טלה
21.3-20.4

אופטימיות כוכבית משפרת לכם את מצב הרוח הכללי. מאגרי המזל ייפתחו בפניכם. משהו מאוד משמעותי בחיי האהבה שלכם יתרחש. תיתכן חזרה מחודשת או קשר ישן שיתחדש. מישהו עלול להזמין אתכם למסיבה שלגביה לא היה לכם מידע מוקדם. טיפ: להמשיך זה כוח – חוק ההתמדה בחיים חשוב לכם בימים אלה. אתם מתכננים לעשות כספים בדרכים מקוריות. לנשואים ולמחויבים רגשית: אתם מפוזרים ואינכם רואים דברים באור הנכון. הירגעו, שכן ביום שלישי תתחילו לחוש טוב יותר, בדיוק במקומות שבהם חשתם ברע קודם לכן.

שור
21.4-20.5

מיקומה של שליטת המזל שלכם ונוס משפרת את התחום התקשורתי. במישור העבודה או העסקים: מומלץ לנסות ולברר מה מפריע לכם להתמודד ולהכין תכנית היחלצות מהמבוך שבו אתם שרויים. טיפ השבוע: תפלו שבע פעמים ואם צריך אז קומו שמונה פעמים. הפעם השתמשו בעקשנות המאפיינת את סמל המזל שלכם. ימים של ביטחון במראכם החיצוני ישפרו את היחס כלפיכם. כושר הביטוי שלכם מרשים את הסביבה הקרובה. הקשרים החדשים בתחום הקריירה עומדים להבשיל מוקדם ובגדול. ביקור חשוב עומד לנחות בביתכם, היכונו לכך. הכינו את האלבום ואת והמצלמה.

תאומים
21.5-21.6

השבוע אתם מקבלים החלטות מהירות ובאופן מפתיע תפתרו בעיה קשה בתחום העבודה. הצעת עבודה קודמת תתברר כאמתית וכמבטיחה. אתם חיים לאחרונה בייאוש שקט אבל יודעים לשחק את משחק המאושרים. כדאי שתזכרו שיש בעולם אנשים יחפים וחסרי כל שעדיין מחייכים חיוך רחב. פניות להידוק קשרים יבואו מכיוון בני המין השני. הזמנה לאירוע חשוב תגיע בקרוב ממקורות חשובים. הנשואים יחפשו את עמק השווה אך שוב, ללא הצלחה. זה הזמן לחשוב על פתרונות יצירתיים. תאכלו בזמן, תאכלו נכון, היעזרו באנשי מקצוע מתאימים ועסקו בספורט קליל.

סרטן
22.6-22.7

ימים נעימים ימלאו אתכם בדברים שמשרים רוגע ואהבה. כספים ייצאו למטרה טובה. לעוסקים באומנות: אלה ימי חסד ויצירה. השבוע שלכם מוצלח: במשרד, בבית ובכל מקום שבו אתם חיים. כולם ינסו לשתף פעולה ויקבלו את הרעיונות שלכם באהבה ומתוך רגישות מעוררת נשכחות. אתם מלאים בעוצמה מחודשת. קנייה או מכירת כלי רכב או דבר יקר אחר ייצאו אל הפועל. בימים אלה אתם יורים מן המותן בנושאים פוליטיים ומשפחתיים. זכרו שטוב לשתוק ולהיראות טיפשים מאשר לדבר ולהוכיח שזה נכון. דמות אהובה תעלה לכם בזיכרון.

אריה
23.7-22.8

השבוע מעורר בכם לבטים ביחס לכמה דברים שקשורים לעבודה. קידום או העלאה במשכורת ממש בקרוב. התסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. הדאגות הן סביב החלומות שאותם רציתם להגשים. השבוע יש לכם את הצורך לחוות חוויות בחיק המשפחה ובחברת חברים ישנים. תקבלו מחמאות רבות בכל הנוגע לתחום היצירתי. גורם רגשי עשוי לשנות את דעתו באופן חיובי. מלכודת רגשית תפסח עליכם. אתם מרגישים בימים אלה התקרבות ובנטייה לחסדי שמיים. שאו תפילה בכול מקום, שהרי גם בסבך הסירפדים תוכלו למצוא את אלוהים.

בתולה
23.8-22.9

הנשואים יחושו השבוע בסגירות כתוצאה מתחושה שהם הקורבן למחדלים של הצד השני. השבוע אתם מבקשים להגיע למטרה והופכים עולמות בשל כך. כספים שמאחרים להגיע יהיו הסיבה העיקרית ללחצים. תכניות הקשורות להסבה או לשינוי בעבודה יוצאות אל הפועל. לרווקים: רגעים משמחים מרגשים ועצובים מצפים לכם מעבר לפינה. אתם כואבים על מה שקורה לאחרים וגם לגבי מה שאתם רואים בחדשות. אתם אנשי מצפון ולב וכך נכון להרגיש, שנאמר: אם תראו אחרים מתאבלים - הצטרפו אליהם; אם תראו אותם שמחים - שמחו בשמחתם. כספים בדרך אליכם.

מאזניים
23.9-23.10

השבוע אתם צפויים להיות רגישים מאוד בחברה ועם זאת ליהנות מפופולאריות רבה. דעותיכם הקשורות לענייני החיים והלב יתקבלו באהדה רבה בחוג המשפחתי. בעבודה יחמיאו לחוכמת החיים שלכם וידובר על קידום. מומלץ לפנות לייעוץ ביחס לבעיות במסגרת הנישואין או כאלה שמנהלים חיים משותפים וזוגיות מלאה בסימני שאלה. בנושא התעסוקה אתם מרגישים שעיניים לא טובות מביטות בכם, סוג של עין רעה שעוצרת אתכם מלהתקדם. אנשים מתגאים בפניכם כשהם טיפשים וריקים מתוכן ולא יודעים שהעץ בעל העלים הרבים ביותר לא בהכרח יפיק מיץ פירות.

עקרב
24.10-21.11

חברים יבקשו את נוכחותכם הנינוחה והמשרה רוגע. הזעזועים האחרונים בעבודה ייעלמו כלא היו ושוב תאמינו ביכולות שלכם. הממונים עליכם יעריכו את מוצא פיכם וייתכן כי יקדמו אתכם בקרוב מאוד. בריאותכם מתחזקת. הרגשתכם ירודה לעיתים בשל ירושה או משפט שנדחה למועד מאוחר יותר ובשל סחבת של הצד שכנגד. אתם טיפוסים ששורדים משברים אם כי אתם רגישים תכונת הישרדות זו שלכם מוכיחה שאם העולם יוצף זה לא ישנה כלום לברווזים. מי שלא מצא בן/בת זוג, יקל על עצמו בכך שיפנה לייעוץ אישי ביחס לאהבתו/ה.

קשת
22.11-21.12

מצב כוכבי מעולה ומסייע יעשה לכם את השבוע. הלימודים ילחיצו קצת אך יתר התחומים בסימן עלייה. התחום הרומנטי יתפתח באופן חיובי אם תשמרו על כללי הזהירות. בנקודה זו זכרו: צפו לזמן עתיד, למדו מכישלונות האתמול ותחיו את היום. לנשואים מצפה שבוע של אהבה. הם ירגישו נפלא וכמאוהבים מחדש. הרווקים שביניכם ינועו מתוך תחושה של לחבק את כל העולם. חלק מכם ירגיש שעיניים צרות חוסמות אותו מלהגשים את תחום הזוגיות. הממונים יזכו אתכם ביחס פתוח וליברלי. עסקו קצת בספורט לשיפור הבריאות ומצב הרוח.

גדי
22.12-20.1

השבוע תגלו שאמונה יכולה להזיז הרים. מחשבות לעשות עם עצמכם משהו דוחפות אתכם לנסות דרכים אחרות ויצירתיות בתחום הרומנטי. למרות שאתם רוצים בקשרים טובים בתחום הקריירה, אינכם מצליחים שלא לעלות על העצבים של אחרים. מישהו יבשר לכם על מפגש חברים. בקרוב תדעו מי החברים האמתיים שלכם. במקביל, באמצע השבוע, תופתעו לטובה מתחום הקריירה, בנוסף, הפתעה מכיוון רמת השתכרותכם - ממש בקרוב. הנשואים שבכם ומי שלא השתחררו מסימני השאלה בתחום הרומנטי, חייבים לחפש ייעוץ אישי לפתרון בעיותיהם. רשמו הוצאות והכנסות ואזנו בין השניים.

דלי
21.1-18.2

אתם לא מרוכזים והדמיון שעלול להסיט אתכם לעבר חשדות ולקנאה מיותרת. מומלץ להגביר ערנות בתחום הקריירה כי יש מצב לסכסוך עם הממונים. פנו זמן להתקשר לחברים טובים שעשו לכם בעבר הכי טוב. לאלה שנמצאים בקשר חדיש או מחודש זכרו, אל תיקחו את המפגש כמובן מאליו. תשקיעו מהסיבה הפשוטה שמפגש עלול להיות ראשית הפרידה. אל תיתנו לטיפוסים שליליים למשוך אתכם להשקעות מפוקפקות. זהירות, האופטימיות שנסכו בכם עלולה לסחוף אתכם לבצע מהלכים הרפתקניים מדיי. לעומת זאת, תשאפו לחסוך ולהשקיע בנדל"ן מניב - זה תמיד טוב

דגים
19.2-20.3

אתם בשינויים טובים שהחלו כבר מאזור פברואר השנה. תהליכים הקשורים לעבודה ולזוגיות יקבלו ריענון או שתכירו אובייקט חדש ורציני/ת. רגיעה ברוב שטחי החיים כתוצאה ממצבים כוכביים טובים שאותם חזיתי בעבר. אתם נעזרים בכוחות של אחרים שמייעצים או שמייחלים להצלחה ולאושר בחייכם. התרגשות לקראת חג הפסח שמתקרב רותמת אתכם לסידורים ביחס אליו. למדתם להסתגל למצבים קשים ולשינויי אופי בין אנשים כי "עשרה אנשים = עשרה צבעים". יש בכם אנרגיות חדשות וטובות. כספים יגיעו בזמן הנכון.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay