך שיתחילו לומר מה שהם חושבים ולא מה שאחרים רוצים לשמוע מהם. צאו אל הטבע, גלגלו ורעננו במוחכם תכניות ישנות.

קשת
22.11-21.12

הימים האינטימיים נקטעו מסיבות של לחץ מכיוון בן/ת הזוג. אתם לא מצליחים לקבל תשומת לב ראויה כבר המון זמן. ייתכנו טעויות מצדכם, כשאתם מנסים להתקדם במישור הזוגיות. זה הזמן לחפש את האושר בתוככם ולא בבן/ת הזוג. אתם מביעים רגשות אבל בעיקר כועסים ונסגרים. וידוי יקרב ביניכם ולבין דמות חשובה. באמצע השבוע אתם מלאים בהומור סוחף המתקבל באהדה. בריאותכם הפיזית או הנפשית חוזרת לאיתנה. זה הזמן לחשוב על מגורים משלכם. תבינו שהכעסים הישנים מנחים את הפעולות שלכם בזוגיות, ולא שזה רק בגלל פערי האופי, ביניכם ולבין בן/ת הזוג. אפשרי עוד לתקן. זה הזמן לחפש ייעוץ זוגי וכלכלי בנוגע לבעיות שאתם חושבים שאותם אי אפשר לפתור.

גדי
22.12-20.1

סכסוך עומד להתמתן. לבעלי מערכת יחסים: להפתעתכם, בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל חוסר האמון עדיין גדול. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לכיוון עיסוק אחר אליו אתם שואפים. השבוע אני ממליץ על לחכות ושלא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת משהו מעורפל אחר. זמנים טובים לדרוש תשומת הלב הראויה. הכאב על אובדן בן משפחה יקר גובר ואינו מרפה. חל בכם תהליך של שינוי שבמהלכו אתם מנסים לשנות את גורלכם ויותר לשלוט בו. רגעי נוסטלגיה מחויכים מחכים לכם בין קפלי מערכות יחסים. מבחן הקשור לנאמנותכם ירגיז אתכם מאוד. לבעלי עסקים: התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית. למאוהבים: האהוב/ה שולח/ת לכם מסרים כפולים ולא ברורים.

דלי
21.1-18.2

זה הזמן לפעול ולעשות משהו בכוחות עצמכם ולא לסמוך על אחרים - גם לא על נס מקרי כלשהו. אתם מאמינים אמנם בהשגחה העליונה וזה מכובד, אבל זכרו: היא לא עוזרת למי שאינו מוכן לפעול למען עצמו בהשתדלות. זה הזמן ללמוד מנוסחאות הטעות. אתם נהנים מאנרגיות יתר. לפנויים רגשית: הנתינה תאפיין את השבוע הזה. חפשו הזדמנויות רומנטיות או עסקיות דרך האינטרנט. הזדמנות לקבל סיוע מגורמים מוסדיים נצלו זאת. אתם סובלים מהגב הסינוסים ומאזור הראש וזה אומר שמשהו פסיכולוגי עובר עליכם ואתם מרגישים לבד וללא עזרה מבחוץ. לצעירים בגופם וברוחם: לא לדאוג מחוסר כספים. זה הזמן לחשוב על להוציא כישרונות החוצה. חפשו מקצוע והכשרה מתאימים.

דגים
19.2-20.3

אתם במיטבכם, מלאים בעודף אנרגיות עד כדי שאתם מעניקים ושוכחים את עצמכם. שמרו על מורל גבוה והקפידו על מנוחה קבועה, אל תעמיסו יותר מידי על עצמכם. אזהרה: בעבודה אתם עלולים לעמוד על שלכם יתר על המידה, ותגלו מאוחר מידי שהדבר מזיק. ייתכנו מצבי לחץ לקראת האירוע הקרב לבוא. העניקו קצת יותר תשומת לב לנפש העדינה המחלקת אתכם את החיים. האהבה מתחמקת לכם בין הידיים. הגעגוע לעבר הקרוב/רחוק לא מרפים ואינכם מצליחים להביא את עצמכם לכלל הכרעה בנושא רגשי זה. המצפים לפתרונות בתחום הרגשי יתאכזבו. מצב הכוכבים טוב, וכעת כדאי לנצל את ההזדמנויות שבתחומי: הרגש, התעסוקה, הלימודים, המגורים והמכירות. זה הזמן לייעוץ אישי ברוב התחומים ובמיוחד בנושאים הרומנטיים והרגשיים.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay