מי שמשקיע בכיור ייעודי לנטילת ידיים, לרוב גם מקפיד שהכיור ישדר מידה מסוימת של חגיגיות, כיאה לטקס אותו הוא בא לשרת. זה יכולה להיות בחירה בחומר אלגנטי במיוחד ,בעיצוב מעניין , טרנדי ומעודכן ,או בשילוב תאורה מעניינת, שתורמת לאווירה הייחודית.

נישת נטילת הידיים, יכולה בהחלט להיות הזדמנות לאמירה עיצובית – החל מהריצוף , צבע או חיפוי הקיר, התאורה, דקורציה על הקירות , אביזרים משלימים (מגבת, מתלים) וכלה, כמובן, בבחירת הכיור עצמו, אך חשוב גם להקפיד לבחור את הכיור הנכון מבחינה פונקציונאלית. אל עף הפיתוי לבחור בכיור קטן וקומפקטי, כזה שלא יתפוס מקום רב, כדאי לזכור שאם הכיור לא יהיה גדול דיו המים ישפריצו לכל עבר וכל סביבת הכיור תהיה רטובה.

תדירות השימוש בכיור בשירותי האורחים פחותה מן הסתם, מתדירות השימוש בכיורים בחדרי הרחצה הרגילים בבית, ולכן כיור זה "סובל" פחות מבלאי, אבנית, הצטברות נוזלים או לכלוך- וזו בדיוק הסיבה שבגללה ניתן ושווה להשקיע בו יותר יצירתיות, לבחור כיור מיוחד במינו, ואפילו, אם תרצו – "להתפרע" בעיצוב. ישמחו לשתף פעולה עם כל חלום עיצובי שלכם ולסייע לכם בהגשמתו, וכמובן להדריך אתכם בבחירת הכיור הנכון והמתאים ביותר עבורכם ועבור האורחים שלכם.