טלה
21.3-20.4

הזדמנות לשמוע מאובייקט שלא שכח/ה. אתם מתעקשים שהיוזמה תבוא מבן/בת הזוג. הרווקים ירגישו כתקועים ולא ימצאו את שביל הזהב אל לב האהוב/ה. זה הזמן למהלכים כלכליים. צלצלו לחברים שהוכיחו את עצמם בעבר ולא לכאלה שאותם לא ממש הכרתם. זכרו: אל תספרו לזולת על צרותיכם, הנשר והנץ עטים על פצוע שנאנח מכאב.

שור
21.4-20.5

גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם ואת ביטחונכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זכרו, אויבכם האמתי הוא הכעס ולא אנשים אחרים. הפתעה מכיוון האינטרנט והמחשב. הסתבכות בנושאי כספים. המאמצים האחרונים לקבל העלאה או למצוא עבודה אחרת נכשלים. טיפ: אל תיקחו עצה מניסיונם של אחרים אלא מניסיון החיים שלכם.

תאומים
21.5-21.6

נושאי לימודים וקריירה זזים לכיוון החיובי. הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליכם. הבדידות מטרידה, אך החלטתם בינתיים להמשיך בדרככם ולסמן דרכים שיובילו אתכם לאהבה. הפעם, מומלץ למדוד את עומק הנהר לפני שתטילו את עצמכם אל מימיו. אתם במיטבכם חיצונית אך אתם שוב לא יודעים לתמרן ולנצל זאת לכיוון ההצלחה. זה הזמן לייעוץ אישי.

סרטן
22.6-22.7

הפתעות חשובות מהשטח התעסוקתי משפיעות עליכם לטובה. נושא הלימודים מתעכב אבל עדיין חשוב, אל תזניחו זאת. התרכזו בתחומים רגשיים שחשובים לכם מפני שבלעדי האדם שאותו אתם אוהבים לא תצליחו לתפקד כראוי. טיפ השבוע: ההתמדה היא אם ההצלחה. שוב עולה נושא המגורים, זאת ולאחר שאיבדתם הזדמנות חשובה בהקשר זה.

אריה
23.7-22.8

פתאום אתם לא מסוגלים לפתור בעיות כלכליות ללא עזרה. רגישויות מונעות מכם את הקידום בשטח הקריירה. זכרו: הבטלנים משחקים עם גורלם. בתקופה הנוכחית עליכם להתפשר בכל תחום. הפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות והקנאה. המשיכו להתמיד בתוכניות קידום בתחום הקריירה, כולל מעבר או שיפוץ דירה. פנו לייעוץ ביחס לפחד הנטישה בתחום הזוגיות.

בתולה
23.8-22.9

אתם לא מצליחים להיחלץ השבוע מנוסחאות הטעות בעבודה ובתחום הזוגיות. טיפ חשוב: אתם ישירים מדיי באמת שלכם, כלומר, כאשר אתם יורים את חץ האמת טבלו נא את חודו בדבש. דחו מתנגדים בעלי דעות קדומות. לא תקבלו בימים אלה תגובה הולמת להשקעתכם הרגשית והחומרית האדירה. כספים יבואו מעבודה קשה.

מאזניים
23.9-23.10

אתם הכי אמיצים ונועזים באהבה, אך השבוע אתם מפחדים. טיפ השבוע: שמרו על פרטים אישיים. זכרו שכאשר היונה עוזבת את כף היד היא מתעופפת לאן שהיא רוצה, כך גם הסוד. כל זעזוע במישורי התעסוקה, יחסי העבודה, הכספים או הרומנטיקה יכניס אתכם לחרדה ולתסכול. השתדלו שלא להחליט על מלחמה. זה לא הזמן.

עקרב
24.10-21.11

השמיים כחולים, הימים חולפים ואתם מתגעגעים לאהבה שהתרחקה. זה הזמן לחפש את שביל הזהב על מנת לדעת איך להיחלץ מתקיעות בכמה תחומים. לפנויים: ניסיתם הכול, אבל לא הצלחתם לייצב את האהבה או את הקשר. לא להסתכל על הדשא הירוק של השכן. התחרו, אל תקנאו. הזמינו ייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

אתם הכי חברותיים יחסית לשאר המזלות. כדאי לכם לצאת, לעבוד ולשתוק גם אם בתקופת הקורונה התנאים לא הכי טובים. אתם מרבים לחשוב על הימים שבהם היה לכם מצוין. קחו עצה: על כל מבט שאנו מעיפים על העבר, עלינו להעיף שני מבטים על העתיד. התוכנית לפריצה כלכלית מחדש נעצרה בגלל בן/בת הזוג.

גדי
22.12-20.1

אתם שואפים לשינוי מקצועי אך לא עושים מספיק. טיפ: חפשו תחום מקצועי משלים להרחבת אופקי הידע. בן/בת הזוג רוצה להגיע להבנות, אך תנאי הפשרה נראים לכם תלושים מן המציאות. אתם מחזיקים מעמד בעבודה. טיפ: השבוע אתם רציניים מדיי. זכרו: חוש ההומור כמוהו כמוט העוזר לנו ללכת על חבל הלוליינים של החיים.

דלי
21.1-18.2

בעיות אי נעימות מונעות מכם את הקידום בשטח הקריירה. אתם מתקשים להוציא מהראש את הציפיות מבן/בת הזוג, קשה לכם להמשיך קדימה למרות שאתם מושפלים. הפנויים ינסו לאזן רגשות למרות החשדות כלפי בן/בת הזוג. אל תחזרו על אותה טעות בשטח הרגשי והמשפחתי. זכרו כי שגיאה שאנו מודעים לה, טובה יותר מאשר אמת נסתרת.

דגים
19.2-20.3

ידוע שאתם הכי אינטואיטיביים. למרות זאת, אתם לא מצליחים להיחלץ מנוסחאות הטעות. אתם דואגים ביחס למגורי הקבע. היצמדו לכאלה שאומרים לכם את האמת, כלומר, בקשו עצה ממי שגורם לכם לבכות ולא ממי שגורם לכם לצחוק סתם, כי זו לא האמת. השקיעו בהתנגדות לכישלון בכך שתשתדלו כפליים או שתפנו לייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay