טלה
21.3-20.4

השבוע אתם נפגשים בצרוף מקרים קוסמי עם אדם מיוחד במינו. אתם מופתעים לגלות שהשד לא הכי נורא בשטח התעסוקה, שאתם רצויים ומוערכים ושיש עוד הפתעות נעימות בשטח החשוב הזה. פחדים הקשורים לבן/בת הזוג נעלמים לזמן מה וזה קשור להעמקת התחושה שלא אוהבים אתכם, כמו בהתחלה. המשיכו בטיפוח ובשחזור האישיות שאבדה לכם. הורידו את ביישנותכם הטבעית ואת תגובות המוגזמות כנגד הפגיעה בכם. זה הזמן לנקוט אמצעים ולהשקיע על מנת להשתבץ בנופש שלו אתם זקוקים מאוד. זה הזמן לספורט ולשחרור הנשמה.

שור
21.4-20.5

משהו ימשוך אתכם להסתכן. אל תתנו למשהו הפתאומי הזה להוציא אתכם מגדרכם. אתם ממשיכים ומחפשים בבית כוח ועוצמה על ידי שמירת הכעסים הישנים. זה הזמן לשחרר את הכאב כי הדבר מחבל בחיי המין והאהבה שלכם כבר המון זמן. אתם מגלים שבמקום בו יש כוח רצון  - יש דרך; כשיש דרך - יש הגעה; כשיש הגעה - זה יבשר שהגעתם אל היעד. אתם רוצים להימנע מכאב, אבל לא עושים מספיק על מנת לשנות את המציאות שבה אתם חיים. השקיעו בספורט שיטתי מבוקר ורציני. זה הזמן לייעוץ מקצועי-עתידי לכל מטרה.

תאומים
21.5-21.6

באופייכם אתם קלילים, ישרים, שקופים, גלויים וטובים  יותר מדיי. השבוע אתם חייבים לשנות זאת ולא להראות את מה שבליבכם לאחרים. אתם זקוקים לעידוד ופתאום מבינים שמילה טובה אחת מסוגלת לחמם שנים של קור וניכור כלפיכם. במישור התעסוקה אתם בלבטים. למרות שתקבלו יחס טוב, עדיין לא תהיו מרוצים. הפתעה טובה מכיוון תחום הכספים. עסקו בספורט בריא. לא לחשוש מהצד הכלכלי. הכינו עצמכם ללחץ חוזר מהכיוון המשפחתי בנוגע לבן/בת הזוג. הזמן לספורט לשחרור הנשמה. צלצלו לייעוץ ממוקד אודות התקיעות הרגשית.

סרטן
22.6-22.7

אתם נתפסים כמובנים מאליהם בקשרי זוגיות והשבוע זה בא לידי ביטוי בעוצמה. זה הזמן שתתחילו להבין את נוסחאות הטעות של החיים. חפשו את הדרך שבה לא תהיו תלויים כלכלית באף אחד ושתעשו בעצמכם מה שבדרך כלל אתם משאירים לאחרים לעשות למענכם. אל תגידו "זה בלתי אפשרי". תגידו "עדיין לא עשיתי את זה וננצח את כל המכשולים". חפשו את הפריצה הגדולה כעצמאים מכל הבחינות. השבוע אתם חשים געגוע לעבר ונזכרים בימים טובים שהיו ונגמרו. תחומי לימוד ועבודה נפתחים בפניכם. אתם מתגייסים לקנות משהו יקר.

אריה
23.7-22.8

האריה שבכם מתעורר השבוע לעשייה בנושאים כלכליים ועסקיים. גישתכם הליברלית והחופשית בגובה העיניים תשפר את קשריכם מול מערכות יחסים חשובות. הלחצים הנפשיים ייעלמו תודות למצב כוכבי משופר. שוטו על פני החלום לאהוב ולהיות נאהבים תנו למי הרגש לזרום בכם מחדש. אתם לא יודעים איך לתקן בנושא הזיווג והזוגיות, אבל כל מה שאתם יודעים הוא שהפעם אתם רוצים אהבה. אתם חושבים על לצאת לטיול, אבל גם השנה זה לא בדיוק ייצא אל הפועל. זה הזמן לעסוק בספורט יעיל ואינטנסיבי. כספים יפתיעו לטובה.

בתולה
23.8-22.9

זה הזמן לשלוח קורות חיים. אל תהיו כוחניים ומהירים מדיי לשפוט. הגיע הזמן למחוק את תפיסת החיים המיושנת שלא עוזרת לכם בכלום. טיפ: אכלו ושתו עם קרוביכם, כבדו את המשפחה, אבל עסקים תעשו רק עם אנשים זרים ולא איתם. אתם שוב טועים בקשר שמראש ידעתם שהוא למטרות ידידות, השבוע אתם משלמים את מחיר אשליית ההדדיות בקשר ומרגישים לבד. כספים יגיעו בזמן הנכון. מישהו מן העבר הקרוב/רחוק יחפש אתכם ויודע עליכם. צאו לבלות קצת היכן שהוא. תבינו שזה לא בריא להתחפר כל הזמן בבית.

מאזניים
23.9-23.10

קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. בריאותכם במיטבה. בימים אלה תופתעו להיווכח שכולם מחייכים ומתגמלים אתכם על טובה שעשית בשבילם בעבר. זוגיות: אתם לא שחקנים בתחום האהבה ולכן אתם נתפסים כתמימים וכטרף קל מאוד בעיני בן/בת הזוג, הגיע הזמן לשנות את דפוסי האופי הללו שבכם. אתם שואפים לצדק לכן חושבים פעמיים לפני שאתם פוגעים, אבל בסוף 'אוכלים אותה' בגלל זה. טיפ: אם אתם לא יכולים לחיות יותר זמן - בין אם אתם מבוגרים או מכל סיבה אחרת - חיו את חייכם לעומקם. צלצלו ליעוץ טלפוני.

עקרב
24.10-21.11

טרדות היום והשעה ייעלמו מדרככם. לפנויים מצפה שבוע קצת מבולבל מבחינה רומנטית. בקרוב יהיה טוב. בינתיים, אל תפגעו בעצמכם ובאחרים. אתם צריכים דמות חזקה שתוביל אתכם לשינוי. חפשו את עצמכם בדרך של יציאה מן הבית לעיתים יותר קרובות. מצד שני, התנזרו מכל גישה פוגענית ונקמנית על חשבון בן/בת הזוג שבבית. נכון שכלב רע לעולם אינו מת מרעב, אבל אתם בני אדם ויש לכם מצפון שמתעורר לאחר מכן. טפחו את היופי החיצוני ואת תחושת האושר הפנימי. הגיע הזמן לייעוץ אישי טלפוני קצרצר וממוקד מטרה.

קשת
22.11-21.12

צופה לרגעים מהנים בחברת המשפחה הקרובה. אתם שוב מחליטים שלא להחליט לגבי פתרון לבעיית הזוגיות. אתם תקועים במחויבות שמונעת מכם לצאת ולנצל את הפוטנציאל התעסוקתי והעסקי שטמון בכם. זה הזמן לשפר/לשנות מקום מגורים. פערי תפיסת העולם בנושא הזוגיות והאינטימיות מובילים אתכם למצב בו בן/בת הזוג לא מבין/ה את הצרכים והצפיות שלכם מן הקשר. אתם חייבים לשנות גישה. פנו לייעוץ אישי מקצועי. במסגרת הנישואין אתם חשים שאין לכם שותף/ה לרעיונות ההתייעלות שאותם אתם מציעים. זה הזמן לקצת ספורט מבוקר ורציני. מגיעים לכם כספים. שיגיעו בהפתעה.

גדי
22.12-20.1

היכרויות במישור הרומנטי יולידו תכניות לשיפור קשר קיים, אירוסין או הצהרות אהבה מצדכם בתשובה לאיתותים מבן/ת הזוג. אתם מרגישים את האנרגיות החיוביות מכיוונים רומנטיים אבל לא יודעים להחליט לאן ואיך. לנשואים: שמרו על מצב הרוח. זה הזמן לצאת ולהיות בקשר עם חברים ועם מקורות אנרגיה רוחניים. הקריירה תקועה אבל אתם לוקחים פסק זמן מהדאגות. אתם ידועים כחכמים וככאלה שיודעים מלא דברים על החיים, אבל למרות שאתם יודעים אלף דברים – שאלו את האדם בודד שיודע דבר אחד ב

דלי
21.1-18.2

לנשואים ולמחויבים רגשית: הזדמנות להתקרב לבן/בת הזוג. רגשות עמוקים מניבים דמעות שזולגות בקלות. לפנויים: אתם נתקפים השבוע בעצבנות יתר בשל ניסיונות כושלים להחזיר לכם את הקשרים הרומנטיים שהיו לכם בעבר. לא להתייאש, אתם מסוגלים להצליח. טיפ: אם אתם יכולים ללכת, אתם יכולים לרקוד; אם אתם יכולים לדבר, אתם יכולים גם לשיר. בתחומים רגשיים הקשורים לעבודה והעצמאות כדאי שתחתרו היטב ובסבלנות לעבר חוף הסליחה ובכך מובטחת לכם ההצלחה. צלצול חשוב מהמשפחה יחזיר לכם את הצבע לפנים. זה הזמן לחפש באינטרנט אהבה ומקצוע.

דגים
19.2-20.3

בתחום הזוגיות: השבוע כדאי יהיה לכם להמשיך ולהקשיב לעצות המקצועיות שקיבלתם מגורמים חשובים במשפחה. במחילה מכבודכם, לעולם אל תכו ותקבלו החלטות שטותיות, כי זה כמו להשתין נגד הרוח וזה תמיד חוזר אליכם. המשיכו לחתור לעבר הגשמת נושא הזוגיות ולעבר הבראתו ובכך תנצלו את מצב הכוכבים הטוב לביסוס המעגל האינטימי. לפנויים רגשית: שביב של תקווה בנוגע לקשר ישן/חדש ימריץ שוב את האדרנלין הנשכח. הנושא הכלכלי מתנדנד, אבל מה שמעניין אתכם כרגע זו האהבה שאליה אתם שואפים. השכינו שלום בין בני המשפחה הקרובה. זה הזמן לייעוץ טלפוני.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay