הרבה מבני האדם בארץ ובעולם כשפוגשים כלב ניגשים מיד ללטף אותו ולהשמיע לו כמה הוא חמוד חתיך וכו', 90% מהכלבים יירתעו מזה ויזוזו לאחור, או יפנו את ראשם הצידה או למטה ,והאדם לא תמיד יזהה בזה בעיה כלשהי וימשיך להתקרב וללטף, במקרה הטוב הכלב יזהיר את ה"אורח" בגרגור של "עזוב אותי' בשקט" ובמקרה חמור יותר הוא יקבל נשיכה, ויש אופציה נוספת שאם לכלב יש פוביה מאנשים אז מפגשים כאלה יעצימו אותה, ויהיה קשה מאוד לבעלים של הכלב לגרום לכלב לסמוך על אנשים מכוון שאנשים שהוא פוגש מטפחים את הפוביה שקיימת (פחד מידיים,פחד מאנשים בכלל(.
צורה נוספת של מפגש עם כלב שמאוד דומה לראשונה אך קצת יותר מסוכנת...לגשת לכלב ולהתחיל לשחק איתו להרים לו את הרגליים הקדמיות, לחבק אותו ולשחק איתו בדחיפות ו"סטירות" לפנים,לקחת לו צעצוע שהוא עסוק בלשחק איתו (יש כלבים רכושניים שלא יהססו לנשוך בחוזקה את מי שנוגע להם בצעצוע) עוד לפני שהוא מכיר מי האדם שמולו.
וזה ממש לא נעים לכלב!!!! כמו שאנחנו לא היינו מרשים למישהו זר לבוא ולקחת משהו שלנו בלי רשות.
התנהגות זו יכולה להיות מסוכנת ל"אורח" החדש שבטוח גם אחרי שאומרים לו, לא לעשות את זה. ואז הוא מסביר "מה קרה לך אני מכיר כלבים שנים היה לי פיטבול, רוטווילר" וממשיך למנות סוגי כלבים כאלה ואחרים והוא לא מבין שמה שהיה לו (בהנחה שבאמת היה לו). היה לו!! וזה לא הכלב שלו והוא ממש לא מכיר אותו, אף אחד לא יכול לדעת איך כלב זה או אחר יגיב להתנהגויות של בני אדם. 
ד"א, גם אנחנו כבני אדם ממש לא היינו נהנים מזה.
חבר'ה תקראו את "תקנון הכלבים העולמי" מה שהעלנו במאמר הקודם זה חשוב לא להרוס לאנשים את הכלבים ולחסוך הרבה בעיות לכם ולבעלי הכלבים אני בטוח שמי שיתנהג בצורה שהסברנו ימוזערו הנשיכות בארץ ובעולם!!
ובפעם הבאה כשאתם פוגשים כלב תשאלו אותו אם זה בסדר להתקרב. 


WOOF DOGS Israel- מאלפי כלבים ומומחים לפתרון בעיות התנהגות 0542233131