טלה
21.3-20.4

האביב בפתח, בשורות טובות בשטחי הכספים והעבודה. זכויות שדרשתם יתקרבו לפתרון ולהגשמה חיובית. הפעילויות הספורטיביות או החברתיות עוזרות לכם להגיע לכדי שיתוף פעולה מחודש עם בן/בת הזוג ועם חברים ששכחו אתכם מאחור. צאו מהמסתוריות שלכם ובכך תורידו את בעיית החשדנות מצווארכם ומצוואר בן/בת הזוג. חישבו על מה שיהיה בזוגיות ולא על מה שהיה. השקיעו בעצמכם ובכישרונות הנסתרים והגלויים. פחד הנטישה שלכם מקבע אתכם למקום ולא מניח לכם להחליט אם ללכת או להישאר זכרו: טוב יותר להיכשל בהליכה מאשר בלשונכם הרכה מדיי.

שור
21.4-20.5

השבוע צפויות לכם הצלחות במקומות עבודה. כדאי לכם להיות חזקים מול מתחרים ומול מוסדות ואל תוותרו על זכויותיכם. טיפ בתחום הרומנטי והחברתי: פלסו דרך לאושר בכך שלא תדרשו בכוח את היחס שבאמת מגיע לכם. הפגינו את השקט שאפיין אתכם בראשית הקשר. אתם ממשיכים להתעלם מאיתותים רומנטיים מן העבר. זה הזמן לחפש מקצוע אחר או עבודה שונה ונוחה יותר. בימים אלה תחשבו פעמיים לפני שתפגעו בשוגג באנשים כי כאשר אתם זורעים קוצים אל תתהלכו ללא כפכפים.

תאומים
21.5-21.6

האסרטיביות היא מילת המפתח בכל נושא ועניין. הקריירה בתנופה והאהבה עדיין בנסיגה זמנית. נצלו כישרונות גלויים ומוכחים. זה הזמן לדרוש את המגיע בכל המישורים. לאניני הטעם: אתם תקועים במעגלי הזוגיות ומחפשים אהבה ישנה שתתעורר ופחות מערכת חדשה. שימו דגש בלגלות את אומנות הדיבור, את הגישה הנכונה, לדבר מהלב וגם עם השכל, כולל גם שתשתחררו מפחדי הנטישה והקנאה. לימדו שהפחדן מת כבר אלף פעמים לפני שמת והאמיץ לעולם לא טעם מן המוות אלא רק פעם אחת. זה הזמן לספורט לשיפור הבריאות והגזרה. זה הזמן לשקול ייעוץ טלפוני.

סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם מקבלים עצות טובות שיוציאו אתכם מן התקיעות הארוכה. אתם קשובים לגופכם ולצימאון האהבה. יש סימניי שינוי רומנטי לטובה אבל לא מספיק, אתם יותר מדיי חשדנים ושמרנים באישיותכם. זה הזמן לחשיבה פתוחה יותר. חפשו להגשים את הקריירה על מנת לזכות בכבוד ובאהבת היחיד/ה. הפתעות חיוביות לתשובות בענייני כבוד וכספים, כולל בריאות. זה הזמן לתת אמון באחרים למרות שבן/בת הזוג בגד באמונכם בעבר. חלקו בימים אלה את מה שיש לכם עם אחרים.

אריה
23.7-22.8

שוב הכוכבים פותחים לכם את האנרגיות ואת המזל. במסגרת זו תקבלו הצעות. קדמו רעיונות יצירתיים בתחום התעסוקה, כאלה שחלמתם עליהם בעבר. הרגישו את הרצונות האישיים ופנו קודם כל אל האהבה ואל הנתינה. הזדמנות לאהבה ישנה לפרוח שוב חומקת לכם מבין האצבעות. יותר מתמיד השתמשו בשכל ופחות עם הרגש. זה הזמן לייעוץ אישי מקצועי בכל המישורים ובעיקר בנוגע לתעסוקה ולאהבה. בשנה האחרונה הייתם כמנסים להצליח. רבים מכם הצליחו אך חלק לא קטן פספסו כי לא זכרו שאין זה די לכוון אל המטרה, אלא שעליכם גם לפגוע בה.

בתולה
23.8-22.9

אתם בחצי קלאץ' ומבצעים משהו בתחומים הרומנטיים והכלכליים. זעכרו שלא מספיק להחליט אלא גם לבצע. חפשו לחפש עבודה אחרת, להתמקצע, לחפש גם את הדרך לאושר לצד בן/בת הזוג. לפוחדים: זה הזמן להכיר את סודות המחשב ואת יתרונותיו. טיפ: עסקו בספורט בזמנכם הפנוי כי רציתם לשפר את החיצוניות והפעם זה קשור לבריאותכם הפיזית והנפשית. אתם דואגים מאוד לבן/בת משפחה ולבריאותה. הכינו את עצמכם למצב קשה יותר. אל תייסרו את עצמכם יותר מדיי. זיכרו: כל דבר עובר, כל דבר נשבר וכל דבר מתבלה.

מאזניים
23.9-23.10

אתם שוב חותרים לצדק בכל התחומים, נותנים את הלב ושוב לא זוכים לצדק וליחס המגיע לכם. עליכם ללמוד את הדרך לתת, אבל גם שיידעו להעריך אתכם כראוי. תזוזה לעבר קידום או למציאת עבודה אחרת ובתנאים טובים יותר. אתם מרגישים תחושת בדידות למרות שאתם בזוגיות, מבולבלים ובחרדה סמויה ולא מוסברת מן העתיד. הגיע הזמן שתפנימו שהדרך להצלחה עוברת דרך שיתוף מול יועצים מוכשרים. אל תנהגו כמו תמיד בלהעריץ את האנשים הלא נכונים רק בגלל שהם כביכול חכמים. היזהרו, כי הדבש מתוק, אך הדבורים עוקצות. התקשרו לייעוץ אישי.

עקרב
24.10-21.11

הצימאון לפרגון מצד בן/בת הזוג גורם לכם השבוע לדרוש זאת או בלהיסגר בתוך עצמכם. זה אומר שאינכם יודעים את הדרך להשפיע ולשנות את הטעון תיקון בזוגיות בדרככם אל האושר. אתם עדיין במעגל היגון בהקשר העבר, חסרה לכם תשומת לב מצד היקרים לכם. עסקו בפעילות ספורטיבית אמתית ואינטנסיבית. זה הזמן לתת אמון באחרים למרות שבן/בת הזוג פגם/ה באמונכם בעבר. השתדלו שלא להמשיך בא ייצוב משקלכם בזמן האחרון, כי הזוללים חופרים את קבריהם בשיניהם.

קשת
22.11-21.12

הכוכבים מעניקים לכם כוח ומרץ מחודשים, אך מצד שני אתם מגזימים בחשבון הנפש בהקשרים רגשיים ובטעויות העבר. קריירה: אתם יותר מצליחים לשתף פעולה עם גורם מסייע. פקחו עיניים וחפשו סביב לגלות ולכבד את נוכחותו. במקביל אל לכם להזניח את הצד הרגשי-רומנטי והקשיבו לעצות מקצועיות וחכמות בנושא הזוגיות. לימדו את צעדי הריקוד האינטימי ומטעויות העבר. גלו את עוצמת הסליחה מחדש. השקיעו בחיצוני, ברכישת הידע המקצועי ובאיך למכור את עצמכם. זה הזמן לייעוץ אישי מקצועי בכל המישורים ובעיקר בנוגע לתעסוקה ולאהבה.

גדי
22.12-20.1

גייסו את הכוחות המופלאים שלכם השבוע על מנת ליצור מציאות כלכלית חדשה, נטולת דאגה ורעננה. השתדלו לפטר את האגו והכעס המהיר כדי להצליח בכל מה שרציתם. אם אין לכם עבודה, חפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תעלו למעלה. הילדים ועתידם בראש סדר העדיפויות. הורידו את התלות בבן/בת הזוג ובאהבה לה אתם מצפים. דחו טיול שאליו רוצים למשוך אתכם. אתם בדרך כלל טועים בבחירת בן/בת זוג. אם אתם רוצים לעמוד על אופיו של אדם, ראו כיצד הוא מתנהג באבדו את כספו.

דלי
21.1-18.2

אתם מסתדרים טוב יותר בעצם סבלנותכם להתגשמות הקידום הכלכלי והאישי. טיפ השבוע: רגשות האשמה והרצון לרצות אחרים חייבים להיפסק אם אתם רוצים להיות מאושרים במציאות של היום, מפני שכל אחד אוהב צדק בענייניו של הזולת וכך אתם, ולא שאחרים כך חושבים ודואגים לכם באמת. עוצמת הסליחה לעצמכם תוציא אתכם ממעגל היגון, הכאב, האובדן ומהזוגיות הנמצאת כמו בדרך ללא מוצא. זה הזמן להיפתח לאהבה ולעשות מעשה שלא עשיתם המון זמן. הגיע הזמן שתדעו שביטחון כלכלי הוא ערובה לכך שלא יכניסו לכם סכין בוגדני רומנטי לגב.

דגים
19.2-20.3

אתם מביטים על החיים ולא מרוצים. הגיע הזמן לשלב להילוך קדמי. אתם יודעים שאתם מוכנים לעשות הכול למען האהבה, אבל לא מוצאים שיתוף פעולה לצערכם כמו פעם. בעלי העקרונות הרומנטיים יפסידו ויסבלו מסלקטיביות היתר. בעלי הגמישות והקוליות ירוויחו ויצליחו. עצמאים בשטח: הקריירה צועדת במקום וזה הזמן לפרסם בעיתון מה שאתם רוצים, לתת, ללמד או למכור. רובכם רוצים להרבות את ההון הרוחני. חלק לא קטן רוצה להשביח את נכסיו ואת ממונו. אם תחתרו היטב, תגלו שרק המיליון הראשון קשה להשגה והשמיים הם לא הגבול.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay