טלה
21.3-20.4

 

ראיתם אור תקווה באביב. אל לכם להתייאש, הוא לא כבה, אלא קפא לחודש ימים ויחזור. שמרו על הקיים, אל תתמקדו בשני דברים בעת ובעונה אחת. הסבלנות והפתיחות יהיו מילות המפתח. הכניסו שמחה ללבכם בכך שתמקדו בהווה ולא בעבר ובמה שהיה לכם פעם. צאו ממלכודת העכברים של חלומכם לגן העדן בסגנון של 'כאן ועכשיו'. התקדמו באיזי צעד אחר צעד. נסיגת מרקורי עלולה לגרום לקלקולים בכל הנוגע למכונית, לאביזרי חשמל ולכל דבר הקשור לבית. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לנושאים הרגשיים והעסקיים.

שור
21.4-20.5

 

צלצול/מייל מרגש, יוציאו מכם חלק מהייאוש האופף אתכם לאחרונה ללא סיבה. אתם זקוקים לשינוי בדרך החשיבה, בנוגע לאיך אתם מתקדמים הלאה בחיים. זה הזמן לחתור במישור הרוחני על מנת להגיע לאופקים רחבים יותר. שילחו קורות חיים מעודכנים, למקורות עבודה חדשים. זה הזמן. לנשואים: יותר מתמיד, אתם חשים כאוהבים וכנותנים מכל הלב וכלא יודעים איך להחזיר את לב בן/ת הזוג אליכם. אל תשכחו שהסבלנות היא המפתח להתגשמות. דאגו גם לעצמכם ופחות להיות מנוצלים, גם בבית וגם בתחומים אחרים. חזרו לספורט.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מושפעים מנסיגת כוכב מרקורי, בתחום הכספים והקריירה. עננה אפורה וכבדה של אשמה ובלבול מכסה את שמי חייכם והבדידות מכה שבעתיים. לשוחרי התעסוקה: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. טיפ: אסור לכם לפחד לחזור למסלול העבודה, רעננו את קורות החיים שלכם ושילחו אותם, ראשונים, לכל אתר באינטרנט המציע עבודות. חפשו חברים ישנים ונאמנים שמהם תשאבו את הכוח להתמודד. שמחה ביחס לבן/ת הזוג או לילדים, מוחקת חלק מאכזבות השבוע. מומלץ ספורט, למען הבריאות והנעורים שנמחקו.

סרטן
22.6-22.7

דומה שהמזל תקוע. החלום לאדמה ולבנייה מתרחק מכם. משהו הסתבך בקשר לדירה. החרדות בנושא הדרך העצמאית אותה בחרתם משתלטות עליכם. איבדתם חבר/ה ובגלל זה אתם מתגעגעים מאוד. הגיע הזמן להיות פחות טובים לאחרים ולהתמקד בעצמכם ובמשפחה שבאמת אוהבת אתכם. לא לחתום על חוזים ועל כל התחייבות בעל פה כלפי אחרים. לעצמאיים: זה הזמן לחפש את דרך הפרסום של העסק התקוע, ולא לשבת ולהתייאש, כתוצאה מהעדר לקוחות. אתם זקוקים לייעוץ במישורי הרגש והכלכלה, לתקועים: חפשו ייעוץ אישי ולא תתאכזבו.

אריה
23.7-22.8

רטרו כוכב מרקורי גורם למצבי רוח עולים ויורדים במעלית השעמום והבלבול. אתם יושבים ומסתכלים על החיים ולא יודעים במה להתחיל ואיך לסיים. זכרו שאף אחד לא יפתור את הבעיות שלכם במקומכם. הכניסו הומור לחיים, קחו הכול בקלות. תפסיקו לחפש שינויים מהירים בכל עניין. הפסיקו להתווכח, קבלו את השונה מכם. יש בכם צורך להתחדשות והזמן לחפש את תחומי העניין בתחום הקריירה. לפנויים: חפשו ידידות ולא מחויבות, עד לחזרתכם לאהבה שממתינה לכם. אתם מתגעגעים למזלות טלה, דלי ובעיקר לתאומים.

בתולה
23.8-22.9

רטרו כוכב מרקורי (שליט המזל שלכם) יפגע בכושר הסיבולת במישורי הרגש והאהבה. אתם זקוקים לסבלנות על מנת לאחות את שברי הלב, האמון והזמן. הכספים יגיעו. זה הזמן לתבוע פיצויים על נזקים ועל דברים המגיעים לכם ממוסדות ומכל גורם שהוא. הקידום לו ציפיתם מתעכב בגלל אישה העוצרת אתכם מזה זמן רב. מישהו שנטר לכם טינה, יתנצל בימים הקרובים. ימים של חרטה על שלא למדתם מספיק או על שלא ניצלתם את ידע העבר לתועלתכם. פנו ליועצים המבינים בסודות הכוכבים. 

מאזניים
23.9-23.10

השבוע תסבלו ממצב כוכבי גרוע שיגביל את יכולת החשיבה והתקשורת שלכם עם הסביבה הקרובה ובקריירה. זה הזמן לעזור למזל על מנת שיהיה לו כייף להתדפק על דלתכם. מחפשים אהבה ולא מקבלים? השבוע אתם תובעים את ההערכה כלפיכם ולגמרי לא שמים לב שאתם מגלים את הקלפים שלכם ושוב נופלים כמובסים לאחור. אם אתם רוצים אהבה כל הזמן ותשומת לב תמידית, אז תתעוררו להבין שאתם מחפשים את גן העדן, בשעה שאתם בעצם במציאות. זה הזמן לצלצל ליועצים אישיים בנוגע לנושאים הרגשיים.

עקרב
24.10-21.11

אתם מצליחים השבוע לנצח את אלה שפגעו בכם ולקבל הערכה מכיוון לקוחות או מעסיקים. המשיכו לחפש את השלווה. שימרו על בריאותכם ובמיוחד על המערכת הרגשית. קחו פסק זמן מעבודה קשה, והקדישו את עצמכם לעצמכם. הוציאו ואווררו את הכישרונות הגלומים בכם, כי אתם מבוזבזים המון זמן. המועסקים זכרו: לא לעזוב מקום עבודה לפני שמוצאים עבודה מתאימה אחרת. לא להיכנע למצבי הרוח המשתנים של בן/ת הזוג. ייעוץ מקצועי יראה לכם איך לנצח בקרב האהבה ואיך לקבל אהבה ללא תנאי.

קשת
22.11-21.12

רציתם למצוא את שביל הזהב בתחום הקריירה אבל נעצרתם בשל נסיגת כוכב מרקורי (כוכב חמה). לצערי, תחכו כחודש ימים, לפני שתזכו להגשמה הנוגעת לקידומכם. המצב הרומנטי/רגשי תקוע, אבל אתם נדרשים לסבלנות נוכח הבטחות בן/ת הזוג המושך/ת את הזמן ולא יודע/ת להחליט. תודו שאמנם מה שהכי חשוב לכם כרגע זו הפרנסה ופחות הזוגיות, אבל עמוק בלב אתם רוצים פרגון ואהבה אמתית. לתקועים: חפשו ייעוץ אישי ביחס לעתידכם הכלכלי והרומנטי ולא תתאכזבו. זה הזמן לספורט למען היופי והבריאות.

גדי
22.12-20.1

השבוע שלכם מסתכם בדגש על מריבות, ועל פעולות שגויות כמעט בכל התחומים. סודות עברכם הרגשיים נחשפים על ידכם ומועברים מכם לאוזניים המתאימות. אתם נשברים מעצם התקיעות בתחום האהבה. אם תהיו מודעים לפחד הנטישה האוחז בכם ומהחשש להיות לבד, ללא יכולות כלכליות מתאימות, או אז, מהמקום הזה, אתם יכולים רק לעלות. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים. לפניכם הזדמנות חדשה, בתחום הקריירה, רק שאתם לא רואים אותה. אתם מרגישים כפוטנציאל מבוזבז בתחום הניהול והעצמאות וזה כיוון חשיבה נכון.

דלי
21.1-18.2

מצב רטרו מרקורי, מחיל להשפיע עליכם השבוע במישורי תעסוקה, כספים ואהבה. הסבלנות היא מילת המפתח. אתם צריכים ללמוד טוב יותר על צרכי בן/ת הזוג, לפני שאתם חושבים שאף פעם לא תהיו מסוגלים להחזיר את אהבתכם לקדמותה. השבוע אתם עצבניים מידי ומצפים לעמוד בלוחות זמנים הקשורים לכסף, לבנק, לבנייה, לעבודה ולילדים. מאמצי התייעלות של אחרים למענכם, יקבעו את הטון לגבי הקריירה התקועה. לא להתייאש יתר על המידה, זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה והיא עוזבת רק אם מרשים לה. 

דגים
19.2-20.3

השבוע שייך למתאמצים: מקווה בשבילכם שאכן קיבלתם את האתגר החדש בתחום התעסוקה ושלא היססתם יתר על המידה. במידה וכן קיבלתם, דעו לכם שתזכו לקידום תוך זמן לא רב. אתם חשים בבדידות העזה, מול כל העולם ואחותו. לנשואים: השתדלו לקבל את האחר, לסלוח באמת על פגיעה ממושכת מצד בן/ת הזוג. אם אתם מרגישים שלמרות שסלחתם, עדיין בן/ת הזוג אותו הדבר, ולא משנה את היחס אליכם, פנו ליועצים אישיים כדי לקבל ייעוץ ממוקד ומקצועי. זה הזמן לספורט למען הנפש והבריאות.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay