מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

מבצע מיוחד לגולשי "שמשנט": 10% הנחה לגולשי האתר בייעוץ אישי עם האסטרולוג ציון חייק, ו- 15% הנחה לבעלי האפליקציה! לתיאום פגישת ייעוץ: 052-2655058

מזל טלה 21.3 - 19.4   

למרות שאתם מרוצים ממקום העבודה הנוכחי, לפי הורוסקופ שבועי אתם מרגישים שהגיע הזמן לעשות שינוי אשר ימריץ אתכם מבחינה אינטלקטואלית וכספית. בתקופה אחרונה לא הצלחתם להימנע מקניות ועכשיו נגמר הכסף, וזה אומר שתצטרכו לתכנן מחדש את ההוצאות לשבועות הקרובים כדי לא להישאר עם חובות.

אהבה: יחסי האהבה עם בני זוגכם לחיים יגיעו לנקודת שבה לעתים קרובות יותר ויותר תריבו ואף אחד מכם לא נראה מוכן להתפשר.

אם אתם לא מעורבים במערכת יחסים, על פי תחזית אסטרולוגית תהיה לכם הזדמנות אמיתית להכיר אדם אשר איתו תרצו לצאת ולבלות כמה שיותר זמן.

על פי אסטרולוגיה שבועית, בחלקו האחרון של השבוע תצטרכו לעמוד מול מצבים בלתי צפויים, אשר יכולים להכניס אתכם למתח. נסו לשמור על קור רוח ולהיות סובלניים כדי להוריד את רמת המתחים.

מזל שור 20.4 - 20.5

השבוע יוצר גשר בין הבית לבין הקריירה והמשפחה. מצב זה בטח יפיק הרבה אירועים קשורים למשק הבית ולדיור, ולכן עניינים מסוימים הקשורים לנדל"ן עלולים להסתדר בימים הבאים. הסוף תלוי באופן אשר ניהלתם את הנושאים האלה עד כה.

אהבה: מתחים ישנים חוזרים במשפחה, במיוחד בבית. אם הדברים מסתדרים כבר זמן מה באופן נורמאלי אסטרולוגיה שבועית ממליצה לכם להתאפק ולא להביא לדיון נושאים אשר בעבר גרמו לסכסוכים עם ההורים או עם בני משפחה אחרים. תנסו לא להסתיר דברים מהם, כי בדרך זו או אחרת, הכל יתגלה.

חוויות פחות נעימות מן העבר הרחוק יחסית גורמות לכם לנוסטלגיה וזיכרונות על ימים טובים יותר. חשוב לא לשכוח להתמקד בהווה ולראות את חצי הכוס המלאה. בסך הכל מצבכם הבריאותי הוא טוב וכדאי לכם ליהנות מכל רגע.

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

קצב העבודה הוא יותר ויותר מהיר, אך אתם - בלי להסס - תעשו כל מה שנדרש, כי תקופה זו לפי הורוסקופ שבועי מתאימה להחלטות חשובות. זוהי תקופה מועילה מאד עבור עתידכם. כל מה שתעשו יסייע לאינטרסים שלכם. תחרותיות זו המילה שאתם אוהבים כל כך בימים אלה.

אהבה: בקרב אנשי משפחה הכל מתנהל תחת הרמוניה, והרומנטיות בהחלט שולטת. זאת תקופה מאושרת אבל אתם חייבים לשים בצד את המופנמות, להיות פתוחים יותר ולדבר עם בני זוגכם על הכל. ונוס מעניק לרווקים את כוח הפיתוי וחושניות. עכשיו על פי תחזית אסטרולוגית הרווקים יצליחו למשוך את כל תשומת הלב של אחרים וכן, האהבה היא בדרך.

מזל סרטן 22.6 -22.7

השבוע ברצונכם להצליח בתחום הקריירה, והעובדה שאתם מוערכים דוחפת אתכם לא לוותר, גם כאשר הדברים לא נראים הכי טוב. אל דאגה, בסוף הכל יסתדר על הצד הטוב ביותר!

אהבה: אתם מרגישים צורך לקחת מרחק, או אפילו לסיים את מערכת היחסים הנוכחית, מפני שנמאס לכם מהוויכוחים. אתם ממש זקוקים לשלווה. יש לזכור, לפני שאתם מקבלים החלטה כל שהיא, כמה פעמים אי-ההסכמות היו מבוססת על העובדה שאתם גרמתם לכך.

השבוע לא יהיו לכם תלונות. אתם מלאי אנרגיה ומבינים שאם תאמצו עורך חיים מאוזן, מצב הרוח והמצב הפיזי רק ישתפרו יותר ויותר. שימו לב שעצבנות יכולה להוציא אתכם מהאיזון שהשגתם.

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

הכוכבים ישפיעו בצורה חיובית על כל מה שקשור לתחום הקריירה. בנוסף יש להזכיר את ההשפעה המועילה, אשר תעזור לכם שמאמציכם יהיו מתוגמלים לפי שווייכם האמיתי וזה יקרה בקרוב. שימו לב לכמה אנשים אשר מקנאים בהצלחתכם!

אהבה: מבחינת האהבה, על פי הורוסקופ שבועי אתם תרגישו יותר מתמיד שאתם רוצים לשתף עם בן הזוג כל דבר אשר אתם עוברים. מרוב התלהבות ייתכן שאתם ללא כוונה תפגעו בבני זוגכם וזה בגלל אי הבנות. מאד מומלץ שבמקום לנסות לשנות את בני זוגכם, אתם צריכים ללמוד לעשות כל מיני פשרות. אם אתם תיכנסו למערכת יחסים חדשה זאת תהיה מערכת לטווח קצר.

המטרה שלכם, ככל הנראה, זה ליהנות השבוע. השבוע אתם חייבים לשים לב לבריאותכם למרות שההרגשה היא מעולה. בכל מה שאתם עושים חשוב שתהיה מידתיות וגבול, אחרת, תצטערו שמתחתם את החבל יותר מדי. לפחות עכשיו תטפלו נכון בעצמכם.

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

אסטרולוגיה שבועית מבשרת על שבוע מלא אופטימיות, כך שכל המגבלות והאילוצים שהיו בחייכם ייעלמו בהדרגה. עם כל זה, אתם עדיין זקוקים לסוג של ביטחון עבורכם ועבור הסובבים אתכם. בתחום המקצועי אתם נדרשים להשקיע הרבה אנרגיה ומאמצים.

אהבה: חיי האהבה שלכם יציבים מספיק כדי להחזיק מעמד בפני מכשולים שונים בחיי הזוגיות. לפי תחזית אסטרולוגית אתם מקבלים את תמיכתם של הכוכבים, כך שאתם חייבים להיות כנים עם עצמכם ולהיפטר מכל המסכות שלבשתם עד כה.

שימו לב שזאת תקופה שבה הכוכבים ישפיעו על התיאבון שלכם. אם תתחילו "לטחון" כל מה ששמים על השולחן מהר מאד תעלו במשקל. ההמלצה של ההורוסקופ השבועי היא לשמור על אכילה נכונה או לעסוק בפעילות גופנית, כדי לשמור על מצב בריאותי תקין +.

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

השבוע תקבלו משימה תובענית אשר תעמיד למבחן את כישרונותיכם הארגוניים, אבל גם את אלה הקשורים לקבלת החלטות. זו הזדמנות מושלמת להוכיח את היכולות. מפני שאתם אנשים מחושבים בעניין הכסף, כסף אשר שמתם בצד יעזור בבעיה לא צפויה שתתרחש באמצע השבוע.

אהבה: השבוע אלה שנמצאים במערכת יחסים יוכלו ליהנות מערבים מלאי תשוקה ואהבה. בני זוגכם יעשו הכל להפתיע אתכם ברגעים רומנטיים. אפילו הרווקים אשר איבדו את התקווה שימצאו מישהו שיעמוד בדרישותיהם, לפי הורוסקופ שבועי תופתעו לפגוש אדם שירשים אתכם חזק מספיק כדי לתת לו הזדמנות.

זה שבוע טוב. הכל משתפר בתחום זה, וכמה תסמינים על פי אסטרולוגיה שבועית אפילו ייעלמו. מומלץ מאוד לא להפסיק טיפול מסוים ולשמור על אורח חיים בריא, כי הכוכבים לא תמיד יעמדו לצדכם.

מזל עקרב 23.10 -21.11

הכל מסתדר מצוין בעבודה. הקשר עם הבוסים והעמיתים הוא הצלחה אחת גדולה, שתהפוך כל בעיה למשהו שקל להתגבר עליה. חגיגת הבזבוזים שהייתה בזמן האחרון מתחילה לתת את אותותיה ואתם בסיטואציה שבה תצטרכו להצטמצם.

אהבה: אתם מרגישים בני מזל כי לידכם יש בני זוג אשר מבינים ואוהבים, לטוב ולרע. אפילו אם אתם רבים מפעם לפעם, בסוף הכל נגמר ברגעים רומנטיים. אם אתם רווקים, אדם מרגש נכנס לתוך חייכם ומתחיל לשנות אותם, לאט, לאט. אתם נהנים לצאת, שמחים שיש מישהו לצדכם, אבל עדיין חוששים להתחיל מערכת יחסים.

הבריאות טובה, וההמלצה לכם היא להתייחס יותר לעצמכם. נסו לארגן את הזמן טוב יותר כדי שיהיה לכם יותר שעות של מנוחה בלילה. הכושר הגופני טוב, אבל יש מקום לשפר את התפריט היומי.

מזל קשת 22.11 - 20.12

השבוע: מעט התנגשות עם הבוס או עם עמית לעבודה שאיתם אתם עובדים ישירות. אתם באמת צריכים לתאם מהלכים ולתקשר ביעילות כי זה מתקרב במהירות תאריך יעד של פרויקט מסוים. כנראה שיכנס סכום קטן של כסף שתבזבזו במהירות.

אהבה: היציבות והנאמנות זה מה שמאפיין את הזוגיות של האנשים שכבר נמצאים במערכת יחסים. הרווקים מחפשים ממש בייאוש את האהבה האידיאלית, אבל הכל נראה להם נטול ערך וזה לא הופך את חייהם לקלים יותר. הם מחפשים את השלמות אשר לא ממש קיימת.

יש השפעה חיובית על בריאותכם כמו למשל כוכב הלכת מאדים, שלפי אסטרולוגיה שבועית יעניק לכם המון אנרגיה, אבל מרוב התלהבות יכול לגרום לפציעות קטנות. תהיו זהירים כאשר אתם נוהגים או כאשר אתם עושים דברים במטבח.

מזל גדי 21.11 - 20.1

תמרון וגמישות משולבים באינטואיטיביות יעזרו לכם למצוא פתרונות למצבים שתיכנסו אליהם שלא במתכוון. אם תיתנו לערוצים השונים להישאר פתוחים תימנעו מאי הבנות. זה הזמן להתאוורר, לצאת למפגשי תרבות, להשתלב בקורסים, בסדנאות או בהרצאות.

בצד המקצועי תופתעו מהצעה לעשות משהו מאוד שונה באופיו. ייתכן שזו עבודה או פרויקט שרציתם בו ויגיע בעטיפה חדשנית. בנסיבות חברתיות תפגשו הרבה אנשים, ויהיו היכרויות שתראו אותן כמוצלחות. תקשורת בין־אישית יכולה להיות יותר מורכבת ורגשית. שימו לב לניואנסים. תיתכן מערכת הוצאות בלי חשבון רק בשביל הכיף או לפינוק אדם שאתם אוהבים.

מזל דלי 21.1 - 18.2

בימים הבאים תדלגו על שלבי היכרות פורמלית, ותבנו מערכות יחסים רק עם אנשים שחברתם תיתן לכם הרגשת ביטחון ואמון. צפוי מפגש עם אדם שיש ביניכם הפרשי גיל ותעדיפו לערוך אותו במגרש הביתי כדי ליצור תנאים טובים יותר, בעיקר אם יידרש מו"מ בהמשך. קשרים קרובים יעמדו למבחן, ויהיה לכם צורך להציב גבולות.

אלה יהיו ימים טובים לקדם שותפות, לגבש מטרות בלי להתייחס למימד הפורמלי. אף על פי כן, חשבו פעמיים לפני שתיקחו משימה חדשה ולא מוכרת על עצמכם, כמו משהו שאינו מחושב נכון ושתתקשו לעמוד בו. אפשרי שגם מבחינה כלכלית תטעו עם דברים שלא תוכלו להתמודד איתם.

מזל דגים 19.2 - 20.3

הימים הבאים יתאפיינו בהתנהגות כוחנית שלכם. תרגישו, תגידו ותפעלו בלי לתת דין וחשבון. ייתכן שאתם נגררים לתוך מצבים שלא בחרתם, אבל מאבקי הכוח האלה יאכזבו אתכם וההתמודדות שלכם תהיה לבד. ניסיון לגייס עזרה לא יצליח. זיכוי כספי יגיע אליכם, ותוציאו אותו על רכישה שתוסיף נוחות מפנקת לחיים בבית.

בימים אלה לא תימצאו בנסיבות חברתיות פתוחות. אין חוויות עם מגוון אנשים אלא דגש על הצד האישי. יהיה לכם צורך לשוחח בגילוי לב, להיחשף עם עומק וירידה לפרטים. חלק מהמפגשים יכולים להביא לחוויות לא מתוכננות ולאיבוד שליטה. עדיף לחשוב מה אפקטיבי, ואיך תוכלו למצות את התכלית בלי להסתבך.