טלה
21.3-20.4

החג ממש בפתח. אתם מרגישים וזוכרים נשכחות. המחשבה על זמני האיכות המשפחתיים השנה כמעט ואינה משפרת את מצב הרוח. אתם תקועים בהחלטות להיפרד מגורמי הסבל. הורידו מינון בכל הנוגע לכעסים ולשיחות אודות הצרות הרומנטיות שלכם, גם אם יש לכם סיבות טובות לכך. בחול המועד אתם מרגישים פתאום יותר טוב. יש לכם את הדמות המחזקת אתכם שבעיקר מחוץ לבית. אתם יוצאים אל הטבע ולא רק מביטים בו בגעגוע מבעד לחלון.

שור
21.4-20.5

השבוע אני ממליץ שלא לתכנן שינויים במקום העבודה. התרכז בחגי תשרי. ישנם אנשים שלא כל כך נעים לכם לצלצל אליהם. אם תחום הזוגיות תקוע, עליכם לפעול במלוא המרץ כדי לזכות לתשומת הלב. הכאב על אובדן בן משפחה יקר מזכיר נשכחות. אתם מתנחמים בדמות שאוהב/ת אתכם. זה הזמן לתכנן פנייה לייעוץ על מנת לדעת יותר על גורלכם. טיפ: הדכדוך ייעלם אם תאזנו את האכילה ותשפרו את כושרכם הספורטיבי. .

תאומים
21.5-21.6

אווירת השמחה לקראת החג מעוררת נשכחות. מעט שיפור במצב הרוח. אתם משקיעים בחוג המשפחתי ויודעים בדיוק את מי אתם אוהבים ואת מי לא. ייתכן שסכסוך ארוך עומד להסתיים או להתמתן. הסביבה הקרובה מנסה להתקרב. היסוסים לגבי מקומות עבודה או לגבי תפנית לעיסוק אחר. הפתעות נחמדות עוברות דרך הסלולרי וחלקן גורמות לכם לחייך. אתם מתגעגעים לדמות יקרה שכבר לא איתכם ובמקביל דואגים למי שנותר ושזקוק לעזרתכם. זה הזמן לטפח את היופי והבריאות מחדש.

סרטן
22.6-22.7

רגעי נוסטלגיה מחכים לכם בין קפלי השבוע. מישהו מעברכם הרחוק יחפש את קרבתכם וינסה לחדש קשרים. המפגש עמו יכול להיות חוויה מתקנת עבורכם. מישהי תרגיז אתכם סמוך לחג ובמהלכו. כדאי לחייך ולשמוח גם אם אתם קצת עצובים. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. שיחות החג לא ימנעו ממכם להגות בתכנונים לפריצת דרך כלכלית. למאוהבים: גורם שאוהב/ת אתכם שולח/ת לכם מסרים לא ברורים. הדמות הקרובה מחזקת ומעודדת אתכם להמשיך בשמירת ההרגשה הטובה. התמידו בלימודים.

אריה
23.7-22.8

השבוע תגלו שאין לדרוש אהבה בכוח. אתם מנצלים את ימי החג כדי להשלים מטלות בתוך הבית או דרך התכתבויות העשויות לעזור. כספים נכנסים בדיוק בזמן הנכון. מקבלים פחות את הביקורת שלכם. אלה שתכננו טיול פרוע ומסוכן כדאי להם לבטלו. למרות החג והשמחה, תרגישו את הדאגה במישורים האישיים, הרומנטיים, החברתיים והכלכליים. תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם או מלהרגיש טוב תשתלט עליכם. לאחר החג מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם, מכל הבחינות האפשריות.

בתולה
23.8-22.9

לקראת החג הדמעות עצורות. ימים המזכירים את הדמות הבלתי נשכחת. הזדמנות להתקרב אל עצמכם ולבנות חומה חזקה כנגד אויבים. לפנויים ולמצפים לשינוי: הצעה רומנטית ממש בקרוב. הכי חשוב לכם זה להרגיש טוב פיזית וגם נפשית. זה בעיקר מה שאתם מאחלים לעצמכם השנה. יפי האביב מזכיר לכם נשכחות עוד מימי הילדות. אתם מקבלים מסרים מעודדים. למי שאיבדו את האהבה: זה הזמן לפנות לייעוץ אישי על מנת לדעת איך עושים זאת טוב יותר.

מאזניים
23.9-23.10

אווירת החג מזכירה את היקרים לכם. מפגשים מסורתיים יוצאים אל הפועל. השמחה והכאב יתערבבו גם יחד בתוך בליל השיחות המשפחתיות. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחוכמה. לנשואים הטריים מצפה שבוע של כיף ואהבה. תחושו נפלא וכמאוהבים מחדש. הרווקים ינועו מתוך תחושה של לחבק את העולם. טיפ ל'מעופפים': התחילו לחשוב על החיים ברצינות מחודשת. היפתחו לרוחניות ובמקביל כדאי לחשוב על כיוון מקצועי שונה וחדש. מסרים ורמזים כתובים יישלחו אליכם במפתיע.

עקרב
24.10-21.11

אווירת החג ממתיקה זיכרונות מרירים. הכישרון המניפולטיבי של אנשים מסוימים עלול להכניס אתכם לצרות. הקשר במיוחד שלכם לבן/ת או לאחיין/נית עוזר לכם להרגיש טוב יותר. לפרודים ולשבורי הלב: זה הזמן לשבת ולדבר על כל נושא שבעולם, זה עשוי לשפר לכם את ההרגשה. כספים וזכויות המגיעים למשפחה ולכם, שנתקעו בסחבת, מעסיקים אתכם מאוד. בימים שני ושלישי הבאים תגלו מחדש את החיוך. התקווה שמקורה במחשבה לקשר ישן/חדש ימריץ את האדרנלין הנשכח.

קשת
22.11-21.12

לקראת החג אתם נזכרים באדם שאהבתם מאז ומעולם, בעיקר מימי ילדותכם. בחינה מחודשת של עצמכם בהקשר של מה אתם יכולים לעשות יותר בתחום הכלכלי. אהבתכם למושג האהבה ולאתגרים שונים מושכת אתכם אליה כעת ובעיקר היא עושה זאת בתחום הרגשי. לפנויים ולרעבים לריגושים ולאהבה: הרפתקה רומנטית עומדת בפתח. הזדמנות כוכבית לשפר את רוב התחומים. עליכם לזכור: מלחמת ההישרדות לא נגמרת אלא רק כאשר אתם מרימים ידיים. צפו להפתעה משמחת בחול המועד.

גדי
22.12-20.1

לקראת החג ובחג עצמו אתם נתקפים בגעגועים. זה הזמן להשתחרר, לזרום ולפנות לאלה שיכולים לעזור לכם להתקדם. השתדלו לחייך גם אם החיים לא מחייכים אליכם. שמרו על בריאותכם הנפשית. התרכזו במשפחה ותנו את כל מה שאתם יכולים לאחרים. רמז מכיוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לצעדים נועזים מדיי. למרות האור שבקצה המנהרה, האכזבה מהתחום הכלכלי מהשנה שעברה עדיין מכניסה אתכם לחרדה. חפשו בקרוב ייעוץ אישי לאיחוי שברי הלב והזמן.

דלי
21.1-18.2

החגיגה הנקשרת לחג לא סוחפת אתכם אליה כבעבר. אתם טרודים בעניינים רגשיים. ימים של קשרים ותכנונים שונים שרובם יידחו ושחלקם לא ייצאו אל הפועל. אתם מחכים לתגובה בנוגע לקריירה. כעס עצור על המשפחה, על שאתם אלה שתורמים הרבה ומקבלים הכי פחות. לבודדים ולכמהים לאהבה: אווירת החג הקרוב מעיקה עליכם מאוד. ענייני הלב ישתבשו עד כדי סכנה לפרידה מכאיבה. בקרוב תחול עלייה במפלס השמחה, אך לצערי מהר תגלו שזו אתנחתא זמנית בלבד.

דגים
19.2-20.3

לקראת החג הכוכבים ממזלים אתכם בשלל חיוכים משפחתיים. גייסו את הכוחות המופלאים והדמיון. תעשו בעצמכם דברים, אל תחכו שיעשו בשבילכם. הורידו אגו, חפשו עבודה זמנית ותגלו שדרכה תעלו למעלה. רגעים אחרונים בלנקות את הבית או את המשרד מניירת ישנה ומיותרת. זכרו: אפשרי להמשיך גם לאחר שהחג יחלוף. השבוע הוא בדיוק הזמן להודות שלא מספיק לתכנן ולהבטיח לעצמכם לקום מן ההריסות, אלא שצריך גם לקיים החלטות והבטחות אלה. הסקרנות מתגברת.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ בכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ,051-5102131, 03-9026582 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay