טלה
21.3-20.4

למרות המצב הלא ברור מהרבה בחינות, אתם מתרגשים לקראת ליל הסדר. לחד-הוריים: ייתכן ואתם מרגישים את הבדידות ביתר שאת. אתם מביטים על אחרים שמתקשים לשפר זוגיות בשעה שאתם מתגעגעים לסימנים מבן/ת הזוג ולפרק ב' בחיים. אתם מבטיחים לעצמכם להיפרד מכאלה שתוקעים אתכם בבוץ הדיכאון. העתיד הכלכלי עדיין מעורפל בנוגע ליקרים לכם. אתם מחפשים תעסוקה מכניסה ומקווים לטוב. הורידו מינון בנוגע לכעסים, השקעות חפוזות ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם. פרגנו לחלשים, שהרי מילה טובה מעולם לא הזיקה לפיו של אדם.

שור
21.4-20.5

אווירת החג מרגשת. דברים לא סגורים עם מישהו מהמשפחה. הורידו מעליכם את כובד המרחק בין אנשים וביניכם לשמיים. רגשות האשמה לא פוסחים עליכם. המרץ מתחיל לחזור, אך למרות זאת ממליץ על הורדת מינון זמנית בנוגע לקריירה, מגמת לימוד, מעבר מגורים וחלילה לגירושין. ביחס לחופשה שכל הזמן רציתם להוציא לפועל: אומנם הפנטזיה יפה כרגע, אבל דחו את הביצוע לזמנים שיאפשרו לכם זאת. אתם רוצים חברים שמזמן לא היו בקשר ומתחמקים. זכרו את המשפט העובדתי הבא: מי ששבע אינו מבין את הרעבים.

תאומים
21.5-21.6

אווירת החג המדהימה לא מוחקת את דאגותיכם. תקיעות מבחינה כלכלית ורגשית. עדיין לא החלטתם מה לעשות בכלל עם החיים שלכם ועם האהבה. האם להתפשר? לשנות מקום מגורים לגודל ולמקום המתאים לי? כדאי לחשוב על בדיקות בריאותיות שמזמן לא ביצעתם. בימים אלה מומלץ לשבת ולתכנן תוכנית כדי להרים את עצמכם בידיים עם רשימה מפורטת לפרטי פרטים. באביב עליכם להרים טלפון למי שהזנחתם מאחר או שזקוק לכם ותמיכתכם. הורידו היסוסים וזכרו שאין דבר כזה שאנשים שהיו יקרים לכם, יהיו כיום בעיניכם זרים.

סרטן
22.6-22.7

בילוי מרגש ומיוחד מסוגו עומד בפתח. בקרוב, נפתחות הדרכים בפניכם ברוב השטחים, אז שמרו על מצב הרוח מרומם כי תזדקקו לו כדי לחזור בדרך למעלה. במקביל ובנוסף תוקפים אתכם רגשות פתאומיים שקשורים לאנשים שהיו בחייכם ואתם לא מרוכזים בעצמכם. זה הזמן לתכנן את הצעדים הבאים בקפידה מתוך זהירות ועומק המחשבה. אלה שנשארו לבד מרגישים את הבדידות ביתר עוצמה. זה הזמן לגלות דברים על עצמכם במישורי הבריאות, הנתינה והעוצמה. אתם מתקדמים בהתמדה לצבור כספים ולהכשיר את עצמכם חיצונית ונפשית לזוגיות בריאה וטובה.

אריה
23.7-22.8

חוויה מכאיבה לצד קשרים אחרים שקורצים לכם לחוות אותם. תירגעו, כי החשש מהזמנה שקיבלתם יתברר כמיותר. כספים בדרך אליכם בהפתעה ולא ממקום שידעתם עליו כל כך. הימנעו מביקורת כלפי חבריכם לעבודה ובכלל. החזיקו בעבודתכם הנוכחית בכל כוחכם. זה הזמן להרהורים ביחס להסבה למקצוע אחר או ליציאה לעבודה ולשיקום יחסים במקום עבודתכם העכשווית. פנו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים, בעיקר בנושא איחוי שברי הלב. בקרוב: ימים טובים שיעשו מה שלא הצלחתם בעבר כי ידוע שמזל טוב שווה יותר מיקיצה מוקדמת לעבודה או לסידורים.

בתולה
23.8-22.9

אתם עדיין מצפים להחלטה חשובה בתיבת ההפתעות של גורלכם. בהעדר בן/בת הזוג התקוע/ה בלב, יתאמצו חלק מבני המזל למצוא תחליפים אחרים. אווירת החג עושה לכם משהו, אך יחד עם זאת, יש תחושת החמצה על שפספסתם את הבילויים בחודשיים האחרונים. לקראת סוף השבוע הבא תשובו לחשוב על תכניות ישנות בנוגע לעסקים, מכירות, זוגיות, נסיעות, ילדים, קשרים ולימודים. למרות שאתם מוזמנים ומקובלים, אתם עדיין חשים בבדידות הכבדה והמעיקה. אתם כועסים על עצמכם לגבי טעויות טיפשיות שעשיתם, למרות ניסיון החיים שצברתם, כי אין בנמצא חכם ללא פגם.

מאזניים
23.9-23.10

על רקע אווירת החג יש הזדמנות להתקרב לבן/בת הזוג. זיכרון אבדה רגשית מניב דמעות שהיו עצורות הרבה זמן. בעבודה: הפתיל הקצר ישלוט באחרים ופחות בכם. מחוסרי העבודה: הזמן יוקדש למחשבות אודות קידום נושא הכספים, המגורים והעבודה. אתם תומכים באחרים בעצות טובות שאותן אינכם יודעים ליישם בעצמכם. טוב תעשו אם תחייכו ותניחו לדאגות, שכן בהשפעה המיטיבה של הכוכבים ובעוד כשבוע יתנדפו חלק מהצרות דרך הארובה המאפירה של גורלכם. אתם נלחמים באנשים שייפלו תחת רגליכם בעתיד. תתעודדו: השקר לא נוסע רחוק, אך האמת מגיעה לאין סוף.

עקרב
24.10-21.11

מעבר דירה/שיפור הקיים נקשר אליכם בימים אלה. לרומנטיקנים: זה הזמן לחשוב על הגורם לפרידתכם או להתרחקות בן/בת הזוג ולעשות שיעורי בית מתאימים. טיפ השבוע: נצלו את השבוע הקרוב למפגשים עם כאלה שמזמן לא יצרתם איתם קשר. שמרו על המשקל הנכון וחלקו עצב ושמחה עם אחרים. צאו אל הטבע, עשו אומנות, הקשיבו למוסיקה מרגיעה וצאו אל רחבת הריקודים האינטימיים של החיים. אתם מתחזקים מבחינה רפואית ובוטחים בגופכם. מישהו מרגיש נקיפות מצפון רגשית, מה שמוכיח שוב שחוב הוא חוב, גם אם כבר נשכח.

קשת
22.11-21.12

על רקע אווירת החג וחול המועד מחכה לכם בילוי מרגש ומיוחד מסוגו. החל מיום שלישי הקרוב תחל תקופה טובה יותר, מלאת כוח אופטימיות ושל רצון לעשייה חיובית. הקשרים הישנים עדיין לוטים בערפל אבל משום מה עובדה זו מעיקה עליכם פחות. זה הזמן לבקש ייעוץ ותמיכה מאנשים חכמים, ידועים, עם המלצות ושהם בעלי ההכשרה המתאימה לכך. איבדתם חברים ואנשי משפחה בשלוש השנים האחרונות מסיבות שונות. חלק לא שמרו על בריאותם. לכן, זכרו לשמור על מה שחשוב באמת, כי הבריאות טובה מן העושר.

גדי
22.12-20.1

אווירת החג מוחקת חלק מהדאגות למרות שהתקדמותכם קצת השתפרה אך עדיין נעצרה בתחומי עסקאות, עצמאות ורכישות גדולות. אל דאגה, בעוד כחודש צפוי שיפור. אתם פחות חוששים מתגובות המשפחה כלפי התוכניות הרגשיות שלכם. מבחן אמון כלפיכם יעבור בהצלחה, אבל האמון בבן/בת הזוג עדיין רחוק ממבחן התוצאה. הסחבת בנוגע לתשובה שלה אתם מחכים משגעת אתכם. הגיע הזמן להיפרד מתחושת התבוסתנות. ביום שלישי: שיפור ראשוני לטובה. היזהרו מכאלה שמחייכים לכם ואחר כך מספרים מה שסיפרתם לאחרים. זכרו: חזירים שקטים אוכלים את כל הגרעינים.

דלי
21.1-18.2

אווירת החג לוקחת אתכם למקומות ולאנשים שאותם אהבתם ושאינם עוד. זה הזמן להפגין אומץ ולסלוח. זכרו שהמשפחה חשובה ושאתם לא יכולים לשאת את הכאב לבד. התרכזו בתוכניות לעזור לאחרים ורק אז תוכלו למצוא את עצמכם מחדש. כספים יגיעו בזמן. ענייני משפט, מעברי דירה שיפוצים ועזרה לבני משפחה יעלו על הפרק. זה הזמן להשתחרר, לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם בחיים. אל תחכו שדברים חשובים ייהרסו. אל תוותרו, תעשו משהו שעשוי להציל את מצבכם. זכרו שתרנגול הודו מעולם לא הציע להקדים את חג ההודיה.

דגים
19.2-20.3

השבוע אתם מרגישים את הפחד בתחום הכלכלי ובקריירה. המריבות הקטנות לא פוסחות עליכם. ההתרגשות לקראת מפגש כלשהו ממלאים אתכם בתקווה. אכזבות החיים מעיבות על חדוות ההווה. אל תאמינו למה שמייעצים או שמספרים לכם חברים בתחום הרגשי. פנו לייעוץ אישי לגבי רוב התחומים הרגשיים ובשאלות לאן לפנות ובמה להחליט. הודעה שתקל על ליבכם תחכה לכם בקרוב בסלולרי. אתם מבלים במקומות שמזכירים לכם את העבר. חלק מבני המזל יחפש את עצמו וינסה לחפש ייעוץ בנוגע לבלבול שעוטה את חייו.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay