החיפוש יכול להיות מעייף וקשה באמת לדעת באיזה מאלף או חברת אילוף כלבים לבחור כשטווח המחירים שונה כל כך בין מאלף למאלף. ישנם מאלפי כלבים שלוקחים שלוש וחצי אלף שקל לאילוף, יש כאלה שלוקחים חמשת אלפים שקלים ויש גם כאלה שלוקחים עשרת אלפים שקלים לכלבים גדולים. ברוב הפעמים המחיר תלוי בגיל הכלב שכן שונה לאלף גור "דף חלק" מאשר לאלף כלב בוגר שלעיתים כבר התרגל לתפיסה מסוימת. המחיר גם תלוי באם האילוף מתבצע בבית הלקוח או שהלקוח מעדיף שהכלב יאולף בכלביה פרטית של המאלף.

קצת על אילוף כלבים...
אילוף כלבים משמעותו התאמה של הכלב לסביבה הביתית שבה הוא חי. חשוב לציין, כי יש מספר שיטות של אילוף כלבים, ואין שיטה אחת מנצחת שתמיד אפשר להשתמש בה. מדוע קיימות כמה שיטות של אילוף כלבים? יש לכך מספר סיבות.
ראשית, יש מספר גזעים של כלבים, כאשר לכל גזע יש מזג משלו, הרגלים משלו, חסרונות ומעלות. אילוף כלבים נכון יודע להתאים עצמו לגזע של הכלב, ובכך למצות את התהליך כמה שיותר טוב.
כמו כן, יש מספר סוגים של אילוף כלבים, משום שהכלבים גם חיים בסביבות שונות – אילוף כלבים שגרים בבית פרטי עם חצר מרווחת וילדים שמשחקים איתו כל הזמן, ממש לא דומה לאילוף כלבים שגרים בדירה בקומה השלישית, כאשר הבעלים שלהם חוזרים בשעה מאוחרת מהעבודה. לכל כלב צרכים שונים, ועל כן גם צורות אילוף שונות, שעוזרות לו להתרגל למצב בו הוא נמצא.              המשך בשבוע הבא...

WOOF DOGS Israel- מאלפי כלבים ומומחים לפתרון בעיות התנהגות 0542233131