מאת׃ ציון חייק
הכותב הינו אסטרולוג מנוסה, יועץ זוגי ומאמן אישי.

  

מזל טלה 21.3 - 19.4   

ראשון עד שלישי: בימים אלה צפויה לכם הזדמנות לעסקה טובה. על פי אסטרולוגיה שבועית, בנוסף לכל זה יש לכם תמיכה של עמיתים ושל הממונים כך התוצאות יהיו הכי טובות. אם תהיו חייבים לקבל החלטה חשובה מבחינה כלכלית. אל תמהרו בזוגיות, אתם לא מקבלים החלטה נכונה. עד יום חמישי תגיעו להחלטה.

מזל שור 20.4 - 20.5

יום ראשון מביא איתו מחשבות לקום ולעשות פעולות. צריך לעשות צעדים, אבל לא גדולים. בזוגיות יש רצון מכם לעשות את הבלתי אפשרי. אתם מעט בנסיגה לפי המצב של הכוכבים. אבל אתם לוחמים! לא ניתן לשבור אתכם. סוף השבוע מביא איתו הרבה שקט.

מזל תאומים 21.5 ־ 21.6

ראשון – שני: ימים מעט לא קלים, קיים אלמנט לא צפוי. סף הגירוי שלכם נמוך, דבר שעלול להגביר את רגישותכם ואת הביקורת שלכם ביחס לסביבה. השבוע תהיה לכם גם הזדמנות לקשור את הקצוות עם בני משפחה וענייני הבית, ותוכלו להתחבר מחדש עם חברים ותיקים. בזוגיות׃ קשר שבו אתם מעורבים גורם לכם היום להתלבטויות רבות לגבי ההמשך. נסו להימנע כעת מאמירה או מהלך שעלולים להזיק לכם.

מזל סרטן 22.6 -22.7

קיים מעט לחץ שמאלץ אתכם להתבונן מחדש על סדרי העדיפויות שלכם. אתם עשויים להרגיש שקיים פער בין הציפיות של הקרובים אליכם, לבין החובות שיש לכם הקשורות לקריירה. ראשון – שני: קיימת התעסקות רבה סביב עניינים הקשורים בבית ועליכם להפגין קור רוח. היזהרו במה שאתם אומרים. ביקורת, גם אם מוצדקת, עלולה לגרום למתח מיותר.. בסוף השבוע מעט ירידה באנרגיות. חשוב לא לתת לאף אדם לשבור אתכם.

מזל אריה 23.7 ־ 22.8

אתם מרגישים כאילו מהלכים או אירועים פועלים נגדכם ומשפיעים על התוכניות והמטרות שלכם. התמקדו בשמירה על גישה רגועה והימנעו מאמירות מיותרות ופעולות פזיזות. הכירו במצבכם ונסו להבין מדוע אתם מאפשרים לאחרים להפריע לכם ולהסיט את תשומת הלב שלכם. אל תטרידו את עצמכם בנוגע למה שמישהו אחר חושב או עושה. ראשון – שני: תיתכן התפתחות חשובה במקום העבודה וחשוב שתשתמשו באינטואיציה ובתחושות הבטן שלכם בקבלת החלטו. בסוף השבוע: תוכלו להתגבר על קשיים ולהרגיש שיש לכם יותר שליטה במצב. הזדמנויות חדשות מגיעות מכיוון בלתי צפוי. אתם יכולים להשיג הרבה יותר דרך שיתוף פעולה, עזרה וסיוע מאחרים.

מזל בתולה 23.8 ־ 22.9

זה הזמן לחזק את עצמכם על מנת שתרגישו טוב יותר מבחינה רגשית. יש לכם הזדמנות השבוע להפעיל את הכוח וההשפעה שלכם, רק הקפידו לשמור על הגבולות האישיים שלכם. בתחילת השבוע: מצבכם הכספי ידרוש מכם עירנות והשגחה. טעויות לגבי תשלומים המגיעים אליכם יהיו שכיחות למדי. תחושת האחריות מקשה עליכם להשתחרר מהעומס. יעלה צורך למצוא דרך לשתף פעולה עם אחרים ולהיעזר בהם, חשוב לעשות זאת, ולו רק על מנת לאפשר לעצמכם להאט קצת ולהיות פחות לחוצים.

מזל מאזניים 23.9 -.22.10

ראשון – שני: מצב הרוח שמלווה אתכם גורם לכם להרהורים וחשבון נפש, ואתם בוחנים מערכות יחסים חשובות בחייכם, בעיקר כאלו שנוצר בהן מתח לאחרונה. חשוב לדבר על הדברים ולשתף את הסובבים בתחושות שלכם. אין זה תפקידכם לפתור את הבעיות של כולם. מתנו את הנטייה לשתלטנות ובמקומה הפגינו סמכות והובילו על ידי דוגמא אישית. בסוף השבוע: נושא כספי שהטריד אתכם מאוד לאחרונה עשוי להיפתר. יתכן ואיזשהו פרק יסתיים: שותפות, השקעה או מעורבות כספית, וסיומו מאוד יקל עליכם ויאפשר לכם לשקול כיוונים חדשים.

 

  

 

מזל עקרב 23.10 -21.11

ראשון – שני: אתם עסוקים בענייני כספים ויתכן שתחליטו שהגיע הזמן לתכנן את פעילותכם הכלכלית בצורה אחרת. אתם יכולים ליצור יציבות ותחושת ביטחון מבחינה כלכלית. תנו אמון במה שקורה, האפשרויות שנפתחות עכשיו הן נכונות ובקרוב תמצאו את עצמכם בכיוון הנכון בחייכם. בסוף השבוע: שינויים שלא צפיתם אותם יאלצו אתכם למצוא פתרונות, וכמו תמיד, כשאתם במצב שנראה כחסר פתרון מגיעים אליכם הרעיונות המבריקים ביותר. אל תקשיבו לעצותיהם של אחרים, היצמדו לדרך שלכם.

מזל קשת 22.11 - 20.12

יש לכם מוטיבציה ונחישות והצרכים העסקיים והאישיים חשובים לכם. בשבועות הקרובים תוכלו להגדיר את המטרות שלכם באופן ברור. שלישי – רביעי: עסקה או קנייה שתכננתם ייצאו לבסוף לפועל, אולם ייתכן שתמצאו את עצמכם מוציאים הרבה יותר מכפי שרציתם ותכננתם. כדאי לנסות לברר כמה שיותר פרטים מראש. אתם עלולים להתרכז בפרטים הקטנים והשוליים במקום להתרכז בעיקר, והוצאות שלא הייתם מודעים לקיומן יתגלו רק ברגע האחרון.

מזל גדי 21.11 - 20.1

השבוע חשוב להקשיב לאחרים ולהשתמש במיומנויות התקשורת שלכם. שמרו על קור רוח בהתמודדויות שלכם עם אנשים והימנעו מתגובות תוקפניות... ראשון – שני: קיימת תחושה פחות נוחה, שנובעת מירידה באנרגיות ובגלל מצב של חוסר בהירות. התמקדו כעת בהתחייבויות שלקחתם על עצמכם. דברים יתבהרו לכם בעוד כמה שבועות ואז יהיה קל יותר לגבש כיוון ברור יותר להמשך. בסוף השבוע: הספקות שליוו אתכם לאחרונה, יתחלפו בתחושת ביטחון בבחירה שבחרתם.

מזל דלי 21.1 - 18.2

ראשון – שני: נושא שעורר מחלוקת בעבר, יעלה שוב ועלול לגרום לאווירה לא נוחה. נסו להשתחרר מהצורך להתחשבן עם מי שגרם לכם עוגמת נפש בעבר ולמצוא דרך של פשרה. ברביעי ועד סוף השבוע: יביא לשינוי חיובי במצב הרוח שלכם ובהרגשה הכללית, משהו שהעיק עליכם ייפתר וכתוצאה מכך תרגישו שהכול הופך להיות ברור ואופטימי.

מזל דגים 19.2 - 20.3

השבוע מביא עימו תחושה שמשהו צריך להשתנות כדי שתוכלו להמשיך הלאה. ייתכן שתצטרכו לסגור איזה עניין שמפריע לרווחה האישית שלכם וגורם למתח בחייכם. מומלץ להיות עירניים ולהיזהר ממצב של אשליה או חוסר יושר. חשוב לנקוט זהירות ואיפוק גם בנסיעות, תוך הקפדה ותשומת לב לפרטים הקטנים. גם המצב של הכוכבים מאד עוזר לכם. חשוב לתת מעט זמן לעצמכם.