מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

מבצע מיוחד לגולשי "שמשנט": 10% הנחה לגולשי האתר בייעוץ אישי עם האסטרולוג ציון חייק, ו- 15% הנחה לבעלי האפליקציה! לתיאום פגישת ייעוץ: 052-2655058

מזל טלה 21.3 - 19.4   

ראשון עד שלישי: אתם עלולים לקחת ללב את הדברים הקטנים ביותר. הרוח שלכם ירוד, ולא פלא: יש לכם הרגשה של חוסר אונים ושל חוסר שליטה. מצד שני, אתם יכולים לבחור לא להתייחס למעשים של אנשים אחרים, בעיקר אלה שאינכם מעריכים יתר על המידה ממילא. זוהי הזדמנות נדירה לתרגל את העלאת הערך העצמי ללא תלות בעולם החיצוני. צפויה בשורה טובה במיוחד למחפשי העבודה שביניכם. רביעי עד שבת: זהו פרק זמן לא קל בו מורגשת התדרדרות במצב הרוח. אתם חשים צורך לשפר את היחסים עם אנשים שנמצאים סביבכם, למרות שברור לכם שזו אינה משימה קלה במיוחד. במהלך סוף השבוע תוכלו להתחיל ליישם את החלטותיכם בנושא. תנו לצד הרך שבכם להתבטא כלפי חוץ ותפסיקו לרחם על עצמכם. במקביל, נסו להדגיש את האופטימיות. אהבה חדשה בפתח... מביאה איתה המון בשורות משמחות.

 

מזל שור 20.4 - 20.5

ראשון עד שלישי: אתם עסוקים בארגון מחדש של הבית בפעם המי יודע כמה. עדיף לדחות את ביצוע התוכניות לעיתוי רגוע יותר ולא לדחוק את עצמכם ואת שאר בני הבית לפינה בגלל תחושת הדחיפות הבלתי מוצדקת בעליל שנתקפתם בה. נכון, יש לכם צורך בשינוי, אך נסו להפנים את הרעיון שהזזת הרהיטים לא תפתור את הבעיה, מן הסתם. כדאי שתדעו כי יש לכם מעין קמיע המגן עליכם, או מישהו במרומים הפוקח עליכם עין. רביעי עד שבת: תיתכן תחושה של חוסר נוחות הקשורה לאדם מסוים שמנסה דווקא להתקרב אליכם. אתם חשים רגשות מעורבים כלפי אותו אדם. החליטו מה אתם רוצים לעשות, משום שכרגע המסרים שלכם מבלבלים מחמת המשמעות הכפולה הצפונה בהם. אין כאן שום סיכון מלבד לאבד חברים שבעצם ממילא אינכם מעוניינים בחברתם. אנרגיה קוסמית רומזת על פרוייקט חדש שעשוי לדרוש מאמץ רב או השקעה גדולה של אנרגיה. רצון חזק לעשות משהוא משלכם, גם לגבי מעבר דירה או מקום לעסק - אין זמן יותר טוב מזה.

 

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

ראשון עד שלישי: אתם עומדים בכול ההתחייבויות שלכם גם אם אינכם מרגישים על הגובה. העומסים והלחצים שאתם נדרשים לעמוד בהם אינם קלים לכם. מאבק על נושא עקרוני שמתרחש סביבכם ימשוך את תשומת ליבכם. יהיה לכם קשה לא לנקוט עמדה. קחו בחשבון כי אחד מהצדדים עומד להיפגע. מישהו מנסה לאחז את עיניכם. כדאי לפקוח עין חשדנית על הסובבים אתכם. צפוי ורצוי מצב של כבדהו וחשדהו. רביעי עד שבת: צפויה פריצת דרך במערכת יחסים רומנטית. פנויים? מגורים משותפים זה משהו שבהחלט הגיע הזמן לדבר עליו גם אם אתם לא לגמרי שלמים עם הרעיון. אנשים שאיתם תבלו את סוף השבוע יהיו שותפים לשמחה הכללית. קשה לכם לשבת במקום אחד? צאו לטייל. הפכו את האנרגיה התזזיתית למשהו חיובי! אנרגיה קוסמית רומזת על רצון טוב, בריאות טובה ואושר. לפנויים תהיה הצלחה מרובה למצוא בן זוג.

 

מזל סרטן 22.6 -22.7

ראשון עד שלישי: רגישות אופיינית גורמת לכם להיעלב מכול מילה שנזרקת לחלל החדר בו אתם נמצאים. בעל כורחכם אתם עלולים להסתבך במריבות וויכוחים. נסו להיות מודעים למה שקורה ולעצור את ההרגשה שכולם מנסים לפגוע בכם דווקא כשקשה לכם במיוחד. הימנעו מקבלת החלטות מכריעות ונסו לשמור על פרופיל נמוך. בשורות טובות מגיעות מעבר לים. מופיע צורך לבצע פעולה כלשהי, ואדם שיש  לו קשר לכך ינסה לעזור. רביעי עד שבת: מצב הרוח פחות טוב בכל מה שנוגע למערכות יחסים. קשה לכם לשמור על אופטימיות ושלוות נפש כאשר ההרגשה היא שמישהו בסביבתכם הקרובה מטרפד כל מהלך חיובי. יתכן כי עליכם לשקול מחדש את כל העניין. מישהו מנסה לא לעמוד בהבטחות ולכם יש פחות סבלנות מאשר בעבר להקשיב לתירוצים ולסיפורים חסרי שחר, בצדק. אנרגיה קוסמית רומזת על שינויים ממוזלים בנתיבים רוחניים. מומלץ לעשות מעט מחשבה.

 

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

ראשון עד שלישי: אתם מרגישים שעבדו עליכם, והתחושה הזאת מביאה עמה תסכול מתמשך. כדאי ליזום שיחת בירור עם ה-'אובייקט' כדי לברר את כל העובדות. משבר אמון אינו מבשר טובות, אולם ייתכן כי תגלו שהאמת אינה כה חמורה כפי שדמיינתם. תשאלו את עצמכם איך אתם תופסים את מהות הקשר והאם אין דברים שאתם נוטים להסתיר. מסתמן מצב אשר לפיו אתם פוסעים בבטחה אל ראש הסולם הקרייריסטי, אך עושים זאת עקב בצד אגודל. רביעי עד שבת: זה פרק זמן בסימן של דיאטות ומזון בריאות. נטייה לסגפנות עלולה לפגוע בבריאותכם ועליכם להתחיל לחשוב קצת אחרת. החוכמה היא לא להצטמצם עד בלי די אלא דווקא לאפשר ולפרגן לעצמכם למצוא את המרחב הפיזי הנפשי שאתם זקוקים לו. גוברת המודעות לתהליכים של התחדשות שאתם עוברים בזמן האחרון. תרשו לעצמכם!

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

ראשון עד שלישי: אל תישארו מאחור כאשר כולם דוהרים קדימה. ייתכן כי אתם לא ערניים מספיק. זהו פרק זמן חשוב מאוד לעסקים. יש סימנים שצריכים לעורר אצלכם חשד בנוגע לאנשים שאתם קשורים בהם. אורות אדומים לא מהבהבים ככה סתם. שימו לב לפרטים הקטנים ואל תהססו לשאול את כל השאלות המתבקשות. צפויה סולחה והתפייסות עם אדם שאתם וגם הוא, כבר שכחתם על אודות מה ניטש וויכוח ביניכם. בקיצור, לשכוח ולסלוח. רביעי עד שבת: תחום הזוגיות מעסיק אתכם אבל אתם לא מוצאים דרך להבין מה בדיוק קורה וכיצד לצאת מן הפלונטר. אין ספק שעליכם ללמוד עוד מספר 'שיעורים' לפני שתוכלו להתקדם הלאה. כיבוד עקרונות פנימיים מהווה הנחייה ברורה באשר לסוג האנשים שאתם צריכים להתחבר עימם. לא לוותר בגלל אילוצים ולו המלחיצים ביותר! מומלץ לקבל יעוץ מאדם שרוצה מאד לעזור.

 

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

ראשון עד שלישי: זה פרק זמן טוב מבחינה כלכלית. צפויה לכם הצלחה הקשורה לנסיעות עסקים. חפשו את האנשים שיכולים לתת לכם גב. נושאי עבודה יעסיקו אתכם יותר מן הרגיל. צרו סדרי עדיפויות ובשום פנים ואופן אל תביאו את העבודה הביתה. בערבים ובלילות מוטב לנקות את הראש ביציאה לבית קפה או מסעדה. צפוי מצב המחייב פעולה נמרצת והחלטית בתחום שבינו לבינה, כמו גם במישורים העוסקים בהגשמה עצמית. רביעי עד שבת: זה פרק זמן סוער. דחיפה קטנה של המזל עשויה לשנות את פני הדברים לטובתכם ולהכניס אתכם לתהליך של שינוי והתחדשות, וטוב שכך. נראה שאתם עולים על דרך המלך מבחינה חברתית בעקבות מהלך ספונטני. ההחלטה לנסות פתיחות רגשית שלא יכולתם להתחבר אליה קודם לכן, מאפשרת לכם ליהנות באופן מיטבי מחוויה מזדמנת.

 

מזל עקרב 23.10 -21.11

ראשון עד שלישי: יש אהבה באוויר ואם אתם לא תפוסים קיים סיכוי טוב שבקרוב תהיו. ההרגשה של משהו מלהיב וחדש שעומד להתרחש היא אמיתית ואתם צריכים רק לדאוג להיות במקומות הנכונים. אל תבזבזו ערבים בבית. צאו לבילויים עם חברים או אפילו לבד. לא תתאכזבו! גלו מחדש את הכישורים החברתיים הטבעיים שלכם. צפויים לכם קשרים טובים עם ילידי מזל טלה, כמו גם מהלכים ספונטניים הצופנים מזל והצלחה. רביעי עד שבת: אתם עוברים תהליכים שדורשים סבלנות רבה. מבחינה רגשית, צפויה לכם התרחשות מרתקת ומאוד לא שגרתית, מעין 'לידה מחדש'. זה קשור לפנטזיה אישית שבקרב בני המשפחה לא כל כך מבינים. ההצלחה שלכם מדשדשת בפתח אבל צריך להתקדם בזהירות ולבדוק כל צעד לפני הביצוע. מעבר דירה או שינוי יעזרו מאוד לאווירה.

 

מזל קשת 22.11 - 20.12

ראשון עד שלישי: אם אין לכם משהו מיוחד לעשות בערבו של יום ראשון השבוע, כדאי שתארגנו לעצמכם בילוי שקט בבית. הצעה מעין זאת המלווה במחווה כלפי בן הזוג יכולה להבטיח קטע נעים ואינטימי שבאופן יוצא מן הכלל, יביא להתקרבות משמעותית הנחוצה לכם כל כך בזמן האחרון. הנה לכם הזדמנות להגשים חלומות ישנים. נתקו טלפונים, הדליקו נרות והתארגנו על מוסיקה טובה. השאר- תלוי בכם. צפויה לכם הארה המגיעה אליכם באמצעות חלום או בתיווכו של אדם הרואה נסתרות. רביעי עד שבת: רעיונות שהגיתם מקדימים את זמנם ולכן אין פידבק חיובי מצד הנוגעים בדבר. במקום להיעלב ולהתחפר בעמדותיכם, אתם יכולים לבחור להיות במקום יותר מאפשר ופחות כפייתי. אגו פגוע? העיתוי אינו מתאים להתעסק עם העניין הזה! יש לפתוח נתיב שהקשר עמו נותק, בכדי להגיע לפתרון בעניין הזה.

 

מזל גדי 21.11 - 20.1

ראשון עד שלישי: נראה שאתם מתחילים להרגיש את השינוי ביחס הסביבה כלפיכם. עשיתם מאמץ ממשי לשנות גישה והגיע הזמן לקטוף את הפירות. גם אירועים שנראים כאילו אקראיים, מתרחשים סביבכם ומוכיחים את העיקרון האוניברסאלי שראש טוב ולב פתוח מזמינים אנשים והתרחשויות מרתקות אל תוך חייכם. זה כל מה שצריך. אדם רב פעלים נוטל אתכם תחת חסותו. זה הזמן להסתייע בקשרים שנרקמו בעבר. רביעי עד שבת: הבית והמשפחה גוזלים את מרבית זמנכם ואתם מרגישים לחוצים קמעה. קצת נמאס לכם מכול מיני הנחתות שנופלות עליכם ובא לכם להתנתק. חשוב שתנסו לראות את המצב דרך העיניים של הסובבים אתכם. תחושה של בלבול יורדת עליכם ואתם לא בטוחים כיצד צריך לנהוג. שיחה עם מישהו קרוב אליכם משפיעה, כיוון שהוא מנסה לעזור. תנו לעצמכם עוד רגע של מחשבה בנתיב הרומנטי.

מזל דלי 21.1 - 18.2

ראשון עד שלישי: מישהו מתאהב בכם הודות להיותכם מקוריים ויוצאי-דופן, ולא למרות שאתם כאלה. זו סיבה נוספת לכך שאינכם צריכים להשתנות. צפוי קשר נפלא עם אדם שאתם יכולים לצחוק איתו. הומור משובח מחפה על כל מגרעת אפשרית. הביטחון העצמי חוזר אליכם לאחר תקופה בה סברתם כי משהו אינו כשורה עם הזוגיות שלכם. אתם מגלים עניין בתחומים רוחניים, או בנושאים הקשורים בפילוסופיה. זו תקופה נפלאה כדי לשקול אפשרויות ולהפוך אותן לתחום עיסוקכם. רביעי עד שבת: התרחשויות ממוזלות משפיעות לטובה על המבוגרים במשפחה. צפויה לכם הצלחה אם תשלבו בין כישרון ההמצאה שלכם לבין אנרגיות מיסטיות. הכיוון האולטימטיבי שלכם הוא מחשבים ותוכנות שאיכשהו קשורים אל עולם הנסתר. סגנון העבודה של אחדים מעמיתיכם אינו בדיוק לרוחכם. במקביל, אל תטעו לחשוב שתצליחו לשנות הרגלי עבודה ודפוסים ישנים. הכוכבים מלמדים אתכם לשלוט ברגשותיכם מבלי לאבד את הראש.

מזל דגים 19.2 - 20.3

ראשון עד שלישי: צפויים ימים לחוצים משהו. גלו קצת יותר גמישות והפעלת הפונקציה של 'שמיעה סלקטיבית'. זה עשוי להועיל לכם במקום להתרגז מכול שטות שאתם חשופים לה. שתפו פעולה עם אלה שרוצים בחברתכם ויכולים לסייע לכם להתחבר למקומות הנכונים. צפוי מצב - אישי או קרייריסטי - הדורש מכם תחכום ומניפולטיביות, גם אם באופייכם אתם מעדיפים הגינות ויושר. רביעי עד שבת: הספונטאניות וההתלהבות שלכם מאפשרות לכם להתחיל מחדש במקום בו אחרים כבר היו מתייאשים ומרימים ידיים. אל תשכחו להבטיח את השתתפותכם באירועים שונים אליהם הוזמנתם. סוף השבוע הולך להיות עמוס יותר מכפי שחשבתם. בסוף השבוע צפוי מפגש חברתי מעניין שייקח אתכם למחוזות מפתיעים. אנרגיה קוסמית רומזת על גישה ביקורתית מדיי מצידכם כלפי עצמכם, או שאיפה לשלמות המעכבת את ההצלחה. הצלחה ניכרת בתחום העבודה.