צילומים תמונה ראשית: יח"צ התאחדות אילת, מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר עליזה בלוך ומתוך הפייסבוק של סגן ומ"מ ראש העיר משה שטרית

 

אבי סולומון

תושב העיר כבן 38 הוא ספורטאי מצטיין במיוחד, המתמודד בכבוד עם קשיים לא פשוטים בעליל וגם מייצג את מדינת ישראל בזירה הבינלאומית בתחומו. אבי הוא אצן דתי מוצלח שעלה לישראל מאתיופיה כשהיה בן 8 והתעוור בגיל 16 עקב מחלת הגלוקומה, מחלה תורשתית שהתפרצה ללא הודעה מוקדמת. למרות העיוורון הוא התגבר על כל הקשיים ורשם הישגים מרשימים בריצה למרחקים. 

אלי אבגי

מאסטר אלי אבגי מזה שנים רבות נחשב לאחת הדמויות הבולטות בארץ בתחום אומנויות הלחימה. אבגי הוא אלוף עולם בנונצ'קו, אלוף ישראל בקונג פו, ומדריך בכיר לקונג פו וקרב מגע כבר למעלה מ-30 שנה. במסגרת תחרות בינלאומית שנערכה בצרפת במאי 2001, הוכתר אבגי כאלוף העולם באחד הכלים המסורתיים המובהקים של אמנויות הלחימה המזרחיות - הנונצ'קו. הרזומה שלו כולל הדרכת קרב מגע ביחידות מיוחדות בצה"ל ובשב"ס. 

צבי וופנר

מאסטר צבי ופנר, בעל חגורה שחורה דאן 4, הוא מאמן המתמחה בטאקוונדו טכני תחרותי. צבי, החל את דרכו בעולם הטאקוונדו בארה"ב, ובגיל 10, כשעלה עם הוריו ארצה, זכה במשך 4 שנים ברציפות באליפות ישראל לטאקוונדו. עם הצטרפותו לנבחרת ישראל בטאקוונדו טכני, החל צבי לייצג את ישראל בתחרויות בינלאומיות שבראשה אליפות העולם בטאקוונדו. יכולותיו הנדירות של צבי, סוחפות את קהל הצופים והשופטים עד לכדי הזמנתו על ידי מועדונים אחרים להופיע בהופעות ראווה בתחרויות ארציות. 

ארתור אברמוב

המתאגרף מבית שמש השתתף בשנת 2016 בטורניר עולמי לאגרוף שנערך בסרביה. מדובר בטורניר דרג א' מהאיכותיים ביותר שמתקיימים בעולם. ארתור הצליח לגרוף את המקום השלישי לאחר שבקרב המכריע התמודד ראש בראש מול אלוף ברזיל. בזכות כוח הרצון וכוח ההתמדה הגיע ארתור להישגים מרשימים בענף מאתגר זה.

יוחנן אוחנה

האיש והשרירים תוצרת מקומית הביא גאווה גדולה לעיר ולתושביה לאחר שבשנת 2014 השתתף בתחרות ארצית העונה לשם "בודי בוילדינג", בסיומה זכה במקום הראשון. מדובר בתחרות ספורט לפיתוח גוף אשר במהלכה מציגים מפתחי הגוף את גופם בפני צוות השופטים, הבוחן לא רק את גודלו ועיצובו, אלא גם את הפרופורציות בין השרירים. בנוסף, בתחרות זו בוחנים השופטים גם את החיטוב והייבוש של המתחרה ואת מסת השריר והחיטוב בפלג הגוף התחתון (רגליים).