* תוכן שיווקי | צילום מטבחי דניאל

כשאתם עומדים לפני רכישת אי למטבח, אתם למעשה יוצרים בו חלל שישמש כעמדת עבודה נוספת הממוקמת במרכז החדר. מומלץ לעקוב אחר סט הכללים שלפניכם על מנת לבחור בדגם אי המטבח המושלם עבור החדר שלכם. סט זה יסייע לכם לגבש החלטה נבונה, כזו שתהיו מרוצים ממנה למשך שנים רבות קדימה.

בחרו בדגם המשקף את עיצובו הקיים של המטבח

ככל שהשאיפה היא לא לשנות אותו, אלא להוסיף לו, הדבר חייב להתבטא במעקב אחר צבעיו העיקריים של המטבח וצורותיו החופפות. מידע זה ישמש אתכם לבחירת אי למטבח עם שיש ואסופת ארונות מתאימה.

בחרו בדגם המשקף את היחס עם ממדי המטבח

אם לרשותכם חדר מטבח קטן, אתם תצטרכו מטבח עם אי קטן שיישקף פרספקטיבה זו. אם מדובר במטבח גדול עם שטח רב, רצוי שהאי שלו יהיה גדול. בכך, אתם שומרים על פרספקטיבה ראויה המשתלבת יפה עם מראה החדר, ללא חלקים בולטים מדי או חסרים מדי.

בחרו במשטח עבודה המתאים לעיצוב הקיימים

בכך, אתם מבטיחים לעצמכם המשך עיצובי קיים של חלל המטבח. כאשר משטח אחד דק והשני עבה, או שאחד מהם לבן והשני שחור או חום כהה/ בהיר, זה עלול ליצור דיכוטומיה עיצובית שעלולה להביא לשיבוש. על מנת ליצור מטבח מעוצב אתם צריכים להיות עקביים בעיצוב השיש (משטח העבודה) הן בגוון והן בצורה ובעובי.

בחרו התקני אחסון אשר עיצובם מתאים לשילוב עם הקיימים

בכל אי למטבח יש תחתית עם אוסף ארונות ומגירות. חשוב מאד לוודא כי התקני האחסון של אי למטבח אותו אתם בוחנים ידמו להתקני האחסון הקיימים בחדר זה על מנת ליצור עיצוב איכותי, ומעל הכל – עקבי בעל תפאורה מוגדרת היטב.

בחרו התקני אחסון נוחים עבורכם לפתיחה

אם אתם אנשים של דלתות הזזה, מומלץ לבחור אי למטבח המבוסס עליהן, בעוד שאם אתם מעדיפים דלתות פתיחה, יש לבחור אי למטבח בהתאם. בכך, אתם מספקים לעצמכם יכולות פתיחה נוחות. כמובן שאם אתם אוהבים את הארון הקיים בחדר, מאד מומלץ לווסת את העיצוב לכיוונו אל מנת לייצר דקורציה הומוגנית.

ודאו כי על אי המטבח ישנה הכנה להטמעת מכשירי חשמל

אם אתם מחפשים מקום לשים מכשירי חשמל חדשים בתוך המטבח, אי המטבח צפוי לשמש אתכם לא מעט בנושא. חשוב לוודא כבר בשלב הקנייה שיש לו עמדת הצבת תנור במידה ותבקשו למקם אותו באי עם סט כיריים ייעודי מעליו.

ודאו כי למשטח השיש ישנו מקדם שחיקה גבוה

שיש של מטבח עם אי צריך להיות מאד חזק ולאפשר ביצוע פעולות שלעתים מצריכות הפעלת כוח, כמו רידוד בצקים עם מערוך או מעיכת נתחי בשר לפני הבישול. עם שיש בעל מקדם שחיקה גבוה אתם מוודאים שהוא נשאר שם וללא שריטות ואבנית.

ודאו כי למשטח השיש יש מקדם קליטת צבע נמוך

בעוד ומקדם קליטת צבע גבוה מעיד על הכתמה, כשמקדם זה נמוך אתם מרוויחים ובגדול! המטבח פשוט שומר על עצמו מכתמים בשבילכם כי הוא סופח צבע.

בחרו בשיש שאינו רגיש לשינויי אקלים וטמפרטורה

בסוג כזה של שיש לא צפויה התמוטטות ולא יירשם בלאי כל כך מהר. זאת, בשונה מדגמים לא מעטים שרגישים יותר לאקלים אשר בדרך כלל צפויים לספוג כתמים, לכלוך ובלאי מהר יותר.

מטבחי דניאל – מטבח עם אי בהתאמה אישית

בואו להתאים לעצמכם מטבח עם אי מהאגדות ולספק את כל התמורות עבור חדר עיבוד המזון שלכם. מטבח עם אי יוצר סביבת עבודה נוספת בחלל ומאפשר יעילות של העובדים. בנוסף, זהו אחד מההתקנים היותר דקורטיביים המספקים לבעליו את כל היתרונות בנושא נראות. לפרטים נוספים, פנו אל מטבחי דניאל!