סגן השר לשיתוף פעולה איזורי' ח"כ איוב קרא (ליכוד)' היה היום אורח הכבוד בעצרת מיוחדת למען השלום באתר נהריים של תנועת "נשים עושות שלום"/
סגן השר איוב קרא' ביקר באתר ההנצחה וחלק כבוד לזכר שבע הבנות מבית שמש' שנרצחו לפני 19 שנים (13 במרץ 1997)' בפיגוע באתר זה - שמאז הסכם השלום עם ירדן נקרא "אי השלום".  
כאקט סמלי הופרחו 7 יונים באוויר, רגע לפני יום הכיפורים, וסגן השר היה הנואם המרכזי לפני מאות נשים, חלקן אמהות שכולות, ואמר :

"במשרד לשתפ"א מדברים שנים על שלום ואחווה אוטופיים וספק אם ישימים - אני החלטתי לנצח את הטרור ולהביא לשלום אמת דרך יצירת אינטרסים כלכליים עם מדינות האזור, ואכן הצלחתי לקדם פרויקטים כלכליים משמעותיים עם מדינות האזור, שעזרו לממשלת ישראל לחזק את קשריה עם שכנותיה. האווירה טובה מאי פעם, והצפי שאחרי הבחירות בארה"ב תהיה פריצת דרך מדינית עם עוד מדינות באזור, דבר שיחזק את חוסנה ובטחונה של מדינת ישראל".

היום התקיימה במקום צעדת התקוה ואל המקום הגיעו מאות מתושבי עמק הירדן.

באמצעות סגן ראש העיר, משה שיטרית מסיעת הליכוד, ביקש אתר שמשנט מכב' סגן השר לפקוד את האנדרטה לזכר שבע הבנות. ואכן, הבקשה נענתה ברוב כבוד ויחד עם מקימת האתר, הגב' אורנה שמעוני, התייצבו באתר וכיבדו את זכר שבע הבנות.