הקבוצה העשירית כמו כל קודמותיה מיועדת לנשים מבית שמש והסביבה מכל המגזרים. מטרות הדיאלוג המוסיקלי הן להביא לאהבה בעם ישראל בכלל ובבית שמש בפרט, הכרות עם הזר, הקשבה, דיאלוג, כבוד לזולת, סובלנות לאחר, קבלת השונה, חיבור בין חלקי העם ואהבה. המשתתפות אינן נדרשות להיות בעלות ידע מוזיקלי קודם. 

בכל קבוצה משתתפות כ- 12 נשים (אשר בהן ייצוג של כל המגזרים- חרדיות, חילוניות, דתיות ועוד), בסדרה של 12 מפגשים שבועיים כשכל מפגש נמשך שעתיים. עד כה, השתתפו בקבוצות מעל 100 נשים.

המפגשים מבוססים על כוחה של המוסיקה. מוסיקה היא דרך לתקשורת אחרת, מעבר למילים, שבעזרתה אפשר לפלס את הדרך לשיח ובכוחה לגשר. בכוחה לבטא זהות ורגשות, היא מלמדת הקשבה לאחר וסובלות, מארגנת ומחברת, מפחיתה מתחים, עוקפת מחסומים ויוצרת דיאלוג שונה, מפתיע, מרגש ועוצמתי.

הקבוצות ביוזמת ובהנחיית אילנה ברוך- מטפלת במוסיקה (דוקטורנטית באונ' בר-אילן), מדריכה, מרצה בתוכנית הכשרה למטפלים במוזיקה באונ' בר-אילן ובעלת קליניקה פרטית עם ניסיון רב במגוון אוכלוסיות בבית שמש. בעקבות הצלחת הקבוצות נפתחה השנה באוניברסיטת בר אילן תכנית הכשרה  ל"הנחית דיאלוג מוסיקלי"  בהנחיית אילנה. התכנית מיועדת למטפלים במוסיקה מנוסים, שיפתחו קבוצות דומות בכל רחבי הארץ. הקבוצה הקרובה תתקיים בימי ראשון בין השעות 20:15- 22:15. בוא/י להשמיע את המוסיקה שלך ולהקשיב לאחר/ת, לנגן, לאלתר ולהכיר.  לפרטים ולהרשמה: אילנה ברוך, 050-7466362