המדע שבונה עתיד

ברור לכול שלא חסרים שטחים עצומים על פני כדור הארץ הקטנטן שלנו. בכדור הארץ יש שפע של מקום פנוי להתיישבות, עד 200 מיליארד תושבים. האקלים על פני כדור הארץ מתאים יותר להתפתחות שלנו - נסו לבדוק האם אישה יכולה להיכנס להיריון על מאדים.

איני מתנגד למדע, אבל אני סבור שנשיג ידע רב אם נקים מעבדות על פני הירח ומאדים. ובין חקר החלל ובין העברה הדרגתית של המין האנושי לשם, יש הבדל עצום. האיומים שזורעים בנו המדענים, שצפוי אסון וגוף שמימי עלול להתרסק אל תוך כדור הארץ, אין בהם ממש ואין ערובה לכך שלא יקרו גם בפלנטה אחרת. בואו נפתח יחד את ספרי הקבלה, ונלמד את תוכנית הטבע.

יש תכנית לבריאה

כדי להציל את האנושות מעצמה וכדי למנוע מלחמות ומאבקי שליטה על פני כדור הארץ, איננו נדרשים לצאת לחלל, אלא עלינו ללמוד להתקשר נכון בינינו בעודנו חיים כאן ועכשיו. עלינו להשתנות וללמוד לחיות בהתחשבות זה עם זה. אחרת, צפויים לנו חיים גרועים יותר.

ואפשר להרגע: המין האנושי לא עתיד להיכחד מחר בבוקר. יש תוכנית לבריאה. אין מקריות בדברים, יש סיבה ותכלית לכל הקיום שלנו עלי אדמות.

מערכת הטבע כולה פועלת באחדות ובהרמוניה מלאה, המושתתת על כוח חיובי ואילו הטבע שלנו פועל בניגוד גמור אליה, הוא מושתת על כוח אגואיסטי שלילי. כשנתקשר בינינו מעל האגו שמבדיל בינינו, ונשתדל לפתח קשרים חיוביים בדומה למערכת הטבע, נעורר בינינו את הכוח החיובי שטמון ביחסים בינינו. זאת הדרך לגלות את הכוח הנסתר. זאת השיטה שביסוד חכמת הקבלה.

החיים בקשר בינינו

כתוצאה מהתקשרות נכונה, יהיו הרגש והשכל משותפים לכולנו, וימלאו את כל עולמנו, עד כי החומר הגשמי ייתפס כשולי. אז, ניכנס אל "לוח הבקרה" של המציאות, אל התוכנה שמפעילה את המציאות ואותנו בפרט. נחיה בתודעה חדשה – נתעלה מעל להישגיו של המוח, מעל לרמת המחקר האנושי – אל חיים נצחיים חוץ-גופיים.

חכמי הקבלה ובפרט ספר הזוהר, הקדימו לכתוב תשובה על משמעות החיים. הם היחידים ששרטטו את הדרך לעבר ממדים נצחיים, מעל חיים ומוות, ולכן אני צועד בעקבות תוכניתם למעלה מארבעים שנה.

ולשאלה, האם יש חיים על מאדים? התשובה היא לא. חיים יש בקשר בינינו בלבד.

הרב ד"ר מיכאל לייטמן עומד בראש ארגון "קבלה לעם " העולמי. מדי יום מעניק הרב ד"ר לייטמן שיעורי קבלה המשודרים בערוץ 66.  

לפרטים על מסלולי הלימוד של מכללת "קבלה לעם", ועל הרצאות המבוא שיתקיימו במהלך חודש יולי,  התקשרו לטלפון 1-700-509-209.

צילום: טים נוקס