שמשנט
היום: ראשון, 23/01/2022. מגזין שמשנט

אסטרולוגיה

תחזית אסטרולוגית לימים שבין ה-29.6 וה-5.7

למי מצפים פיתויים רומנטיים ומי יסבול מירידה ממצב רוח בשל פיטורים?

פורסם בתאריך: 29/06/2018 07:03

אודי ברגר

טלה

21.3-20.4

אתם מצליחים להביע את הרגשות בפני מישהו שאתם מעריכים מאוד. הווידוי יקרב ביניכם ולבין דמות חשובה מאוד. התסכולים בדבר פרידה ייעלמו. בעקבות זאת תרגישו הקלה רגשית. אתם רוצים לצאת וליהנות, אך אין לכם את השותף/ה הנכון/ה. פתאום אתם עוצרים וחושבים על בן/ת הזוג שאתם מאוד אוהבים ושבגלל כמה מילים שפגעו, המרחק ביניכם גדל. קריירה: תצליחו ליצור קשרים חדשים וטובים. מידת הריכוז מופנית לכיוון העסק העצמאי. צלצלו ליכולים לתת לכם ייעוץ - בכל המישורים המעיקים.

שור

21.4-20.5

התותחים יופנו למגזר העבודה והבריאות, שם תנחלו הצלחה מרשימה, זאת לאחר שצעדתם במקום הרבה זמן. ההבטחה לקידום תפתיע חלק גדול מכם. אתם ממשיכים לדאוג לקרובים אליכם ועושים הכול למענם. זה הזמן לגלות יצירתיות בנודע לקריירה. פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם השבוע לנסות את מזלכם, אך זהירות, שימו לב כי מנסים לנצל את טוב ליבכם לרעה. לנשואים: אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי, נתקלים בעיקשות ליבכם שלא לשכוח את שעוללו לכם. אלה שהחזיקו בבטן סיפור כאוב ומתמשך, חייבים להוציאו שכן הוא מזיק לנפשם.

תאומים

21.5-21.6

אתם משקיעים באהבה כלפי כל העולם ומצפים לקבל בחזרה רגעי חיבה. צפו ליחסים משופרים עם המעסיקים וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות, כסף וקידום. הפתעה בנוגע לאחיינים ולבני דודים. תחושת הבדידות בין זרים ואוהבים מנקרת לכם עמוק פנימה. יש לכם מחשבות על העבר אבל יחד עם זאת אתם רוצים לחיות ולשרוד את זה. בנוסף על אלה שכבר צברתם בחודש האחרון, זה הזמן לקנות את מקומכם בקרב חברים ובני משפחה ולא לזלזל ברצונכם המודחק לאהבת כולם. חפשו ייעוץ לקראת העתיד.

סרטן

22.6-22.7

לפנויים: השבוע נהדר מבחינה כוכבית בעבודה, ביחסיכם האישיים ובכל תחום בו תגעו. מישהו משחק לכם ברגשות. לחפצי האהבה: השבוע ייפתחו בפניכם כל מיני אפשרויות רומנטיות חדשות כולל ההזדמנות לרכישת ידידי נפש חדשים. מי שבכל זאת, לא ניהנה מהמזל, צריך לעזור לו להגיע. תפילה וכוונה יתרה יעזרו לכם בכל אלה. חשיבה נכונה בתחום הבין זוגי, תביא את הכאב לכדי הפשרה והבנה - בן/ת הזוג הנוכחי/ת יהיו הכתובת לכתף רכה ואוהבת. תחום העבודה קצת מסורבל, בשל העצירה הארוכה באותו מקום. 

אריה

23.7-22.8

השבוע יהיה קל בנוגע להקלות ולעזרה ממקורות שונים. העסק או העבודה ילחיצו אתכם. התקשורת תניב מגוון הצעות הקשורות לעבודה ותמצאו את הקפיצה בתחום הקריירה. בעלי עסקים: שותפות תיחתם השבוע ועקב כך צפו לרווחים נאים בהמשך הדרך. תגלו שאתם מדוכדכים כתוצאה ישירה מנושאי הכספים, הרגשות וההימורים. החל מיום שלישי הקרוב, הכוכבים יבואו לעזרתכם ויפזרו את הספק מעל הבהירות הרגשית. מחמאות מכיוון הבוס, יחזקו את מעמדכם בעבודה ובקריירה. לאלה שלא התמזל מזלם בשטח האהבה והתעסוקה -  מחכה הפתעה נעימה.

בתולה

23.8-22.9

המעסיקים יציעו לכם לנהל השבוע את כל מה שרק אפשר. יחמיאו לכם, אך למרות זאת תרגישו כבלתי מוערכים. לאלה שלא מצאו מקום עבודה מחכה הפתעה חיובית. השינויים הרגשיים והבריאותיים האחרונים בנוגע לדמות יקרה, תעיק על מצפונכם. ידידים משותפים ייכנסו לחייכם בעוצמה הרבה יותר קרובה. רגעים יפים בחברת אלה שחשבתם שכבר לא אוהבים. אות כלשהיא תרגיע אתכם בנוגע לחוב ולכספים. זכרו שמה שיעשה אתכם שמחים, זה שתבחרו להוציא את העצב. התעסקו יותר בפתירת בעיות מבית מאשר בבעיות של אחרים.

מאזניים

23.9-23.10

בעלי המרץ השבוע יזכו למחמאות ויקבלו סימנים מן הממונים בדבר העלאה או קידום קרוב. פתאום אתם מגלים שאתם מסוגלים לחשוב על אהבה ורוקמים תכנית להשגתה. לבעלי עסקים: עננה אפורה וכבדה מאיימת להפיל אתכם לעמקי הדיכאון. למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם. לנשואים: כדאי לכם לוותר על מנת לשפר את מערכת היחסים. החד-הוריים ירגישו את עוצמת הרצון לצאת מבדידותם. צלצלו לבעלי המקצוע היכולים לתת לכם ייעוץ בכל המישורים המעיקים והחוסמים אתכם מלהתקדם.

עקרב

24.10-21.11

זה הזמן להחליט לגבי לימודים שלגביהם היו לכם לבטים. כדאי לכם לחשוב על לימוד דברים כדי למצוא עבודה טובה יותר, ממנה לא תרצו לברוח כל כך מהר. התנגדות המשפחה הקרובה לדרך החיים שלכם תעורר בכם כעסים ישנים, שחשבתם שאבדו בנבכי הזמן. אתם בעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, מומלץ שתתחילו להגשים אותם ולא רק לדבר עליהם בלי סוף. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ולהצלחה הכלכלית. במישור הרומנטי מתעוררת בעיה ישנה, אתם מחפשים את הסליחה מבן/ת הזוג, אבל ללא הצלחה.

קשת

22.11-21.12

סיפור הקשור לחבר/ה לשעבר יעלה על לוח ליבכם מחדש. זכרו שדברים טובים נהרסים רק כדי שדברים עוד יותר טובים ייבנו מחדש. התארגנות לקראת שמחה במשפחה. זה הזמן לסידורים שונים בנוגע לילדים, דבר שיפנה לכם זמן לצאת ולנשום אוויר. מצבים של אהבה ושיתוף פעולה מצד הסובבים אתכם בשטח הקריירה, בעיקר מכיוון המנהלים או מצב הממונים הישירים. זימון חשוב כלשהו יגיע אליכם. פנו ליועצים שיפתחו בפניכם את הדרך. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים.

גדי

22.12-20.1

אתם מנסים לשכוח דמות שהייתה חשובה לכם ולא מצליחים. בתיווכם של חברים, תכירו דמות אשר תשפיע על מהלך חייכם הקשר ילווה אתכם זמן ממושך ויסייע לכם להתקדם בחיים. אתם רואים את החיים מזווית אחרת ושהכול אפשרי. אם אתם רוצים להרגיש עשירים. תספרו את הדברים שיש לכם כבר ואשר לא קונים אותם בכסף. בתחום האישי - קשר חדש יחסית מתפתח ומקבל משמעות רומנטית - ייתכן כי תמצאו את עצמכם מופתעים. התרחקו מהעיניים מלאות הקנאה של מישהי שחוסמת לכם את האנרגיות

דלי

21.1-18.2

למעוניינים להתאמץ ולשנות את מצבם הכלכלי: השבוע אתם מתעניינים ביצירה, הרבה יותר מכספים ומכל ענייני החומר האחרים. אלה המרגישים כתקועים מבחינה רגשית וכלכלית, חייבים לצאת ולחפש דרכים כדי לגרש את חוסר ההצלחה שלהם. לאנשי המכירות: יילך לכם טוב בתחום זה ואף תקבלו הכרה בפועלכם. לאוהבים: לכו עם הלב, אבל הפעם זכרו שלא לשכוח לקחת גם את המוח. אנשים הרוצים בטובתכם מתקשים להבין לליבכם. הבוסים בעבודה מבטיחים לכם הבטחות שווא וזה מזכיר לכם את האמרה "דיבורים לחוד... ומעשים לחוד". 

דגים

19.2-20.3

יש אנשים המפריעים לכם לזרום וליצור משהו טוב במישור העבודה. אתם עומדים בפני סדרת התרחשויות, אשר יש בכוחם להקנות לכם ביטחון כלכלי ושלווה פנימית. השבוע אתם מנסים להתגבר על מחסומי העבר וכאביו. הנוסטלגיה מתאימה לשבוע הנוכחי ואתם צפויים להרגיש שוב את כאב הפרידה מדמות קרובה ויקרה. מישהו המתקשר לעברכם ינהל איתכם שיחה סביב זיכרונות ישנים וטובים. רגעים יפים בחברת ידיד/ה יולידו רעיונות לפרוץ אל קריירה עצמאית בעתיד. זה הזמן לפנות לגורמים בעלי ניסיון, אשר יכולים לחלץ אתכם מתקיעות.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

שור

21.4-20.5

אתם פועלים למען מישהו הזקוק לעזרתכם. דבר זה עשוי להסב לכם נחת, אבל שימו לב לעובדה החוזרת על עצמה המון זמן, הכוונה היא שאתם לא מקבלים בחזרה את היחס המגיע לכם בתמורה להשקעתכם הרגשית והחומרית. שימרו על קשר עם המשפחה הקרובה, כי מחכים לשמירה על קשר מצידכם. אתם בהמתנה דרוכה ומצפים לתשובות הקשורות למשפט, זכויות, ותשובות מכל צד ועניין - בעיקר בנושאים הקשורים לזכויות או לכספים וקידום. געגועים לעבר גורמת לכם לחשוב פעמים אם החלטתם נכונה בבחירתכם הנוכחית.

תאומים

21.5-21.6

שימו לב השבוע לאחת מבנות המשפחה הזקוקה מכם לעזרה. השתדלו שלא להתערב בחייה הפרטיים ולא לקבוע לה כמה היא תתרום למשפחה או כמה תספר על חייה והחלטותיה. המאמצים לייצב את אופן השירות שלכם בעבודה או של העסק יניבו בקרוב פירות בשלים. בנוסף, תיקחו על עצמכם עבודה נוספת או שעות נוספות כדי להיחלץ מלחץ הכספי הרובץ על גרונכם כמו חרב. אתם חוזרים לאיתנכם וגם מטפחים בהצלחה את הבריאות והיופי. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לקריירה ולענייני הלב.

סרטן

22.6-22.7

השבוע שלכם מסתכם בדגש על עבודה, קריירה ועל יוזמה אישית, היזהרו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים ומעיבים על מצב הרוח הכללי. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים. לנשואים: זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה כאבן שאין לה הופכין. פגישה עם חברים ותיקים עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות. זה הזמן להירשם לפעילות מחלצת עצמות. תושייה בעבודה תרשים את הממונים.

אריה

23.7-22.8

השבוע אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה חיצונית או למשבר בבית. יש בכם דימיון מפותח הלוקח אתכם אל עברכם אי שם מעבר לקשת בענן. אתם מביטים על בן/ת הזוג ואובדי עצות שכן אתם מגלים שאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם, אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות את הריקוד האינטימי, בכך שאתם סגורים ומפוחדים. הכוכבים משפיעים עליכם במובן השלילי. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה.

בתולה

23.8-22.9

השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. אתם מגלים פתאום שבזבזתם את כושר ההבחנה המעולה שלכם, לכיוונים רומנטיים וחברתיים ופחות לכיווני קריירה. בעבודה: הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבוב ההצלחה. הקריירה תקועה במקום כי אתם מאוד סלקטיביים ולא יודעים לאן לפנות. לביקורתיים ולמהססים, צאו מאזור הנוחות שלכם והתחילו להוציא אל הפועל תכניות מגירה בתחום הקריירה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה.

מאזניים

23.9-23.10

סימנים שליליים יחלו את השבוע, אך אל דאגה - בהמשך השבוע השמיים יתבהרו לכבודכם בנוגע לקריירה ולרומנטיקה. בעלי קשר רב שנים: אתם עדיין מצפים לסימנים טובים ולשיפור במישור הזוגי ולא מוצאים את השביל שיוביל אתכם אל האושר. הקשיבו לליבכם, האומר לכם מה לעשות ולא לאלה המכריחים אתכם ללכת בדרכם. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ובתמורות הערכיות הפוטנציאליות הכספיות במקומות עבודה ובזוגיות. אתם רוצים לזעוק לעזרה בנוגע לקיפוח מתמשך בתוך המשפחה אבל שוב עוצרים אתכם מלפתוח את כל הסיפורים.

עקרב

24.10-21.11

השבוע אתם נתקפים במצב רוח לא יציב במיוחד. שום דבר לא מרגיע את החרדות שלכם מן המחר. לנשואים ולמחויבים רגשית: פתאום אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד יותר על עוצמת רגישותכם יותר מאשר על טעויות הסביבה כלפיכם. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו מה כואב לכם. כספים המגיעים לכם יגיעו, אבל מבחינתכם יהיו מעט מידי - ומאוחר מידי. שמחה קרובה תשאיר בכם תחושה אופטימית לגישור בין אנשים בתוך המשפחה או במישור האישי בעבודה.

קשת

22.11-21.12

הרווקים והפנויים מצליחים להתבטא השבוע ולהפוך לכובשים, בעזרת שיחות הנפש שינהלו עם אחרים - בעבודה ובמישור הרומנטי. געגועים חזקים לדמות חזקה שנשענתם עליה ושאהבה אתכם מאוד. תסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. עובדה הברורה לכם מזמן היא ששעות העומס בעבודה קשות עבורכם. זה הזמן לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. ייתכנו מגעים לגשר על מריבה ישנה, אך גם הפעם זה לא יגיע לכדי הצלחה. געגועים לעבר. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

גדי

22.12-20.1

מומלץ השבוע להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. החשש לבן/ת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. התחום הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות, עד כדי שתרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג הרוצה להתקרב אליכם מזמן. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית, רק ובמידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ועל הבגידה באמון. אנשים מגלים פתאום סיפורים רבים על מה שעברתם ושעדין אתם עוד עוברים בחיים. לפעמים בא לכם לקום ולעזוב הכול.

דלי

21.1-18.2

מצב קוסמי נהדר. זה אומר כי בעיקר במערכות יחסים הדברים יזוזו יפה. ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה, או של תיווך - מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם אינם מבינים, שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים, על פי שיקול דעתכם בלבד. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן, אתם מבטיחים לעשות בנידון אבל משהו מפריע. הפעילו את הדמיון היצירתי ונושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו. הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם במסגרת הנישואין.

דגים

19.2-20.3

השבוע אתם מנסים ומצליחים להוציא את רגשותיכם החוצה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע ותצאו מכך מחוזקים. צריך רק לפתוח את העיניים ולהקשיב ללב. הצעה רומנטית עולה על הפרק מכיוון בלתי צפוי אבל הבעיה שלכם היא שלצד השני יש פחד מלהתחייב. ידידים ותיקים יראו אתכם באור חיובי, והם אלה שכל הזמן חשבתם, שהפסיקו להעריך אתכם. אתם עובדים קשה מאוד ולא זוכים בהערכת בן/ת הזוג, הגיע הזמן שתשמרו קצת על בריאותכם. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

תגובות facebook

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: