טלה
21.3-20.4

תנאים אסטרולוגיים משופרים יאפשרו לכם בקרוב מאוד לקבל החלטות חשובות, ברוב התחומים. אתם צפויים לשמחה בנוגע למערכות אישיות. יום ההולדת שלכם ממש כאן ותזכו לאיזו הפתעה ממקומות שונים ולבכם מחכה לסימן ממקור רומנטי מיוחד וכמוס. אחד הילדים יבשר לכם בשורה משמחת הקשורה לבן הזוג. לנשואים: שיתוף הפעולה מכיוון בן/ת הזוג יהיה פורה ומתוך כוונות גישור כנה וללא אינטרסים זרים. בסוף השבוע ייתכן גם שתעלו אל מדרגה חיובית נוספת. עזרה ממקור ידוע ומיטיב תסייע לכם לצאת מהמבוך התעסוקתי.

שור
21.4-20.5

ימים שמחים לפניכם, הם כאן ואפשרי ממש 'לנגוע בהם. התמיכה של הילדים תשוב אל כנה. מסר חשוב ומשמח יגיע באימייל. תחושו קצת בלחץ הקשור לקיפאון במכירות או בכל הקשור לקריירה ולנדל"ן. אל דאגה, זה יסתדר באמצע אפריל בערך. צאו למפגשים חברתיים או הרבו בשיחות בין חבריכם לעבודה הנוכחית או הקודמת ותפגשו במישהו שהבטיח לכם עזרה כספית או אחרת. בסוף השבוע אתם חשים בבלבול מה. כדאי יהיה לכם לצאת לבילוי, כי בסופו תמצאו שתיהנו מאוד בחברת אלה שתהיו בחברתם ותיפרדו בתקווה.

תאומים
21.5-21.6

תזכו להפתעה נעימה שתבוא בצורה של מחמאה ממקור נסתר וידוע. בסך הכול כושר הריכוז שלכם במיטבו והלימודים יחזרו למסלולם היותר מוצלח. מבחן כלשהו יעבור בהצלחה. היחס הסביבתי כלפיכם ישתפר, זאת לאחר החודש המלחיץ שחוויתם. השבוע אתם מסבירים את עצמכם כלפי חוץ אבל ממשיכים להיות מתוסכלים לגבי עתידכם האישי, מהר תגלו שקשה לכם לחזור צעד אל הקשר הקודם ומצד שני קשה לכם להמשיך הלאה במלוא מובן המילה והלב. לחלק גדול מבני המזל התחום הרומנטי סודי ומעורפל- בעיקר בשל פחדים ומעצורים רגשיים.

סרטן
22.6-22.7

ביום שני הקרוב, אתם צפויים לפתיחה חיובית ולהזדמנויות חדשות בדיוק 'במקומות' בהם נתקעתם לפני זמן לא רב. תגלו שמישהו דואג לכם יותר מאשר תיארתם לעצמכם. הנושא הבירוקראטי לא יהווה בעיה עיקרית אלא שיתוף הפעולה ביניכם ולבין הבאים אליכם לעזרה. אתם תהיו במיטבכם מבחינה פיזית, נפשית, חיצונית ובתחום הקריירה. סימן טוב בתחום המשפחה: מדובר בגישור זוגי בין פערים מנטאליים רומנטיים אשר עד כה נחסמו ולא אפשרו לכם להצליח. יהיה כדאי לתת לזה יד וצ'אנס אמתי. הפעם זה עשוי להצליח.

אריה
23.7-22.8

תוזמנו לאירוע בקרוב. תזוזה חיובית במישורים כספיים. טיפ השבוע: דחו את הפעילות המלחיצה והשוחקת בשלושה ימים לפחות, על מנת להתרווח בניחותא בבית או בחוץ היכן שהוא. כל החודש לא הייתם מסוגלים לסיים דברים כראוי. אל פחד, שכן בשבוע הבא תחושו נפלא וכחוזרים לעצמכם, עד אז פשוט 'לא בכוח', כיוון שבסופו של דבר הכול יסתדר לכם. כספים יספיקו למטרה שבחרת בה והקשורה לילדים ולבית. אתם דוחים התנצלות כלפי מישהו חשוב. בן /ת זוג חושב/ת עליכם ומחכה לסימן מצדכם.

בתולה
23.8-22.9

השבוע, נוכחותכם תתגלה במלוא קסמה מול אנשים הבוחנים אתכם היטב בסמוי ובגלוי. ייתכנו הצעות רומנטיות מצד בן/ת הזוג בטעם שלא חוויתם מזה זמן רב. אתם מחכים לשימוע או לריאיון בו הכול יסתיים בחיוך וברוגע. המלחמה הפסיכולוגית מצד הכופים עליכם את רצונם ממשיכה במלוא האש והנדנוד. התרחקו מהבית ככל האפשר. אל תנסו לתקן דברים ולבצע סידורים מתישים. אתם מחכים לרגע בו יתאפשרו לכם מגעים משפחתיים הדוקים. רכוש וכספים המגיעים לכם, עושים דרכם אליכם. בירוקרטיה סביב זכויות המגיעות לכם הולכת ומצטמצמת.

מאזניים
23.9-23.10

הילדים ייתנו לכם את מה שאף אחד לא יכול. החרדות מפני המחר נעלמות בקרוב. אלה שנהגו להחמיא לכם, ישובו ללחוש לכם מחמאות כשהבוסים יבשרו על קידומכם הקרוב. תכניות מגירה בנוגע לכספים מבשילים והולכים. חופשה קצרה שלה חיכיתם, תשמח את המשפחה והמכרים. בסוף השבוע הנוכחי אתם שואפים לצאת וליהנות אבל מסיבות כלשהן אין לכם לאן ואין לכם עם מי. טיפ: צלצלו למי שחשבתם ששכחו אתכם ותגלו שטעיתם בהשערתכם זו. זמן טוב להימורים קטנים, גם בנושא רומנטי, ולהעז להגיד דברים הבאים מן הלב.

עקרב
24.10-21.11

השבוע תיראו טוב וגם תישמעו כך. ממש בעוד יומיים שלושה, הכוכבים מחייכים אליכם מחדש. אתם מוזמנים לבילוי ולאירוח במקומות רחוקים. הרווקים והפנויים שבכם טרודים בהקשר חו"ל ויעשו הכול על מנת להגשים את חלומם לנסוע. קשרים בתחומי קריירה עדיין תקועים ועדיין אתם לא סגורים על מה שתעשו בהמשך החיים. אתם יותר אופטימיים ביחס לתחום הנישואין ובהקשר הזוגיות בכלל. גורמים חיוביים יסיעו לכם לגשר על פערים שעד כה הטרידו אתכם מאוד. כדאי לכם להיות יותר ליברליים. פנו לייעוץ אישי באומץ.

קשת
22.11-21.12

הפנויים יגלו שהשבוע הוא הזמן הכי טוב להם מבחינה רומנטית. טיפ לסוף השבוע: הוציאו את האף קצת החוצה. צאו להתאוורר או לביקור אותו דחיתם לא מעט זמן. בימים אלו תחושו כי עגלת הנישואין מושכת יפה וכחוצה גבולות שהיו בעבר כבלתי ניתנים למעבר. בחיפושים אחר קידום או העלאה במשכורת, תנחלו הצלחה ובכלל ניכרים סימנים שצפויים לכם בקרוב רגעים טובים מחוללי מהפך ושינוי. טיפ: פיתחו את הלב והכיס רק למי שמגיע באמת. אתם מתחילים לעשות חשבון נפש בהקשרים רגשיים וכלכליים בהשוואה לעבר.

גדי
22.12-20.1

השבוע אתם יותר משוחררים ושואפים להתחלק עם המיטיבים שתיפגשו בדרככם להתבסס בחיים. אתם יודעים להקסים ולחייך במקומות וברגעים הנכונים'. עקב כך תזכו למחמאות ולחיבה. במסגרות עבודה ותקשורת עם אנשים תירקם ידידות חדשה. הצעת עבודה אחרת או סיכוי לקידום במקום הנוכחי תכניס אתכם שוב לבלבול חיובי ומחמיא. דחו עסקאות ועבודות שהן הרחק ממיקומכם הגיאוגרפי. הפעם לא לחתום על חוזים רדודים מבחינתכם. הגביהו את רף הדרישות. כספים יגיעו ממקור מפתיע לחלוטין.

דלי
21.1-18.2

אתם נכנסים למצב כוכבי משופר וחיובי. זהו מצב קוסמי שמתחיל להשתחרר מנסיגת כוכב התקשורת מרקורי. השבוע משרה עליכם שלווה נפשית, ערכית ושכלית שלא הייתה לכם מזמן. השבוע הוא שלכם מהרבה בחינות. אנרגיות ממוזלות יעניקו לכם את העוצמה בתחום הקריירה, ובתחום הרגשי. המערכת הבין זוגית משתפרת כשאתם זוכים לסיוע ולמחילה. כדאי שתבחנו את הפשרות בעיניים בוחנות אך גם טובות. הצדיקו את האמון שמעניקים לכם והכוונה היא בכול התחומים, כי גם ככה כולם חושדים בכם בו בשעה שאתם שתדלנים ונאמנים.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מושפעים ממצב כוכבי משופר וחיובי. הפנויים ימצאו שזה הזמן היותר רומנטי מבחינתם. אתם מלאים באנרגיות חיוביות ברוב התחומים וחסר למישהו שיעצור אתכם. בקיצור, הוא שלכם מהרבה בחינות. זה הזמן להתחיל לטפל בנושאים חדשים. המגעים עם המעבידים יישאו פרי. העניינים והאינטרסים יקודמו, תזכו ליחס נפלא בתחומי קריירה, ואם זה לא ממש יקרה עכשיו, זה ממש כאן ולא הרחק מכם. בבית אתם מקבלים מנת אהבה שלא ידעתם כמותה. בשורה חיובית בתחום הבין זוגי, מחכה לכם מעבר לקו.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay