שמשנט
היום: ראשון, 23/01/2022. מגזין שמשנט

אסטרולוגיה

תחזית אסטרולוגית לימים שבין ה-22.6 וה-28.6

מי אמור לחפש עבודה נוספת ומי אמר להרגיש מקופח בעבודה?

פורסם בתאריך: 22/06/2018 07:29

אודי ברגר

טלה

21.3-20.4

אתם נעשים יותר ויותר רגישים לשינויים שגרמת בעצמכם לעצמכם במישור הרומנטי. תחושת הקביעות חשובה לכם/ אתם מאשימים את בן/ת הזוג בכשלונות שלכם יש חלק לא קטן בהם/ כתוצאה מאותi האשמות אתם מואסים בקשר הקיים ומתגעגעים לעבר ולעצמאותכם, מבלי לדעת שלא תמצאו אהבה כמו שהייתה לכם. מקווה שהשארתם דלת פתוחה. לפנויים: זה לא הזמן להחליט למסד קשרים עכשוויים, בדקו היטב עם מי אתם חיים. זה בהחלט הזמן לבחון את מידת ההתאמה פעם נוספת. פנו לייעוץ כדי לדעת אם יש סיכוי לקשר.

שור

21.4-20.5

אתם פועלים למען מישהו הזקוק לעזרתכם. דבר זה עשוי להסב לכם נחת, אבל שימו לב לעובדה החוזרת על עצמה המון זמן, הכוונה היא שאתם לא מקבלים בחזרה את היחס המגיע לכם בתמורה להשקעתכם הרגשית והחומרית. שימרו על קשר עם המשפחה הקרובה, כי מחכים לשמירה על קשר מצידכם. אתם בהמתנה דרוכה ומצפים לתשובות הקשורות למשפט, זכויות, ותשובות מכל צד ועניין - בעיקר בנושאים הקשורים לזכויות או לכספים וקידום. געגועים לעבר גורמת לכם לחשוב פעמים אם החלטתם נכונה בבחירתכם הנוכחית.

תאומים

21.5-21.6

שימו לב השבוע לאחת מבנות המשפחה הזקוקה מכם לעזרה. השתדלו שלא להתערב בחייה הפרטיים ולא לקבוע לה כמה היא תתרום למשפחה או כמה תספר על חייה והחלטותיה. המאמצים לייצב את אופן השירות שלכם בעבודה או של העסק יניבו בקרוב פירות בשלים. בנוסף, תיקחו על עצמכם עבודה נוספת או שעות נוספות כדי להיחלץ מלחץ הכספי הרובץ על גרונכם כמו חרב. אתם חוזרים לאיתנכם וגם מטפחים בהצלחה את הבריאות והיופי. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי בנוגע לקריירה ולענייני הלב.

סרטן

22.6-22.7

השבוע שלכם מסתכם בדגש על עבודה, קריירה ועל יוזמה אישית, היזהרו שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים ומעיבים על מצב הרוח הכללי. אתם מחפשים אחר מפתח הנשמה שייתן לכם את ההבנה לגבי איך הדברים פועלים. לנשואים: זה הזמן לחפש את הדרכים להבין למה הזוגיות שלכם תקועה כאבן שאין לה הופכין. פגישה עם חברים ותיקים עולה על הפרק וגורמת לכם התלהבות. זה הזמן להירשם לפעילות מחלצת עצמות. תושייה בעבודה תרשים את הממונים.

אריה

23.7-22.8

השבוע אתם נתקלים במשהו לא נעים הנקשר למריבה חיצונית או למשבר בבית. יש בכם דימיון מפותח הלוקח אתכם אל עברכם אי שם מעבר לקשת בענן. אתם מביטים על בן/ת הזוג ואובדי עצות שכן אתם מגלים שאינכם יכולים לשנות את העולם. הניחו לאחרים לטעות ביחס לרחשי ליבם, אך אל תניחו לעצמכם שלא לגלות את הריקוד האינטימי, בכך שאתם סגורים ומפוחדים. הכוכבים משפיעים עליכם במובן השלילי. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה.

בתולה

23.8-22.9

השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר, בעיקר בנושאי רגש אהבה או משפחה. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ושלא נותרו כשהיו. אתם מגלים פתאום שבזבזתם את כושר ההבחנה המעולה שלכם, לכיוונים רומנטיים וחברתיים ופחות לכיווני קריירה. בעבודה: הגדירו גבולות בפני אלה שמנסים כל הזמן לעקוף אתכם בסיבוב ההצלחה. הקריירה תקועה במקום כי אתם מאוד סלקטיביים ולא יודעים לאן לפנות. לביקורתיים ולמהססים, צאו מאזור הנוחות שלכם והתחילו להוציא אל הפועל תכניות מגירה בתחום הקריירה. זה הזמן לפנות לייעוץ אישי ממוקד מטרה.

מאזניים

23.9-23.10

סימנים שליליים יחלו את השבוע, אך אל דאגה - בהמשך השבוע השמיים יתבהרו לכבודכם בנוגע לקריירה ולרומנטיקה. בעלי קשר רב שנים: אתם עדיין מצפים לסימנים טובים ולשיפור במישור הזוגי ולא מוצאים את השביל שיוביל אתכם אל האושר. הקשיבו לליבכם, האומר לכם מה לעשות ולא לאלה המכריחים אתכם ללכת בדרכם. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים ובתמורות הערכיות הפוטנציאליות הכספיות במקומות עבודה ובזוגיות. אתם רוצים לזעוק לעזרה בנוגע לקיפוח מתמשך בתוך המשפחה אבל שוב עוצרים אתכם מלפתוח את כל הסיפורים.

עקרב

24.10-21.11

השבוע אתם נתקפים במצב רוח לא יציב במיוחד. שום דבר לא מרגיע את החרדות שלכם מן המחר. לנשואים ולמחויבים רגשית: פתאום אתם מבינים שהאיש/ה שלכם לא הכי מבין/ה אתכם ושאתם צריכים ללמוד יותר על עוצמת רגישותכם יותר מאשר על טעויות הסביבה כלפיכם. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו מה כואב לכם. כספים המגיעים לכם יגיעו, אבל מבחינתכם יהיו מעט מידי - ומאוחר מידי. שמחה קרובה תשאיר בכם תחושה אופטימית לגישור בין אנשים בתוך המשפחה או במישור האישי בעבודה.

קשת

22.11-21.12

הרווקים והפנויים מצליחים להתבטא השבוע ולהפוך לכובשים, בעזרת שיחות הנפש שינהלו עם אחרים - בעבודה ובמישור הרומנטי. געגועים חזקים לדמות חזקה שנשענתם עליה ושאהבה אתכם מאוד. תסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. עובדה הברורה לכם מזמן היא ששעות העומס בעבודה קשות עבורכם. זה הזמן לפנות ישירות לממונים עליכם ולהסביר את הרגשת הקיפוח אותה אתם חווים. ייתכנו מגעים לגשר על מריבה ישנה, אך גם הפעם זה לא יגיע לכדי הצלחה. געגועים לעבר. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

גדי

22.12-20.1

מומלץ השבוע להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. החשש לבן/ת משפחה מרחיק מכם את השלווה ומכביד על הניידות והחופש שלכם. התחום הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות, עד כדי שתרצו לעשות צעדים לקראת בן/ת זוג הרוצה להתקרב אליכם מזמן. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית, רק ובמידה ויוכלו לגשר על פגעי האתמול ועל הבגידה באמון. אנשים מגלים פתאום סיפורים רבים על מה שעברתם ושעדין אתם עוד עוברים בחיים. לפעמים בא לכם לקום ולעזוב הכול.

דלי

21.1-18.2

מצב קוסמי נהדר. זה אומר כי בעיקר במערכות יחסים הדברים יזוזו יפה. ניסיונות מוצלחים של קנייה/מכירה, או של תיווך - מכירה/השכרת קרקעות. מוזר שדווקא הקרובים אליכם אינם מבינים, שאתם רוצים לבחור את מי שאתם רוצים, על פי שיקול דעתכם בלבד. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן, אתם מבטיחים לעשות בנידון אבל משהו מפריע. הפעילו את הדמיון היצירתי ונושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו. הילדים הם הגורם העיקרי המחזיק אתכם במסגרת הנישואין.

דגים

19.2-20.3

השבוע אתם מנסים ומצליחים להוציא את רגשותיכם החוצה. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע ותצאו מכך מחוזקים. צריך רק לפתוח את העיניים ולהקשיב ללב. הצעה רומנטית עולה על הפרק מכיוון בלתי צפוי אבל הבעיה שלכם היא שלצד השני יש פחד מלהתחייב. ידידים ותיקים יראו אתכם באור חיובי, והם אלה שכל הזמן חשבתם, שהפסיקו להעריך אתכם. אתם עובדים קשה מאוד ולא זוכים בהערכת בן/ת הזוג, הגיע הזמן שתשמרו קצת על בריאותכם. צלצלו ליועצים בהקשר לייעוץ אישי-מקצועי.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

 

תגובות facebook

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: