שמשנט
היום: שישי, 01/07/2022. מגזין שמשנט

גילה עיני - עורכת דין מגשרת בית שמש ומטה יהודה

שם: גילה עיני - עורכת דין מגשרת

כתובת: רחוב חרוב 83 מכבים, מודיעין מכבים רעות

טלפון עיקרי: 08-9573333

דוא"ל: gila@einy-law.co.il‬

גילה עיני - עו"ד מגשרת .

בעלת תואר שני במשפטים LL.M. וחברה בפורום משפחה בלשכת עורכי הדין בישראל.

 בעלת משרד המתמחה בתחום דיני המשפחה. התמחיתי אצל שופט בית משפט לענייני משפחה. בנוסף, יש לי  ניסיון עשיר וידע רב בתחום העסקי כלכלי ובעברי שימשתי בתפקידים בכירים בחברות היי-טק בינלאומיות.

אמונתי היא כי במאבק אין מנצח ואין מפסיד !
לפיכך, אני דוגלת בגישה לפיה יש וראוי לנסות לנהל הליכי גישור ולסיים את הסכסוך באמצעות הסכם הוגן, בכך למזער את הפגיעה ולמנוע סכסוך משפחתי מכוער. יחד עם זאת, כאשר לא ניתן להגיע להסכם עם הצד השני, אני מתחייבת לנהל את ההליך המשפטי הנדרש וכפי שנדרש ולהשיג ללקוחותיי את התוצאה הטובה ביותר עבורם.
עבורי ההצלחה של הלקוח היא גם ההצלחה שלי.
במהלך השנים צברתי ניסיון עשיר ונרחב במיוחד בניהול משא ומתן ובהליכי גישור. יש לי יכולת מוכחת בקביעת האסטרטגיה החלופית הטובה ביותר וכן יישומה המלא עד להשגת המטרה.
חשוב מכל, יש לי את היכולת לחשוב מחוץ לקופסא, להקשיב, להכיל, ליזום ולהיות יצירתית בניהול משברים מורכבים וקשים הקיימים בסכסוכים בין בני משפחה.
סגנון התנהלותי המקצועית והאמונה המלווה אותי, דוגלת במקצוענות, בכבוד,  בנחישות, בהתמדה ובמצוינות. לפיכך, אני מתחייבת ללוות את כל לקוחותיי במקצועיות וברגישות, תוך זמינות גבוהה במיוחד אוזן קשבת ושירות אמין ואדיב.
 

משרדי שם דגש על מתן מענה אישי ומביא לכל לקוחותינו מקצוענות ברמה גבוהה במיוחד הן ביכולות בן אישיות יוצאות דופן והן ביכולות עסקיות וכלכליות - עד למתן פתרון כולל ומקיף בהתאם לנסיבות חייו וצרכיו של כל לקוח ולקוח.

משרדי נותן מענה לכלל הסוגיות בדיני המשפחה :

* ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני

 *גישור להסכם גירושין

* הסכמי ממון

* הליכי גירושין

* משמורת, משמורת משותפת

* מזונות ילדים, מזונות אישה

* ידועים בציבור

* אפוטרופסות, אבהות

* חלוקת רכוש, איזון משאבים, פרוק שיתוף

* צוואות וירושות.

כמו  כן, משרדי עובד בשיתוף פעולה עם מומחים המשלימים את מעטפת הייצוג בתחום המעמד האישי על כל רבדיו.

אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי או עומדים בפני הליך משפטי בתחום דיני המשפחה, אתם מוזמנים לפנות אלי ולתאם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.