המשפחות כבר הכירו והשיחות על איחוד נעשו רציניות יותר ויותר, הכל כבר מוכן וכולם ממתינים לרגע שאורי יציע את הצעת הנישואין. בינתיים, אורי ויעל סיימו את לימודיהם ועבדו במקצוע אותו רכשו בחברות שונות.

אבא של יעל, איש אמיד, החליט להציע כי אולי השניים יקימו עסק משותף ויעבדו יחד ולפני שהציע לבני הזוג פנה להתייעץ עם אביו של אורי.

אביו של אורי התלהב מהרעיון, " שניהם מוכשרים והם יצליחו יחד" אמר והוסיף לי אין כסף להשקיע אני במצב כספי שלא מאפשר לי לעשות זאת כרגע .

האבא של יעל הבין ואמר אני אטפל בכך, ופנה ליעל וסיפר לה על תכניתו. כמובן שיעל התלהבה ואמרה : אורי מאוד ישמח זה החלום שלו אבל אין לו ולמשפחתו כסף.

אבא של יעל הזמין את הזוג לארוחת ערב ובארוחה סיפר לאורי על תכניתו ועדכן אותו שכבר שוחח עם אביו. משום מה אורי לא נראה נלהב ואמר כי יחשוב על כך.

מיד בתום הארוחה אורי טען שאינו חש בטוב והוא הולך לבית הוריו לנוח יעל ניסתה להצטרף אליו ואורי דחה זאת "בשביל מה מאמי אני הולך לישון חבל שתשתעממי". מחר ארגיש טוב יותר ונצא בערב. אורי יצא לכיוון בית הוריו.

יעל ואביה ישבו זה מול זו ולא הבינו מה קרה לאורי שמעולם לא התנהג כך. אביה של יעל הרגיע ואמר הכל בסדר הבחור לא חש בטוב, שינוח.

כעבור שעתיים יעל התקשרה לאורי ולא היה מענה. יעל כבר הגיעה לדירתם השכורה כי החליטה שתישן בבית ובדרך ניסתה מספר פעמים להתקשר לאורי להודיע לו שאינה ישנה אצל הוריה ושיבוא לדירה אך הפון לא היה זמין.

בסביבות השעה 23:00 מתקשר אביו של אורי ליעל ושואל היכן אורי למה הוא לא עונה לו. יעל אומרת לאביו כי לפני שעתיים אורי אמר שהוא הולך אליהם לישון כי לא חש בטוב. אבא של אורי אומר יעל אני בבית ואורי לא כאן אולי קרה משהו? אולי רבתם?

יעל: מה פתאום הכל היה בסדר לא רבנו ולא כלום הכל היה רגיל.

אבא של אורי אמר: טוב אצא לחפש אותו על מסלול הנסיעה מבית הורייך אלינו ואת בינתיים תנסי לברר היכן הוא.

יעל התקשרה מיד לאביה וסיפרה לו , אביה של יעל הגיע לביתה כדי להרגיעה וגם כדי לבצע עמה חיפושים. יעל התקשרה לחברים של אורי אבל אף אחד לא ידע היכן אורי. יעל התקשרה לחברתה הטובה רונית וסיפרה לה רונית כל הזמן אמרה ליעל שאורי טיפוס בוגדן ולא אמין ויעל תמיד גיחכה בלעג.

רונית: לכי תדעי עכשיו עם מי הוא בוגד בך הזבל הזה.

יעל: די רונית חבל שהתקשרתי אלייך נדבר מחר.

רונית: סורי לא התכוונתי לפגוע אבל ככה אני חושבת, תעדכני אם את צריכה עזרה.

השעה 4 לפנות בוקר, אביה של רונית נרדם בסלון ביתה על הספה ורונית מנסה להתקשר לאביו של אורי ואין מענה.

יעל: אבא קום אבא תתעורר אתה נוחר לי באוזן

אביה של יעל : נו מה קורה? יש חדש?

יעל: לא, גם אבא שלו לא עונה לי. אבא אני רוצה לספר לך משהו..

אביה של יעל הבין שזה משהו רציני כי הוא מכיר היטב את ביתו : מה קרה? שאל בדאגה.

יעל: לפני חודש אורי הציע לי נישואין וביקש לא להגיד לכם ולהוריו נורא שמחתי היה כייף וגם הוא נראה מאוד שמח, יומיים אחרי אורי בא אלי וביקש הלוואה כדי לסגור מינוס אתה זוכר שביקשתי ממך 5000 ₪ ונתת לי, זה היה בשבילו. אח"כ כמה ימים אחרי אמר לי שהוא צריך לשלם איזה שהוא חוב תביעה ישנה וביקש 2000 ₪, ואני נתתי לו מכספי. בשבועיים האחרונים הוא מתנהג מאוד מוזר בגלל זה חשבתי שעניין העסק המשותף ישמח אותו, אבל הוא לא שמח והוא נעלם, משהו קורה כאן, אבא משהו לא בסדר. גם אמא שלו אמרה את זה שהוא נראה ומתנהג מוזר.

כך ישב אביה של יעל, משה, חבר ותיק שלי וסיפר לי על המקרה. אורי ניתק את הקשר איתנו ועם יעל לגמרי הוריו טוענים שגם איתם הוא לא בקשר אני לא יודע אם להאמין להם אבל אביו נראה לי מאוד שבור ואני לא יודע אם זה מה ששבר אותו או ענייניו האישיים.

המשך בשבוע הבא...