טלה
21.3-20.4

אתם מרגישים שדברים נעצרים לכם הרבה זמן, אבל זה במיוחד בחודש האחרון. זה הזמן להקדיש לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים, הזהירים מפני הקורונה. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כלום. ייתכנו מהלכים מעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר הלא רחוק. שימרו על חברים ישנים וטובים. השמיעו קול ביחס לחוסר הצדק במשפחה, בנוגע לירושה או לכספים שנגזלו מכם. נוכח הרגעים הקשים, זכרו שהטוב ביותר עוד לפנינו. כל יום הוא נס בפני עצמו, גם אם יש תחושת תקיעות. בסביבות דצמבר הקרוב תשתחררו ממלכודת רגשית זו. 

שור
21.4-20.5

השבוע אתם מלאים ברעיונות ומנסים להוציא אותם אל הפועל. אתם בעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. הסירו מכשולים הקשורים לכישלונות העבר ותראו את עצמכם דוהרים קדימה וקוצרים שוב הצלחות. לאור מגפת הקורונה והשלכותיה, אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה ולהצלחה הכלכלית. כרגע הכול קפוא, אבל בקרוב האופק הרומנטי ייפתח בפני אלה המשקיעים בחיפושים כדי למוצאו בכל האמצעים הדרושים, כולל דרך האינטרנט. אל דאגה, מפני שכספים המגיעים לכם, יגיעו בזמן הנכון.

תאומים
21.5-21.6

יש אנשים המפריעים לכם לזרום וליצור משהו טוב במישור העבודה. זה הזמן להשכין שלום בכל דרך אפשרית: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. אלה שלא מצאו את דרכם במסגרת הנישואין, יסבלו קשות בצל הקשר הקיים. למחפשים קשרים מרעננים: הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים ואישיים עומדות לנחות לכם, תוך 10-30 יום. כן, ממש באמצע החיים. עדיין התחום הכלכלי מדאיג, אבל אתם סומכים על בורא עולם. אם נקלעתם לייאוש זכרו: החיים לא באים באריזת מתנה, אבל הם בכל זאת מתנה. פנו לייעוץ אישי בנוגע לתקיעות הארוכה, במיוחד בתחום הזוגי.

סרטן
22.6-22.7

קצב החיים מבלבל אתכם השבוע. קשה לכם להתמודד עם השגרה. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך מרגישים שהכול תקוע, חסום ועומד על מקומו. המלצת השבוע: לא חשוב איך אתם מרגישים, קומו, התלבשו וצאו מהבית, אמנם במסגרת מגבלות הקורונה, ואם לא מתאפשר לכם, אז לפחות להליכה רגלית קבועה סביב מקום המגורים. בגזרה התעסוקתית או העסקית עליכם להתמודד עם שינויי טעם ולהתפשר על עבודות שבעבר לא רציתם לקבל. רומנטיקה: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים. עצמאים: זה הזמן לחפש קידום כלכלי ולפרסם בקביעות. פנו לייעוץ אישי בנוגע לבעיות הכואבות.

אריה
23.7-22.8

אתם מרגישים בחסימה ממושכת וארוכה במזל כאילו חסמו אתכם, אך בשבוע הבא ייפתחו לכם הדרכים. אין מה לעשות, יש אנשים שלא ערים לעובדה שקנאה היא בזבוז זמן, שיש להם כל מה שנחוץ להם ובכל זאת עינם צרה. רוח הפתיחות שסחפה את בן/ת הזוג כלפיכם, תמשיך למלא את ליבכם באופטימיות. למתעקשים למצוא אהבה, זה הזמן לשנות גישה ולהיפתח. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה ובכל מסגרת חברתית, זה ישתלם בקרוב. זה הזמן לסידורים שונים בנוגע לילדים, דבר שיפנה לכם זמן לצאת ולנשום קצת אוויר חפשי.

בתולה
23.8-22.9

יותר מתמיד עליכם להיות קשובים לעצות בונות שבאות להקל עליכם את החיים. הימנעו מלכפות את דעתכם על אחרים. טיפ השבוע: למרות המופנמות והביישנות הטבעית שלכם, זכרו: ידידים הם המשפחה שאנו בוחרים לעצמנו. בראשית השבוע תתקלו במישהו שינסה לעזור לכם במישור התעסוקתי. למועסקים הוותיקים בעלי הציפייה: הסיכוי לקבל קידום יתממש ויתגשם בקרוב. זה הזמן לחפש את הקרבה וההבנה מכיוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בהקשרים רגשיים, כספיים ובירושות. אתם חושבים על בן/ת זוג מן העבר, למרות שכשאתם מסיימים קשר אתם בדרך כלל לא חוזרים לאחור.

מאזניים
23.9-23.10

מציאות הקורונה מתחילה להימאס עליכם מהרבה סיבות. הראשונה היא הדאגה לפרנסה והשנייה על כך שהיא מדכאת את הסובבים אתכם ומפחידה את המשפחה כולה. אם אתם תקועים, הגיע הזמן לשינוי היחס כלפי אחרים המסוגלים לעזור. כעיקרון, אל תתביישו לבקש עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. באורח בלתי צפוי תקבלו הצעה הנקשרת לרכוש או לעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ומגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. פנו ליועצים שיפתחו בפניכם את הדרך. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם, מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים.

עקרב
24.10-21.11

אתם חייבים השבוע להתגבר על רגישותכם פגיעותכם ועל הנטייה לשמור הכול בבטן. הגיע הזמן לספר על מה שאתם עוברים לאנשים עליהם אתם סומכים כדי להוריד מנטל הכאב. החובות בהם הסתבכתם עדיין מעיקים. אתם מצפים לעזרה ממקורות מינהליים כמו הבטחה לקידום או לתזוזה בתחום המכירות.  אתם מחכים לתשובה בנושאים הקשורים לעבודה, לעסקים ולנדל"ן. זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב שלכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. הרחיקו גורמים המנסים לגרור אתכם למריבה בה אתם לא רוצים. לבודדים: קשה לכם הבדידות בין כתלי הבית.

קשת
22.11-21.12

בשבוע זה אתם רגועים יותר ביחס לכיוון הכללי, למרות לפיתת הקורונה והשלכותיה המגבילות. מגעים לקניית נכס יקר או לשפרו נעצרים לשבוע נוסף. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו אכזבות מהצד הכלכלי. אתם מפנטזים על טיול או על בילוי נוסטלגי-רגשי, אך בסוף דוחים זאת למועד אחר. בגלל נסיגת כוכב התקשורת מרקורי, כספים יקפאו במקום. בימים אלה גם תרגישו שאנשים חסמו אתכם ושעיניהם צרה בשל כוח העמידות שלכם ובדשא הירוק שלכם. לפנויים ולזוגות הוותיקים: צפוי חלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין. בקרוב: הפתעה חיובית מהכיוון הכלכלי.

גדי
22.12-20.1

השבוע הנכם מאווררים תכניות מגירה ישנות, יושבים ומנסים לחשוב איך להגשימן. אתם לא מרפים. הנכם רציניים ואנרגטיים בקשר לעסק או לעבודה ניהולית כלשהי. חסר לכם מידע איך להתייעל ולפרסם מה שאתם רוצים להשיג. טיפ: אם תתאמצו לחפש, תמצאו אותו דרך חברים נאמנים או דרך האינטרנט. מומלץ להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה. בצל הקורונה והשלכותיה ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים. הילדים ייתנו לכם כוח להתמודד. להרפתקנים שביניכם: פנו לייעוץ אישי כדי לדעת שאתם בדרך הנכונה ולא טועים ומסתבכים רגשית.

דלי
21.1-18.2

אתם דואגים השבוע לגבי ההוצאות הכספיות שיצאו מכיסכם בתקופה האחרונה. אל דאגה, מפני שכספים המגיעים לכם יגיעו בזמן. שבוע מוצלח בהקשרים רגשיים יסתיים שוב באכזבה, אך זה לא גורם לכם להתייאש מלנסות שוב ושוב. לחולקים חיים משותפים: נכון שניסיתם לפני כן וזה לא הצליח, אבל אל תוותרו, הזמינו את הפרטנר/ית החולק/ת אתכם את החיים לשיחה במסגרת בילוי משותף ודברו על העניינים הכואבים באמת. הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים. אל תשמרו על איפוק, הוציאו מהבטן וספרו על מה שכואב לכם. מי שהסתבכו ברגשות: שייפנו לייעוץ.

דגים
19.2-20.3

לא מזמן עברתם לעבודה חדשה או שקיבלתם קידום במקום הישן. אתם פוחדים מתהפוכות הקורונה והשלכותיה עליכם. אתם רציניים לאחרונה כפי שלא הייתם רציניים שנים רבות. אתם נותנים למשפחה את הלב ואת הנשמה. הגבילו את קרבתכם מפני גורמים העלולים לנצל את תמימותכם. התעסקו יותר בפתירת בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה על מנת לדעת היכן אתם טועים. זה הזמן לייעוץ אישי. פנו ליועצים שיפתחו בפניכם את הדרך. לאלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם: זה הזמן להתקשר לייעוץ אישי מקצועי בכל התחומים.

 

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay