מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

החל מהשבוע - מבצע מיוחד לגולשי "שמשנט": 10% הנחה לגולשי האתר בייעוץ אישי עם האסטרולוג ציון חייק, ו- 15% הנחה לבעלי האפליקציה! לתיאום פגישת ייעוץ: 052-2655058

מזל טלה 21.3 - 19.4   

השבוע נסו לנצל כל הזדמנות כדי ליהנות מעצמכם ולעסוק בפעילויות שגורמות לכם להרגיש מאושרים. בתחילת השבוע: כדאי לבקש תמיכה ולהיעזר באנשים שאתם סומכים עליהם, זה יאפשר לכם להסתגל בצורה מהירה יותר לשינויים שמתחוללים כעת. בסוף השבוע: שיתופי פעולה מאוד חשובים לכם כעת, נסו לפעול בהרמוניה עם אחרים ויתכן אף שישנם נושאים שכדאי להתפשר עליהם בכדי לקדם תוכניות.

מזל שור 20.4 - 20.5

אתם מאמצים נקודת מבט רעננה על הדרך בה אתם רוצים לתפקד. היו פתוחים השבוע לרעיונות חדשים שמגיעים בדרככם. ראשון – שני: הקשיבו לאינטואיציה ולתחושה הפנימית שלכם לגבי אנשים שאיתם אתם בקשר. ברגע שדברים יתבהרו, תדעו להתמודד עם המצב בצורה טובה יותר. שלישי עד שבת: הנושא הכספי הופך להיות רגיש. הדבר נובע לא רק מטיפולכם, אלא במידה רבה גם משיתוף הפעולה מצד הסובבים. הצורך לעשות סדר הופך ברור. בניגוד למצופה, זהו זמן שבו חשוב להבהיר דברים ולא להשאיר אותם בלתי פתורים. עדיף לשאול שאלות ברורות, ליצור קשר עם אנשים ולדון בדברים ביחד. זו גם הזדמנות ללמוד מטעויות שעשיתם בעבר ולהימנע מהן בהמשך אתם מאמצים נקודת מבט רעננה על הדרך בה אתם רוצים לתפקד. היו פתוחים השבוע.

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

השבוע אתם יכולים להועיל ולקדם את עצמכם. אתם מבטאים את המחשבות והרגשות שלכם באופן נפלא, דיפלומטיים, משכנעים ומלאי טאקט. נסו מעט לחשוב על הצד השני.. המצב הכספי: יתכנו הוצאות על דברים לא צפויים. נסו בכל זאת לא להיסחף מעבר ליכולתכם. בכלל, בעניינים כספיים חשוב לקבל אינפורמציה מלאה ולא להסתפק בידע חלקי או בהמלצה שתקבלו ממישהו אחר.

מזל סרטן 22.6 -22.7

זהו שבוע עם פוטנציאל ענק עבורכם. אתם פתוחים להשראה ויש לכם רעיונות רבים, ומתוכם ברור לכם יותר לאיזה כיוון אתם רוצים לקחת את הקריירה שלכם. זה הזמן לפעול על רעיונות שיגדילו את ההכנסות שלכם ולהתקדם עם מיזמים שיש להם סיכוי להצליח. קיימת עייפות וירידה באנרגיות, בעיית בריאות שקשורה בעיקר למתח ועייפות עלולה להתעורר. כדאי שתמצאו יותר זמן למנוחה, על מנת שלא להגיע למצב של שחיקה. חמישי: דברים שנאמרים נוטים לצאת מהקשרם, הרגישות בשיאה וכן הנטייה להיפגע, בעיקר מהאנשים הקרובים אליכם. עדיף לפתור אי הבנות כאלה ולא לאפשר להן להשפיע על מערכת היחסים.

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

השבוע זה זמן לסגל נקודת מבט רעננה על היחסים הקרובים שלכם. הקשיבו והיו רגישים לסובבים ובחנו כיצד האנשים החשובים לכם מרגישים. זה שבוע שמתגבשות בו החלטות משמעותיות, נושאים הקשורים לאיפה ואיך אתם רוצים לחיות. ראשון – שני: הדרך העתידית מתחילה להתבהר ויהיה שינוי משמעותי בהשקפתכם על העתיד הקרוב. חמישי: בעבודה נראית הזדמנות חדשה בתחום הקריירה שיכולה להביא אתכם להתקדמות חשובה. עם זאת, בדקו הכל בזהירות, צעד אחר צעד. בסוף השבוע: רעיון אשר קשור לנסיעה עשוי לעלות פתאום ולחייב אתכם לקבל החלטה מהירה. לעומת זאת, דברים אחרים אשר ציפיתם שיתרחשו עלולים להתעכב בינתיים. כדאי לנסות לזרום עם ההתרחשויות במקום להתאמץ להיצמד לתוכניות.

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

השבוע: חייב לעשות בחירה נכונה מה קודם צריך לעשות. אין צורך לחשוב על העבר, חשוב לחשוב קדימה. ראשון – שני: קשר טוב שיצרתם עם מישהו במקום העבודה יוכל לסייע לכם מאוד ולעזור לכם לראות את המצב באופן אחר. דברים שלא היו מובנים לכם יתבהרו פתאום. זה הזמן לטפל בנושא הזוגי. חבר קרוב מנסה לעזור, חשוב לתת לזה זמן וגם מחשבה..

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

השבוע אתם שואלים את עצמכם מדוע אתם מרגישים שאינכם יכולים להגיע לאן שאתם רוצים ולהיות עם האנשים שאתם רוצים להיות. שאלו את עצמכם ממה זה נובע, האם אתם מחבלים לעצמכם ברצונות. שלישי – רביעי: שיחות עם אנשים, במיוחד עם אנשים שאתם סומכים על דעתם ועל היכולת שלהם לנתח מצבים, יכולות לעזור לכם לראות יותר טוב. חמישי: קיים רצון לקדם דברים וייתכן שתצטרכו להתאים פרויקט שאתם מעוניינים בו לנסיבות חדשות, שאולי יגבילו אתכם במידת מה. מצד שני, הצורך למצוא פתרונות יצירתיים עשוי דווקא להוביל לכיוון מוצלח ולא צפוי.

 

  

 

מזל עקרב 23.10 -21.11

השבוע ייתכנו שינויים קונסטרוקטיביים בכל תחום בחייכם שיש בו מקום לשיפור, ואם זה מרגיש שדברים מסוימים הם כבר לא בידיים שלכם, פשוט לכו עם זה. ראשון – שני: יתכנו הוצאות על דברים לא צפויים, נסו בכל זאת לא להיסחף מעבר ליכולתכם. בסוף השבוע: אתם זקוקים לחופש רב ולתחושה של מרחב, וזה לא תמיד עולה בקנה אחד עם הצורך להתאים את עצמכם למערכות היחסים שלכם עם הסובבים. המצב הזה עלול לגרום למתח מסוים בקשר עם אדם קרוב. הקשיבו לתחושות הבטן ולאינטואיציה שלכם, שיכולה לעזור לכם ולכוון אתכם למקומות הנכונים.

מזל קשת 22.11 - 20.12

השבוע אתם יודעים באלו פרויקטים יצירתיים אתם רוצים להיות מעורבים, ולאיזה כיוון אתם רוצים לקחת את חייכם. הרשתות החברתיות והקהילה יספקו לכם קצת השראה. אם העבודה שלכם לא מתפתחת כפי שהייתם רוצים, זה שבוע לנסות בו זוגיות חדשה ובונה. בתחילת השבוע: רגישותכם הגבוהה גורמת לכם לפרש את הדברים הנאמרים לכם באופן אישי. אל תמהרו להיעלב מהערה טיפשית או לקחת ללב משהו שלא נאמר כביקורת כלפיכם. זה עשוי להיות סוף שבוע נעים, מפגשים עם אנשים מהעבר מביאים להבנות מעניינות וסגירת מעגלים. תוכלו לחוש בשיפור באווירה ובמצב הרוח ורצוי שתנצלו זאת לשיפור מערכות יחסים עם הסביבה הקרובה.

מזל גדי 21.11 - 20.1

השבוע אתם לא ממש מקבלים את הביטחון שלכם. שוקלים לא מעט דברים. הכי טוב לעשות דברים שאתם באמת טובים בהם.. לקראת סוף השבוע אתם מקבלים הרבה תמיכה. הזדמנות חדשה הקשורה לעבודה או להצעת עבודה שתקבלו עשויה להגיע מכיוון בלתי צפוי. יתכן ומדובר במשהו שעשיתם בעבר, או עבודה שעשיתם עם אדם כלשהו. בכל מקרה, זה יאפשר לכם להתנתק ממחויבות אחרת, שהגבילה את אפשרויותיכם לאחרונה.

מזל דלי 21.1 - 18.2

השבוע ברור לכם שהדרך הטובה ביותר להתמודד עם הציפיות השונות של האחרים היא להיות פתוחים, כנים וישירים. זה זמן אידיאלי ליצירת הרמוניה בכל היחסים ברמה של אחד על אחד, כך שאם יש מערכת יחסים עם מישהו מהסובבים שניתן לשפר, יש סיכוי גבוה שהוא יהיה פתוח לנכונות שלכם ולרצון לשפר את היחסים . כל השבוע אתם תהיו במחשבות האם הזוגיות אכן טובה לכם. העבודה מקבלת עכשיו הרבה מאד משקל... עשו רק מה מרגיש לכם טוב. סופ"ש מביא איתו תשובות חדשות.

מזל דגים 19.2 - 20.3

השבוע אתם מביעים את עצמכם בכישרון רב וזה ישפיע על עבודתכם. תוכלו לבצע שיפורים בסגנון החיים שישפרו גם את רווחתם. זה זמן לחדש, לרענן ולהתקדם בכדי להשיג את היעדים שהצבתם לעצמכם. אמרו כן לכל הזדמנות שעולה כעת, במיוחד אם זה אומר שיתופי פעולה עם אחרים. בסוף השבוע: ההוצאות הכספיות היום עלולות להיות רבות מהרגיל. היזהרו שלא לפעול מתוך ביטחון מופרז. תוך זמן קצר דברים עלולים להשתנות ותצטייר תמונה שונה לחלוטין, לכן עדיף לנקוט בגישה זהירה ושמרנית... בשורות מעודדות עשויות להגיע ולהסיר מכם דאגה שהטרידה אתכם לאחרונה. תסמכו על מידע שלא בדקתם אותו עד תומו.