יעל שבורה לגמרי מרגישה מנוצלת בכל זאת היא השקיעה בזוגיות לא רק אהבה אלא הכל ,כל הרכוש בבית היא קנתה מכספה ובעזרתי הוא לא שם שקל ועוד הילווה ממנה כסף...

אני: מה אתה צריך ממני? שאלתי,

משה: תראה .. אם הוא חי במקום אחר ועובד סבבה לא אתבע את הכסף ולא אעשה כלום כדי להחזיר לבתי קצת מהכבוד האבוד, אבל אם הוא נמצא עם בחורה אחרת שגם היא הולכת לעבור את מה שעברה יעל לזה אני לא מוכן ואני אלחם בו.

אני: משה למה לא תתמקד בעזרה לבתך עזוב את החרא הזה?

משה: לא , לא, אני חייב לדעת יעל לא יודעת ולא תדע כלום אני אתה כל הזמן ושומר עליה.

שהבנתי שמשה נחוש לדעת לקחתי את הפרטים ואמרתי: אבדוק ואחזור אליך...

אורי אותר בדירה בר"ג שם התגורר עם חברתו החדשה ואימה. הגענו לכתובת בבוקר והמתנו שאורי יצא מהבית. אורי יצא חצה את הכביש ועלה לרכבו ונסע מזרחה, ואני עליתי לדירה דפקתי בדלת ואמרתי שאני מחפש את אורי כי הוא חייב לי כסף. האמא הכניסה אותי לדירה תוך כדי שהיא מסמנת לי לדבר בשקט ואז כשנכנסנו למרפסת השירות היא אומרת לי ככה: אורי יוצא עם אסנת שבועיים, הם הכירו בלימודים לפני כן, הוא יצא עם חברה שלמדה איתם יעל. הוא לא נראה לי אמין הוא שקרן ורמאי הוא אמר לי שהוא יכול לקחת את הקצבה שלי ולשלש לי אותה וייתן לי פי שניים, וייקח את חלקו בינתיים נתתי לו פעמיים כל הזמן אומר מחר, הוא אוכל ושותה כאן על חשבוני והכסף אצלו. היום ביקשתי ממנו את הכסף של הקצבה שאני לא רוצה ממנו כלום. עכשיו הוא אמר שהלך לבנק ויחזור עם הכסף.

נתתי לה את הפון שלי ואמרתי שתעדכן אותי ברגע שהוא מגיע ויצאתי. עד למחרת הגברת לא התקשרה התקשרתי אליה והיא מסרה כי אורי לא חזר וגם לא עונה לטלפון. אמרתי לה שתירגע נטפל בעניין.

קבעתי עם משה וסיפרתי לו והחלטנו לנסוע להוריו לספר להם הכל ונראה מה נעשה בהמשך.

הוריו של אורי, בתיה וחיים, קיבלו אותנו יפה וסיפרנו להם הכל והם היו בשוק. אמרתי להם שאם תוגש נגדו תלונה ע"י הגברת מר"ג חייו יהרסו. בתיה התקשרה לאורי ואמרה לו : אורי אבא לא מרגיש טוב אני צריכה שתגיע, כעבור חצי שעה אורי הגיע וראה את משה וקפא על מקומו. סיפרתי לו שאנחנו יודעים הכל כולל על הסיפור עם אמא של אסנת שרוצה להגיש תלונה נגדו. אבא של אורי התקשר לבנו הבכור וקרא לו, כאשר דודי האח של אורי שמע את הסיפור אמר : אוקיי , לכם (הצביע על משה) הוא חייב שבעת אלפים ₪ ולאשה בר"ג הוא חייב 5000 ₪ סה"כ 12000 ₪, אני עכשיו משלם ופנה לאורי ואתה אדון נכבד כנראה שהחלטת להשתגע אז תעשה את זה לבד כי בפעם הבאה לא אעזור לך! תראה איך ההורים שלך נראים בגללך תראה את אבא של יעל אין לך בושה בטח יעל שבורה, אני עכשיו עוזר להוריי בפעם הבאה אני אקח אותו למשטרה. בכל הזמן שדודי דיבר אורי הצעיר ממנו בעשר שנים ישב כמו דג ומלמל : אני מצטער, אני מצטער ...

דודי, בעל בסטה בשוק, שלף מכיסו 5000 ₪ ונתן למשה ואמר : משה תעבור אלי אחה"צ אתן לך עוד שבע אלף אני מצטער תגיד ליעל שאנחנו אוהבים אותה ושלא תצטער שהיא לא עם אחי היא כנראה ניצלה.

יצאנו ומשה נתן לי את החמשת אלפים ₪ שאתן לאמא של אסנת וקבענו בערב לסגור החשבון.

שימו לב ותשמרו על עצמכם לא ליפול .

שבת שלום!