מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

החל מהשבוע - מבצע מיוחד לגולשי "שמשנט": 10% הנחה לגולשי האתר בייעוץ אישי עם האסטרולוג ציון חייק, ו- 15% הנחה לבעלי האפליקציה! לתיאום פגישת ייעוץ: 052-2655058

מזל טלה 21.3 - 19.4   

זה שבוע של רעיונות יצירתיים, חיבור לאנשים והזדמנויות שאתם גורמים להן לקרות. אתם מתבוננים על הדרך להשיג את רצונותיכם בגישה חדשה והרצונות שלכם מקבלים עדיפות גבוהה יותר בתחילת השבוע: דורשים מכם לקבל החלטה מיידית לגבי קנייה, מכירה או עסקה אחרת. למרות הלחצים, כדאי לקחת את הזמן ולבדוק את הדברים ביסודיות לפני שתקבלו החלטה. שישי – שבת: הקדישו זמן לפעילות ביתית, משפחתית, ולחיזוק הקשר עם בני המשפחה. שימו לב במיוחד למערכת יחסים שאם לא יחול בה שינוי, היא עלולה להסתיים.

מזל שור 20.4 - 20.5

קיים השבוע בלבול שקשור למערכת יחסים. היו פתוחים לנקודת מבט חדשה על מישהו מהסובבים. מולד הירח בתאריך 14 באוגוסט מביא חלון הזדמנויות לחייכם האישיים וזה זמן נהדר לפתוח דף חדש או ליהנות מהתחלות חדשות. אתם מוזמנים למלא תפקיד פעיל במשפחה המורחבת שלכם. במהלך השבוע: ימים אלו יכולים להועיל ולקדם אתכם. אתם מבטאים את המחשבות והרגשות שלכם באופן נפלא, אתם מקסימים, דיפלומטיים, משכנעים ומלאי טאקט. זה יכול להיות גם זמן טוב עבורכם לראות את עצמכם בדרך חדשה, להשתחרר מהעבר ולחזק את הביטחון העצמי.

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

יש לכם אפשרות להתחבר לאנשים חדשים בעלי השפעה. היצירתיות, היכולת ליצור יחסים, וקצת גורל משתלבים יחדיו ונכנסים לפעולה. הרעיונות שלכם יכולים להפוך לתוצאות הניתנות למדידה. באמצע השבוע היזהרו מאי הבנות עם בני משפחה. ראשון – שני: בכל הקשור לכספים עדיף לא לקבל החלטות באופן מיידי, אלא לקחת קצת זמן למחשבה. יש לכם נטייה להגיב בקיצוניות, בין אם התגובה נלהבת או שהחלטתם לסגת בטרם עת ולוותר, כדאי לנסות להתייעץ בנושאים אלה.

 שלישי – רביעי: במקום העבודה לא כדאי להיות ותרנים מדי. אל תמהרו לבטל את רצונכם גם אם מנסים לגרום לכם להאמין שאין כל דרך לקבל את מה שאתם רוצים. נראה שדרך כזו יכולה דווקא להימצא. הכל תלוי בהתמדתכם בעניין.

מזל סרטן 22.6 -22.7

זה שבוע של רעיונות טובים וחיבורים שיעודדו את הפרודוקטיביות שלכם. מולד הירח בתאריך 14 באוגוסט מביא חדשות טובות בנוגע לכספים. וודאו שהחשיבה שלכם עולה בקנה אחד עם האמונות והכוונות שלכם ושימו לב היכן אתם משקיעים את האנרגיה שלכם.

ראשון – שני: חשוב שהחלטות הנוגעות לכספים ולהוצאות גדולות המתוכננות ייעשו במשותף. החלטה שתקבלו בחיפזון עלולה לגרום למישהו בסביבה לבוא אליכם בטענות. שלישי – רביעי: שימו לב לתגובות שלכם. קיימת נטייה למהר ולהגיב וזה עלול לגרום לשיקול דעת לא נכון וקבלת החלטות שגויות. חמישי: דחיפה בתחום הקריירה מגיעה באופן בלתי צפוי. אתם מעיזים להתבונן רחוק יותר, לחשוב על העתיד ולערוך תוכניות שאפתניות יותר מאלה שהיו לכם עד כה. מצד שני, נראה שכל זה מלווה בחשש מסוים, ואולי בתחושה שאינכם בטוחים ביכולתכם לעמוד באתגר. התמונה תתבהר תוך זמן קצר ויסתבר לכם שהדבר אכן בהישג ידכם.

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

תקשורת הקשורה לקריירה ולעניינים מקצועיים תהיה מועילה. כדאי להיענות בחיוב להצעות בלי לדאוג יותר מדי ממה יהיה ואיך זה יעבוד בהמשך. מולד הירח בתאריך 14 באוגוסט יכול להביא פריצת דרך, התפתחויות חיוביות והזדמנות להתחיל מחדש חדש עם תקווה.

שלישי – רביעי: קיימת חיוניות רבה, אתם מתחזקים, הביטחון שלכם מתחזק וזה עוזר לכם לשכנע ולהסביר את עצמכם. היו ערניים בעיקר לנושאים הקשורים בפיננסים. אתם עלולים להיתפס למצב שאתם לא מוכנים.

תשומת הלב מופנית בעיקר לנושאים הקשורים למגורים ובני משפחה, ייתכן גם שמישהו בסביבה יזדקק לעזרתכם.

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

 14 באוגוסט הוא הזדמנות גדולה להניח את העבר מאחור ולהמשיך הלאה. מצאו זמן לעצמכם והקשיבו להערות של אחרים, תוכלו להפיק מכך הרבה. כוכב יופיטר שעובר השבוע למזלכם מבשר על תחילתו של מחזור חדש שבו אתם יכולים להחליט לחיות באופן שונה. זה הזמן לדחוף מחוץ לאזור הנוחות שלכם.

יתכנו מצבים של אי הבנות עם מישהו מהקרובים. שימו לב לכך שקיימת דרך שונה לראות את הנושא, וזו גם הדרך שתעזור לכם להרגיש חזקים ועצמאים יותר.

חמישי: מפגשים עם אנשים חדשים פותחים בפניכם ערוצים חדשים ואתם נפתחים לכיוונים חדשים ודרך חשיבה שונה מזו שאתם רגילים לה.

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

הזדמנות לשינוי חיובי והתחלות חדשות בתחום החברתי והזוגי. השבוע יש לכם הזדמנויות להרחיב את הרשתות החברתיות והמקצועית שלכם. תקשרו את הרעיונות שלכם וכיוון שכך תוכלו למצוא אחרים ששותפים לדעותיכם.

גם אם לכאורה כבר בחרתם בכיוון מסוים, דברים עוד עשויים להשתנות במפתיע. מצבי הרוח משתנים במהירות, ומקשים עליכם להתמקד במה שחשוב לכם באמת.

התקופה האחרונה הביאה אתכם להסקת מסקנות חדשות על הדרך הנכונה לחיות בה. בינתיים אתם חשים מתח ואי-שקט, וזקוקים להבנה רבה ולתמיכה מבני משפחה ומאנשים קרובים לכם.

חמישי: נסיעה שתכננתם עלולה להידחות, ונראה שבמקרה זה העיכוב יהיה לטובה ויאפשר לכם לבצע את התוכנית בתנאים מתאימים יותר.

 

  

 

מזל עקרב 23.10 -21.11

עליכם לטפל בנושאים דחופים ביותר הקשורים לבית ולבני המשפחה, נסו לא לדחות הכל לרגע האחרון כי אחר כך לא יישאר לכם זמן לתוכניות אחרות שגם הן חשובות.

שלישי: יהיה עליכם לתמרן בין הצרכים האישיים לבין חובות שאתם חייבים למלא. ייתכן גם שאיזושהי אחריות מכבידה עלולה ליפול פתאום על כתפיכם, אולי בגלל היעדרו של אדם אחר.

רביעי - חמישי: קיימת השראה יצירתית. ייתכן שהיא נובעת מתוך אינטראקציה מבלבלת, אך היא בהחלט מחוברת למציאות. נקודת המבט בנוגע לעבודה הופכת להיות נכונה ורלוונטית.

מזל קשת 22.11 - 20.12

ראשון - שני: עליכם להשתחרר מכעס ותרעומת שצברתם וחשוב גם שתעשו זאת, כיוון שרגשות מסוג זה - גם אם אינם באים לביטוי באופן מודע - עלולים להשפיע על הבריאות שלכם, והצטברותם עלולה לגרום לכאבי ראש ולתופעות אחרות.

פריצה בתחום הקריירה, שמתחילה השבוע בפועל, תלווה אתכם במשך כמה חודשים. זה מתחיל עם גל של חיבורים לאנשים ולהזדמנויות, שייתכן וידרוש מכם נסיעות. במהלך השבוע תוכלו לתרגם אפשרויות לפעולות. מעברו של יופיטר למזל בתולה יסייע לכם לצאת מאזור הנוחות שלכם לעבר דברים גדולים וטובים יותר. חלק מזה מתקשר גם להצלחה בתחום המקצועי.

מזל גדי 21.11 - 20.1

השבוע אתם לא ממש מקבלים את הביטחון שלכם. שוקלים לא מעט דברים. הכי טוב לעשות דברים שאתם באמת טובים בהם.. לקראת סוף השבוע אתם מקבלים הרבה תמיכה. הזדמנות חדשה הקשורה לעבודה או להצעת עבודה שתקבלו עשויה להגיע מכיוון בלתי צפוי. יתכן ומדובר במשהו שעשיתם בעבר, או עבודה שעשיתם עם אדם כלשהו. בכל מקרה, זה יאפשר לכם להתנתק ממחויבות אחרת, שהגבילה את אפשרויותיכם לאחרונה.

מזל דלי 21.1 - 18.2

אתם מוצאים תשובות לשאלות שעלו בנוגע ליחסים. במהלך השבוע אתם עשויים לקבל הזדמנויות חדשות דרכן תוכלו לשנות שיטות ונהלים. היו זהירים ביום רביעי בענייני כספים, שימו לב לטעויות בחישוב או מעידות וחישובים מוטעים של תקציב. חפשו קצת השראה חיובית באמצעות פיתוח המשאבים האישיים שלכם. יום חמישי יביא תמיכה. תוכלו להתבונן בדרך שונה ורעננה על מערכות יחסים חשובות.

ראשון - שני: הצורך להגדיל את ההכנסות יהיה בולט יותר עכשיו, ויגרום לכם לכוון את כל מאמציכם להשגת מטרה זו. ברגע שתיגשו לכך, יתברר לכם שדווקא ישנן אפשרויות מוצלחות ושתוכלו להפיק תועלת ולהרוויח.

שלישי - רביעי: קשר עם מישהו מהסובבים שלא זרם לאחרונה כפי שרציתם, עשוי לעלות על דרך נכונה, למרות כל הבעיות שהתלוו אליו.

חמישי: קיים בלבול רב ולפעמים אינפורמציה מטעה, המגיעה מאנשים שבחברתם אתם נמצאים. גם אם כוונתם טובה.

מזל דגים 19.2 - 20.3

זה שבוע של הצלחות ושבחים בעבודה. תוכלו ליצור קשרים חדשים חיוביים. במהלך השבוע אתם מפתחים מערכות יחסים חדשות וקרובות יותר בעבודה. יופיטר עובר למזל בתולה שם ישהה בשנה הקרובה וזוהי בשורה טובה לחייכם האישיים. תוכלו למצוא אהבה חדשה, לגלות מחדש את השמחה בשותפות הקיימת, או לראות את עצמכם באור חדש כתוצאה מיחסים עם אחרים. זוגיות טובה בפתח!

זה זמן טוב לבחון את המטרות שלכם וליצור סדרי עדיפויות לתקופה הקרובה, רצון חזק ואמביציה מניעים אתכם ואתם מוכנים לעשות הרבה על מנת להתקדם.

 סכום כסף שאתם מצפים לו עשוי להגיע ולעזור לכם מאוד. יתכן ומדובר בהכנסות בתמורה לעבודה מיוחדת שעשיתם או בקשה שהגשתם.