שמשנט
היום: ראשון, 23/01/2022. מגזין שמשנט

אסטרולוגיה

תחזית אסטרולוגית לימים שבין ה-6.7 וה-12.7

כיצד צריכים בני מזל בתולה לפעול במישור הרומנטי? בני איזה מזל יסבלו מעודף רוח לחימה?

פורסם בתאריך: 06/07/2018 07:22

אודי ברגר

טלה

21.3-20.4

ידיעה חשובה ביחס לעתידכם הכלכלי תגיע לאוזניכם במהלך השבוע הקרוב. בימים הקרובים עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשרכם. טיפ: כעיקרון אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים, אלא לקבל את השונה, גם אם כוונתכם במקור היא להושיט יד לעזרה. אתם נכנסים לשלב מעשי בנוגע לרוב תחומי החיים. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי וכדאי שתקשיבו לעצותיו. בקרוב סיכוי לקבל קידום מעמדי וכספי, אם תמצאו את המילים הנכונות מול האנשים הנכונים. אתם מרוכזים בכספים המתעכבים לבוא.

שור

21.4-20.5

גל הפתיחות שסחף את בן/ת הזוג ייעצר ותיווכחו שאתם קצת מרומים. אני ממליץ שלא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום או מקצוע אחר, היות וגל היוזמה שלכם בנושאי תעסוקה יתפוס תאוצה. חלק מכם ינסה לבצע שינוי לתחום אחר או למקום אחר, שינוי שנדחה המון זמן. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. בריאותכם במיטבה ואתם מודעים קצת יותר לטיפוח מראכם החיצוני. השקיעו בעצמכם, התחילו לחשוב על רכישת דירה או על שיפוץ הקיימת.

תאומים

21.5-21.6

אתם מלאים ברעיונות העוזרים לאנשים אחרים. תפגינו כשרון לייעץ לאחרים ובלעזור במהלכים כלכליים, אך בנוגע לעצמכם - ''דיבורים לחוד והגשמה לחוד''. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על הקשר בין האהבה ולהצלחה הכלכלית. למתאמצים ולשורדים אל דאגה, תקבלו באורח בלתי צפוי הצעה הנקשרת לרכוש ולעסקים. בבית עלולים להרגיז אתכם כי לא מבינים את דאגתכם. צפו לגעגועים מצד בן/בת הזוג אליכם. זה הזמן לחשוב איך לשמור על הבריאות, לקחת צעד לאחור ולחשוב לאן מבחינה רומנטית אתם רוצים להמשיך מכאן.

סרטן

22.6-22.7

השבוע תמחקו אכזבות מהצד הכלכלי, סכסוך עומד להסתיים. אתם משנים את מראכם החיצוני לטובה. הנכם מפנטזים על טיול, אך כרגיל, בסוף דוחים אותו למועד אחר. לקראת ספטמבר השנה יצוץ חלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין. הגיע הזמן שתקדישו מעט זמן לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים חצי בתגובה להשקעתכם. ייתכנו מהלכים חדשים ומעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר. למדו מטעויות העבר, שימרו על חברים ישנים וטובים, כדי שלא תישארו לבד בימים קשים וגשומים. אתם מקבלים עזרה חיצונית. 

אריה

23.7-22.8

השבוע תמגנטו אליכם את כל מי שתבואו איתו במגע. קצב החיים מבלבל אתכם. קשה לכם להתמודד עם השגרה והשעמום. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך הקשר האחרון שבלב עדיין מהדהד בעוצמה בחדרי הנשמה. אתם מערבבים הנאה ועבודה וזה נוקם בכם בסופו של דבר. זה הזמן לרצינות יתר. לנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים לגשר על פערי עמדות. הפתעה דרך האינטרנט לגבי משהו שחיפשתם די הרבה זמן. זה הזמן לחפש קידום כלכלי. שתפו אחרים בבעיות, אך הפעם עם יועצים מקצועיים ולא חברים וידידים.

בתולה

23.8-22.9

הצעות ורמזים להתקרבות אליכם השבוע מכיוון בני המין השני צצים ממקור בלתי צפוי, יחד עם זאת, אל תפרשו רמזים רומנטיים כדבר שיימשך לתמיד. אתם עשויים להצליח להרשים בכישורים הטבעיים שלכם. אנשים המפריעים לכם במישור העבודה יחשפו את צביעותם לעיני כל, אבל אתם בסוף תנצחו. אתם נמצאים בשלב בו מצבי הרוח שלכם מוקצנים, בדיוק כשנדמה לכם שאתם כן יכולים לעצור בעצמכם מלהתפרץ. זה הזמן להשתדל להשכין שלום בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. אלה שלא מצאו את דרכם באהבה יעשו חושבים.

מאזניים

23.9-23.10

אתם חולמים על עסק עצמאי ובינתיים מוכיחים נאמנות לממונים עליכם ולעסק. אתם פועלים ברצינות כדי לעזור למישהו שזקוק לכם. הדבר גורם לכם לסיפור אישי. ההתמודדות עם בעיות של בני הבית יחלישו אתכם. בעקבות זאת תחושו בצורך לברוח להסתגר או להתבודד. למי שאין להם פינה אליו הם הולכים קבוע להירגע, מומלץ שתמצאו לכם פינה נוחה ומנותקת לצורך התבודדות. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים. כדאי שתשקלו לפנות ליועצים מקצועיים לייעוץ כלכלי ורגשי. זה הזמן למעט ספורט, יופי ובריאות.

עקרב

24.10-21.11

אל תתביישו לבקש השבוע עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם כלכלית. בימים הקרובים נושא הקריירה יתפוס תאוצה, זה אומר שתגיעו להסכמי עבודה מוצלחים עם המעבידים, ולכם העצמאיים - המכירות יעלו יפה וייתכנו שיתופי פעולה רעננים וחדשים. סכום כסף שהתעכב יגיע ממקור בלתי צפוי. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי אצל בן/ת הזוג. תנו לעצמכם את הקרדיט עבור היותכם נאמנים ואוהבים ושמגיע לכם לקבל אהבה ונאמנות בחזרה. תחשבו על קניית דירה או על שיפוץ, כולל גם על השקעה לטווח הארוך.

קשת

22.11-21.12

אתם רוצים לטוס ולפרוק את המתח שנצטבר בחודש האחרון, לבסוף תוותרו בשל לחץ דאגני מכיוון המשפחה. צעדים של מחשבה שנייה לגבי קשר שחשבתם אותו לרע עוברים בכם ולא מרפים. זכרו שאפשרי להוריד קצת שעות עבודה, אבל להמיר זאת לטובת בילויים מקומיים וקצרים. אתם בעלי מצב רוח טוב. אל תיתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. הפעילו בעבודה את הכישרונות. שם אסור לכם לקום ולעזוב בגלל עומס רגשי ובשל בעיות משפחתיות. חזרו לספורט ולעסוק יותר בבריאותכם.

גדי

22.12-20.1

אתם מלאים ברוח לחימה, עד כדי שהביטחון שלכם יעלה לכם לראש על גבול השלילי. השבוע אינו מוצלח מההיבט הפיננסי. הימנעו מכל רכישה מיותר ומפזרנות יתר, כדי לא להגדיל את הדאגה שממילא חתמה קבע בחייכם. בן/ת הזוג מנסה להתקרב. יש לכם היסוסים לגבי מקומות עבודה. זה הזמן לשנות את סדרי העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. תנו צ'אנס נוסף לדמות המחלקת איתכם את החיים. זה הזמן לחזור לספורט ולשמירה על הבריאות והגזרה.

דלי

21.1-18.2

שבוע מוצלח בהקשרים רגשיים. בעבודה: תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם, תשתלט על מצב רוחכם. הזמינו את הדמות החולקת אתכם את חייכם לבילוי משותף, שם תדברו על העניינים הכואבים באמת. הפתעות מתחום התעסוקה, עד כדי שתעבור שמועה של קידום בהקשרכם. במישור החברתי: אנשים יחפשו את קרבתכם, אתם תשפיעו אור ואהבה על קרוביכם וחבריכם ותהפכו לנערצים. ללומדים: תרוו נחת מהעבודה ומהלימודים. האמון והפרגון חשובים לכם יותר מכל. מי שהסתבכו ברגשות שיחפשו ייעוץ אישי בנוגע לכל השטחים הכואבים.

דגים

19.2-20.3

השבוע יש לכם זמן למחשבה אודות עתידכם המקצועי, הכלכלי והבין אישי. אתם מפגינים את החושים הטבעיים שלכם בהצלחה. תתעסקו לשם שינוי בעיקר בפתרון בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה. חפשו היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. זה הזמן הכי טוב לבדיקת המטרות שלכם בחיים. נסו לבדוק מהיכן הדחפים והרצונות שלכם נובעים והאם הנושאים הרגשיים עדיין חשובים לכם באמת. הפתעה מצד אלה שחשבתם ששכחו אתכם. זה הזמן לעסוק בספורט לשיפור הבריאות, הכושר והיופי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

שור

21.4-20.5

אתם פועלים למען מישהו הזקוק לעזרתכם. דבר זה עשוי להסב לכם נחת, אבל שימו לב לעובדה החוזרת על עצמה המון זמן, הכוונה היא שאתם לא מקבלים בחזרה את היחס המגיע לכם בתמורה להשקעתכם הרגשית והחומרית. שימרו על קשר עם המשפחה הקרובה, כי מחכים לשמירה על קשר מצידכם. אתם בהמתנה דרוכה ומצפים לתשובות הקשורות למשפט, זכויות, ותשובות מכל צד ועניין - בעיקר בנושאים הקשורים לזכויות או לכספים וקידום. געגועים לעבר גורמת לכם לחשוב פעמים אם החלטתם נכונה בבחירתכם הנוכחית.

תאומים

21.5-21.6

שימו לב השבוע לאחת מבנות המשפחה הזקוקה מכם לעזרה. השתדלו שלא להתערב בחייה הפרטיים ולא לקבוע לה כמה היא תתרום למשפחה או כמה תספר על חייה והחלטותיה. המאמצים לייצב את אופן השירות שלכם בעבודה או של העסק יניבו בקרוב פירות בשלים. בנוסף, תיקחו על עצמכם עבודה נוספת או שעות נוספות כדי להיחלץ מלחץ הכספי הרובץ על גרונכם כמו חרב. אתם חוזרים לאיתנכם וגם מטפחים בהצלחה את הבריאות והיופי. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לקריירה ולענייני הלב.

סרטן

22.6-22.7

השבוע שלכם מסתכם בדגש על עבודה, קריירה ועל יוזמה אישית, היזהרו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים ומעיבים על מצב הרוח הכללי. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים. לנשואים: זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה כאבן שאין לה הופכין. פגישה עם חברים ותיקים עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות. זה הזמן להירשם לפעילות מחלצת עצמות. תושייה בעבודה תרשים את הממונים.

אריה

23.7-22.8

השבוע אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה חיצונית או למשבר בבית. יש בכם דימיון מפותח הלוקח אתכם אל עברכם אי שם מעבר לקשת בענן. אתם מביטים על בן/ת הזוג ואובדי עצות שכן אתם מגלים שאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם, אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות את הריקוד האינטימי, בכך שאתם סגורים ומפוחדים. הכוכבים משפיעים עליכם במובן השלילי. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה.

בתולה

23.8-22.9

השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. אתם מגלים פתאום שבזבזתם את כושר ההבחנה המעולה שלכם, לכיוונים רומנטיים וחברתיים ופחות לכיווני קריירה. בעבודה: הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבוב ההצלחה. הקריירה תקועה במקום כי אתם מאוד סלקטיביים ולא יודעים לאן לפנות. לביקורתיים ולמהססים, צאו מאזור הנוחות שלכם והתחילו להוציא אל הפועל תכניות מגירה בתחום הקריירה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה.

מאזניים

23.9-23.10

סימנים שליליים יחלו את השבוע, אך אל דאגה - בהמשך השבוע השמיים יתבהרו לכבודכם בנוגע לקריירה ולרומנטיקה. בעלי קשר רב שנים: אתם עדיין מצפים לסימנים טובים ולשיפור במישור הזוגי ולא מוצאים את השביל שיוביל אתכם אל האושר. הקשיבו לליבכם, האומר לכם מה לעשות ולא לאלה המכריחים אתכם ללכת בדרכם. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ובתמורות הערכיות הפוטנציאליות הכספיות במקומות עבודה ובזוגיות. אתם רוצים לזעוק לעזרה בנוגע לקיפוח מתמשך בתוך המשפחה אבל שוב עוצרים אתכם מלפתוח את כל הסיפורים.

עקרב

24.10-21.11

השבוע אתם נתקפים במצב רוח לא יציב במיוחד. שום דבר לא מרגיע את החרדות שלכם מן המחר. לנשואים ולמחויבים רגשית: פתאום אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד יותר על עוצמת רגישותכם יותר מאשר על טעויות הסביבה כלפיכם. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו מה כואב לכם. כספים המגיעים לכם יגיעו, אבל מבחינתכם יהיו מעט מידי - ומאוחר מידי. שמחה קרובה תשאיר בכם תחושה אופטימית לגישור בין אנשים בתוך המשפחה או במישור האישי בעבודה.

קשת

22.11-21.12

הרווקים והפנויים מצליחים להתבטא השבוע ולהפוך לכובשים, בעזרת שיחות הנפש שינהלו עם אחרים - בעבודה ובמישור הרומנטי. געגועים חזקים לדמות חזקה שנשענתם עליה ושאהבה אתכם מאוד. תסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. עובדה הברורה לכם מזמן היא ששעות העומס בעבודה קשות עבורכם. זה הזמן לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. ייתכנו מגעים לגשר על מריבה ישנה, אך גם הפעם זה לא יגיע לכדי הצלחה. געגועים לעבר. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

גדי

22.12-20.1

מומלץ השבוע להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. החשש לבן/ת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. התחום הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות, עד כדי שתרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג הרוצה להתקרב אליכם מזמן. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית, רק ובמידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ועל הבגידה באמון. אנשים מגלים פתאום סיפורים רבים על מה שעברתם ושעדין אתם עוד עוברים בחיים. לפעמים בא לכם לקום ולעזוב הכול.

דלי

21.1-18.2

מצב קוסמי נהדר. זה אומר כי בעיקר במערכות יחסים הדברים יזוזו יפה. ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה, או של תיווך - מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם אינם מבינים, שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים, על פי שיקול דעתכם בלבד. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן, אתם מבטיחים לעשות בנידון אבל משהו מפריע. הפעילו את הדמיון היצירתי ונושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו. הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם במסגרת הנישואין.

דגים

19.2-20.3

השבוע אתם מנסים ומצליחים להוציא את רגשותיכם החוצה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע ותצאו מכך מחוזקים. צריך רק לפתוח את העיניים ולהקשיב ללב. הצעה רומנטית עולה על הפרק מכיוון בלתי צפוי אבל הבעיה שלכם היא שלצד השני יש פחד מלהתחייב. ידידים ותיקים יראו אתכם באור חיובי, והם אלה שכל הזמן חשבתם, שהפסיקו להעריך אתכם. אתם עובדים קשה מאוד ולא זוכים בהערכת בן/ת הזוג, הגיע הזמן שתשמרו קצת על בריאותכם. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

תגובות facebook

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: