מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

מבצע מיוחד לגולשי "שמשנט": 10% הנחה לגולשי האתר בייעוץ אישי עם האסטרולוג ציון חייק, ו- 15% הנחה לבעלי האפליקציה! לתיאום פגישת ייעוץ: 052-2655058

מזל טלה 21.3 - 19.4   

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המקושר עם המעגל הראשון של חייכם, כך שנראה שכל נושאי המשפחתיות מאוד חשובים לכם ואתם עסוקים עם כל מה שמתרחש. זה בדיוק הזמן לא לתת לאחרים לנהל לכם את החיים ולעשות רק מה שאתם רוצים ובגבולות שלכם. חשוב שתלמדו להציב גבולות מדויקים וברורים על מנת שהאנשים הקרובים לכם יידעו עד היכן ניתן למשוך אתכם.

כוכב מארס יאציל עליכם ברכה והצלחה בקטעים שנדמו לאבודים אשר יחדשו את עלומיהם לפתע. מארס ישחרר אתכם מעכבות וימוסס חסימות פסיכולוגיות. אנשים בעלי קשרים והשפעה ישליכו עליכם את יהבם ויעניקו לכם את כספם.

אהבה: נראה כי סיפור רומנטי שבעבר חששתם לזרום איתו, חוזר אליכם עם הצעה מדהימה. עושה רושם שהפעם אתם חפים ממעצורים. מקום חדש שאתם יוצאים לבלות בו, מזמן עבורכם קטעים רומנטיים בחברת מישהו שעד השנה יכולתם רק לחלום עליו. כדאי שתשוחחו עימו בגובה העיניים. אתם חושפים מחזר שהסתבך בשקרים שלו. יש מצב שהסובבים אתכם טרם קלטו אותו, אבל בסוף גם הם יקלטו.

קריירה: גורם פיננסי צופה לכם הצלחה בתחום שאתם מצטיינים בו. על מנת להוכיח את טיעוניו הוא מוכן ליטול סיכון ולהשקיע בכם. אתם עומדים להתייעץ עם דמות מיסטית רוחנית שעצותיה סייעו לכם בעבר. זו הזדמנות פז לבחון את תכניותיכם ללא כחל וסרק. צפויות לכם פגישות פוריות עם אדם שמציע לכם הצעות שקשה לסרב להן. הישמרו מפני השקעות שמבטיחות לכם הרים וגבעות. אירועי נופש ובילויים עשויים להתברר כמקפצות אל עולם העסקים.

מזל שור 20.4 - 20.5

כוכב ששמו ונוס מייצג אתכם ומשדך לכם מחזרים ממזלות האוויר, האש והאדמה. ונוס מרעיף עליכם חוויות רומנטיות ספונטאניות ומבטיח לכם מקובלות חברתית. הרקיע נוסך בכם תעוזה ואומץ המאפשרים לכם לפרוץ חומות בצורות באהבה ובקריירה.

אהבה: קופידון מפרגן לכם ימים חלומיים בחברת מחזרים שנולדו במזלות טלה, גדי ומאזניים. צפוי להגיע מסר ממישהו שנקרעתם מגעגועים אליו. הכוכבים שעושים לכם את זה סופגים השנה אנרגיות של ריגושי אהבה שמבטיחים לכם הצלחה ללא תכנון מראש. השנה אתם יכולים להרשות לעצמכם לזרום עם התרחשויות שפעם חששתם מפניהן. יש מצב שהפופולאריות שלכם מאפשרת את הקטע הזה.

קריירה: צפויים לכם מפגשים עסקיים עם אדם המרעיף עליכם מחמאות. ייתכן כי הוא שואף לשאת חן בעיניכם אך לכם כדאי לדון אותו לאור מבחן התוצאה. יועץ מיסטי רוחני משכנע אתכם להסתיר את תכניותיכם מפני גורמים שעלולים להפוך למתחריכם. פיקחו עין על מי שטוען כי הוא מיחצן אתכם, אך מרכל עליכם מאחורי גבכם. אדם קרוב מדרבן אתכם להשקיע בתחום שאינכם בקיאים בו. במקביל, נראה כי ישתלם לכם להיחשף לנושאים שנעלמו מעיניכם עד השנה.

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

כוכב מרקורי יעשה לכם את זה בכל הנוגע למושאי אהבתכם, אך גם בהתרחשויות אקראיות שתנחתנה עליכם במפתיע. זו שנה בה הטרי והרענן ימיר את העתיק והעבש. 'דבש וחלב' יזרמו אליכם מאנשים ואירועים שמעבר הים.

אהבה: אל תופתעו אם יצוצו מחזרים שיתגוששו ביניהם עבור הזכות לבלות בחברתכם. אלה מכם שהיו להם חששות בנוגע לפופולאריות שלהם יכולים להירגע. זו שנה מוטרפת בה גם בילוי סתמי עשוי להפוך לסיפור אהבה ולהסתיים באירוע מרגש. כל מה שצריך זה רק להיזהר מקנאים. מיד לאחר שאתם משיגים את מי שחשקתם בו, מתהפכות היוצרות ואתם הופכים ממחזרים למחוזרים. אל תיצמדו אל הישן והמוכר אלא העדיפו את המקורי והמוטרף.

קריירה: אתם זורמים עם רעיון שעשוי להניב רווחים בחו"ל. אם היו לכם חששות מפני עיכובים מנהליים, אתם יכולים להירגע. צפויים קטעים ממוזלים עבור אלה מביניכם שחולמים על עולם הבמה. במקביל, כדאי שתחליפו מילים עם יועץ מיסטי רוחני שתבונתו לא תסולא בפז. מתגלגלת אליכם רכילות על אדם רב עוצמה שמזכיר את שימכם שלא בפניכם. מדובר בקטע טעון שדורש המון טאקט ודיפלומטיות. צפויה לכם מעין שותפות עם אדם שמכיר אתכם לפני ולפנים.

מזל סרטן 22.6 -22.7

הירח שליט מזלכם מחולל תפניות ממוזלות בחייכם ומאפשר לכם להתרפק על דמויות חיוביות מתוך ההיסטוריה שלכם. ריגושים תחת כיפת השמיים יגרמו לליבכם להחסיר פעימה. קשרים עסקיים שרקמתם מפלסים לכם דרך אל ראש הפירמידה.

אהבה: ניידות וגלגלים מסיעים אליכם אהבה חדשה. מי שהפך לאקס רומז על רצונו לצ'אנס נוסף ואתם מצרפים אותו לנסיעותיכם. מחזרים שחשדתם כי שמו את פעמיהם לשדות זרים, מתבררים כהגונים ונאמנים. במקביל נראה כי מחזרים 'טריים' מגיעים עם הצעות להרפתקאות שקצת מלחיצות אתכם. בילויים והתרחשויות הקשורים לחיק הטבע יעניקו לכם אהבה והצלחה. חיי אהבה כבדים קמעה מדרבנים אתכם לפרוץ ולחפש ריגושים ואקשן.

קריירה: אתם תופסים ראש טוב עם אדם שנוהג לתמוך בכם בחוגים הנכונים ובחלונות הגבוהים. קטעים כאלה הופכים בסוף לסיפור הצלחה. מתפרקת שותפות ביניכם לבין מישהו שתמיד עושה את מה שבראש שלו, בלי להתחשב באחרים. לא נראה שאתם מפסידים משהו. השקעה פיננסית תופסת כיוון שעושה לכם טוב. עם קצת יוזמה תוכלו להותיר את כולם בפה פעור.

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

השמש השולטת במזל אריה מעודדת אתכם להתנער ממשקעי העבר ולהתמקד בהזדמנויות הרומנטיות המפציעות באופק. יחסים ספונטאניים עשויים להוביל אל זוגיות טובה , ומשרות ארעיות עשויות להפוך לקבועות.

אהבה: כל פרשייה שמגיעה אל קיצה רומזת על פרשייה אחרת טובה מממנה. מצד שני, אם תשבו בחיבוק ידיים ובשיכול רגליים, לא יקרה דבר. בדרך אליכם מתגלגלת התרחשות לפיה תצטרכו לבחור אחד משני מחזרים שחושקים בכם.   רצוי מאד לקחת החלטה. צפויה התנסות רומנטית קלילה שמותירה רושם של סתם ידידות, אך עולה על נתיב הרבה יותר עמוק. הניחו לצד השני לבטא את אשר הלב שלו מרגיש.

קריירה: מתגלגלת אליכם הצעה קרייריסטית שאין עימה כסף רב אך היא בעלת פוטנציאל כביר לעתיד. אתם צריכים להודות לאדם שלא מפסיק לדבר על אודותיכם. יש מצב שבלי להתכוון הוא עושה עבורכם יופי של יחסי ציבור. מתחדש קשר פיננסי עם אדם שיחסיכם עימו הם כמו נדנדה, פעם למטה ופעם למעלה. ייתכן כי הזמן שחלף הותיר את רישומו והשפיע לטובה עליו ועליכם. שימו לב לעמית מבולבל שינסה להלביש עליכם את הבלגאנים שלו... מצפה לכם שנה נפלאה ממש.

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

זו שנה בה מישהו מתייחס בביטול לכל הצעת ייעול קרייריסטית שאתם מעלים. מה שהכי מעצבן הוא שאין לו הצעות משלו. אדם נדיב מציע לכם הצעה עסקית שקשה לסרב לה. אם אתם יודעים מה טוב עבורכם, לכו עליה. יש מי שאינם מחבבים את השנינות שסיגלתם לעצמכם. מצד שני, לא משהו שצריך להטריד אתכם. נסיעה ממושכת עשויה לפתור לכם התלבטות הקשורה לזוגיות. מתברר כי דברים שרואים משם לא רואים מכאן.

קריירה וכסף: אתם מנהלים משא ומתן עם אדם שרק כסף מדבר אל ליבו. זה אומר כי אין טעם לפנות אל רגשותיו. היזהרו מהימור שהוא קצת גדול למידותיכם. אם החלטתם ללכת עליו, נסו לרתום אליכם שותפים ואף להתייעץ. צפויים פריטים חדשים לאספנים שביניכם. עצותיהם של חובבנים עולות על אלו שאתם מקבלים ממקצוענים. תחרות מול טיפוס שאפתן עלולה לגרום לכם לנטוש את המערכה. קחו בחשבון כי גם הוא לא מזלזל בכם. מישהו מציג לכם אולטימאטום שכך או אחרת, מוביל אתכם לרכוש דבר מה. נראה כי זו החלופה המועדפת. תחום יצירתי שאתם עוסקים בו, זקוק להכרה. אם תמשיכו ליצור ולהקפיא במגירה, אל תצפו לתשואות. אל תתייעצו עם מי שאין לו מניע לראותכם מצליחים. לא כולם הם מלאכים צחורי כנפיים, אתם יודעים. נוצרת רגיעה ביחסיכם עם עמית שנהגתם להתעמת איתו. נראה כי הסטאטוס-קוו טוב לכל המעורבים.

אהבה: משום מה אתם מרגישים כי לא מגיע לכם ליהנות. כדאי שתצאו מזה, בעיקר אם רגשי אשמה מעורבים בעניין. אתם שמחים להיווכח כי בעיה שסברתם כי היא נחלתכם בלבד, מתבררת כצרת רבים. יש בזה נחמה כלשהי. הכוכבים מעניקים לכם ויטאליות ועושים טוב למראכם ולהופעתכם. אז נכון שיופי אינו חזות הכול, אבל גם זה משהו. זה הזמן להשקיע בזוגיות, בעיקר אם מדובר בפרטנר רגיש ופגיע. אל תקבלו את הדברים כמובנים מאליהם, שוחחו על אודותם עם מי שמבין בדברים כאלה. צפויה הצעה שאילו הייתה מתגלגלת אליכם לפני שנה, הייתם קופצים עליה, אך עתה היא איחרה את הרכבת. נופלת עליכם שיחת נפש שאיכשהו השתדלתם לדחות את עיתויה. נראה כי יש מי שממש מתעקש לקיים אותה. צפויה נסיעה – או פגישה - שמתנהלת בדרך שונה מזו שתכננתם. קחו בחשבון כי הכוכבים מעודדים פתיחות וספונטאניות.

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

 זו שנה בה כדאי להחליף מילים עם גורם משפיע. התחדשויות ושינויים ניצבים לטובתכם. נראה כי הגורל מעודד אתכם להגשים את אשר התלבטתם לגביו. אל תמהרו להסיר את הכפפות בוויכוח שיש לכם עם טיפוס חלקלק. תנו לו זמן והוא כבר יסבך את עצמו. כדאי שתבחנו מקרוב את מניעיו של הרכלן. אדם שגיליתם כלפיו אהדה, מתחיל להעיק עליכם. נראה כי הוא מפרש בדרך שגויה את חביבותכם. אתם הוגים באופן ובדרך שהתנהלה פגישה כלשהי.

קריירה וכסף: צפוי קטע מוזר עם אדם בעל חשיבות עצמית. ככל שהאגו שלו נפוח יותר, כך קל יותר לתמרן אותו. אל תתאכזבו אם מי שתמכתם בו כלכלית או מוראלית, לא ממהר להחזיר לכם כגמולכם. ממילא סייעתם לו שלא על מנת לקבל פרס. אדם קרוב זקוק לכם לטובת יחסי ציבור ובקטע הזה כדאי שתיישרו קו עם יועץ מנוסה. חשבון הבנק שלכם יושפע לטובה מכל סיוע שתגישו לו. צפוי לכם פרס שמתגמל אתכם עבור השקעותיכם. במקביל, כדאי להרגיע מתחרים שעקפתם בדרך. שמכם עומד לעלות לדיון אצל מה שמכונה 'החלונות הגבוהים'. כדאי להחליף מילים עם גורם משפיע. התחדשויות ושינויים ניצבים לטובתכם. נראה כי הגורל מעודד אתכם להגשים את אשר התלבטתם לגביו. צפויה הפוגה בעימות שיש לכם עם אדם קרוב. עכשיו אתם שואלים את עצמכם אם מדובר בחוזה שלום או בשביתת נשק. מישהו מנסה להרשים אתכם בהישגיו החומריים. אתם מתרשמים אך זקוקים למשהו יותר רציני. מסר מפתיע פותר עבורכם בעיה כלכלית שהדירה שינה מעיניכם. עושה רושם שהעדפתם להתבונן בחציה הריק של הכוס.

אהבה: נראה כי אתם לוקחים כבד מדי את המתרחש במישור האישי. קצת יותר קלילות עשויה לשרת את מטרתכם. צצות רכילויות בנוגע לאדם אשר יש לכם קשר עימו. כדאי שתבחנו מקרוב את מניעיו של הרכלן. מתנה רומנטית שקיבלתם שווה יותר מכפי שאתם משערים. ייתכן שאתם מקלים ראש בתשומת הלב שהנותן השקיע בה. אתם מקבלים חוות דעת סותרות בנוגע לאדם אשר יש לכם בו עניין רומנטי. הכי טוב שתנסו ותתנסו בעצמכם או שתתייעצו עם מורה רוחני. אנרגיות רומנטיות מחזירות אתכם אל חוויה שעשתה לכם טוב. כאשר זה קורה, אין טעם להתפלסף. פגישה עיוורת תתברר כשונה מכפי שדמיינתם. מצד שני, יש בה איכויות שלא העליתם בדעתכם. אתם יוצאים מגדרכם כדי להרנין את ליבו של אדם אהוב. אינכם זקוקים לתמורה משום ששמחתו היא גם שמחתכם. מישהו מנסה למשוך אתכם בכיוון שלא ממש לרוחכם. אין צורך לכעוס, אפשר לסרב ולהישאר ידידים.

מזל עקרב 23.10 -21.11

זו שנה בה נסו להיפטר מדעות קדומות שיש לכם בנושא. אתם עלולים למצוא את עצמכם בעימות שכלל לא קשור בכם. זה הזמן לעצור ולשקול מחדש. מישהו בוחן אתכם. אסרטיביות ותעוזה הן תכונות נפלאות, אך הפעם תצטרכו לגלות טאקט ודיפלומטיה. כדאי שתשקלו בזהירות את המילים שיוצאות מפיכם. יש מי שלוקח ללב את מה שנראה לכם כמו סתם התבדחות. צפוי לכם קטע רומנטי עם אדם אשר יש לכם הרבה מן המשותף עימו.

קריירה וכסף: אלה מכם שחששו פן לא יבינו את הראש שלהם ־ נרגעים. הסובבים אתכם מגלים פתיחות רבה יותר מכפי ששיערתם. טיפוס מעצבן רוצה להדביק לכם את הפשלות הקרייריסטיות או הפיננסיות שלו. גם אם החלטתם להבליג, עשו הכול כדי להשתחרר ממנו או התייעצו עם גורם נבון. אתם מבססים הצלחה שהיא מנת חלקכם לאחרונה. יש לשמור אותה בסוד, שהרי הברכה שורה בסמוי מן העין. מישהו מנסה לתמרן אתכם אל מצב שמאוד לא נוח לכם להיות בו. תצטרכו להתחכם כדי לבלום אותו. אדם חכם מעניק לכם עצה שלא ממש מסתדרת עם הראש שלכם. נסו להיפטר מדעות קדומות שיש לכם בנושא. אתם עלולים למצוא את עצמכם בעימות שכלל לא קשור בכם. זה הזמן לעצור ולשקול מחדש. אתם זוכים באנרגיות טובות מעמית לעבודה שלא ממש חיבבתם. ייתכן כי דעתכם עליו גובשה על פי אמות מידה שגויות. אתם מוצאים סיפוק והנאה בתחום שהיה זר לכם. עכשיו תצטרכו לקחת את הדברים אל נתיב כלכלי.

אהבה: הבוסתן הרומנטי קורא לכם לפעול. אם לא תזדרזו יהיה מי שישמח לחטוף לכם מתחת לאף. אתם מוצאים את עצמכם בחברת אדם בעל סגנון חשיבה מקורי. צפויים לכם ריגושים אך גם לא מעט צביטות לב. אווירה של אי בהירות מביאה עימה תחושה של בדידות. אין סיבה להתרגש משום שזו תופעה ארעית וחולפת. אל תנסו לפייס את מי שמחפש סיבות להיעלב. מכל מקום, תהיה זו טעות מצידכם אם תפתחו רגשי אשם בגללו. מה שנראה כמו פגישה עיוורת עשוי להתברר כחתול בשק. יש דברים שכדאי ללכת עליהם רק על בטוח, בעיקר לאחר שיחה עם יועץ רוחני. אתם עלולים להציב מכשולים בפני אדם שרוצה בחברתכם. כדאי לכם לוודא כי אינכם מחמיצים הזדמנות. צפוי לכם קטע רומנטי עם אדם אשר יש לכם הרבה מן המשותף עימו. נראה כי המאחד עולה על המפריד. חשיבה עצמאית תוביל אתכם להחלטות נבונות בתחום האישי. בסיפור הזה כדאי לכם לדלג על עצות חינם.

צפויה שנה עמוסת פגישות בלוח זמנים צפוף. מצב מעין זה מזמין גישה תכליתית שאינה מתפזרת. יש לכם רעיונות טובים שזקוקים ליד מכוונת. במקביל, אל תמכרו בזול את שאתם יכולים למכור ביוקר. מסתמנת פשרה בעניין שהדיר שינה מעיניכם. יש מי שעדיין ממתין כי תקיימו הבטחה שנתתם לו. תהיה זו טעות לנסות לטשטש את העניין. הגיע זמן החלטות בנוגע לסיפור שנגרר זמן רב. אם תחליטו לא להחליט, אז מה שהיה – הוא שיהיה. מעגלי החיים מפגישים אתכם עם אדם שהכרתם בעבר, אך הפעם על בסיס שונה לחלוטין מזה שהיה.

קריירה וכסף: צפויה הצעה עסקית שנראית גדולה מדי למידותיכם. על מנת ללכת עליה כדאי שתסתייעו בשותף וכדאי גם ללבן את הדברים עם יועץ רוחני. אתם מכינים דבר מה איכותי עם אדם שחביב עליכם. כל יום שעובר מוכיח עד כמה אתם זקוקים לעבודת צוות. אתם זוכים באהדתם של אנשים אשר יש לכם עימם קשרי עבודה. הדברים יעמדו לזכותכם בעתיד הרחוק. מסתמנת פשרה בעניין שהדיר שינה מעיניכם. נראה כי כל אחד מן הצדדים ירד מן העץ שעליו טיפס. יסוד האש מעניק לכם יתרון בכל משא ומתן. כדאי שתנצלו את כישרונכם בתחומי שיווק ומסחר. מהרו לחתום על הסכמים שלובנו וסוכמו. אם תשתהו, יש מי שעלול לפתוח אותם לדיון חדש. אל תשליכו את יהבכם על שותף שמפורסם בחוסר יציבותו. תהיה זו טעות לא ללמוד משהו מלקחי העבר. התחום העסקי דורש איפוק ואורך רוח. נראה כי צפויים לכם מפגשים עם אנשים בעלי דעות קדומות.

אהבה: הכוכבים נוטים להסעיר את בוסתן האהבה. זו בשורה טובה עבור מחפשי הריגושים וההרפתקאות שביניכם שיעשו בתבונה אם ילבנו את הקטע עם יועץ רוחני. אין סיבה להיצמד אל קשר שמיצה את עצמו. שום דבר חדש לא יכול להיכנס, כל עוד לא הוצאתם את הישן. המישור האישי מזמן לכם התלבטות לא פשוטה. זה מסוג הדברים שעדיפה בהם החוכמה על פני הצדק. צפוי לכם קשר חדש אשר יש בו לא מעט הימור. כדאי שתשאלו את עצמכם מה למדתם מסיפורים דומים בעבר. מעגלי החיים מפגישים אתכם עם אדם שהכרתם בעבר, אך הפעם על בסיס שונה לחלוטין מזה שהיה. הניחו לאינטואיציה להוביל אתכם. אם זה מה שתעשו, היא תחלץ אתכם ממצב שהיה עלול להביך. זו תקופה מלחיצה כיוון שאתם זקוקים לאדם בפניו תוכלו לשפוך את הלב. במקביל, אל תחפזו לבחור את המועמד - סננו קצת.

מזל גדי 21.11 - 20.1

זו שנה בה מישהו מהלל באוזניכם את הישגיו, אך ככל שאתם מרבים להקשיב לו, כך אתם פחות מאמינים לדבריו. אתם ממהרים להגיב להצעה עסקית שכבר ממבט ראשון נראה כי יש בה פגמים. כדאי לישון עליה לילה. מישהו שמתחרה בכם מספר לכם עד כמה הוא רוצה בטובתכם, אך בפועל הוא חוסם אתכם. תנסו לפצח את צפונותיו של מי אשר הפנה לכם עורף. זכרו את הכלל שלפיו אין אדם שאי אפשר בלעדיו. אירועים ממוזלים צצים בנתיב שבינו לבינה. כאשר זה קורה הניחו לעצמכם לזרום מבלי להרהר במחר.

קריירה וכסף: אנרגיה תוססת מדרבנת אתכם להתעמת עם אנשים שהיה נבון להתיידד עימם. מצד שני, הכול צפוי אך הרשות נתונה. פיקחו עין חשדנית על אדם שמערפל את דבריו כאשר הדברים עוסקים בכסף. זה אומר שלא תצאו ממנו עם כיסים תפוחים ושווה לכם לשמוע את עצותיו בנושא של יועץ רוחני. אתם קוצרים הצלחות בתחום שחששתם מפניו. בדרך מופלאה נראה כי הדברים ישפיעו לטובה גם על נתיב הזוגיות. פגישה עסקית שתליתם בה תקוות עלולה להתברר כבזבוז של זמן. נראה כי הצד השני לא ממש סגור על עצמו. דבר מה שהתגלה לכם באורח אקראי מתחיל לככב בחייכם. גם תוכניותיכם עומדות להשתנות עקב כך. מישהו שמתחרה בכם מספר לכם עד כמה הוא רוצה בטובתכם, אך בפועל הוא חוסם אתכם. התייחסו למעשיו, לא לדיבוריו. הכוכבים מעודדים אתכם לעסוק בתחומים שהם מעבר לחיי היומיום. זו תקופה טובה ללימודים והרחבת אופקים.

אהבה: שיחה עם אדם קרוב וחכם גורמת לכם להשקיף על הדברים מנקודת מבט סלחנית יותר מזו שאימצתם עד עתה. אם עדיין אתם תקועים בין שני נתיבים שאין ביניהם מכנה משותף, כדאי שתבחרו בזה שליבכם הולך אחריו ואף תתייעצו עם מי שמבין בעניינים מן הסוג הזה. נסו לעגל פינות בכל הנוגע לוויכוחים משפחתיים. שום דבר טוב לא עשוי לצמוח ממשחקי כבוד. מי שרוצה בחברתכם יצטרך לקבל גם את האנשים היקרים לליבכם. יש לגייס שפע של טאקט ודיפלומטיה. רגשות מעורבים מעידים על תחילתו של רומן. אל תצפו לשלמות, הדברים ילכו ויסתדרו עם הזמן. מתפוגגת דאגה שכרסמה בכם לאחרונה. נראה כי רק הרווחתם בהקשיבכם לאדם בעל ניסיון. כדאי לנקות ממשקעים את היחסים שבינו לבינה. אין תחליף לשיחה זורמת בארבע עיניים. קשר שאתם חפצים בו נותר מעורפל קמעה. נראה כי הצד השני חושף טפח אך מעדיף להסתיר טפחיים.

מזל דלי 21.1 - 18.2

זו שנה בה נראה כי אתם זוכים בשבחים ממקור לא צפוי. מישהו עושה לכם יחסי ציבור מבלי שביקשתם. פיקחו עין על מי שמקנא בכם ומשגר אנרגיות שליליות. מכל מקום, לא כדאי שתשתפו אותו בהצלחותיכם. אנשים שהכרתם לפני זמן רב תומכים בכם בימים אלה. היכרות שנולדה באקראי עושה לכם טוב על הלב. כך הם פני הדברים גם אם לסיפור הזה לא צפוי עתיד. לפעמים אתם שוכחים כי העולם אינו מושלם וגם לכם מותר לטעות. רגשי אשמה אינם תורמים לכם דבר.

קריירה וכסף: סבלנות היא מילת הקסם למתרחש איתכם השנה בקריירה ובעסקים. הדברים יסתדרו לטובתכם כל עוד לא תיכנסו ללחץ. אנשים שהכרתם לפני זמן רב, תומכים בכם בימים אלה. אל תהססו להסתייע בקשריכם כדי להשיג את מבוקשכם. זו שנה בה הבדידות היא מכם והלאה. צפויות לכם הצלחות חברתיות, מה שמזמין הצלחות עסקיות וקרייריסטיות ששווה לכם לדון בהן עם אדם חכם. מישהו בודה שקרים כדי שיוכל לעורר פרובוקציות. אתם יודעים עם מי יש לכם עסק ואין סיבה שתשתפו פעולה. אתם מגלים יכולת תכנון וארגון שהייתה רדומה בכם. נצלו אותה לטובת עסקיכם ולא לטובת אינטרסים זרים. יש מי שמעניק לכם משוב קרייריסטי ללא כחל וסרק. גם אם לא ביקשתם ממנו, עדיין כדאי לכם להקשיב לו. יחסיכם העסקיים עם אדם נוקשה עלולים להגיע אל פרשת דרכים. כדי להיחלץ, כדאי לכם להסתייע בגורם שלישי. רעיון עסקי שמקורו בחו"ל צובר תאוצה. אנשים טובים שאתם פוגשים בדרככם עוזרים לכם להגשים אותו.

אהבה: אתם עשויים להיסחף אל רומן כאילו אין מחר. במקום רגשי אשמה, קחו אותו כאילו היה חוויה מתקנת. יש מי שכועס עליכם משום שהחלטת לדון במשקעים שהודחקו. לא נורא, כך לפחות תדעו היכן אתם עומדים. אנרגיות בוסריות מרעננות את שגרת יומכם. מה שממש יעשה לכם טוב הוא בילויים בחיק הטבע. פרשייה שליוותה אתכם זמן רב ניצבת בפני רגע האמת. אל תחטפו רגליים קרות כאשר זה קורה אלא התייעצו עם מומחה בתחום. מישהו בפוזה צדקנית מטיף לכם מוסר. האדם האחרון שאתם זקוקים לו השנה הוא טהרן מנג'ס. בשורה טובה יוצאת אל הדרך ממקום רחוק. מדובר במשהו קרוב לליבכם או כזה העוסק בצעירים במשפחה. אין מקום לחששות שנתקפתם בהן בקטע של אהבה או זוגיות. כדאי לכם להימנע מהשוואות בין המצב הנוכחי לבין אירועים שהתרחשו בעבר.

מזל דגים 19.2 - 20.3

זו שנה בה אתם מצפים להגינות עסקית מטיפוס שהמושג הזה זר לו. אם זה מה שאתם עושים, אל תופתעו מהתוצאות. אדם חנפן מלעיט אתכם במחמאות. מה שטוב ונפלא לאגו עלול להתברר כמקסם שווא בכל הנוגע לעסקים. אל תיקחו ללב אם יתברר כי המציאות לא ממש מתחברת לפנטזיה. אנרגיה רומנטית זורמת אליכם מיסוד האדמה ומפגישה אתכם עם ילידי המזלות גדי, שור ובתולה. צפוי סיום חיובי לפרשייה שדאגתם בגינה.

קריירה וכסף: זו שנה נפלאה עבור סחר חליפין. אם ברצונכם לרכוש דבר-מה ייתכן כי תוכלו לקבלו תמורת דבר-מה שתתנו. אדם כריזמאטי מאתגר אתכם בהצעה עסקית מפתה. מדובר בקטע אשר יש עימו סיכון אך גם סיכוי משמעותי. אתם עלולים להרגיז אדם שרוצה לסייע לכם. ייתכן כי הוא מסורבל קמעה אך יש לו כוונות טובות. צפויה שיחה כנה עם עמית לעבודה שפגעתם ברגשותיו ולאחריה התייעצות רוחנית. אם תציגו לו את מניעיכם תהיו בחצי הדרך לפיוס. תוכנית עסקית שרקמתם יוצאת לדרך. נראה כי כדי להצליח תצטרכו לקחת שותפים. לא כדאי ללכת עליה סולו. נראה כי אתם מתלבטים בין נתיב להגשמה עצמית לבין מסלול שמכניס כסף. רק אתם תוכלו להחליט אם לכאן או לשם. עסקה שתליתם בה תקוות מזדחלת בצעדי צב. כדאי לכם לשקול הצעה שעד עתה העדפתם לדחות.

אהבה: אירועים מן העבר חוזרים אליכם כצירופי מקרים. במסגרת זו צפויה פגישה עם אדם שהזמן היטיב עימו. אתם עלולים למצוא את עצמכם בויכוח עם מחזר בעל אגו נפוח. אישיות שכזו כדאי לעקוף, לא לנסות לחנך. אל תניחו למרחק גיאוגרפי לחצוץ ביניכם לבין קשר נכסף. קחו בחשבון כי מוסכמות חברתיות עלולות לטרפד לכם. קשר שזה עתה נחלצתם ממנו מעניק לכם הרגשה של חופש ועצמאות שכדאי לדסקס אותה עם מי שמבין עניין. נראה כי רק הרווחתם מן הניתוק הזה. בעתיד, אל תהססו לדרוש קצת יותר תכליתיות בקשרים שאתם שרויים בהם, בעיקר אם מדובר במסרים שמבלבלים אתכם. דברים רבים אינם כפי שנדמה ממבט ראשון. צפוי לכם דיבור עם אדם שטיפחתם חלומות לגביו. אל תיקחו ללב אם יתברר כי המציאות לא ממש מתחברת לפנטזיה. צפוי סיום חיובי לפרשייה שדאגתם בגינה. לא ממש סיבה למסיבה אבל נראה כי אפשר להתחיל לנשום. אתם סולחים לשגיאותיו של אובייקט רומנטי ששמורה לו פינה חמה בליבכם, אך אל תניחו לו למתוח את החבל יתר על המידה.