סוף סוף ניצחון לילדים: אחרי 4 מחזורים שכלל משחק אחד גם מול בית"ר ירושלים המוכשרת ומשחק דרמטי מול בית"ר גדרה , קבוצת הילדים (א') של עירוני בית שמש תחת הדרכתו של המאמן דוד דמרי, רשמה בסופ"ש האחרון ניצחון בכורה מול המועצה האזורית יואב, קבוצה מאוד חזקה שממוקמת בצמרת הטבלה.

את השערים לזכות הקבוצה העירונית כבשו אליה פחימה וטל פרז, כאשר כלל שחקני הקבוצה הפגינו משחק לחימה, רוח ספורטיבית וגרפו בצדק את 3 הנקודות הכה חשובות להמשך הדרך. כעת הפנים לעבר משחק הבא ובתקווה לשמור על המומנטום החיובי. 

 

נערים ג' (צילום: פרטי)

 

7 בום: ניצחון מוחץ של 7:1 לקבוצת נערים ג' של עירוני בית שמש, שמשחקת כדורגל התקפי ומהנה תחת הדרכתו של המאמן נדב דנזן. הקבוצה המקומית רשמה את התבוסה הגדולה אמש (שני) מול קבוצת הנערים של מבשרת ציון- אבו גוש (בעיני רבים מדובר בסוג של דרבי אזורי).

יצוין כי המשחק בין שתי הקבוצות נפתח דווקא בפיגור מוקדם של 1:0, אך שחקני עירוני גילו אופי רב והוכיחו לקהל במגרש שהם ראויים לכל 3 הנקודות לאחר שהשתלטו על מרכז השדה וכבשו פעם אחר פעם. את השערים לזכות עירוני כבשו אורי אביטן, ינון אלהרר, אביעד לוק, שליו מאני, יהודה ועקנין ועופרי אברהם (צמד). עוד הצטיינו: אליהו דנן, ליאם עזו ואורי אוחיון.