מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

מבצע מיוחד לגולשי "שמשנט": 10% הנחה לגולשי האתר בייעוץ אישי עם האסטרולוג ציון חייק, ו- 15% הנחה לבעלי האפליקציה! לתיאום פגישת ייעוץ: 052-2655058

מזל טלה 21.3 - 19.4   

השבוע הוא אחד החביבים עליכם, טלאים. זה אומר שיש פחות דרמות ואי הבנות עם אנשים קרובים. לעומת זאת, הצורך בריגוש והרומנטיקה העוצמתית שלכם משחקים תפקיד מרכזי בסדר העדיפויות שלכם. כדאי לתת יותר מקום לזוגיות וליחסים, ובערב – להתמסר להם. אתם מצליחים להרגיע את הרוחות לאחר קטעים לא פשוטים של עימותים מביכים למדי. הבעת רגשות הדדית גורמת לתחושת של קרבה ורגיעה לאחר פרק זמן סוער. לא ממש מעניין. המשיכו בקו של איפוק ושיקול דעת. יפה לכם ככה.

מזל שור 20.4 - 20.5

בימים אלה אתם מגלים רגישות גבוהה, כמו גם יכולות חדשות וגמישות רבה. מצב הרוח שקט ורגוע מה שמאפשר לכם להגיב בצורה שונה מהרגיל כלפי הסובבים אתכם. תחושת הביטחון בעתיד הנראה לעין מתבססת על מספר רב של נתונים חדשים שמגיעים אליכם. המצב אומנם לא פשוט, אבל בדרך זו צפויה לכם הצלחה משמעותית. צפויות שמחות בסגנון של אורח מביא אורח. תתפלאו, אבל דווקא סביב החגיגות צפויים לצוץ רעיונות עסקיים. המצב הרגשי שלכם מושפע מגורמים חיצוניים רבים מדי. אין מספיק מילים כדי להסביר את הצורך הדחוף שיש לכם באהבה. הישועה לא תגיע מהמקומות שאתם מחפשים בהם. יש ליישם ולהפנים את חשיבות המושגים: אהבה עצמית וטיפוח האגו. אתם מחוזרים ונראים נפלא אולם המכשול העיקרי הוא הרצון שלכם לקבל את הבלתי מושג. נסו ליהנות מחברת אלה שרוצים בכם. הרקיע רומז על דמות מסתורית הממשיכה לסוכך עליכם, גם אם במציאות היא אינה ניצבת לצידכם. משהו מעין הגנה מרחוק

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

השבוע: האופטימיות מנצחת ואתם נחושים בדעתכם לשפר את המצב הנתון. ההשפעה על חיי היומיום שלכם לא ניכרת עדיין אבל שינויים יחולו בקרוב. אתם מצליחים להתמודד גם עם לחצים במישור החומרי. אל תמהרו להכניס אל עבודתכם חידושים לוהטים מדי. טרם נסתם הגולל על טכניקות ישנות שהוכיחו את עצמן. אם מדובר בטכנולוגיה חדשנית, אל תסכימו לתפקד על תקן של שפני-ניסיון. רביעי עד שבת: העומס שמוטל עליכם כבד, לפחות מבחינת ההרגשה האישית. אתם עלולים לפתח תסכולים. יש לכם הזדמנות וצורך לטפל ולנטרל את הנושא הזה שמפריע לכל סוגי הפעילויות. נסו להפחית את ההתחייבויות החברתיות או לצמצם שעות עבודה. בשום פנים ואופן אל תגרמו לבני המשפחה לשלם את המחיר. חפצים ישנים שצברו אבק, עשויים לחדש את עלומיהם.

מזל סרטן 22.6 -22.7

האופטימיות מנצחת ואתם נחושים בדעתכם לשפר את המצב הנתון. ההשפעה על חיי היומיום שלכם לא ניכרת עדיין אבל שינויים יחולו בקרוב. אתם מצליחים להתמודד גם עם לחצים במישור החומרי. אל תמהרו להכניס אל עבודתכם חידושים לוהטים מדי. טרם נסתם הגולל על טכניקות ישנות שהוכיחו את עצמן. אם מדובר בטכנולוגיה חדשנית, אל תסכימו לתפקד על תקן של שפני-ניסיון. רביעי עד שבת: העומס שמוטל עליכם כבד, לפחות מבחינת ההרגשה האישית. אתם עלולים לפתח תסכולים. יש לכם הזדמנות וצורך לטפל ולנטרל את הנושא הזה שמפריע לכל סוגי הפעילויות. נסו להפחית את ההתחייבויות החברתיות או לצמצם שעות עבודה. בשום פנים ואופן אל תגרמו לבני המשפחה לשלם את המחיר. חפצים ישנים שצברו אבק, עשויים לחדש את עלומיהם. אתם נהנים מעתיקות העוברות במשפחה מדור אל דור.

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

אל תקחו ללב אם תיתקלו בלא מעט תקלות ועיכובים בעבודה. לפני שאתם שולפים המלצות ישנות, כדאי שתתאמו את צעדיכם עם הממליצים. אל תותירו דברים ביד המקרה. אתם יודעים כי אנשים משנים את דעתם. לעומת כל אלה צפוי שיפור בתחום הרומנטי. רק חבל שאין התאמה בין שני התחומים. רגישות יתר גורמת לכם להיות במצב של מתח מתמשך. ביקור בספא יעשה לכם טוב על הנשמה. אל תחסכו בהוצאות. בריאות הנפש והרוח שלכם שווה את זה ובגדול. רביעי עד שבת: האנרגיה שלכם במצב של עליה. נצלו את ההזדמנות כדי לפעול אך הימנעו מצעדים פזיזים במסגרת גל של התפרצות היצרים. כדאי לעשות מאמץ להתאפק ולא לתת לאימפולסיביות לסחוף אתכם למעשים שאתם עלולים להצטער עליהם מאוחר יותר. אל תאבדו שליטה ולכו על הכיוונים החיוביים של עשייה ופעילות. מישהו שרוצה לשמח אתכם, מעניק לכם חפץ שחשקתם בו. הוא הקשיב כששוחחתם על כך ומיהר להשביע את רצונכם.

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

צפוי שיפור בתחום הרומנטי. רגישות יתר גורמת לכם להיות במצב של מתח מתמשך. ביקור בספא יעשה לכם טוב על הנשמה. אל תחסכו בהוצאות. בריאות הנפש והרוח שלכם שווה את זה ובגדול. רביעי עד שבת: האנרגיה שלכם במצב של עליה. נצלו את ההזדמנות כדי לפעול אך הימנעו מצעדים פזיזים במסגרת גל של התפרצות היצרים. כדאי לעשות מאמץ להתאפק ולא לתת לאימפולסיביות לסחוף אתכם למעשים שאתם עלולים להצטער עליהם מאוחר יותר. אל תאבדו שליטה ולכו על הכיוונים החיוביים של עשייה ופעילות. מישהו שרוצה לשמח אתכם, מעניק לכם חפץ שחשקתם בו. הוא הקשיב כששוחחתם על כך ומיהר להשביע את רצונכם

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

השבוע: אתם מתנהגים בדרך שאינה מתאימה למצב בו אתם שרויים. קפריזות לא יועילו אלא רק יגבירו את המתח שגם כך נמצא בסימן עליה. כדאי לקחת פסק זמן ולהחליט מה הכיוון שלכם. האם אתם באמת רוצים ללכת עם זה עד הסוף אתם פועלים שלא מתוך מחשבה שקולה. זה עלול לעלות לכם ביוקר. עיסוק ספורטיבי עשוי ללכוד את תשומת ליבכם וטוב שכך. אדם שהתחיל לעסוק בו עורך לכם היכרות עם הנושא. זוגיות טובה זה הזמן. לחשוב מעט על הרצון. רביעי עד שבת: זה פרק זמן שמתחיל ברגל ימין. ההרגשה הכללית טובה ואתם מצליחים לבצע את המטלות שלכם בקלילות, ביעילות ובמרץ. אתם מרגישים שיש לכם כוח לכבוש את העולם. בתחום הרומנטי צפויה הפתעה. רושם שיש לכם בנוגע למישהו שאתם מכירים מזה זמן מה, ישתנה. אותו אדם ייראה לכם בצורה חדשה. יכול להיווצר פוטנציאל לקשר. שווה בדיקה. היקום צופן הכרה וכבוד מצד גורמים רמי מעלה

מזל עקרב 23.10 -21.11

השבוע -אתם בעיצומו של תהליך קבלת החלטות. הקפידו על הפרטים הקטנים בכל מה שקשור לעניינים פורמאליים. אתם מתכננים להירשם ללימודים? אל תחכו! עשו זאת עוד השבוע. במקביל נראה כי אתם מחפשים מקורות חדשים להתרגש ולהתפעל. מה שחסר לכם זה בעיקר מוטיבציה וכיוון, אך נראה כי בכל זאת תבצעו את המשימות שלקחתם על עצמכם. רביעי עד שבת: אתם מרגישים בתסבוכת ופונים לחברים קרובים לקבל עזרה. בקרוב תרגישו שמרוב עצות אתם כבר מבולבלים לגמרי ולא יודעים מה לעשות. הרעיון הכללי קובע כי לאחר שנתתם לכל המומחים לדבר, כדאי לכם להתיישב בשקט ולקבל החלטות המבוססות על רצונכם הפנימי האמיתי. התניות מרגיזות חוצצות ביניכם לבין תפקיד איכותי (מישהו מציב בפניכם תנאים). תוכלו לעקוף את המכשול בעזרת מיומנות שלא ייחסתם לה חשיבות.

מזל קשת 22.11 - 20.12

הנטייה להמר וללכת על כל הקופה, עלולה לסבך אתכם. לקחתם על עצמכם התחייבויות גדולות מידי ועכשיו. אתם עובדים קשה מידי אך לא מקבלים יותר מידי מחמאות. כתוצאה מכך, השאיפה שלכם להיות במרכז העניינים ולקצור תשואות, גורמת לכם לתסכול מצטבר. הרקיע מבשר על מזל בלתי צפוי, במקום שאינכם משערים את קיומו ובחברת אדם שעשוי להפתיע. אתכם חייב לתת זמן למשפחה. רביעי עד שבת: אתם עסוקים מעל הראש בתכנונים לעתיד הקרוב והרחוק. נתקפתם בבולמוס של ממש כאילו מישהו מכריח אתכם לשבת, לחקור ולהחליט. זה לא העיתוי הכי מתאים להחלטות, אם כי לא יזיק לכם לאסוף חומר ולצבור מידע על מנת להקל על עצמכם בעתיד. עליכם למקד את תשומת ליבכם בכישורים וביכולות שאתם מקלים בהם ראש. מדובר בכישורים וביכולות שהם מנת חלקכם. זה הזמן המתאים לפעול בנושא הזוגי.

מזל גדי 21.11 - 20.1

שילוב של "מראה נכון" והתנהגות שמבהירה לכול העולם שיש לכם בטחון, יכולים להביא למהפך של ממש בחיי החברה שלכם. הקפידו על הלבוש ועל ההופעה החיצונית בכלל. יש לכם את כול הנתונים הטבעיים ואתם רק צריכים לעשות מאמץ קטן כדי לבלוט כלפי אנשים שחשוב לכם כי יבחינו בקיומכם. תוצאות יגיעו בקרוב. זו תקופה טובה לבילויים קלילים וחסרי התחייבות. נסו למצות את ההנאות של הרגע מבלי להגות במחר. המחר ידאג לעצמו. רביעי עד שבת: אל תבזבזו יותר מידי כספים. אתם מדברים יותר מידי ומבזבזים זמן יקר. יחד עם כל אלה, אל תיקחו את עצמכם יותר מידי ברצינות. תנו לחוש ההומור המושחז שלכם לבוא לידי ביטוי במקומות הנכונים. דווקא הזוגיות צפויה לזרום על מי מנוחות. שתפו את בני הזוג בלבטיכם והשתמשו בקן המשפחתי כמקום מנוחת הלוחם.

מזל דלי 21.1 - 18.2

אתם מוצאים תשובות לשאלות שעלו בנוגע ליחסים. במהלך השבוע אתם עשויים לקבל הזדמנויות חדשות דרכן תוכלו לשנות שיטות ונהלים. היו זהירים ביום רביעי בענייני כספים, שימו לב לטעויות בחישוב או מעידות וחישובים מוטעים של תקציב. חפשו קצת השראה חיובית באמצעות פיתוח המשאבים האישיים שלכם. יום חמישי יביא תמיכה. תוכלו להתבונן בדרך שונה ורעננה על מערכות יחסים חשובות.

ראשון - שני: הצורך להגדיל את ההכנסות יהיה בולט יותר עכשיו, ויגרום לכם לכוון את כל מאמציכם להשגת מטרה זו. ברגע שתיגשו לכך, יתברר לכם שדווקא ישנן אפשרויות מוצלחות ושתוכלו להפיק תועלת ולהרוויח.

שלישי - רביעי: קשר עם מישהו מהסובבים שלא זרם לאחרונה כפי שרציתם, עשוי לעלות על דרך נכונה, למרות כל הבעיות שהתלוו אליו.

חמישי: קיים בלבול רב ולפעמים אינפורמציה מטעה, המגיעה מאנשים שבחברתם אתם נמצאים- גם אם כוונתם טובה.

מזל דגים 19.2 - 20.3

כדי לא להתאהב ומיד לאחר מכן-להתאכזב, מומלץ לנקוט באמצעי זהירות לאור הרגישות הגבוהה שלכם וניסיונכם בעבר. יש לכם הזדמנות מצוינת לתרגל אסרטיביות ולנהל את העניינים על פי הקצב המתאים לכם בלי להיכנע לתכתיבים של אחרים. זה הזמן להשקיע בתחומים המאפשרים לכם לפרוק אנרגיה גופנית, כגון ספורט ומחול. הכוכבים מבשרים על קשרים טובים הצפויים לכם עם ילידי מזל תאומים. רביעי עד שבת: ההתמקדות שלכם צריכה להיות בכיוון של עשייה ופעילות, יותר מכל דבר אחר. הפסיקו לנתח ולדון בכל דבר שקורה. פשוט קחו יוזמה והתמקדו בביצוע עצמו. רצוי משהו בכיוון יצירתי ומקורי. ההתנהגות השונה שלכם תזכה בתגובות חיוביות מצד הסובבים אתכם ותתרום לשיפור משמעותי בתחום הזוגי. הרקיע רומז על ניגודי אינטרסים בין המתרחש איתכם במסלול המימוש העצמי שלכם לבין המתרחש במישור האישי.