טלה
21.3-20.4

אתם מחפשים דרך לפרוץ את מעגל בדידותכם. עצות ורמזים של אחרים עלולים לדחוף אתכם לצעדים נועזים מידי שלא מתאימים לאופייכם. האכזבה מהתחום הכלכלי מכניסה אתכם לחרדה. אתם חכמים אבל לא מתחילים דברים מחשש שידחו אתכם על הסף. טיפ: אתם נאיביים וגלויים מידי, התחילו הפעם במשהו ואל תספרו לאף אחד חציוני שהתחלתם בו ותראו שאתם בדרך להצלחה. פנו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב והזמן. מפגשים מתוכננים מראש יוצאים אל הפועל. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל השיחות המשפחתיות, וזה כולל לגבי אלה, שלצערכם, כבר לא יכולים להיות אתכם. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחוכמה.

שור
21.4-20.5

הזדמנות להתקרב לבן/ת הזוג שבלב תיפול בידכם השבוע. תתחילו ליזום וההצעה הרומנטית קרובה ובדרך אליכם. אל תחשדו בכשרים, לדרוש נאמנות או אהבה בכוח. כל אלה שתכננו טיול פרוע או הימור כלשהו כדאי להם לבטלו. תרגישו דאגה במישורים אישיים, רומנטיים חברתיים וכלכליים. תחושה שעוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. כעס על שאתם תורמים הכול ומכל הלב ומקבלים הכי פחות. טיפ חשוב: אל תחכו שאלוהים ייתן, אל דאגה, הוא ישמור ויברך על התוצאה, אך אתם בעצמכם חייבים לחרוש ולברוא את התוצאות. לבודדים ולכמהים לאהבה: הקונפליקט, הגעגועים והרצון לאהוב מעיקים עליכם מאוד. למי שאיבדו את האהבה והרוצים להחזירה, זה הזמן לייעוץ על מנת לדעת איך עושים זאת.

תאומים
21.5-21.6

זכויות או תוצאות בקשות, כולל כספים שנתקעו או המתעכבים להגיע, מעסיקים אתכם השבוע. לאחרונה פתאום גיליתם איזה שביב תקווה, בנוגע לקשר ישן/חדש, וזה המריץ את אדרנלין הלב הכמעט נשכח, אבל זכרו שאתם צריכים ליזום ולא רק 'לשבת על הגדר'. בחינה מחודשת בתחום הכלכלי. אהבתכם מושכת אתכם לאתגרים, אך כעת ובעיקר, היא עושה זאת בתחום הרגשי. לפנויים: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. בסוף השבוע הבא: הזדמנות כוכבית לשפר את רוב התחומים, בעיקר את תחום הרגש והאהבה, רק צריך לדעת איך עושים זאת טוב יותר. געגועים עזים לאדם קרוב, אותו איבדתם בעבר. אל תעשו צעדים חדשים בשום תחום. זה הזמן להשתחרר מהמעצורים, לזרום ולפנות לכיוונים היכולים לעזור לכם להתקדם.

סרטן
22.6-22.7

למרות שיש נקודות אור פה ושם, עדיין עתידכם הכלכלי לא ברור. ייתכן שאתם מחפשים תעסוקה אחרת ופוחדים מהצעד הזה. בריאות בן/ת משפחה תדאיג, אך באמצע השבוע הבא תחול התבהרות והטבה במצב. תחול עלייה במפלס השמחה בנוגע למגורים ולכספים המגיעים לכם. טיפ השבוע: הורידו מינון בכול הנוגע לכעסים, השקעות חפוזות, הימורים ושיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם. ענייני הלב ישתבשו, עד כדי סכנה לפרידה מכאיבה. תחושת הריקנות תתגבר לכן מומלץ לשבת ולדבר על כך עם אנשי מקצוע, כי אקט זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. השתדלו לחייך גם אם החיים לא תמיד חייכו אליכם. שימרו על בריאותכם הנפשית והפיזית.

אריה
23.7-22.8

גם השבוע אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מגורמי הסבל אבל שוב לא עומדים בהבטחות לבצע זאת. טיפ השבוע: סמנו מטרות, התחילו להתניע מהלכים עליהם חשבתם שנים ועידנים. אל תקריבו את השנים היפות ביותר למען אחרים, גם אם הם מאוד חשובים לכם. אפשרי לעשות הכול ביחד, כלומר: גם להגשים וגם להקדיש ליקרים. אתם מרוכזים בכספים המתעכבים לבוא. להפתעתכם, בן/ת הזוג מנסה להתקרב אבל חוסר האמון עדיין גדול ואתם לא מצליחים לגשר בין פערי אמון. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לעיסוק אחר, אליו שאפתם כל הזמן. הדאגות לבני משפחה קרובים וענייני כספים או ירושות. אני ממליץ לא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת משהו אחר.

בתולה
23.8-22.9

האווירה הקלילה הקשורה לתחילת השנה, משכיחה ממכם את הצרות הרגילות. רגעים טובים הקשורים לנוסטלגיה מחכים לכם בחברת חוג החברים והמשפחה. מבחן כלשהו יעבור בהצלחה. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. אתם בחיפושים עצמיים מכיוון שרצתם מהר מידי והגעתם למבוי סתום בשטחי החיים הרבים והמגוונים. זכרו שכדי להצליח, כדאי יהיה להיצמד לאני הפנימי - למה שאתם ושהרגליים צריכות להיות יציבות על האדמה. התרכזו בתכנונים לפריצת דרך כלכלית או לשינוי מקום העבודה שיבוא בקרוב. למאוהבים: אתם מקבלים מסרים כפולים ולא ברורים. הנשואים והמחויבים רגשית: הזדמנות להתקרב לבן/ת הזוג. רגשות געגוע עמוקים מניבים דמעות הזולגות בסתר. ימים אלה מזכירים לכם קרובי משפחה. למבוגרים: מרבית זמן האיכות יוקדש לקטנטנים ולמשפחה.

מאזניים
23.9-23.10

לפנויים: הצעה רומנטית ממש בקרוב. מחשבה אודות עתידכם המקצועי, הכלכלי והבין אישי. טיפ: מנעו מצבים של לדרוש נאמנות או אהבה בכוח. שבו ותבררו עם עצמכם אחר המטרה שלכם בעולם הזה. לאן אתם רוצים באמת להגיע, ורק אחר כך הכול יהיה קל יותר והמפחיד לא יהיה כל כך נורא. בתחילת השבוע הבא, תדחו מריבות קטנות וזניחות. כל אלה שתכננו טיול פרוע, כדאי להם לבטלו. למרות חגיגות ואווירת השנה החדשה, תרגישו את הדאגה במישורים אישיים, רומנטיים, חברתיים וכלכליים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם תשתלט עליכם. למי שאיבדו את האהבה ורוצים להחזירה, זה הזמן לפנות לייעוץ אישי על מנת לדעת איך עושים זאת טוב יותר.

עקרב
24.10-21.11

האווירה הקלילה של סוף השנה האזרחית תופסת אתכם במצב של לחשוש מן העתיד, למרות ויחד עם זאת, אתם משקיעים בחוג המשפחתי ויודעים את מי אתם אוהבים, ואת מי לא. סכסוך ארוך עומד להסתיים או להתמתן. טיפ: התנערו מהמחשבות של "מה לא עשיתי טוב, מה יגידו, אין לי כסף, אם היו מרשים לי או של אחרי החגים אתחיל". קומו ותשנו דפוסי חשיבה ודפוסי התנהגות כדי שאלה יסייעו לכם לבצע מהלכי הגשמה מקצועיים, לימוד, תעסוקה ניהולית, או לסלול לעמכם דרך עצמאית. כעס מצדכם על המשפחה על שאתם אלה שתורמים והמקבלים הכי פחות ושאף אחד לא שם לב לזה. תנו לחברים לעזור בעניינים רגישים ובכל היתר.

קשת
22.11-21.12

כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם מאוד. תגלו פתאום שביב של תקווה, בנוגע לקשר ישן/חדש, ששוב ימריץ את האדרנלין הנשכח. זה הזמן לחשוב גם על אלה שהותרתם נשכחים מאחור. מצב כוכבי שמיימי מחייב בחינה מחודשת בכל הנוגע לתחום הכלכלי. האמינו שגם לכם יש את הזכות לחיים עשירים ומאושרים ושזה לא חטא לחלום עליהם. אהבתכם עדיין מושכת אתכם לאתגרים שונים אך כעת ובעיקר, היא עושה זאת בתחום הרגשי. שתפו את הילדים או אחרים באירועי הזמן והשעה. קרובים או חברים יזמינו אתכם לאירוע ספונטני אבל תסרבו. הפרודים ושבורי הלב: זה הזמן - שבו וחפשו ייעוץ אישי, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה ואולי גם יפתור לכם את הבעיה.

גדי
22.12-20.1

אתם טרודים בעניינים רגשיים. זה הזמן להשתחרר, לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם בחיים. אל תסתכלו על ההצלחה של אחרים ומה יגידו אחרים, התחילו בדרככם המקורית והבלעדית עליה חשבתם רבות ובכך תבנו את הסיכוי להצליח ולהתקדם ערכית וכלכלית. געגועים עזים לאדם אותו איבדתם בעבר עוצרים אתכם מלהתקדם ולחוות את החיים האמתיים. רמז ברור מגורם כלכלי המהתל בכם מזה זמן רב. מומלץ לבדוק חוזה או הצעה טרם שאתם ניגשים לחתום עליהם. השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם כל כך. שמרו על בריאותכם הנפשית. התרכזו במשפחה ותנו את כל מה שאתם יכולים לאחרים. אל תיכנסו למריבות סתמיות, גם לא ישנות.

דלי
21.1-18.2

השבוע ויותר מתמיד אתם צריכים ללמוד טוב יותר מה רוצה בן/ת הזוג לפני שאתם חושבים שאף פעם לא תהיו מסוגלים להחזיר את אהבתכם לקדמותה. אתם עצבניים מידי ומצפים לעמוד בלוחות זמנים הקשורים לכסף, לבנק, לבנייה, לעבודה ולילדים. לא להתייאש יתר על המידה. זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה וכדאי לזכור שהיא עדיין לא עזבה ושהיא עדיין כאן. התעודדו: אתם בדרך הנכונה מבחינות רבות, שמרו על הקיים, אל תתמקדו בשני דברים בעת ובעונה אחת. הכניסו שמחה לליבכם בכך שתמקדו בהווה ולא בעבר ובמה שהיה לכם, פעם. צאו מדפוסי המחשבות הגורמים לכם להיסגר, היפתחו וצאו לראות את העולם ומשם ייפתחו לכם השערים. לפנויים: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מרגישים שאיבדתם מוטיבציה להצליח וכתקועים על חבל דק, קרוב למטרה וכחסרי מזל להתקרב ולנגוע בה. אווירת ראש השנה האזרחית מושכת אתכם לבצע חשבון נפש לגבי החיים ובעיקר לסיבות לחסימות שגרמו לכם להיעצר. בקרוב תזכו להזדמנות כוכבית שתסייע לשפר את רוב התחומים, בעיקר את תחום הרגש והאהבה, רק צריך לדעת איך עושים זאת. אימייל או מכתב מעודד, מחכה לכם בתיבת הדואר. זמנים טובים לחשבון נפש ביחס לתחום הזוגי התקוע, ולגבי תשומת הלב, שלה אתם ראויים. הכאב על אובדן בן משפחה יקר, מחדש את הכאב שבלב. זה הזמן לחשוב על לפנות לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב והזמן..

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay