טלה
21.3-20.4

 

תחושת שגרה ושעמום תלווה את השבוע שלכם. אתם עשויים לסבול מתחושות של חוסר מנוחה בעבודה וגם במסגרות אחרות. טיפ: אל תפלטו דברים קשים כמו פעם כלפי בן/ת הזוג שמנסה להקשיב לרחשי ליבו ולהאמין לכם מחדש. הפרידו בין הקנאה ולעובדות בשטח. אתם חייבים גישור של מישהו על מנת לחזור להבנות רגשיות מחודשות, אלא אם אתם אלה שתשברו את הקרח הרומנטי בעצמכם. חכו לסוף החודש במה שמדובר בכספים, משפטים, חוזים, אהבה, ובהצלחה בקריירה. תחזרו לספורט, לטיפוח הבריאות והיופי.

שור
21.4-20.5

 

השבוע אפרורי ועוין. בימים שני ושלישי אולי תזכו לנחמה בחיק בן/ת הזוג, אך התחושה שהכול סגור לא תרפה מכם. נושא הכספים ימשיך להדאיג. במקביל אתם מנסים להחליט על משהו בתחום הלימודים או בתחום העבודה. היזהרו מעצות של אנשים לא מקצועיים בתחום הבין זוגי, כי השבוע יש את הסיכוי שתסתבכו במילים שלא במקום הנכון. להפרודים: אתם בתקופת דכדוך מתמשך וכאבודים במערבולת הזוגיות. זה הזמן לתכנן ולהוציא לפועל נסיעה כדי לסדר שם מחשבות כדי שלאחר מכן לחזור שלמים ונקיים לקראת הבאות.

תאומים
21.5-21.6

רטרו כוכב מרקורי. אתם קצת אפרוריים ודיכאוניים, אבל קצת פחות מהתקופות האחרונות של הרטרו 'בהשוואה'.  איתותים שמחים מבן/ת הזוג שבלב מוליכים אתכם בדרך הארוכה והמתפתלת של החיים לאחור. צאו לביקור או לטיול כלשהו, רצוי ליד הים, שכן הרגשה דיכאונית זו לא תיעלם בקלות. אתם בגעגועים המוכרים כתוצאה מהפרידה הכאובה והצורבת ואינכם רוצים להיכנס לזה מצד אחד והלב מצד שני פועל כעצמאי לכל דבר. אל תתרפסו בפני מי שעזב את שביל האהבה והנתינה. מצפה לכם בילוי סוער שיבוא בהפתעה גדולה.

סרטן
22.6-22.7

הרחיקו את הזעם כלפי המשפחה, שבסך הכול רוצה בטובתכם. זהירות ממישהו שתמיד חיכה לכם בפינה ושעלול לנצל זאת לרעתכם, ייתכן שזה מישהו שעבדתם איתו בעבר. זה הזמן לצאת מן הבית על מנת לפרוק את התסכולים על הרקע הכלכלי והמשפחתי. תחומי הרגש הרומנטיקה ואהבה תקועים כבר זמן ארוך. הדרך העצמאית שבה התחלתם ממש כעת, תוביל אתכם בסופו של דבר לבגרות חוזרת ושניה ושמאחוריה תגשימו הרבה מהתקוות שלכם. זה הזמן להתחיל להפסיק הרגלים רעים כמו: עישון או אכילת יתר ולנטרל כעסים.

אריה
23.7-22.8

חוסר הביטחון השבוע עלול להנחות אתכם לעבר טעויות בשיקול הדעת. בכבישים מומלץ לנהוג במשנה זהירות. הרגשה חסרת בסיס ביחס למשפחה עדיין מעכירה לכם את מצב הרוח. אתם חושדים בכנותם של הסובבים אתכם. השבוע יספק לכם כפיצוי לאכזבות, בדמות אדם שיציע לכם עבודה והזדמנות קידום. למתאמצים בלבד: הכינו את עצמכם להפתעה בתחום העבודה. הפנויים יחפשו דרך למציאת הזיווג הבא, אבל לא יעשו מספיק כדי להגשים זאת. קשה לכם עם הבדידות. מישהי מן העבר מחכה לכם בלב אוהב.

בתולה
23.8-22.9

אתם מושפעים מנסיגתו של כוכב מרקורי. אתם מתהלכים בתחושה שמרמים או מקפחים אתכם בנושאי כספים וזכויות. הדאגה בנושאים הרגשיים ממשיכה להעיב על מצב הרוח. רגישותכם כלפי ב/ת הזוג או הילדים עולה לדרגה גבוהה יותר. אתם סובלים בשקט וזה כואב. תקבלו תשובה שלילית לגבי משפט או לגבי הלוואה אותה ביקשתם. דמות רומנטית תבוא לעזרתכם, אבל שוב תשאיר אתכם עם סימני שאלה גדולים. הצד הכלכלי אינו מעודד. העריכו את מה שיש לכם במישורים החברתיים. זה הזמן לעסוק בספורט, בבריאות וברוחניות.

מאזניים
23.9-23.10

נסיגת כוכב התקשורת בשיאה ויוצרת מצב שלילי: הימנעו השבוע מלגרום לחברים או לבן/ת הזוג לנטישה ספונטאנית בכך שתשקלו מחדש כעסים שלא מרפים מכם. ויכוח חריף עם הדמות האהובה, תעמיק בכם את פחד הנטישה המוכר. שימרו על הזוגיות הישנה כעל בבת עין. השבוע אתם לחוצים ועלולים להסתבך במריבות. אל תנסו לכפות רצונכם על אחרים, במיוחד לא על בן/בת הזוג, מפני שאתם עלולים להינזק ולגרום להיסגרות מחודשת ומשנית כלפיכם. אתם מרגישים שאתם חייבים לעשות משהו עם הצד הרגשי. 

עקרב
24.10-21.11

אתם מתהלכים כחסרי מנוחה. זהירות, שכן אתם עשויים לעולל משהו המאופיין בחוסר טאקט. אל תחליטו על נסיעה באופן היותר ספונטאני ממה שמגדיר אתכם. הכניסו שמחה לחיים שלכם, בכך שתרככו את עמדתם כלפי בן/ת הזוג. בריאותכם הפיזית אמנם חוזרת לאיתנה אך אתם מתוסכלים ברמות גבוהות ממצבכם הזוגי, הירוד ומעורפל. זהירות: הרווקים שבכם עלולים לשחק משחקי אגו מיותרים ובכך להפסיד במערכה על האהבה. המשפחה והחברים או ידידים בעבודה ינסו לנצל אתכם, זהירות: אל תתנו לאף אחד לנצל את תמימותכם.

קשת
22.11-21.12

אנחנו מושפעים עדין מנסיגה שלילית של כוכב התקשורת מרקורי, בעקבות זאת: זהירות ממישהו שתמיד חיכה לכם בפינה ושעלול לנצל זאת לרעתכם. זה הזמן לצאת מהבית, על מנת לפרוק את התסכולים על הרקע הכלכלי והמשפחתי. תחומי הרגש הרומנטיקה ואהבה תקועים כבר זמן ארוך. יש לכם רצון להרגיש בלב ופיזית. תמיכה של ידיד/ה תאפשר לכם מעט לנשום. אתם בתקופה של דכדוך מתמשך ורוצים לדעת על עתידכם בתוך מערבולת הזוגיות. חברים מנסים להוציא אתכם החוצה, אל החיים, אך אתם ממשיכים לחשוש מהאתגרים שבחוץ.

גדי
22.12-20.1

השבוע ובגלל רטרו כוכב מרקורי, אתם קצת אפרוריים ודיכאוניים. לבשו כנפיים ממליץ על חופשה קצרה, או לביקורים אצל משפחה, חברים או פשוט להינפש מול נופים, חול וים. בעקבות אירוע דרמטי כלשהו אתם שוב נתקפים בגעגועים המוכרים כתוצאה מפרידה כאובה שאירעה בחייכם. אל תתרפסו בפני מי שעזב את שביל האהבה והנתינה. אתם עשויים לסבול מתחושות של חוסר מנוחה בעבודה וגם במסגרות אחרות. הפרידו בין הקנאה ולעובדות בשטח. אתם חייבים גישור וייעוץ אישי על מנת לחזור להבנות רגשיות מחודשות.

דלי
21.1-18.2

אתם לחוצים ועלולים להסתבך במריבות לא רצויות בעבודה, ובגזרת הקריירה: הכינו את עצמכם בקרוב להפתעה יותר חיובית בתחום העבודה. הפנויים יחפשו דרך למציאת הזיווג הבא או לחזק את הקשר הקיים. קשה לכם עם הבדידות, בתוך הקשר הנוכחי. אתם זקוקים יותר מתמיד למגע אוהב ומתחשב. אתם מתהלכים בתחושה שמרמים אתכם בנושאי כספים בבית ומחוצה לו. הלחץ בנושאים הרגשיים ממשיך להעיב על מצב הרוח. רגישותכם עולה על כל דמיון, בנוגע: למשפחה, חברים וכלפי בן/ת הזוג. פקחו עיניים לראות את הטפל.

דגים
19.2-20.3

הביטחון המופרז השבוע עלול להנחות אתכם לטעויות בשיקול הדעת. נהגו בדרכים במשנה זהירות, אל תיקחו סיכונים. אתם חושדים בכנותם של הסובבים אתכם ובמיוחד בדמות החולקת אתכם את המציאות הרגשית. אתם מחכים לשווא למישהו שהבטיח הבטחות ולא קיים. דמות רומנטית תבוא לעזרתכם, אבל תשאיר אתכם עם סימני שאלה גדולים. הצד הכלכלי אינו מעודד. הצד הבין אישי זקוק לבדק בית. צאו לבקר אנשים שפעם העניקו לכם תמיכה ועידוד. זה הזמן להתרכז בעצמכם ופחות בלעזור לכל העולם ואחותו. פנו לייעוץ בנוגע לכל התחומים.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay