שמשנט
היום: ראשון, 23/01/2022. מגזין שמשנט

אסטרולוגיה

תחזית אסטרולוגית לימים שבין ה-13.7 וה-19.7

באיזה מזל רק חלק יצליחו להגשים חופשה? בני אלו מזל לא צריכים לחשוש מן המצב הבריאותי?

פורסם בתאריך: 13/07/2018 07:46

אודי ברגר

טלה

21.3-20.4

השבוע אתם זקוקים לחברים ולתמיכה בנושאים הכואבים מבחינת הכיס. אל דאגה, הפתעה לטובה במישור הכספי תגרום לכם לנחת רוח, כבר ביום ראשון הקרוב. זה הזמן ליוזמות בתחום המכירות ולשיפור ההתנהלות בעבודה, ולאלה המחפשים קידום - כולל אלה החולמים על הסבה מקצועית. אתם חדורים בתחושה שאסור לכם לוותר על עצמאותכם ולהיות תלויים באחרים. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים וזו המטרה הקשורה לקן המשפחתי ולילדים. דברים שאמרו לכם בהקשרים רומנטיים, ממשיכים להכאיב בלב המתגעגע. בריאותכם הפיזית חוזרת לאיתנה צעד אחר צעד ובהתמדה.

שור

21.4-20.5

השבוע תצליחו ליצור קשר חיובי עם חברים ובני משפחה. מידת הריכוז תופנה לעבר אלמנטים הקשורים לעבר, מבחינה רגשית ורוחנית כאחד. אתם משדרים נינוחות כלפי חבריכם לעבודה. המשיכו כך, כי ישתלם לכם מאוד. טיפ: השתדלו שלא להיכנס לוויכוחים חריפים מידי עם המעסיקים - זה לא הזמן ללחוץ על העלאה בדרגה או בכיוון של שיפור אחר. אתם לא מקבלים מבן/ת הזוג את היחס הראוי, מבחינתכם. טיול עומד על הפרק ואתם טרודים בסידורים הנדרשים לכך. הילד/ה במשבר ואתם נחלצים לעזרה.

תאומים

21.5-21.6

אתם מחליטים להביע רעיונות דרך כתיבת מכתב לממונים עליכם או בכל דרך תקשורתית אחרת. תחילה אתם עשויים להתאכזב, אך לאחר זמן מה תיווכחו, כי למעשה פעלתם נכונה. אתם מחוברים לטבע ולקשור לעצמכם. אתם בקשר עם מקורות רוחניים מן העבר ומן ההווה. רגעים יפים בחברת בן/ת זוג, נותנים לכם תקווה שתתברר כזמנית, כי אתם לא יכולים להמשיך הלאה מבלי לדעת מה יקרה עם אהבת חייכם הצרובה במעמקי לבכם. סימני שאלה פתוחים קשורים לעתידכם הכלכלי ואולי גם הבריאותי.

סרטן

22.6-22.7

השבוע הזה נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים, בתחום המגורים ובכל תחום בו תבחרו. עשו זאת ותרוו נחת בשל כך. למתאמצים לחפש: ייתכן ובימים אלה, תמצאו מקום עבודה הראוי מבחינתכם. יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. אתם מאוד רוצים לצאת לחופשה, קצרה או ארוכה, אך לא כל בני המזל יוכלו להגשימה בחודש הקרוב. אתם צמאים לקשר קרוב, ידידות אמת או אהבת עולם. התקועים יחפשו את הייעוץ – בעיקר בתחום הרגשי והמקצועי.

אריה

23.7-22.8

השבוע אתם חדורים אי שקט פנימי וצפויה מריבה עם גורם שאכפת לכם ממנו. מישהו המתקשר לעברכם יבוא לביקור, או שיתקשר להודיע על בואו הקרוב. שמרו על חפצים אישיים מכל משמר, כי מידת הריכוז שלכם תהיה נמוכה מאוד, גם תזהו בעצמכם ירידה בכושר העמידה בלוחות הזמנים. השבוע מומלץ שלא להיכנס למחשבות שליליות, שלא לברוח מהאמת הכואבת בנוגע למצבכם הנפשי ולנסות להתייחס לכך, כבריאות לכל דבר. בקרוב, ירידה בכל התחומים. התקועים במישורי הרגש והזוגיות, חייבים לחפש את הייעוץ האישי הנכון.

בתולה

23.8-22.9

השבוע אתם יותר ישירים וחדים ומרגישים נפלא. זה אומר: קידום בעבודה לאלה המחזיקים בה, ולבלתי מועסקים – אתם קרובים יותר מאי פעם, להגשמה זו. בני המין השני ייתנו לכם הרבה רגש, חומריות ואהבה. בני המשפחה יפרגנו אף הם והקשר עימם יחודש או ירוענן. הקשר הרגשי עדיין עולה ויורד וייתכנו שינויי מחשבה עד כדי שתרצו לדעת היכן אתם עומדים. התעלות רוחנית בסוף השבוע הקרוב. תמשיכו לקבל מסרים מהעולם האחר ותהיו מחוברים אל יכולות התקשור הטובות שלכם.

מאזניים

23.9-23.10

רמת התקשורת שלכם תגיע לשיאים חיוביים חדשים, בהתאם לכך, תיהנו ממגוון הצעות הקשורות לעבודה, או שתימצאו משהו, שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. שותפות כלשהי תיחתם השבוע, ותוכלו לצפות לרווחים נאים, בהמשך הדרך. צפו למחמאות מכיוון הבוס, אך דעו שזה לא הזמן לדרוש העלאה בשכר או כל הטבה מעמדית אחרת. יוזמה ביחס לאהבה חדשה יוצאת לדרך, אתם נחושים למצוא דרכים למצוא את הפינה השמחה שלכם בחיים. הפתעה לגבי סכום כסף שיגיע לכם. זה הזמן לספורט מבוקר ועקבי.

עקרב

24.10-21.11

אתם מחליטים על יוזמות כמו: סידורים, תשלומי חוב שונים, תיקון שנדחה המון זמן, קניות קטנות ואפילו מתנה למישהו יהוו כחלק ממה שתעשו. השבוע גם תפשירו את הקרח החוצץ בין בני המשפחה הקרובה. הקשרים החברתיים יעברו בדק בית, שם תזכו לשיתוף פעולה מלא. התחום הרומנטי תקוע. לאחרונה אתם חיים במתח רב ביחס לתשובה לה אתם מצפים ומייחלים, במישור הרומנטי. טיפ: אל תרוצו אחרי בן/ת הזוג, חכו בסבלנות לאות הנכון. לא לפחד מהמצב הבריאותי כי אתם מדמיינים את הרוב.

קשת

22.11-21.12

השבוע תיווכחו כי יהיו לכם קשיים במישור התפקוד בעבודה. כל זה יקרה בגלל הצד הרגשי הלוקה בחסר. הפנויים ירגישו ביתר עוצמה את בדידותם הארוכה והמדאיגה. אתם נדחפים לממש תכניות בילוי, אותם תממשו במוצ"ש ובימים שני ושלישי הבאים. יהיו קצת כעסים על חברים קרובים, על שלא קיימו הבטחות קודמות, אך בסך הכול צפויות לכם הפתעות נעימות ומוצלחות בחברתם. מישור התעסוקה לא יאיר פניו כפי שייחלתם לעצמכם כל השבוע שעבר. חפשו יועצים בנושאים האישיים, על פי שיקולכם.

גדי

22.12-20.1

שמרו השבוע על החפצים האישיים ועל תחומי הבית ותכולתם מכל משמר. בשורות וידיעות שונות בהקשר למסיבה או כנס כלשהו צפויים לשנות את מצב רוחכם מירוד להתעלות. בתיווכו של חבר תכירו השבוע מישהו אשר ישפיע על מהלך חייכם. מישהו שאוהב והמעריך אתכם מאוד יסייע לכם להתקדם בחיים. מחשבות על לשנות מקום עבודה לא נותנים לכם מנוח. רגעים מסעירים בחברת בן/ת זוג משאירים אתכם בסימני שאלה, לגבי ההמשך. תגלו שיש אלף דרכים לחזור לאהבתם הגדולה מהעבר הקרוב-רחוק.

דלי

21.1-18.2

השבוע אתם משקיעים באהבה ומצליחים להתעלות על עצמכם. בסך הכול יהיה זה שבוע בהחלט מוצלח מבחינה רגשית. במישור הקריירה, כל מה שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. חברים יפתיעו אתכם בימים ראשון ושני ותזכו לכבוד ולהערכה. העבודה תתנהל כרגיל, היכונו ללחצים בעוד כשבוע ימים אבל שמאחוריהם תמצאו גמול לעמלכם. נסיעה לחו"ל תתבטל או תידחה. איתות רומנטי החוזר והמתדפק על סגור ליבכם, יביא אתכם לעשות חשבון נפש לגבי קצוות לא סגורים. פנו לייעוץ אישי ביחס לכך ולגבי הצד הכלכלי. 

דגים

19.2-20.3

השבוע תזכו לאפשרויות בתחום הקריירה ובתחומי לימוד - לכו על זה עד הסוף. הרווקים שבכם יופתעו לטובה לגבי הקשר הקיים, או המתהווה. מי שעדיין לא מצא את הכיוון הכלכלי יתחיל לחוש את השינוי החיובי בקצות אצבעותיו. זה הזמן לצאת ממעגלי המבוכה והצניעות ולהעז. מקווה שתספיקו לעשות זאת, מפני שבקרוב תושפעו מנסיגה כוכבית-אסטרולוגית מגבילה. כספים המגיעים לכם ישתחררו במועדם המקווה. הנשואים יגלו מצד בן/ת זוגם, את הצד הרך של הלב, אם יבקשו לפתוח דף חלק וחדש. זה הזמן לספורט מבוקר ועקבי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

שור

21.4-20.5

אתם פועלים למען מישהו הזקוק לעזרתכם. דבר זה עשוי להסב לכם נחת, אבל שימו לב לעובדה החוזרת על עצמה המון זמן, הכוונה היא שאתם לא מקבלים בחזרה את היחס המגיע לכם בתמורה להשקעתכם הרגשית והחומרית. שימרו על קשר עם המשפחה הקרובה, כי מחכים לשמירה על קשר מצידכם. אתם בהמתנה דרוכה ומצפים לתשובות הקשורות למשפט, זכויות, ותשובות מכל צד ועניין - בעיקר בנושאים הקשורים לזכויות או לכספים וקידום. געגועים לעבר גורמת לכם לחשוב פעמים אם החלטתם נכונה בבחירתכם הנוכחית.

תאומים

21.5-21.6

שימו לב השבוע לאחת מבנות המשפחה הזקוקה מכם לעזרה. השתדלו שלא להתערב בחייה הפרטיים ולא לקבוע לה כמה היא תתרום למשפחה או כמה תספר על חייה והחלטותיה. המאמצים לייצב את אופן השירות שלכם בעבודה או של העסק יניבו בקרוב פירות בשלים. בנוסף, תיקחו על עצמכם עבודה נוספת או שעות נוספות כדי להיחלץ מלחץ הכספי הרובץ על גרונכם כמו חרב. אתם חוזרים לאיתנכם וגם מטפחים בהצלחה את הבריאות והיופי. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לקריירה ולענייני הלב.

סרטן

22.6-22.7

השבוע שלכם מסתכם בדגש על עבודה, קריירה ועל יוזמה אישית, היזהרו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים ומעיבים על מצב הרוח הכללי. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים. לנשואים: זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה כאבן שאין לה הופכין. פגישה עם חברים ותיקים עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות. זה הזמן להירשם לפעילות מחלצת עצמות. תושייה בעבודה תרשים את הממונים.

אריה

23.7-22.8

השבוע אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה חיצונית או למשבר בבית. יש בכם דימיון מפותח הלוקח אתכם אל עברכם אי שם מעבר לקשת בענן. אתם מביטים על בן/ת הזוג ואובדי עצות שכן אתם מגלים שאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם, אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות את הריקוד האינטימי, בכך שאתם סגורים ומפוחדים. הכוכבים משפיעים עליכם במובן השלילי. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה.

בתולה

23.8-22.9

השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. אתם מגלים פתאום שבזבזתם את כושר ההבחנה המעולה שלכם, לכיוונים רומנטיים וחברתיים ופחות לכיווני קריירה. בעבודה: הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבוב ההצלחה. הקריירה תקועה במקום כי אתם מאוד סלקטיביים ולא יודעים לאן לפנות. לביקורתיים ולמהססים, צאו מאזור הנוחות שלכם והתחילו להוציא אל הפועל תכניות מגירה בתחום הקריירה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה.

מאזניים

23.9-23.10

סימנים שליליים יחלו את השבוע, אך אל דאגה - בהמשך השבוע השמיים יתבהרו לכבודכם בנוגע לקריירה ולרומנטיקה. בעלי קשר רב שנים: אתם עדיין מצפים לסימנים טובים ולשיפור במישור הזוגי ולא מוצאים את השביל שיוביל אתכם אל האושר. הקשיבו לליבכם, האומר לכם מה לעשות ולא לאלה המכריחים אתכם ללכת בדרכם. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ובתמורות הערכיות הפוטנציאליות הכספיות במקומות עבודה ובזוגיות. אתם רוצים לזעוק לעזרה בנוגע לקיפוח מתמשך בתוך המשפחה אבל שוב עוצרים אתכם מלפתוח את כל הסיפורים.

עקרב

24.10-21.11

השבוע אתם נתקפים במצב רוח לא יציב במיוחד. שום דבר לא מרגיע את החרדות שלכם מן המחר. לנשואים ולמחויבים רגשית: פתאום אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד יותר על עוצמת רגישותכם יותר מאשר על טעויות הסביבה כלפיכם. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו מה כואב לכם. כספים המגיעים לכם יגיעו, אבל מבחינתכם יהיו מעט מידי - ומאוחר מידי. שמחה קרובה תשאיר בכם תחושה אופטימית לגישור בין אנשים בתוך המשפחה או במישור האישי בעבודה.

קשת

22.11-21.12

הרווקים והפנויים מצליחים להתבטא השבוע ולהפוך לכובשים, בעזרת שיחות הנפש שינהלו עם אחרים - בעבודה ובמישור הרומנטי. געגועים חזקים לדמות חזקה שנשענתם עליה ושאהבה אתכם מאוד. תסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. עובדה הברורה לכם מזמן היא ששעות העומס בעבודה קשות עבורכם. זה הזמן לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. ייתכנו מגעים לגשר על מריבה ישנה, אך גם הפעם זה לא יגיע לכדי הצלחה. געגועים לעבר. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

גדי

22.12-20.1

מומלץ השבוע להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. החשש לבן/ת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. התחום הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות, עד כדי שתרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג הרוצה להתקרב אליכם מזמן. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית, רק ובמידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ועל הבגידה באמון. אנשים מגלים פתאום סיפורים רבים על מה שעברתם ושעדין אתם עוד עוברים בחיים. לפעמים בא לכם לקום ולעזוב הכול.

דלי

21.1-18.2

מצב קוסמי נהדר. זה אומר כי בעיקר במערכות יחסים הדברים יזוזו יפה. ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה, או של תיווך - מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם אינם מבינים, שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים, על פי שיקול דעתכם בלבד. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן, אתם מבטיחים לעשות בנידון אבל משהו מפריע. הפעילו את הדמיון היצירתי ונושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו. הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם במסגרת הנישואין.

דגים

19.2-20.3

השבוע אתם מנסים ומצליחים להוציא את רגשותיכם החוצה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע ותצאו מכך מחוזקים. צריך רק לפתוח את העיניים ולהקשיב ללב. הצעה רומנטית עולה על הפרק מכיוון בלתי צפוי אבל הבעיה שלכם היא שלצד השני יש פחד מלהתחייב. ידידים ותיקים יראו אתכם באור חיובי, והם אלה שכל הזמן חשבתם, שהפסיקו להעריך אתכם. אתם עובדים קשה מאוד ולא זוכים בהערכת בן/ת הזוג, הגיע הזמן שתשמרו קצת על בריאותכם. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

תגובות facebook

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: