שחקני בית"ר ירושלים הגיעו השבוע לקניון 'הדר' בירושלים לרגל פתיחה חגיגית של סניף 'ריפליי', המותג האיטלקי, שפתח את סניף הדגל הראשון בעיר הבירה. בין השחקנים שהפגינו נוכחות: נתנאל דלויה, מיכאל אוחנה, הקפטן אופיר קריאף ועוד.

האירוע החגיגי כלל קוקטייל אופנתי, מינגלינג, חשיפת הקולקצייה החדשה, עמדת די.ג'יי. ומנות מסתובבות בסניף המקושט שהיו מבית הקפה בבעלותו של קריאף, 'סוויטס'. לאירוע הגיעו בכירים מטעם הנהלת קניון 'הדר', קבוצת איטנג'ינס, ידוענים מקומיים וביניהם חבר מועצת עיריית ירושלים יהודה בן יוסף, שחקני קבוצת בית"ר ירושלים ועוד.   

לירון אלקיים, מנכ"לית קניון 'הדר': "אנו שמחים להיות החנות ה-15 של המותג 'ריפליי' בישראל והחנות הראשונה בעיר ירושלים. במסגרת האסטרטגייה של הקניון, אנו נמשיך להביא בשורות ומותגים מובילים. 'ריפליי' הוא דוגמה מצוינת למותג שמציע תמהיל מגוון ואחר לחובבי האופנה. מדובר במותג עם ניחוח אירופאי שמציע עיצובים טרנדיים מבמות האופנה הגדולות בעולם".

אופיר קריאף, קפטן בית"ר ירושלים: "'ריפליי' הם שותפים אמתיים לדרך של בית"ר ירושלים ושמחנו להיות כאן. מדובר במותג איכותי, שאנחנו כקבוצה מקבלים ממנו הכול ותמיד באהבה. אני ממליץ לכולם להגיע וליהנות מהאווירה ומהאיכות. כיף להגיע גם לקניון 'הדר' המתחדש, שגם אני עצמי מאמין בו והקמתי כאן עסק".

הסניף ממוקם בקומת הכניסה של הקניון.

אתר הקניון: www.hadar-mall.co.il.