טלה
21.3-20.4

 

הזכרתי פעם שכטלאים אתם ידועים כעצבניים ומבולגנים, בעיקר ביחסי אנוש וכרגע הרטרו מוציא אתכם מדעתכם. בדרך כלל הפה והלב שלכם שווים ואתם טובי לב, אבל בכול 10 הימים הקרובים תסבלו מסכסוכים עם עצמכם ועם הסביבה הקרובה. אל תצפו שתקבלו חזרה באותה המידה את היחס הלבבי שתתנו לאחרים. בעיות אגו, כסף וקשרים, מונעים מכם את הקידום שתחילתו בשטחים התחלתיים ובניצחונות קטנים שיובילו אתכם לניצחונות גדולים בקריירה. אתם מתקשים להוציא מהראש צפיות מבן/ת הזוג, קשה לכם להמשיך קדימה למרות שאתם מושפלים.

שור
21.4-20.5

 

הנסיגה בשיאה השבוע. כוכב התקשורת גורם לכם לאיבוד דברים, חפצים נשברים, חוזים מופרים, כולם לא מבינים אתכם ובעיקר...אתם נותנים מעצמכם ושוב נופלים בקטע הזוגי. הפנויים ינסו לאזן רגשות, למרות החשדות והקנאה כלפי בן/ת הזוג. שבוע שיוריד לכם את יכולת הריכוז. שמרו על המכונית, הארנק, הבית, הכספים ועל האופן בו אתם נוהגים בכבישים. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום בתחום הקריירה ואל תפחדו מסיכונים. זה בדיוק הזמן לפנות לייעוץ ביחס לפחד הנטישה בתחום הזוגיות וגם בנושאי כספים, מגורים ועבודה.

תאומים
21.5-21.6

ציינתי פעם שכבני מזל תאומים אתם האינטליגנטים ביותר ביחס לכלל המזלות, יחד עם זאת ולמרות זאת, אתם לא מצליחים להיחלץ מנוסחאות הטעות בעבודה ובתחום הזוגיות. אתם דואגים ביחס למגורי הקבע אליהם שאפתם. בקרוב תרגישו בתקלות מכניות ובסחבת מצד גורמים שונים, לרבות מגורמים ממסדיים. דחו דעות קדומות ומריבות אישיות לחודש מעכשיו, כי אם תתחילו בהם, ידכם לא תהיה על העליונה. השקיעו בהתנגדות לכישלון בכך שתשתדלו כפליים, או בלפנות לייעוץ אישי כדי לדעת  בעיקר מה הם הצעדים הנכונים לריקוד האינטימי הבין-זוגי.

סרטן
22.6-22.7

אתם הכי משפחתיים ביחס לכלל בני גלגל המזלות, אך השבוע, למרות זאת, לא תקבלו תגובה הולמת להשקעתכם - הרגשית והחומרית האדירה במשפחה ובחברים. זה הזמן להסכים שכספים יבואו מעבודה קשה, תוך התמדה והשקעה של זמן וסבלנות. בסוף השבוע הבא וכתוצאה ממאמציכם האחרונים, יחל להבהב האור שבקצה המנהרה בתחומים רבים. להורים המודאגים: סימן טוב לבאות ביחס לזיווג הקשור לאחד הילדים. זה הזמן להפנות תפילה לבורא עולם. זכרו כי האדם מתכנן תכניות לרוב ואלוהים הטוב מעכב או ממריץ התרחשות ועקב כך חורץ גורלות.

אריה
23.7-22.8

הזכרתי כבר שאתם האמיצים והנועזים ביחס לשאר המזלות, אך השבוע אתם מפחדים להישאר ולהתמודד לבד מול אתגרים אישיים ומשפחתיים. כל זעזוע במישורי התעסוקה, משפחה, יחסי עבודה, כספים ורומנטיקה, יכניס אתכם לחרדה. בלי מלחמה. זה לא הזמן הנכון לכך, מאידך אתם מצליחים לגייס את החברים לעזרה בפתרון בעיות אישיות. אל תשוו הישגים ביחס לאחרים, שמחו במה שיש, זכרו שאהבה היא האסון המקסים ביותר שיכול לקרות לכם. לתקועים בין שמיים לארץ והמבקשים בשינוי לטובה בכיוון מסלול החיים, מומלץ לפנות לייעוץ.

בתולה
23.8-22.9

כבתולה אתם מאוד חכמים ונוטים לפתור בעיות פסיכולוגיות של אחרים אך לא שלכם-עצמכם. השבוע - וכרגיל לתקופות רטרו אחרות והתקופה העכשווית - תרגישו כחסרי אונים, וכלא מסוגלים להתגבר על קשיי החיים המשעממים ומלאי הלחץ. לנשואים: הדבר שממנו אתם צריכים באמת לחשוש זה מפירוק היחסים האישיים, בנושא זה כדאי לכם להגיע לפשרות ולדחות למועד אחר את ההחלטה לסיים בסגנון 'כאן ועכשיו'. לפנויים: אל תחששו לאהוב, זכרו שלאדם יש שתי בחירות - בין לאהוב או לפחד. באופן אובייקטיבי, אני ממליץ ללכת על האפשרות הראשונה.

מאזניים
23.9-23.10

הזכרתי כבר שכמאזניים אתם רומנטיקנים מובהקים ולא די בכך, אלא שאתם מאוהבים במושג הנקרא 'אהבה', אך לרוב אינכם מקבלים אהבה בחזרה כמידת רוחב ליבכם הענק ולצערי גם השבוע תתמודדו קשה עם חוסר האהבה והפרגון כלפיכם. תגלו שאתם נעים בין תקווה לייאוש וחלקכם התרגל מזמן למצב. השמיים כחולים, הימים חולפים ואתם מתגעגעים לאהבה שהתרחקה וברחה לכם מבין האצבעות. זה הזמן לחפש את שביל הזהב, על מנת לדעת איך להיחלץ מתקיעות. פנו לייעוץ אישי בנוגע לאהבה וליתר התחומים כדי לקבל כיוון בחיים.

עקרב
24.10-21.11

הזכרתי כבר שכעקרבים אתם שומרים הכול בסודיות ובבטן לגבי הסימנים החיוביים מצד בן/ת הזוג מן העבר, ההווה ובמבט לעתיד. אף אחד כמעט לא יודע את מידת הכאב ועומק המחשבות שלכם בנוגע לאהבה, שנאה, קנאה וידידות. ההתרגשות הרומנטית גוועת לאיטה, כי לא ידעתם להיות מתוחכמים ובגלל שאתם טובים מידי ואמתיים מידי. לנשואים: אתם עובדים קשה מאוד, אבל בחזרכם הביתה, אתם לא מקבלים חיוך ופרגון, להם אתם ראויים. לפנויים: ניסיתם הכול, אבל לא הצלחתם לייצב את קשר האהבה. פנו לייעוץ.

קשת
22.11-21.12

הזכרתי כבר שאתם הכי חברותיים יחסית לשאר המזלות, אבל השבוע ועד ל-26 לחודש הנוכחי ידמה לכם שמה שלא תעשו ייתקל בחומה אטומה ועוינת. בקרוב תהיה לכם האפשרות לקבל עבודה חלקית או נוספת, אבל דווקא בתקופת מצוקתכם הכספית הנוכחית, אתם יותר מדי סלקטיביים. כדאי לכם לצאת לעבוד, גם אם התנאים לא הכי טובים. אתם חייבים לסלוח לבן/ת הזוג האוהב/ת. הפסיקו להיות הסוהרים השומרים את הכעס בעמקי נפשכם, המיוסרת ממילא. עצביכם מתוחים ואתם מנסים לפרוק אותם בפעילות גופנית ובכל דרך אחרת.

גדי
22.12-20.1

הזכרתי כבר שאתם הכי דינאמיים והכי רציניים, ביחס ליתר שאר בני גלגל המזלות, אך לצערי תכונות מיוחדות טובות אלה לא יועילו לכם השבוע. המצב האישי-רגשי דורש שינוי יסודי. עליכם לא ליפול לידי בן/ת הזוג בכל הנוגע לרגשות. שמרו על רגיעה שכלית ותנצחו בכל המלחמות הרגשיות. התוכניות לפריצה כלכלית מחדש, נעצרה בגלל הלחצים האישיים וכתוצאה מאי שיתוף פעולה מצד בן/ת הזוג. אתם מוזמנים לאירוע, אליו אתם לא מתלהבים ללכת. מתכננים חופשה? מומלץ שלא לצאת אלא רק מתחילת ספטמבר והלאה.

דלי
21.1-18.2

רטרו כוכב התקשורת מרקורי משפיע על התחום החברתי לרעה. אתם חשים כבודדים, אפופי תחושה שכל העולם נגדכם ומרגישים שהעין הבוחנת שבבית מוציאה לכם את החשק להתקרב אליה. אתם שואפים לשינוי מקצועי אך לא עושים מספיק בשביל להגיע להגשמה בתחום. חפשו תחום מקצועי משלים, להרחבת אופקי הידע. חוזה השכירות שחתמתם ממש לא מזמן, מצית בכם מחדש את הגעגוע לבית משלכם. עליכם להתמיד בחיזורים ושלא לפעול בדרך הפתלתלה והעקומה בה הלכתם עד לא מזמן. חפשו ייעוץ טלפוני בנושאים כלכליים ורגשיים.

דגים
19.2-20.3

הרטרו מעבר לשיאו. כוכב התקשורת גורם לכם לאיבוד דברים, אתם סובלים מתקלות במכשירים חשמליים ומכניים וזה ימשך עד ל-26.8. נשמתכם פצועה מהניסיונות לקבל הערכה מצד בן/ת הזוג, אך הצד הרוחני והחברים יפצו מעט על מצבי הרוח המשתנים, הפוקדים אתכם לאחרונה. בן/ת הזוג רוצה להגיע להבנות אך תנאי הפשרה נראים לכם כתלושים מן המציאות. אתם מחזיקים מעמד בעבודה, אבל עדיין סובלים מקיפוח מעמדי וכספי. המשפחה לא קרובה אליכם כמו שפעם הייתה. חשפו ייעוץ ביחס לבעיות סביב הקריירה והבית.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay