היוש..

כולם כבר יודעים שתל אביב הפכה בשנים האחרונות למובילת דעת קהל בארץ ובעולם בכל מה שקשור לאופנה , ממש כמו לונדון וניו יורק גם לנו יש סגנון ואופנה משלנו. המעצבים הישראלים עושים חיל ומוכחים שגם בזה אנחנו אלופים. אי אפשר להתעלם מהעבודה שהשבוע הסתיים לו שבוע האופנה הישראלי של גינדי! כבוד!! לאירוע הנוצץ אחראי לא אחר מאשר מוטי רייף המפיק האגדי. שבוע האופנה הישראלי הוא ההוכחה שהאופנה המקומית חיה ובועטת, ואין ספק שמשהו טוב מאוד מתרחש בתחום האופנה בארץ. פעם בשנה מתאספים טובי המעצבים, הדוגמניות, בלוגרים ועיתונאים לשבוע שלם שכולו שיק, ברמה האישית חייבת להגיד שהיו הרבה מעצבים שהצליחו להפתיע לחדש ולגרום לי להתרגש מקולקציות שלא מביישות שום שבוע אופנה בלונדון או ניו יורק  אז הינו שם סיקרנו ,והחלטתי שיש כאלה שממש אבל ממש בא לי לפרגן להם. ריכזתי עבורכם את הרגעים הכי סטייל בשבוע האופנה הישראלי. 

שני צימרמן  

שני צימרמן היא אחת המעצבות האהובות עליי, היא רק בת 29  אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שיש לי חותם בעשייה שלה . היא יצירתית, נשית, וסופר מעניינת וסופר (לא פלא שבנות הברנז'ה המקומית הרוסות על הדגמים שלה) הקולקציה שהציגה הייתה מורכבת מצבעי פסטל, בדים זורמים ונעימים ,אפליקציות חרוזים והדפסים דיגיטליים . אני רוצה את כל הקולקציה!!


(צילום: ניב אהרונסון)

גדי אלימלך

מי שהחל את הקריירה המקצועית שלו כסטייליסט הפך במהרה לאחד מהמעצבים הבולטים והמוכשרים בארצנו. הקולקציה של אלימלך הושפעה מחרקים (נשמע מצחיק) דבורים, פרפרים, עכבישים, וממנה הוא הצליח ליצור מכל אלה קולקציה נשית וסקסית.

רימה רומנו

המעצבת הוותיקה ממשיכה להיות נאמנה לעצמה ולסגנון הנקי שלה, קולקציה שמורכבת מגמורים מוקפדים והרבה סטייל. היא ההוכחה  שלעיתים לא צריך יותר מידי כדי ליצור מראה מושלם. ממש כמו "דולצה וגאבנה" גם רומנו בחרה לסיים את התצוגה כאשר נשים מחזיקות ילדים על הידיים – האישה החדשה והמודרנית כבר אמרנו?


(צילום: אבי ולדמן)

 

דורית בר אור

אין ספק שגברת דודו יודעת את העבודה,  ולכן היא הבחירה הטבעית לסיים איתה את שבוע האופנה. "הגראנד פינאלה" של התצוגה אותה היא חתמה בקולקציה מזרח תיכונית שהורכבה מבדי הכפייה הצבעים השולטים היו כחול לבן אדום אפור, שמלות בגזרות מעטפת, פונפונים, ניטים מטבעות ושאר אלמנטים הפכו את התצוגה להצגה של שייק וסטייל. אין ספק שהיא יודעת להמציא את עצמה כל פעם מחדש ועדיין להישאר נאמנה לסגנונה.


(צילום: מגד גוזני)

 

המעצבים הצעירים

בקטגוריה הזו נבחרו ע"י וועדה מקצועית ומפעל הפייס  8 מעצבים צעירים שסומנו כהבטחות הגדלות של עולם האופנה הישראלי.  הפרטים שיצרו היו בעל מראה יוניסקס מיוחדים ומעוררי השראה.

ניפגש בשנה הבאה!